[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Łożnica 24 57 18 3 3 69-35 8 1 3 34-23 10 2 0 35-12
2.  Promień Mosty 24 56 16 8 0 76-20 9 3 0 48-7 7 5 0 28-13
3.  Pionier Żarnowo 24 43 13 4 7 48-27 8 2 2 28-10 5 2 5 20-17
4.  Orzeł Prusinowo 24 38 12 2 10 54-52 8 1 3 34-24 4 1 7 20-28
5.  Znicz Wysoka Kamieńska 24 34 9 7 8 45-44 4 5 3 26-22 5 2 5 19-22 2 3 1 0 1 4-3
6.  Jantar Dziwnów 24 34 10 4 10 40-40 6 2 4 17-12 4 2 6 23-28 2 3 1 0 1 3-4
7.  Pomorzanin Przybiernów 24 32 9 5 10 45-52 5 3 4 20-17 4 2 6 25-35
8.  Bizon Cerkwica 24 31 8 7 9 34-34 5 3 4 22-18 3 4 5 12-16
9.  Orkania/Vineta II Wolin 24 27 7 6 11 39-44 6 2 4 30-23 1 4 7 9-21
10.  Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 24 26 7 5 12 31-56 5 2 5 15-20 2 3 7 16-36
11.  Błękitni Trzygłów 24 22 5 7 12 40-61 3 3 6 20-29 2 4 6 20-32
12.  Gryf II Kamień Pomorski 24 17 4 5 15 35-62 3 4 5 20-26 1 1 10 15-36 2 3 1 0 1 2-2
13.  Sowianka Sowno 24 17 4 5 15 25-54 2 3 7 13-23 2 2 8 12-31 2 3 1 0 1 2-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Łożnica    2-2 1-5 2-0 3-1 4-2 2-1 3-2 0-1 6-2 4-1 5-3 2-3 
 2 Promień Mosty0-0     3-2 2-1 8-1 0-0 9-1 1-0 5-0 7-0 5-1 1-1 7-0 
 3 Pionier Żarnowo1-3 1-1     4-0 3-1 3-0 3-0* 0-2 3-1 2-0 1-1 3-1 4-0 
 4 Orzeł Prusinowo1-3 1-4 2-1     0-2 3-0 4-4 1-0 4-3 4-2 5-2 5-2 4-1 
 5 Znicz Wysoka Kamieńska0-1 1-5 3-1 5-4     4-0 2-2 1-1 2-2 1-1 2-2 2-3 3-0 
 6 Jantar Dziwnów1-2 0-1 2-1 3-1 3-0*     1-0 0-0 0-0 1-0 2-4 3-0 1-3 
 7 Pomorzanin Przybiernów2-3 0-3 0-0 1-2 1-1 1-2     1-1 1-0 2-1 4-1 5-2 2-1 
 8 Bizon Cerkwica0-2 2-2 0-1 1-2 0-1 2-1 3-2     1-1 6-1 2-1 3-2 2-2 
 9 Orkania/Vineta II Wolin4-5 2-2 0-2 3-0* 3-2 5-4 5-2 0-1     3-4 2-1 3-0 0-0 
 10 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń1-8 0-2 2-1 2-1 1-3 0-0 1-3 3-0 0-0     0-1 3-0 2-1 
 11 Błękitni Trzygłów2-2 1-2 2-3 2-5 0-4 1-3 1-4 2-2 3-1 2-2     1-0 3-1 
 12 Gryf II Kamień Pomorski0-4 3-4 2-2 2-2 0-0 1-4 2-3 3-1 1-0 1-2 4-4     1-0 
 13 Sowianka Sowno0-2 0-0 0-1 1-2 0-3 4-7 2-3 1-2 1-0 1-1 1-1 2-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Pionier Żarnowo.
 
Jantar Dziwnów 1-0 Pomorzanin Przybiernów
Gryf II Kamień Pomorski 4-4 Błękitni Trzygłów
Orzeł Prusinowo 1-4 Promień Mosty
Sowianka Sowno 0-2 Orzeł Łożnica
Znicz Wysoka Kamieńska 1-1 Bizon Cerkwica
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 0-0 Orkania/Vineta II Wolin

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Błękitni Trzygłów.
 
Pomorzanin Przybiernów 1-0 Orkania/Vineta II Wolin
Bizon Cerkwica 6-1 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Orzeł Łożnica 3-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Promień Mosty 7-0 Sowianka Sowno
Pionier Żarnowo 4-0 Orzeł Prusinowo
Jantar Dziwnów 3-0 Gryf II Kamień Pomorski

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Jantar Dziwnów.
 
Gryf II Kamień Pomorski 2-3 Pomorzanin Przybiernów
Orzeł Prusinowo 5-2 Błękitni Trzygłów
Sowianka Sowno 0-1 Pionier Żarnowo
Znicz Wysoka Kamieńska 1-5 Promień Mosty
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 1-8 Orzeł Łożnica
Orkania/Vineta II Wolin 0-1 Bizon Cerkwica

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Gryf II Kamień Pomorski.
 
Pomorzanin Przybiernów 1-1 Bizon Cerkwica
Orzeł Łożnica 0-1 Orkania/Vineta II Wolin
Promień Mosty 7-0 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Pionier Żarnowo 3-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Błękitni Trzygłów 3-1 Sowianka Sowno
Jantar Dziwnów 3-1 Orzeł Prusinowo

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Pomorzanin Przybiernów.
 
Orzeł Prusinowo 5-2 Gryf II Kamień Pomorski
Sowianka Sowno 4-7 Jantar Dziwnów
Znicz Wysoka Kamieńska 2-2 Błękitni Trzygłów
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 2-1 Pionier Żarnowo
Orkania/Vineta II Wolin 2-2 Promień Mosty
Bizon Cerkwica 0-2 Orzeł Łożnica

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Orzeł Prusinowo.
 
Pomorzanin Przybiernów 2-3 Orzeł Łożnica
Promień Mosty 1-0 Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo 3-1 Orkania/Vineta II Wolin
Błękitni Trzygłów 2-2 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Jantar Dziwnów 3-0 Znicz Wysoka Kamieńska
(wo)
na boisku 1-1
Gryf II Kamień Pomorski 1-0 Sowianka Sowno

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Sowianka Sowno.
 
Orzeł Prusinowo 4-4 Pomorzanin Przybiernów
Znicz Wysoka Kamieńska 2-3 Gryf II Kamień Pomorski
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 0-0 Jantar Dziwnów
Orkania/Vineta II Wolin 2-1 Błękitni Trzygłów
Bizon Cerkwica 0-1 Pionier Żarnowo
Orzeł Łożnica 2-2 Promień Mosty

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Znicz Wysoka Kamieńska.
 
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Promień Mosty
Pionier Żarnowo 1-3 Orzeł Łożnica
Błękitni Trzygłów 2-2 Bizon Cerkwica
Jantar Dziwnów 0-0 Orkania/Vineta II Wolin
Gryf II Kamień Pomorski 1-2 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Orzeł Prusinowo 4-1 Sowianka Sowno

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Wybrzeże/Bałtyk Gostyń.
 
Sowianka Sowno 2-3 Pomorzanin Przybiernów
Znicz Wysoka Kamieńska 5-4 Orzeł Prusinowo
Orkania/Vineta II Wolin 3-0 Gryf II Kamień Pomorski
Bizon Cerkwica 2-1 Jantar Dziwnów
Orzeł Łożnica 4-1 Błękitni Trzygłów
Promień Mosty 3-2 Pionier Żarnowo

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Orkania/Vineta II Wolin.
 
Pomorzanin Przybiernów 0-0 Pionier Żarnowo
Błękitni Trzygłów 1-2 Promień Mosty
Jantar Dziwnów 1-2 Orzeł Łożnica
Gryf II Kamień Pomorski 3-1 Bizon Cerkwica
Orzeł Prusinowo 4-2 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Sowianka Sowno 0-3 Znicz Wysoka Kamieńska

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Bizon Cerkwica.
 
Znicz Wysoka Kamieńska 2-2 Pomorzanin Przybiernów
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 2-1 Sowianka Sowno
Orkania/Vineta II Wolin 3-0 Orzeł Prusinowo
(wo)
drużyna gości nie dojechała
Orzeł Łożnica 5-3 Gryf II Kamień Pomorski
Promień Mosty 0-0 Jantar Dziwnów
Pionier Żarnowo 1-1 Błękitni Trzygłów

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pauza: Orzeł Łożnica.
 
Pomorzanin Przybiernów 4-1 Błękitni Trzygłów
Jantar Dziwnów 2-1 Pionier Żarnowo
Gryf II Kamień Pomorski 3-4 Promień Mosty
Orzeł Prusinowo 1-0 Bizon Cerkwica
Sowianka Sowno 1-0 Orkania/Vineta II Wolin
Znicz Wysoka Kamieńska 1-1 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: Promień Mosty.
 
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 1-3 Pomorzanin Przybiernów
Orkania/Vineta II Wolin 3-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Bizon Cerkwica 2-2 Sowianka Sowno
Orzeł Łożnica 2-0 Orzeł Prusinowo
Pionier Żarnowo 3-1 Gryf II Kamień Pomorski
Błękitni Trzygłów 1-3 Jantar Dziwnów

Kolejka 14 - 13-14 marca

Pauza: Pionier Żarnowo.
 
Pomorzanin Przybiernów 1-2 Jantar Dziwnów
Błękitni Trzygłów 1-0 Gryf II Kamień Pomorski
Promień Mosty 2-1 Orzeł Prusinowo
Orzeł Łożnica 2-3 Sowianka Sowno
Bizon Cerkwica 0-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Orkania/Vineta II Wolin 3-4 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń

Kolejka 15 - 20-21 marca

Pauza: Błękitni Trzygłów.
 
Orkania/Vineta II Wolin 5-2 Pomorzanin Przybiernów
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 3-0 Bizon Cerkwica
Znicz Wysoka Kamieńska 0-1 Orzeł Łożnica
Sowianka Sowno 0-0 Promień Mosty
Orzeł Prusinowo 2-1 Pionier Żarnowo
Gryf II Kamień Pomorski 1-4 Jantar Dziwnów

Kolejka 16 - 27-28 marca

Pauza: Jantar Dziwnów.
 
Pomorzanin Przybiernów 5-2 Gryf II Kamień Pomorski
Błękitni Trzygłów 2-5 Orzeł Prusinowo
Pionier Żarnowo 4-0 Sowianka Sowno
Promień Mosty 8-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Orzeł Łożnica 6-2 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Bizon Cerkwica 1-1 Orkania/Vineta II Wolin

Kolejka 17 - 3-4 kwietnia

Pauza: Gryf II Kamień Pomorski.
 
Bizon Cerkwica 3-2 Pomorzanin Przybiernów
Orkania/Vineta II Wolin 4-5 Orzeł Łożnica
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 0-2 Promień Mosty
przerwany w 80. minucie z powodu wybryków kibiców
Znicz Wysoka Kamieńska 3-1 Pionier Żarnowo
Sowianka Sowno 1-1 Błękitni Trzygłów
Orzeł Prusinowo 3-0 Jantar Dziwnów

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Pauza: Pomorzanin Przybiernów.
 
Gryf II Kamień Pomorski 2-2 Orzeł Prusinowo
Jantar Dziwnów 1-3 Sowianka Sowno
Błękitni Trzygłów 0-4 Znicz Wysoka Kamieńska
Pionier Żarnowo 2-0 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Promień Mosty 5-0 Orkania/Vineta II Wolin
Orzeł Łożnica 3-2 Bizon Cerkwica

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Pauza: Orzeł Prusinowo.
 
Orzeł Łożnica 2-1 Pomorzanin Przybiernów
Bizon Cerkwica 2-2 Promień Mosty
Orkania/Vineta II Wolin 0-2 Pionier Żarnowo
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 0-1 Błękitni Trzygłów
Znicz Wysoka Kamieńska 4-0 Jantar Dziwnów
Sowianka Sowno 2-1 Gryf II Kamień Pomorski

Kolejka 20 - 1-2 maja

Pauza: Sowianka Sowno.
 
Pomorzanin Przybiernów 1-2 Orzeł Prusinowo
Gryf II Kamień Pomorski 0-0 Znicz Wysoka Kamieńska
Jantar Dziwnów 1-0 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Błękitni Trzygłów 3-1 Orkania/Vineta II Wolin
Pionier Żarnowo 0-2 Bizon Cerkwica
Promień Mosty 0-0 Orzeł Łożnica

Kolejka 21 - 8-9 maja

Pauza: Znicz Wysoka Kamieńska.
 
Promień Mosty 9-1 Pomorzanin Przybiernów
Orzeł Łożnica 1-5 Pionier Żarnowo
Bizon Cerkwica 2-1 Błękitni Trzygłów
Orkania/Vineta II Wolin 5-4 Jantar Dziwnów
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 3-0 Gryf II Kamień Pomorski
Sowianka Sowno 1-2 Orzeł Prusinowo

Kolejka 22 - 15-16 maja

Pauza: Wybrzeże/Bałtyk Gostyń.
 
Pomorzanin Przybiernów 2-1 Sowianka Sowno
Orzeł Prusinowo 0-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Gryf II Kamień Pomorski 1-0 Orkania/Vineta II Wolin
Jantar Dziwnów 0-0 Bizon Cerkwica
Błękitni Trzygłów 2-2 Orzeł Łożnica
Pionier Żarnowo 1-1 Promień Mosty

Kolejka 23 - 22-23 maja

Pauza: Orkania/Vineta II Wolin.
 
Pionier Żarnowo 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Promień Mosty 5-1 Błękitni Trzygłów
Orzeł Łożnica 4-2 Jantar Dziwnów
Bizon Cerkwica 3-2 Gryf II Kamień Pomorski
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 2-1 Orzeł Prusinowo
Znicz Wysoka Kamieńska 3-0 Sowianka Sowno

Kolejka 24 - 29-30 maja

Pauza: Bizon Cerkwica.
 
Pomorzanin Przybiernów 1-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Sowianka Sowno 1-1 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Orzeł Prusinowo 4-3 Orkania/Vineta II Wolin
Gryf II Kamień Pomorski 0-4 Orzeł Łożnica
Jantar Dziwnów 0-1 Promień Mosty
Błękitni Trzygłów 2-3 Pionier Żarnowo

Kolejka 25 - 6 czerwca

Pauza: Orzeł Łożnica.
 
Błękitni Trzygłów 1-4 Pomorzanin Przybiernów
Pionier Żarnowo 3-0 Jantar Dziwnów
Promień Mosty 1-1 Gryf II Kamień Pomorski
Bizon Cerkwica 1-2 Orzeł Prusinowo
Orkania/Vineta II Wolin 0-0 Sowianka Sowno
Wybrzeże/Bałtyk Gostyń 1-3 Znicz Wysoka Kamieńska

Kolejka 26 - 13 czerwca

Pauza: Promień Mosty.
 
Pomorzanin Przybiernów 2-1 Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Znicz Wysoka Kamieńska 2-2 Orkania/Vineta II Wolin
Sowianka Sowno 1-2 Bizon Cerkwica
Orzeł Prusinowo 1-3 Orzeł Łożnica
Gryf II Kamień Pomorski 2-2 Pionier Żarnowo
Jantar Dziwnów 2-4 Błękitni Trzygłów

Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin II)

Klasa A 2003/2004 (Szczecin II)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin III)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin IV)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin V)

Klasa B 2003/2004 (Szczecin I)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas