[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Giżyn 24 62 19 5 0 95-19 11 1 0 60-10 8 4 0 35-9
2.  Myśla Dargomyśl 24 60 19 3 2 115-16 10 2 0 67-5 9 1 2 48-11
3.  GKS Golenice 24 51 16 3 5 87-36 10 0 2 54-17 6 3 3 33-19
4.  Piast Piaseczno 24 44 14 2 8 71-50 6 2 4 29-20 8 0 4 42-30
5.  Wicher Przelewice 24 43 14 1 9 82-58 9 1 2 50-17 5 0 7 32-41 2 3 1 0 1 5-3
6.  Piast II Karsko 24 43 13 4 7 99-50 7 1 4 70-27 6 3 3 29-23 2 3 1 0 1 3-5
7.  Olimpia Smolnica 24 35 11 2 11 59-69 6 1 5 37-31 5 1 6 22-38
8.  Osadnik II Myślibórz 24 28 8 4 12 60-74 6 4 2 43-28 2 0 10 17-46
9.  Zjednoczeni Kurzycko 24 27 8 3 13 58-83 4 2 6 31-25 4 1 7 27-58
10.  Santos Sarbinowo 24 25 8 1 15 38-90 3 1 8 16-36 5 0 7 22-54
11.  Czarni Czerników 24 16 5 1 18 43-85 3 0 9 28-47 2 1 9 15-38
12.  Orkan Rów 24 14 4 2 18 37-96 3 1 8 16-38 1 1 10 21-58
13.  Pomorzanin Cychry 24 4 1 1 22 24-142 1 0 11 12-54 0 1 11 12-88
Błyskawica Kluki wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Polonia Giżyn    3-0 2-1 7-2 4-0 2-2 6-0 5-0* 7-3 9-0 2-1 6-1 7-0 
 2 Myśla Dargomyśl1-1     0-0 5-2 8-2 4-0 3-0 3-0* 9-0 9-0 4-0 10-0 11-0 
 3 GKS Golenice0-4 1-0     6-3 7-1 3-1 8-0 2-1 14-0 0-5 3-0 4-0 6-2 
 4 Piast Piaseczno1-1 1-2 3-3     1-2 1-2 3-4 4-1 2-1 3-1 2-1 5-2 3-0* 
 5 Wicher Przelewice2-2 0-4 2-1 2-4     3-0 5-0 4-2 6-1 3-0* 3-0* 6-2 14-1 
 6 Piast II Karsko1-4 2-3 3-3 2-5 3-2     3-0 7-4 2-3 20-2 7-0 9-1 11-0 
 7 Olimpia Smolnica1-5 0-7 3-4 4-3 1-2 2-2     2-1 4-2 0-1 4-1 4-3 12-0 
 8 Osadnik II Myślibórz1-1 0-0 1-4 1-5 2-0 1-1 4-4     7-4 3-0* 7-3 5-2 11-4 
 9 Zjednoczeni Kurzycko1-5 0-2 1-2 0-2 6-3 0-2 3-1 11-1     2-3 1-1 3-0* 3-3 
 10 Santos Sarbinowo0-3 1-9 0-6 0-3* 4-2 1-2 0-1 2-1 1-4     1-3 2-2 4-0 
 11 Czarni Czerników1-2 3-9 3-5 1-3 3-6 3-8 1-4 2-3 2-4 3-1     3-1 3-1 
 12 Orkan Rów0-1 0-7 0-4 1-5 1-3 0-4 2-3 3-1 1-1 1-7 4-1     3-1 
 13 Pomorzanin Cychry0-6 0-5 1-0 1-5 1-9 3-5 0-5 1-2 3-4 1-2 0-4 1-7     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Zjednoczeni Kurzycko.
 
Czarni Czerników 3-1 Orkan Rów 23 sierpnia, 16:00
Santos Sarbinowo 2-1 Osadnik II Myślibórz 23 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Cychry 0-5 Myśla Dargomyśl 23 sierpnia, 17:00
Polonia Giżyn 7-2 Piast Piaseczno 23 sierpnia, 17:00
Olimpia Smolnica 1-2 Wicher Przelewice 23 sierpnia, 15:00
Piast II Karsko 3-3 GKS Golenice 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: GKS Golenice.
 
Wicher Przelewice 3-0 Piast II Karsko 30 sierpnia, 15:00
Piast Piaseczno 3-4 Olimpia Smolnica 30 sierpnia, 16:30
Myśla Dargomyśl 1-1 Polonia Giżyn 29 sierpnia, 17:00
Osadnik II Myślibórz 11-4 Pomorzanin Cychry 30 sierpnia, 14:00
Orkan Rów 1-7 Santos Sarbinowo 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Kurzycko 1-1 Czarni Czerników 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Czarni Czerników.
 
Santos Sarbinowo 1-4 Zjednoczeni Kurzycko 6 września, 16:00
Pomorzanin Cychry 1-7 Orkan Rów 6 września, 16:00
Polonia Giżyn 5-0 Osadnik II Myślibórz 5 września, 16:00
(wo)
przerwany przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Olimpia Smolnica 0-7 Myśla Dargomyśl 6 września, 15:00
Piast II Karsko 2-5 Piast Piaseczno 5 września, 16:00
GKS Golenice 7-1 Wicher Przelewice 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Wicher Przelewice.
 
Piast Piaseczno 3-3 GKS Golenice 13 września, 16:00
Myśla Dargomyśl 4-0 Piast II Karsko 12 września, 17:00
Osadnik II Myślibórz 4-4 Olimpia Smolnica 13 września, 13:00
Orkan Rów 0-1 Polonia Giżyn 13 września, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 3-3 Pomorzanin Cychry 13 września, 16:00
Czarni Czerników 3-1 Santos Sarbinowo 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Santos Sarbinowo.
 
Pomorzanin Cychry 0-4 Czarni Czerników 20 września, 16:00
Polonia Giżyn 7-3 Zjednoczeni Kurzycko 20 września, 16:00
Olimpia Smolnica 4-3 Orkan Rów 20 września, 15:00
Piast II Karsko 7-4 Osadnik II Myślibórz 20 września, 16:00
GKS Golenice 1-0 Myśla Dargomyśl 20 września, 16:00
Wicher Przelewice 2-4 Piast Piaseczno 20 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Piast Piaseczno.
 
Myśla Dargomyśl 8-2 Wicher Przelewice 27 września, 16:00
Osadnik II Myślibórz 1-4 GKS Golenice 27 września, 13:00
Orkan Rów 0-4 Piast II Karsko 27 września, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 3-1 Olimpia Smolnica 27 września, 16:00
Czarni Czerników 1-2 Polonia Giżyn 27 września, 15:00
Santos Sarbinowo 4-0 Pomorzanin Cychry 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Pomorzanin Cychry.
 
Polonia Giżyn 9-0 Santos Sarbinowo 4 października, 15:00
Olimpia Smolnica 4-1 Czarni Czerników 4 października, 15:00
Piast II Karsko 2-3 Zjednoczeni Kurzycko 4 października, 15:00
GKS Golenice 4-0 Orkan Rów 4 października, 15:00
Wicher Przelewice 4-2 Osadnik II Myślibórz 4 października, 15:00
Piast Piaseczno 1-2 Myśla Dargomyśl 4 października, 15:30

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Myśla Dargomyśl.
 
Osadnik II Myślibórz 1-5 Piast Piaseczno 11 października, 13:00
Orkan Rów 1-3 Wicher Przelewice 11 października, 15:00
Zjednoczeni Kurzycko 1-2 GKS Golenice 11 października, 15:00
Czarni Czerników 3-8 Piast II Karsko 11 października, 15:00
Santos Sarbinowo 0-1 Olimpia Smolnica 11 października, 15:00
Pomorzanin Cychry 0-6 Polonia Giżyn 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Polonia Giżyn.
 
Olimpia Smolnica 12-0 Pomorzanin Cychry 18 października, 15:00
Piast II Karsko 20-2 Santos Sarbinowo 18 października, 14:00
GKS Golenice 3-0 Czarni Czerników 18 października, 15:00
Wicher Przelewice 6-1 Zjednoczeni Kurzycko 18 października, 14:00
Piast Piaseczno 5-2 Orkan Rów 18 października, 14:00
Myśla Dargomyśl 3-0 Osadnik II Myślibórz 17 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Osadnik II Myślibórz.
 
Orkan Rów 0-7 Myśla Dargomyśl 25 października, 15:00
Zjednoczeni Kurzycko 0-2 Piast Piaseczno 25 października, 14:00
Czarni Czerników 3-6 Wicher Przelewice 25 października, 14:00
Santos Sarbinowo 0-6 GKS Golenice 25 października, 15:00
Pomorzanin Cychry 3-5 Piast II Karsko 25 października, 15:00
Polonia Giżyn 6-0 Olimpia Smolnica 25 października, 13:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Olimpia Smolnica.
 
Piast II Karsko 1-4 Polonia Giżyn 8 listopada, 14:00
GKS Golenice 6-2 Pomorzanin Cychry 8 listopada, 14:00
Wicher Przelewice 3-0 Santos Sarbinowo 8 listopada, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Piast Piaseczno 2-1 Czarni Czerników 8 listopada, 14:00
Myśla Dargomyśl 9-0 Zjednoczeni Kurzycko 8 listopada, 13:30
Osadnik II Myślibórz 5-2 Orkan Rów 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Pauza: Orkan Rów.
 
Zjednoczeni Kurzycko 11-1 Osadnik II Myślibórz 15 listopada, 14:00
Czarni Czerników 3-9 Myśla Dargomyśl 15 listopada, 13:00
Santos Sarbinowo 0-3 Piast Piaseczno 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-0
Pomorzanin Cychry 1-9 Wicher Przelewice 15 listopada, 14:00
Polonia Giżyn 2-1 GKS Golenice 15 listopada, 13:00
Olimpia Smolnica 2-2 Piast II Karsko 15 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Pauza: Piast II Karsko.
 
GKS Golenice 8-0 Olimpia Smolnica 22 listopada, 14:00
Wicher Przelewice 2-2 Polonia Giżyn 21 listopada, 13:00
Piast Piaseczno 3-0 Pomorzanin Cychry 22 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Myśla Dargomyśl 9-0 Santos Sarbinowo 22 listopada, 13:00
Osadnik II Myślibórz 7-3 Czarni Czerników 22 listopada, 13:00
Orkan Rów 1-1 Zjednoczeni Kurzycko 22 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 19-20 marca

Pauza: Zjednoczeni Kurzycko.
 
Orkan Rów 4-1 Czarni Czerników 20 marca, 14:00
Osadnik II Myślibórz 3-0 Santos Sarbinowo 20 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Myśla Dargomyśl 11-0 Pomorzanin Cychry 20 marca, 15:00
Piast Piaseczno 1-1 Polonia Giżyn 20 marca, 14:00
Wicher Przelewice 5-0 Olimpia Smolnica 20 marca, 14:00
GKS Golenice 3-1 Piast II Karsko 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: GKS Golenice.
 
Piast II Karsko 3-2 Wicher Przelewice 2 kwietnia, 16:00
Olimpia Smolnica 4-3 Piast Piaseczno 3 kwietnia, 15:00
Polonia Giżyn 3-0 Myśla Dargomyśl 3 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Cychry 1-2 Osadnik II Myślibórz 2 kwietnia, 14:00
Santos Sarbinowo 2-2 Orkan Rów 3 kwietnia, 14:00
Czarni Czerników 2-4 Zjednoczeni Kurzycko 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Czarni Czerników.
 
Zjednoczeni Kurzycko 2-3 Santos Sarbinowo 10 kwietnia, 15:30
Orkan Rów 3-1 Pomorzanin Cychry 10 kwietnia, 15:00
Osadnik II Myślibórz 1-1 Polonia Giżyn 10 kwietnia, 14:30
Myśla Dargomyśl 3-0 Olimpia Smolnica 10 kwietnia, 16:00
Piast Piaseczno 1-2 Piast II Karsko 10 kwietnia, 15:30
Wicher Przelewice 2-1 GKS Golenice 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: Wicher Przelewice.
 
GKS Golenice 6-3 Piast Piaseczno 17 kwietnia, 15:00
Piast II Karsko 2-3 Myśla Dargomyśl 17 kwietnia, 15:00
Olimpia Smolnica 2-1 Osadnik II Myślibórz 17 kwietnia, 15:00
Polonia Giżyn 6-1 Orkan Rów 17 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Cychry 3-4 Zjednoczeni Kurzycko 17 kwietnia, 15:00
Santos Sarbinowo 1-3 Czarni Czerników 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Pauza: Santos Sarbinowo.
 
Czarni Czerników 3-1 Pomorzanin Cychry 24 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Kurzycko 1-5 Polonia Giżyn 24 kwietnia, 15:30
Orkan Rów 2-3 Olimpia Smolnica 24 kwietnia, 15:00
Osadnik II Myślibórz 1-1 Piast II Karsko 24 kwietnia, 14:30
Myśla Dargomyśl 0-0 GKS Golenice 24 kwietnia, 17:00
Piast Piaseczno 1-2 Wicher Przelewice 24 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Piast Piaseczno.
 
Wicher Przelewice 0-4 Myśla Dargomyśl 1 maja, 14:00
GKS Golenice 2-1 Osadnik II Myślibórz 1 maja, 16:00
Piast II Karsko 9-1 Orkan Rów 1 maja, 16:00
Olimpia Smolnica 4-2 Zjednoczeni Kurzycko 1 maja, 15:00
Polonia Giżyn 2-1 Czarni Czerników 1 maja, 16:00
Pomorzanin Cychry 1-2 Santos Sarbinowo 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: Pomorzanin Cychry.
 
Santos Sarbinowo 0-3 Polonia Giżyn 8 maja, 16:00
Czarni Czerników 1-4 Olimpia Smolnica 8 maja, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 0-2 Piast II Karsko 8 maja, 16:00
Orkan Rów 0-4 GKS Golenice 8 maja, 15:00
Osadnik II Myślibórz 2-0 Wicher Przelewice 7 maja, 17:00
Myśla Dargomyśl 5-2 Piast Piaseczno 8 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: Myśla Dargomyśl.
 
Piast Piaseczno 4-1 Osadnik II Myślibórz 14 maja, 16:00
Wicher Przelewice 6-2 Orkan Rów 15 maja, 14:00
GKS Golenice 14-0 Zjednoczeni Kurzycko 15 maja, 16:00
Piast II Karsko 7-0 Czarni Czerników 15 maja, 17:00
Olimpia Smolnica 0-1 Santos Sarbinowo 15 maja, 15:00
Polonia Giżyn 7-0 Pomorzanin Cychry 15 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Polonia Giżyn.
 
Pomorzanin Cychry 0-5 Olimpia Smolnica 21 maja, 16:00
Santos Sarbinowo 1-2 Piast II Karsko 22 maja, 16:00
Czarni Czerników 3-5 GKS Golenice 22 maja, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 6-3 Wicher Przelewice 22 maja, 15:30
Orkan Rów 1-5 Piast Piaseczno 22 maja, 16:00
Osadnik II Myślibórz 0-0 Myśla Dargomyśl 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26 maja

Pauza: Osadnik II Myślibórz.
 
Myśla Dargomyśl 10-0 Orkan Rów 26 maja, 13:00
Piast Piaseczno 2-1 Zjednoczeni Kurzycko 26 maja, 15:30
Wicher Przelewice 3-0 Czarni Czerników 26 maja, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Golenice 0-5 Santos Sarbinowo 26 maja, 16:00
Piast II Karsko 11-0 Pomorzanin Cychry 26 maja, 17:00
Olimpia Smolnica 1-5 Polonia Giżyn 26 maja, 15:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Pauza: Olimpia Smolnica.
 
Polonia Giżyn 2-2 Piast II Karsko 29 maja, 17:00
Pomorzanin Cychry 1-0 GKS Golenice 29 maja, 17:00
Santos Sarbinowo 4-2 Wicher Przelewice 29 maja, 16:00
Czarni Czerników 1-3 Piast Piaseczno 29 maja, 17:00
Zjednoczeni Kurzycko 0-2 Myśla Dargomyśl 29 maja, 15:30
Orkan Rów 3-1 Osadnik II Myślibórz 29 maja, 15:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Pauza: Orkan Rów.
 
Osadnik II Myślibórz 7-4 Zjednoczeni Kurzycko 5 czerwca, 18:00
Myśla Dargomyśl 4-0 Czarni Czerników 5 czerwca, 17:00
Piast Piaseczno 3-1 Santos Sarbinowo 5 czerwca, 16:00
Wicher Przelewice 14-1 Pomorzanin Cychry 5 czerwca, 14:00
GKS Golenice 0-4 Polonia Giżyn 5 czerwca, 16:00
Piast II Karsko 3-0 Olimpia Smolnica 5 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Pauza: Piast II Karsko.
 
Olimpia Smolnica 3-4 GKS Golenice 12 czerwca, 12:00
Polonia Giżyn 4-0 Wicher Przelewice 12 czerwca, 12:00
Pomorzanin Cychry 1-5 Piast Piaseczno 11 czerwca, 17:00
Santos Sarbinowo 1-9 Myśla Dargomyśl 12 czerwca, 12:00
Czarni Czerników 2-3 Osadnik II Myślibórz 12 czerwca, 12:00
Zjednoczeni Kurzycko 3-0 Orkan Rów 12 czerwca, 12:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali dokumentów i ważnych badań lekarskich

Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (północ))

Klasa A 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)

Klasa B 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas