[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza II Dobrzany 26 69 22 3 1 116-37 12 1 0 69-15 10 2 1 47-22
2.  Błękitni II Stargard Szczeciński 26 66 21 3 2 74-23 11 0 2 28-17 10 3 0 46-6
3.  Orzeł Pęzino 26 49 15 4 7 66-45 7 2 4 33-27 8 2 3 33-18
4.  Orkan Dalewo 26 40 13 1 12 63-65 9 0 4 36-26 4 1 8 27-39
5.  Dąb Dębice 26 39 11 6 9 57-49 6 3 4 31-23 5 3 5 26-26
6.  Jedność Przewłoki 26 38 11 5 10 63-50 5 4 4 30-21 6 1 6 33-29
7.  Piast Kolin 26 32 9 5 12 44-64 5 1 7 22-35 4 4 5 22-29
8.  Pomorzanin Krąpiel 26 31 9 4 13 45-47 5 3 5 22-21 4 1 8 23-26
9.  Piast II Chociwel 26 30 7 9 10 42-45 4 3 6 22-21 3 6 4 20-24
10.  Dąbrovia II Chlebowo 26 26 8 2 16 41-76 4 1 8 23-36 4 1 8 18-40 4 7 2 1 1 8-7
11.  WODR Barzkowice 26 26 7 5 14 50-63 4 3 6 29-30 3 2 8 21-33 4 5 1 2 1 11-8
12.  Ina Ińsko 26 26 8 2 16 48-78 5 1 7 22-36 3 1 9 26-42 4 4 1 1 2 7-11
13.  Sokół II/Wicher Przelewice 26 25 7 4 15 41-73 5 3 5 27-29 2 1 10 14-44
14.  Gwiazda Żalęcino 26 21 6 3 17 48-83 2 3 8 24-43 4 0 9 24-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zorza II Dobrzany    0-0 6-0 6-3 6-0 5-1 2-1 1-0 7-3 12-0 7-2 7-4 7-0 3-1 
 2 Błękitni II Stargard Szczeciński1-4     3-2 2-1 2-1 1-0 4-1 2-1 2-1 0-3 2-0 2-0 2-0 5-3 
 3 Orzeł Pęzino3-5 2-2     2-1 1-3 5-3 0-0 2-3 0-1 3-2 4-3 2-1 6-1 3-2 
 4 Orkan Dalewo0-1 1-9 0-4     2-1 3-1 5-2 2-1 3-1 3-0 2-0 3-4 8-1 4-1 
 5 Dąb Dębice3-4 1-1 2-6 2-2     5-0 2-2 3-2 1-2 2-1 2-0 2-0 0-2 6-1 
 6 Jedność Przewłoki4-3 0-3 0-2 8-1 1-1     1-1 1-3 0-0 4-1 1-1 5-2 4-1 1-2 
 7 Piast Kolin2-4 0-5 0-6 4-3 1-2 2-4     1-0 1-1 2-0 1-3 3-2 2-3 3-2 
 8 Pomorzanin Krąpiel2-2 0-2 1-1 1-2 2-3 1-0 1-2     1-1 0-2 5-3 4-2 3-1 1-0 
 9 Piast II Chociwel1-1 0-1 1-2 0-2 2-2 1-4 1-0 2-2     1-2 0-1 3-2 2-0 8-2 
 10 Dąbrovia II Chlebowo1-4 1-3 1-3 0-5 0-5 1-4 6-3 4-2 0-3     2-2 4-0 3-1 0-1 
 11 WODR Barzkowice1-6 0-2 2-0 2-4 1-3 2-3 1-1 4-0 2-2 4-0     3-3 4-2 3-4 
 12 Ina Ińsko1-2 1-10 0-3 4-1 2-0 1-5 1-2 4-3 3-3 1-2 3-2     1-0 0-3 
 13 Sokół II/Wicher Przelewice1-3 0-5 2-2 6-1 2-1 0-0 2-3 0-3 3-1 3-3 3-2 2-3     3-2 
 14 Gwiazda Żalęcino2-8 0-3 0-2 2-1 4-4 2-8 3-4 0-3 1-1 5-2 1-2 2-3 2-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Orkan Dalewo 1-9 Błękitni II Stargard Szczeciński
Dąbrovia II Chlebowo 3-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Ina Ińsko 3-2 WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino 0-3 Pomorzanin Krąpiel
Dąb Dębice 3-4 Zorza II Dobrzany
Jedność Przewłoki 0-0 Piast II Chociwel
Piast Kolin 0-6 Orzeł Pęzino

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Błękitni II Stargard Szczeciński 3-2 Orzeł Pęzino
Piast II Chociwel 1-0 Piast Kolin
Zorza II Dobrzany 5-1 Jedność Przewłoki
Pomorzanin Krąpiel 2-3 Dąb Dębice
WODR Barzkowice 3-4 Gwiazda Żalęcino
Sokół II/Wicher Przelewice 2-3 Ina Ińsko
Orkan Dalewo 3-0 Dąbrovia II Chlebowo

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Dąbrovia II Chlebowo 1-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Ińsko 4-1 Orkan Dalewo
Gwiazda Żalęcino 2-2 Sokół II/Wicher Przelewice
Dąb Dębice 2-0 WODR Barzkowice
Jedność Przewłoki 1-3 Pomorzanin Krąpiel
Piast Kolin 2-4 Zorza II Dobrzany
Orzeł Pęzino 0-1 Piast II Chociwel

Kolejka 4 - 6-7 września

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-1 Piast II Chociwel
Zorza II Dobrzany 6-0 Orzeł Pęzino
Pomorzanin Krąpiel 1-2 Piast Kolin
WODR Barzkowice 2-3 Jedność Przewłoki
Sokół II/Wicher Przelewice 2-1 Dąb Dębice
Orkan Dalewo 4-1 Gwiazda Żalęcino
Dąbrovia II Chlebowo 4-0 Ina Ińsko

Kolejka 5 - 13-14 września

Ina Ińsko 1-10 Błękitni II Stargard Szczeciński
Gwiazda Żalęcino 5-2 Dąbrovia II Chlebowo
Dąb Dębice 2-2 Orkan Dalewo
Jedność Przewłoki 4-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Piast Kolin 1-3 WODR Barzkowice
Orzeł Pęzino 2-3 Pomorzanin Krąpiel
Piast II Chociwel 1-1 Zorza II Dobrzany

Kolejka 6 - 20-21 września

Błękitni II Stargard Szczeciński 1-4 Zorza II Dobrzany
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Piast II Chociwel
WODR Barzkowice 2-0 Orzeł Pęzino
Sokół II/Wicher Przelewice 2-3 Piast Kolin
Orkan Dalewo 3-1 Jedność Przewłoki
Dąbrovia II Chlebowo 0-5 Dąb Dębice
Ina Ińsko 0-3 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 7 - 27-28 września

Gwiazda Żalęcino 0-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
Dąb Dębice 2-0 Ina Ińsko
Jedność Przewłoki 4-1 Dąbrovia II Chlebowo
Piast Kolin 4-3 Orkan Dalewo
Orzeł Pęzino 6-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Piast II Chociwel 0-1 WODR Barzkowice
Zorza II Dobrzany 1-0 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 8 - 4-5 października

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-1 Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice 1-6 Zorza II Dobrzany
Sokół II/Wicher Przelewice 3-1 Piast II Chociwel
Orkan Dalewo 0-4 Orzeł Pęzino
Dąbrovia II Chlebowo 6-3 Piast Kolin
Ina Ińsko 1-5 Jedność Przewłoki
Gwiazda Żalęcino 4-4 Dąb Dębice

Kolejka 9 - 11-12 października

Dąb Dębice 1-1 Błękitni II Stargard Szczeciński
Jedność Przewłoki 1-2 Gwiazda Żalęcino
Piast Kolin 3-2 Ina Ińsko
Orzeł Pęzino 3-2 Dąbrovia II Chlebowo
Piast II Chociwel 0-2 Orkan Dalewo
Zorza II Dobrzany 7-0 Sokół II/Wicher Przelewice
Pomorzanin Krąpiel 5-3 WODR Barzkowice

Kolejka 10 - 18-19 października

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-0 WODR Barzkowice
lub 5-0
Sokół II/Wicher Przelewice 0-3 Pomorzanin Krąpiel
Orkan Dalewo 0-1 Zorza II Dobrzany
Dąbrovia II Chlebowo 0-3 Piast II Chociwel
Ina Ińsko 0-3 Orzeł Pęzino
Gwiazda Żalęcino 3-4 Piast Kolin
Dąb Dębice 5-0 Jedność Przewłoki

Kolejka 11 - 25-26 października

Jedność Przewłoki 0-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
Piast Kolin 1-2 Dąb Dębice
Orzeł Pęzino 3-2 Gwiazda Żalęcino
Piast II Chociwel 3-2 Ina Ińsko
Zorza II Dobrzany 12-0 Dąbrovia II Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 1-2 Orkan Dalewo
WODR Barzkowice 4-2 Sokół II/Wicher Przelewice

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-0 Sokół II/Wicher Przelewice
Orkan Dalewo 2-0 WODR Barzkowice
Dąbrovia II Chlebowo 4-2 Pomorzanin Krąpiel
Ina Ińsko 1-2 Zorza II Dobrzany
Gwiazda Żalęcino 1-1 Piast II Chociwel
Dąb Dębice 2-6 Orzeł Pęzino
Jedność Przewłoki 1-1 Piast Kolin

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Piast Kolin 0-5 Błękitni II Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 5-3 Jedność Przewłoki
Piast II Chociwel 2-2 Dąb Dębice
Zorza II Dobrzany 3-1 Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel 4-2 Ina Ińsko
WODR Barzkowice 4-0 Dąbrovia II Chlebowo
Sokół II/Wicher Przelewice 6-1 Orkan Dalewo

Kolejka 14 - 13-14 marca

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-1 Orkan Dalewo
Sokół II/Wicher Przelewice 3-3 Dąbrovia II Chlebowo
WODR Barzkowice 3-3 Ina Ińsko
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Gwiazda Żalęcino
Zorza II Dobrzany 6-0 Dąb Dębice
Piast II Chociwel 1-4 Jedność Przewłoki
Orzeł Pęzino 0-0 Piast Kolin

Kolejka 15 - 20-21 marca

Orzeł Pęzino 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
Piast Kolin 1-1 Piast II Chociwel
Jedność Przewłoki 4-3 Zorza II Dobrzany
Dąb Dębice 3-2 Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino 1-2 WODR Barzkowice
Ina Ińsko 1-0 Sokół II/Wicher Przelewice
Dąbrovia II Chlebowo 0-5 Orkan Dalewo

Kolejka 16 - 27-28 marca

Błękitni II Stargard Szczeciński 0-3 Dąbrovia II Chlebowo
Orkan Dalewo 3-4 Ina Ińsko
Sokół II/Wicher Przelewice 3-2 Gwiazda Żalęcino
WODR Barzkowice 1-3 Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Jedność Przewłoki
Zorza II Dobrzany 2-1 Piast Kolin
Piast II Chociwel 1-2 Orzeł Pęzino

Kolejka 17 - 3-4 kwietnia

Piast II Chociwel 0-1 Błękitni II Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 3-5 Zorza II Dobrzany
Piast Kolin 1-0 Pomorzanin Krąpiel
Jedność Przewłoki 1-1 WODR Barzkowice
Dąb Dębice 0-2 Sokół II/Wicher Przelewice
Gwiazda Żalęcino 2-1 Orkan Dalewo
Ina Ińsko 1-2 Dąbrovia II Chlebowo

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-0 Ina Ińsko
Dąbrovia II Chlebowo 0-1 Gwiazda Żalęcino
Orkan Dalewo 2-1 Dąb Dębice
Sokół II/Wicher Przelewice 0-0 Jedność Przewłoki
WODR Barzkowice 1-1 Piast Kolin
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Orzeł Pęzino
Zorza II Dobrzany 7-3 Piast II Chociwel

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Zorza II Dobrzany 0-0 Błękitni II Stargard Szczeciński
Piast II Chociwel 2-2 Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Pęzino 4-3 WODR Barzkowice
Piast Kolin 2-3 Sokół II/Wicher Przelewice
Jedność Przewłoki 8-1 Orkan Dalewo
Dąb Dębice 2-1 Dąbrovia II Chlebowo
Gwiazda Żalęcino 2-3 Ina Ińsko

Kolejka 20 - 1-2 maja

Błękitni II Stargard Szczeciński 5-3 Gwiazda Żalęcino
Ina Ińsko 2-0 Dąb Dębice
Dąbrovia II Chlebowo 1-4 Jedność Przewłoki
Orkan Dalewo 5-2 Piast Kolin
Sokół II/Wicher Przelewice 2-2 Orzeł Pęzino
WODR Barzkowice 2-2 Piast II Chociwel
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Zorza II Dobrzany

Kolejka 21 - 8-9 maja

Pomorzanin Krąpiel 0-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
Zorza II Dobrzany 7-2 WODR Barzkowice
Piast II Chociwel 2-0 Sokół II/Wicher Przelewice
Orzeł Pęzino 2-1 Orkan Dalewo
Piast Kolin 2-0 Dąbrovia II Chlebowo
Jedność Przewłoki 5-2 Ina Ińsko
Dąb Dębice 6-1 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 22 - 15-16 maja

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-1 Dąb Dębice
Gwiazda Żalęcino 2-8 Jedność Przewłoki
Ina Ińsko 1-2 Piast Kolin
Dąbrovia II Chlebowo 1-3 Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo 3-1 Piast II Chociwel
Sokół II/Wicher Przelewice 1-3 Zorza II Dobrzany
WODR Barzkowice 4-0 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 23 - 22-23 maja

WODR Barzkowice 0-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Zorza II Dobrzany 6-3 Orkan Dalewo
Piast II Chociwel 1-2 Dąbrovia II Chlebowo
Orzeł Pęzino 2-1 Ina Ińsko
Piast Kolin 3-2 Gwiazda Żalęcino
Jedność Przewłoki 1-1 Dąb Dębice

Kolejka 24 - 29-30 maja

Błękitni II Stargard Szczeciński 1-0 Jedność Przewłoki
Dąb Dębice 2-2 Piast Kolin
Gwiazda Żalęcino 0-2 Orzeł Pęzino
Ina Ińsko 3-3 Piast II Chociwel
Dąbrovia II Chlebowo 1-4 Zorza II Dobrzany
Orkan Dalewo 2-1 Pomorzanin Krąpiel
Sokół II/Wicher Przelewice 3-2 WODR Barzkowice

Kolejka 25 - 6 czerwca

Sokół II/Wicher Przelewice 0-5 Błękitni II Stargard Szczeciński
WODR Barzkowice 2-4 Orkan Dalewo
Pomorzanin Krąpiel 0-2 Dąbrovia II Chlebowo
Zorza II Dobrzany 7-4 Ina Ińsko
Piast II Chociwel 8-2 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Pęzino 1-3 Dąb Dębice
Piast Kolin 2-4 Jedność Przewłoki

Kolejka 26 - 13 czerwca

Błękitni II Stargard Szczeciński 4-1 Piast Kolin
Jedność Przewłoki 0-2 Orzeł Pęzino
Dąb Dębice 1-2 Piast II Chociwel
Gwiazda Żalęcino 2-8 Zorza II Dobrzany
Ina Ińsko 4-3 Pomorzanin Krąpiel
Dąbrovia II Chlebowo 2-2 WODR Barzkowice
Orkan Dalewo 8-1 Sokół II/Wicher Przelewice

Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin II)

Klasa A 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin III)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin IV)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin V)

Klasa B 2003/2004 (Szczecin II)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas