[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Szczecin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Mierzyn 30 63 20 3 7 82-50 7 2 6 32-27 13 1 1 50-23 2 6 2 0 0 9-3
2.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 63 19 6 5 91-33 12 2 1 58-14 7 4 4 33-19 2 0 0 0 2 3-9
3.  Mewa Resko 30 62 19 5 6 88-51 9 3 3 39-15 10 2 3 49-36
4.  Wicher Brojce 30 59 17 8 5 75-23 10 3 2 37-10 7 5 3 38-13
5.  Masovia Maszewo 30 55 16 7 7 86-50 8 5 2 47-18 8 2 5 39-32
6.  Sparta Gryfice 30 52 15 7 8 81-59 9 2 4 52-30 6 5 4 29-29
7.  Błękitni Trzygłów 30 49 14 7 9 78-74 10 2 3 47-33 4 5 6 31-41
8.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 43 13 4 13 68-69 9 1 5 48-28 4 3 8 20-41 2 3 1 0 1 3-3
9.  Tanowia Tanowo 30 43 13 4 13 62-63 8 3 4 34-25 5 1 9 28-38 2 3 1 0 1 3-3
10.  Chemik II Police 30 39 12 3 15 63-62 7 3 5 40-26 5 0 10 23-36
11.  Promień Mosty 30 37 11 4 15 55-72 7 1 7 28-27 4 3 8 27-45
12.  Orkan Suchań 30 33 10 3 17 48-76 5 2 8 22-37 5 1 9 26-39
13.  Ehrle Polska Dobra Szczecińska 30 31 9 4 17 53-75 4 3 8 31-39 5 1 9 22-36
14.  Fagus Kołbacz 30 29 8 5 17 44-75 4 5 6 24-31 4 0 11 20-44
15.  Orzeł Pęzino 30 18 4 6 20 35-81 4 1 10 22-41 0 5 10 13-40
16.  Rolpol Rossow Chlebowo 30 6 2 0 28 19-115 2 0 13 12-54 0 0 15 7-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Mierzyn    4-2 2-4 1-0 0-2 0-0 5-2 1-2 3-2 3-4 2-2 3-1 1-3 0-2 1-0 6-1 
 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal1-5     6-1 0-0 6-1 2-0 7-0 2-2 2-1 3-1 3-2 8-0 3-0 5-0 4-1 6-0 
 3 Mewa Resko1-2 3-0     1-0 1-2 1-2 2-2 5-1 3-0 3-1 8-2 0-0 3-0* 2-1 2-2 4-0 
 4 Wicher Brojce2-3 2-0 6-1     3-0 0-2 0-0 1-1 1-0 2-0 5-1 4-1 4-0 4-1 0-0 3-0* 
 5 Masovia Maszewo1-1 0-0 2-2 1-2     2-1 2-3 7-1 3-3 6-0 4-0 5-3 5-1 5-0 1-1 3-0 
 6 Sparta Gryfice2-6 4-4 2-3 2-2 1-6     4-2 7-0 3-0* 4-2 4-1 3-0 1-3 7-0 3-0* 5-1 
 7 Błękitni Trzygłów5-7 2-2 6-2 1-1 4-2 3-4     3-2 4-2 1-5 3-1 2-1 2-1 5-0 3-2 3-1 
 8 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)3-4 1-2 2-4 1-3 5-2 5-0 2-2     2-1 5-1 6-0 2-0 3-1 0-4 6-4 5-0 
 9 Tanowia Tanowo2-4 0-1 2-2 2-1 1-1 3-3 5-2 2-1     1-0 1-4 2-5 2-0 5-0* 3-0 3-1 
 10 Chemik II Police2-3 1-2 1-3 1-1 2-4 1-5 2-1 5-0 4-3     2-2 5-0 1-1 2-1 8-0 3-0 
 11 Promień Mosty1-2 2-1 0-2 1-4 1-2 5-2 1-1 2-3 3-4 4-1     0-4 3-0 1-0 2-0 2-1 
 12 Orkan Suchań0-1 0-6 0-3 0-8 0-5 2-2 3-1 3-1 2-3 2-0 1-2     2-3 4-2 0-0 3-0 
 13 Ehrle Polska Dobra Szczecińska0-4 0-4 2-6 2-2 3-4 1-1 3-6 2-2 1-2 0-3 4-3 2-0     1-2 3-0 7-0 
 14 Fagus Kołbacz2-0 0-0 2-3 0-4 1-1 1-1 2-4 1-0 4-1 1-3 1-1 3-6 1-4     1-1 4-2 
 15 Orzeł Pęzino1-3 0-2 2-5 0-4 2-6 2-3 3-3 0-3 1-2 1-0 0-3 0-4 5-3 1-0     4-0 
 16 Rolpol Rossow Chlebowo0-5 0-7 1-8 0-6 2-1 1-3 0-2 0-1 2-4 0-2 1-3 0-1 0-2 2-7 3-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Rolpol Rossow Chlebowo 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 16 sierpnia, 17:00
Błękitni Trzygłów 4-2 Masovia Maszewo 15 sierpnia, 17:00
Wicher Brojce 2-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Pęzino 2-5 Mewa Resko 15 sierpnia, 17:00
Chemik II Police 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 15 sierpnia, 15:30
Tanowia Tanowo 5-0 Fagus Kołbacz 15 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 5-2
Sparta Gryfice 3-0 Orkan Suchań 15 sierpnia, 18:00
Promień Mosty 1-2 GKS Mierzyn 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-4 GKS Mierzyn 22 sierpnia, 11:00
Orkan Suchań 1-2 Promień Mosty 22 sierpnia, 17:00
Fagus Kołbacz 1-1 Sparta Gryfice 23 sierpnia, 18:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Tanowia Tanowo 22 sierpnia, 11:00
Mewa Resko 3-1 Chemik II Police 22 sierpnia, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-1 Orzeł Pęzino 22 sierpnia, 18:00
Masovia Maszewo 1-2 Wicher Brojce 22 sierpnia, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-2 Błękitni Trzygłów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Błękitni Trzygłów 3-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 sierpnia, 15:00
Wicher Brojce 3-0 Rolpol Rossow Chlebowo 29 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Pęzino 2-6 Masovia Maszewo 29 sierpnia, 16:00
Chemik II Police 1-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 29 sierpnia, 15:30
Tanowia Tanowo 2-2 Mewa Resko 29 sierpnia, 15:00
Sparta Gryfice 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 29 sierpnia, 17:00
Promień Mosty 1-0 Fagus Kołbacz 29 sierpnia, 16:00
GKS Mierzyn 3-1 Orkan Suchań 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-0 Orkan Suchań 5 września, 18:00
Fagus Kołbacz 2-0 GKS Mierzyn 6 września, 18:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-3 Promień Mosty 5 września, 11:00
Mewa Resko 1-2 Sparta Gryfice 5 września, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 Tanowia Tanowo 5 września, 13:00
Masovia Maszewo 6-0 Chemik II Police 5 września, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-2 Orzeł Pęzino 6 września, 16:00
Błękitni Trzygłów 1-1 Wicher Brojce 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Wicher Brojce 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 września, 17:00
Orzeł Pęzino 3-3 Błękitni Trzygłów 12 września, 13:00
Chemik II Police 3-0 Rolpol Rossow Chlebowo 12 września, 15:30
Tanowia Tanowo 1-1 Masovia Maszewo 12 września, 15:00
Sparta Gryfice 4-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 12 września, 15:00
Promień Mosty 0-2 Mewa Resko 12 września, 15:00
GKS Mierzyn 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 12 września, 16:00
Orkan Suchań 4-2 Fagus Kołbacz 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-4 Fagus Kołbacz 19 września, 18:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-0 Orkan Suchań 19 września, 13:30
Mewa Resko 1-2 GKS Mierzyn 29 września, 20:00
w pierwotnym terminie (19 września, 12:00) odwołany
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-2 Promień Mosty 19 września, 16:00
Masovia Maszewo 2-1 Sparta Gryfice 19 września, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-4 Tanowia Tanowo 20 września, 16:00
Błękitni Trzygłów 1-5 Chemik II Police 20 września, 14:00
Wicher Brojce 0-0 Orzeł Pęzino 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Orzeł Pęzino 0-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 26 września, 14:00
Chemik II Police 1-1 Wicher Brojce 26 września, 15:30
Tanowia Tanowo 5-2 Błękitni Trzygłów 26 września, 15:00
Sparta Gryfice 5-1 Rolpol Rossow Chlebowo 26 września, 14:00
Promień Mosty 1-2 Masovia Maszewo 26 września, 11:00
GKS Mierzyn 4-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 września, 15:00
Orkan Suchań 0-3 Mewa Resko 26 września, 15:00
Fagus Kołbacz 1-4 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 27 września, 17:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3 października, 18:00
Mewa Resko 2-1 Fagus Kołbacz 3 października, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 8-0 Orkan Suchań 3 października, 15:00
Masovia Maszewo 1-1 GKS Mierzyn 3 października, 14:00
Rolpol Rossow Chlebowo 1-3 Promień Mosty 4 października, 15:00
Błękitni Trzygłów 3-4 Sparta Gryfice 4 października, 15:00
Wicher Brojce 1-0 Tanowia Tanowo 3 października, 15:00
Orzeł Pęzino 1-0 Chemik II Police 3 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Chemik II Police 5-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 10 października, 15:30
Tanowia Tanowo 3-0 Orzeł Pęzino 10 października, 15:00
Sparta Gryfice 2-2 Wicher Brojce 10 października, 14:00
Promień Mosty 1-1 Błękitni Trzygłów 10 października, 15:00
GKS Mierzyn 6-1 Rolpol Rossow Chlebowo 10 października, 15:00
Orkan Suchań 0-5 Masovia Maszewo 10 października, 14:00
Fagus Kołbacz 0-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 października, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-6 Mewa Resko 10 października, 13:30

Kolejka 10 - 17-18 października

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-4 Mewa Resko 17 października, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 17 października, 15:00
Masovia Maszewo 5-0 Fagus Kołbacz 17 października, 14:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-1 Orkan Suchań 18 października, 15:00
Błękitni Trzygłów 5-7 GKS Mierzyn 17 października, 16:00
Wicher Brojce 5-1 Promień Mosty 17 października, 13:30
Orzeł Pęzino 2-3 Sparta Gryfice 17 października, 14:00
Chemik II Police 4-3 Tanowia Tanowo 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Tanowia Tanowo 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 października, 13:00
Sparta Gryfice 4-2 Chemik II Police 24 października, 14:00
Promień Mosty 2-0 Orzeł Pęzino 24 października, 14:00
GKS Mierzyn 1-0 Wicher Brojce 24 października, 14:00
Orkan Suchań 3-1 Błękitni Trzygłów 24 października, 14:00
Fagus Kołbacz 4-2 Rolpol Rossow Chlebowo 25 października, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-4 Masovia Maszewo 24 października, 13:30
Mewa Resko 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 24 października, 11:30

Kolejka 12 - 31 października

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 31 października, 11:00
Masovia Maszewo 2-2 Mewa Resko 31 października, 13:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 31 października, 14:00
Błękitni Trzygłów 5-0 Fagus Kołbacz 31 października, 14:30
Wicher Brojce 4-1 Orkan Suchań 31 października, 13:00
Orzeł Pęzino 1-3 GKS Mierzyn 31 października, 13:00
Chemik II Police 2-2 Promień Mosty 31 października, 15:30
Tanowia Tanowo 3-3 Sparta Gryfice 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Sparta Gryfice 7-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7 listopada, 13:00
Promień Mosty 3-4 Tanowia Tanowo 7 listopada, 13:00
GKS Mierzyn 3-4 Chemik II Police 7 listopada, 13:00
Orkan Suchań 0-0 Orzeł Pęzino 7 listopada, 13:00
Fagus Kołbacz 0-4 Wicher Brojce 8 listopada, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-6 Błękitni Trzygłów 7 listopada, 11:00
Mewa Resko 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo 7 listopada, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 6-1 Masovia Maszewo 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-2 Masovia Maszewo 14 listopada, 11:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-7 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 listopada, 14:00
Błękitni Trzygłów 6-2 Mewa Resko 15 listopada, 14:00
Wicher Brojce 4-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 14 listopada, 13:00
Orzeł Pęzino 1-0 Fagus Kołbacz 14 listopada, 13:00
Chemik II Police 5-0 Orkan Suchań 15 listopada, 13:00
Tanowia Tanowo 2-4 GKS Mierzyn 14 listopada, 13:00
Sparta Gryfice 4-1 Promień Mosty 14 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Promień Mosty 2-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 listopada, 13:00
GKS Mierzyn 0-0 Sparta Gryfice 21 listopada, 13:00
Orkan Suchań 2-3 Tanowia Tanowo 21 listopada, 13:00
Fagus Kołbacz 1-3 Chemik II Police 21 listopada, 12:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-0 Orzeł Pęzino 21 listopada, 11:00
Mewa Resko 1-0 Wicher Brojce 21 listopada, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 7-0 Błękitni Trzygłów 21 listopada, 13:00
Masovia Maszewo 3-0 Rolpol Rossow Chlebowo 21 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-0 Rolpol Rossow Chlebowo 12 marca, 11:00
Masovia Maszewo 2-3 Błękitni Trzygłów 12 marca, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-0 Wicher Brojce 13 marca, 13:00
Mewa Resko 2-2 Orzeł Pęzino 12 marca, 12:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-3 Chemik II Police 12 marca, 14:30
Fagus Kołbacz 4-1 Tanowia Tanowo 13 marca, 15:00
Orkan Suchań 2-2 Sparta Gryfice 12 marca, 14:00
GKS Mierzyn 2-2 Promień Mosty 12 marca, 15:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

GKS Mierzyn 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 19 marca, 15:00
Promień Mosty 0-4 Orkan Suchań 19 marca, 16:00
Sparta Gryfice 7-0 Fagus Kołbacz 19 marca, 11:00
Tanowia Tanowo 2-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 19 marca, 15:00
Chemik II Police 1-3 Mewa Resko 19 marca, 13:30
Orzeł Pęzino 0-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 19 marca, 15:00
Wicher Brojce 3-0 Masovia Maszewo 19 marca, 14:00
Błękitni Trzygłów 3-1 Rolpol Rossow Chlebowo 19 marca, 14:00

Kolejka 18 - 26 marca

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Błękitni Trzygłów 26 marca, 13:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-6 Wicher Brojce 26 marca, 13:00
Masovia Maszewo 1-1 Orzeł Pęzino 26 marca, 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-1 Chemik II Police 26 marca, 13:00
Mewa Resko 3-0 Tanowia Tanowo 26 marca, 13:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-1 Sparta Gryfice 26 marca, 13:00
Fagus Kołbacz 1-1 Promień Mosty 26 marca, 13:00
Orkan Suchań 0-1 GKS Mierzyn 26 marca, 13:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Orkan Suchań 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 kwietnia, 14:00
GKS Mierzyn 0-2 Fagus Kołbacz 2 kwietnia, 15:00
Promień Mosty 3-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice 2-3 Mewa Resko 2 kwietnia, 16:00
Tanowia Tanowo 0-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 kwietnia, 15:00
Chemik II Police 2-4 Masovia Maszewo 3 kwietnia, 11:00
Orzeł Pęzino 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo 2 kwietnia, 15:00
Wicher Brojce 0-0 Błękitni Trzygłów 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Wicher Brojce 9 kwietnia, 11:00
Błękitni Trzygłów 3-2 Orzeł Pęzino 9 kwietnia, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-2 Chemik II Police 9 kwietnia, 15:00
Masovia Maszewo 3-3 Tanowia Tanowo 9 kwietnia, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-0 Sparta Gryfice 9 kwietnia, 15:00
Mewa Resko 8-2 Promień Mosty 9 kwietnia, 12:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-4 GKS Mierzyn 10 kwietnia, 13:00
w Mierzynie
Fagus Kołbacz 3-6 Orkan Suchań 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Fagus Kołbacz 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 17 kwietnia, 16:00
Orkan Suchań 2-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 16 kwietnia, 14:00
GKS Mierzyn 2-4 Mewa Resko 16 kwietnia, 15:00
Promień Mosty 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice 1-6 Masovia Maszewo 16 kwietnia, 13:00
Tanowia Tanowo 3-1 Rolpol Rossow Chlebowo 16 kwietnia, 15:00
Chemik II Police 2-1 Błękitni Trzygłów 16 kwietnia, 17:00
Orzeł Pęzino 0-4 Wicher Brojce 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-4 Orzeł Pęzino 23 kwietnia, 11:00
Wicher Brojce 2-0 Chemik II Police 23 kwietnia, 14:00
Błękitni Trzygłów 4-2 Tanowia Tanowo 23 kwietnia, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 1-3 Sparta Gryfice 24 kwietnia, 16:00
Masovia Maszewo 4-0 Promień Mosty 23 kwietnia, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-5 GKS Mierzyn 23 kwietnia, 15:00
Mewa Resko 0-0 Orkan Suchań 23 kwietnia, 12:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Fagus Kołbacz 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 kwietnia, 11:00
Fagus Kołbacz 2-3 Mewa Resko 30 kwietnia, 17:00
Orkan Suchań 0-6 Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 kwietnia, 15:00
GKS Mierzyn 0-2 Masovia Maszewo 30 kwietnia, 11:00
w Policach
Promień Mosty 2-1 Rolpol Rossow Chlebowo 30 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice 4-2 Błękitni Trzygłów 30 kwietnia, 13:00
Tanowia Tanowo 2-1 Wicher Brojce 30 kwietnia, 15:00
Chemik II Police 8-0 Orzeł Pęzino 30 kwietnia, 11:00
mecz przerwany w 68. minucie przy stanie 8-0 / uznano wynik z boiska

Kolejka 24 - 3 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-1 Chemik II Police 3 maja, 11:00
Orzeł Pęzino 1-2 Tanowia Tanowo 3 maja, 17:00
Wicher Brojce 0-2 Sparta Gryfice 3 maja, 14:00
Błękitni Trzygłów 3-1 Promień Mosty 3 maja, 14:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-5 GKS Mierzyn 3 maja, 16:00
Masovia Maszewo 5-3 Orkan Suchań 3 maja, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 5-0 Fagus Kołbacz 3 maja, 15:00
Mewa Resko 3-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3 maja, 12:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 25 - 7-8 maja

Mewa Resko 5-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7 maja, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 maja, 11:00
Fagus Kołbacz 1-1 Masovia Maszewo 7 maja, 17:00
Orkan Suchań 3-0 Rolpol Rossow Chlebowo 7 maja, 16:00
GKS Mierzyn 5-2 Błękitni Trzygłów 7 maja, 12:00
w Policach
Promień Mosty 1-4 Wicher Brojce 7 maja, 16:00
Sparta Gryfice 3-0 Orzeł Pęzino 7 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tanowia Tanowo 1-0 Chemik II Police 7 maja, 15:00

Kolejka 26 - 14-15 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-1 Tanowia Tanowo 14 maja, 11:00
Chemik II Police 1-5 Sparta Gryfice 14 maja, 11:00
Orzeł Pęzino 0-3 Promień Mosty 14 maja, 15:00
Wicher Brojce 2-3 GKS Mierzyn 14 maja, 14:00
Błękitni Trzygłów 2-1 Orkan Suchań 14 maja, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-7 Fagus Kołbacz 15 maja, 16:00
Masovia Maszewo 5-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 14 maja, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 6-1 Mewa Resko 14 maja, 15:00

Kolejka 27 - 21-22 maja

Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 maja, 15:00
Mewa Resko 1-2 Masovia Maszewo 21 maja, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 7-0 Rolpol Rossow Chlebowo 21 maja, 11:00
Fagus Kołbacz 2-4 Błękitni Trzygłów 22 maja, 18:00
Orkan Suchań 0-8 Wicher Brojce 21 maja, 16:00
GKS Mierzyn 1-0 Orzeł Pęzino 21 maja, 15:00
Promień Mosty 4-1 Chemik II Police 21 maja, 16:00
Sparta Gryfice 3-0 Tanowia Tanowo 21 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 28 - 28-29 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-0 Sparta Gryfice 28 maja, 11:00
Tanowia Tanowo 1-4 Promień Mosty 28 maja, 15:00
Chemik II Police 2-3 GKS Mierzyn 28 maja, 13:30
Orzeł Pęzino 0-4 Orkan Suchań 28 maja, 15:00
Wicher Brojce 4-1 Fagus Kołbacz 28 maja, 16:00
Błękitni Trzygłów 2-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 28 maja, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 1-8 Mewa Resko 29 maja, 16:00
Masovia Maszewo 0-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 28 maja, 16:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Masovia Maszewo 7-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 czerwca, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 6-0 Rolpol Rossow Chlebowo 4 czerwca, 15:00
Mewa Resko 2-2 Błękitni Trzygłów 4 czerwca, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-2 Wicher Brojce 4 czerwca, 11:00
Fagus Kołbacz 1-1 Orzeł Pęzino 5 czerwca, 18:00
Orkan Suchań 2-0 Chemik II Police 4 czerwca, 17:00
GKS Mierzyn 3-2 Tanowia Tanowo 4 czerwca, 15:00
Promień Mosty 5-2 Sparta Gryfice 4 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-0 Promień Mosty 11 czerwca, 12:00
Sparta Gryfice 2-6 GKS Mierzyn 11 czerwca, 12:00
Tanowia Tanowo 2-5 Orkan Suchań 11 czerwca, 12:00
Chemik II Police 2-1 Fagus Kołbacz 11 czerwca, 12:00
Orzeł Pęzino 5-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 11 czerwca, 12:00
Wicher Brojce 6-1 Mewa Resko 11 czerwca, 12:00
Błękitni Trzygłów 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 czerwca, 12:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Masovia Maszewo 11 czerwca, 12:00

Liga okręgowa 2015/2016 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (południe))

Klasa A 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin VI)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas