[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Babinek 26 69 22 3 1 96-25 12 1 0 48-8 10 2 1 48-17
2.  Czcibor Cedynia 26 63 20 3 3 113-26 10 1 2 56-12 10 2 1 57-14
3.  Victoria 95 Przecław 26 51 16 3 7 73-53 8 2 3 40-29 8 1 4 33-24
4.  Witniczanka Witnica 26 45 15 0 11 109-64 8 0 5 54-35 7 0 6 55-29
5.  Iskra Banie 26 33 9 6 11 54-61 4 4 5 30-33 5 2 6 24-28 4 8 2 2 0 12-9
6.  Pro-Team Żarczyn 26 33 10 3 13 59-65 4 2 7 26-33 6 1 6 33-32 4 4 1 1 2 8-6
7.  Goplana Żabów 26 33 10 3 13 55-67 7 0 6 26-27 3 3 7 29-40 4 4 1 1 2 9-14
8.  Łabędź Widuchowa 26 32 10 2 14 63-70 5 1 7 33-29 5 1 7 30-41
9.  LZS Kołbaskowo 26 31 9 4 13 58-78 2 2 9 26-45 7 2 4 32-33
10.  Chrobry Lisie Pole 26 30 8 6 12 48-74 2 3 8 22-45 6 3 4 26-29
11.  Rurzyca Nawodna 26 27 7 6 13 43-78 5 4 4 27-37 2 2 9 16-41 2 3 1 0 1 3-2
12.  Czarni Czarnówko 26 27 9 0 17 40-88 6 0 7 23-36 3 0 10 17-52 2 3 1 0 1 2-3
13.  Unia Swochowo 26 26 8 2 16 45-75 6 1 6 30-33 2 1 10 15-42
14.  KLUKS Krzywin 26 23 6 5 15 43-75 4 2 7 23-33 2 3 8 20-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ogniwo Babinek    3-0 1-1 3-2 1-0 4-2 5-2 5-1 7-0 5-0 3-0 6-0 3-0 2-0 
 2 Czcibor Cedynia1-3     3-0 5-0 2-0 7-1 0-3* 4-2 0-0 6-0 6-1 7-0 8-2 7-0 
 3 Victoria 95 Przecław2-2 1-5     2-9 1-3 3-2 3-3 5-3 2-0 4-0 3-0 3-1 3-1 8-0 
 4 Witniczanka Witnica6-4 1-4 3-6     5-1 4-6 3-0* 7-3 2-3 1-4 6-1 8-0 6-2 2-1 
 5 Iskra Banie0-3 2-6 1-2 2-1     2-2 5-5 4-2 1-1 0-0 2-4 3-5 5-0 3-2 
 6 Pro-Team Żarczyn1-3 1-5 2-1 1-5 0-2     5-0 2-6 1-3 4-4 3-0* 4-0 0-2 2-2 
 7 Goplana Żabów0-1 0-5 4-3 2-1 2-3 2-1     5-0 4-1 0-2 0-3* 0-4 3-1 4-2 
 8 Łabędź Widuchowa1-3 1-4 1-2 3-6 2-3 1-3 4-0     1-3 3-0* 6-1 6-1 0-0 4-3 
 9 LZS Kołbaskowo1-3 1-7 1-3 1-5 5-5 0-4 1-5 2-3     1-3 2-2 6-3 1-2 4-0 
 10 Chrobry Lisie Pole0-5 2-2 0-2 0-8 1-3 2-7 6-2 0-1 3-7     3-3 1-2 2-1 2-2 
 11 Rurzyca Nawodna0-6 0-4 5-4 2-9 2-1 3-0 2-2 2-2 1-3 2-2     2-0 3-1 3-3 
 12 Czarni Czarnówko1-4 0-6* 1-2 3-1 3-0* 3-1 0-6 2-0 4-7 1-3 2-1     3-2 0-3 
 13 Unia Swochowo3-3 0-7 2-6 3-2 3-2 1-2 2-0 1-3 7-3 1-3 2-0 4-0     1-2 
 14 KLUKS Krzywin1-8 2-2 0-1 2-6 1-1 0-2 4-1 2-4 0-1 1-5 3-0 2-1 5-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

LZS Kołbaskowo 1-3 Chrobry Lisie Pole 23 sierpnia, 16:00
Czcibor Cedynia 7-0 Czarni Czarnówko 23 sierpnia, 15:00
Unia Swochowo 1-3 Łabędź Widuchowa 23 sierpnia, 16:00
Rurzyca Nawodna 2-2 Goplana Żabów 22 sierpnia, 17:00
Witniczanka Witnica 5-1 Iskra Banie 22 sierpnia, 16:00
Pro-Team Żarczyn 2-2 KLUKS Krzywin 22 sierpnia, 16:00
w Krzywinie
Ogniwo Babinek 1-1 Victoria 95 Przecław 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Chrobry Lisie Pole 0-2 Victoria 95 Przecław 29 sierpnia, 17:00
KLUKS Krzywin 1-8 Ogniwo Babinek 29 sierpnia, 18:00
Iskra Banie 2-2 Pro-Team Żarczyn 30 sierpnia, 16:00
Goplana Żabów 2-1 Witniczanka Witnica 30 sierpnia, 15:00
Łabędź Widuchowa 6-1 Rurzyca Nawodna 30 sierpnia, 16:00
Czarni Czarnówko 3-2 Unia Swochowo 29 sierpnia, 17:00
LZS Kołbaskowo 1-7 Czcibor Cedynia 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Czcibor Cedynia 6-0 Chrobry Lisie Pole 6 września, 15:00
Unia Swochowo 7-3 LZS Kołbaskowo 6 września, 15:00
Rurzyca Nawodna 2-0 Czarni Czarnówko 5 września, 16:00
Witniczanka Witnica 7-3 Łabędź Widuchowa 5 września, 16:00
Pro-Team Żarczyn 5-0 Goplana Żabów 6 września, 15:00
w Krzywinie
Ogniwo Babinek 1-0 Iskra Banie 6 września, 14:00
Victoria 95 Przecław 8-0 KLUKS Krzywin 6 września, 13:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Chrobry Lisie Pole 2-2 KLUKS Krzywin 12 września, 17:00
Iskra Banie 1-2 Victoria 95 Przecław 13 września, 15:00
Goplana Żabów 0-1 Ogniwo Babinek 13 września, 15:00
Łabędź Widuchowa 1-3 Pro-Team Żarczyn 13 września, 16:00
Czarni Czarnówko 3-1 Witniczanka Witnica 12 września, 17:00
LZS Kołbaskowo 2-2 Rurzyca Nawodna 12 września, 15:00
Czcibor Cedynia 8-2 Unia Swochowo 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Unia Swochowo 1-3 Chrobry Lisie Pole 20 września, 15:00
Rurzyca Nawodna 0-4 Czcibor Cedynia 19 września, 16:00
Witniczanka Witnica 2-3 LZS Kołbaskowo 19 września, 15:00
Pro-Team Żarczyn 4-0 Czarni Czarnówko 20 września, 15:00
w Krzywinie
Ogniwo Babinek 5-1 Łabędź Widuchowa 20 września, 16:00
Victoria 95 Przecław 3-3 Goplana Żabów 20 września, 13:00
KLUKS Krzywin 1-1 Iskra Banie 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Chrobry Lisie Pole 1-3 Iskra Banie 27 września, 14:00
Goplana Żabów 4-2 KLUKS Krzywin 27 września, 15:00
Łabędź Widuchowa 1-2 Victoria 95 Przecław 27 września, 14:00
Czarni Czarnówko 1-4 Ogniwo Babinek 26 września, 17:00
LZS Kołbaskowo 0-4 Pro-Team Żarczyn 27 września, 15:00
Czcibor Cedynia 5-0 Witniczanka Witnica 27 września, 15:00
Unia Swochowo 2-0 Rurzyca Nawodna 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Rurzyca Nawodna 2-2 Chrobry Lisie Pole 4 października, 15:00
Witniczanka Witnica 6-2 Unia Swochowo 3 października, 15:00
Pro-Team Żarczyn 1-5 Czcibor Cedynia 4 października, 15:00
w Krzywinie
Ogniwo Babinek 7-0 LZS Kołbaskowo 4 października, 11:30
Victoria 95 Przecław 3-1 Czarni Czarnówko 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (4 października, 13:00) odwołany
KLUKS Krzywin 2-4 Łabędź Widuchowa 3 października, 16:00
Iskra Banie 5-5 Goplana Żabów 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Chrobry Lisie Pole 6-2 Goplana Żabów 11 października, 14:00
Łabędź Widuchowa 2-3 Iskra Banie 11 października, 15:00
Czarni Czarnówko 0-3 KLUKS Krzywin 10 października, 16:00
LZS Kołbaskowo 1-3 Victoria 95 Przecław 10 października, 11:00
Czcibor Cedynia 1-3 Ogniwo Babinek 11 października, 14:00
Unia Swochowo 1-2 Pro-Team Żarczyn 11 października, 15:00
Rurzyca Nawodna 2-9 Witniczanka Witnica 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Witniczanka Witnica 1-4 Chrobry Lisie Pole 17 października, 14:00
Pro-Team Żarczyn 3-0 Rurzyca Nawodna 17 października, 11:00
(wo)
w Krzywinie / na boisku 3-3
Ogniwo Babinek 3-0 Unia Swochowo 18 października, 14:00
Victoria 95 Przecław 1-5 Czcibor Cedynia 18 października, 13:00
KLUKS Krzywin 0-1 LZS Kołbaskowo 17 października, 15:00
Iskra Banie 3-5 Czarni Czarnówko 18 października, 14:00
Goplana Żabów 5-0 Łabędź Widuchowa 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Chrobry Lisie Pole 0-1 Łabędź Widuchowa 25 października, 14:00
Czarni Czarnówko 0-6 Goplana Żabów 25 października, 14:30
LZS Kołbaskowo 5-5 Iskra Banie 24 października, 15:00
Czcibor Cedynia 7-0 KLUKS Krzywin 25 października, 14:00
Unia Swochowo 2-6 Victoria 95 Przecław 25 października, 14:00
Rurzyca Nawodna 0-6 Ogniwo Babinek 25 października, 14:00
Witniczanka Witnica 4-6 Pro-Team Żarczyn 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pro-Team Żarczyn 4-4 Chrobry Lisie Pole 8 listopada, 14:00
w Krzywinie
Ogniwo Babinek 3-2 Witniczanka Witnica 8 listopada, 12:00
Victoria 95 Przecław 3-0 Rurzyca Nawodna 8 listopada, 13:00
KLUKS Krzywin 5-1 Unia Swochowo 7 listopada, 14:00
Iskra Banie 2-6 Czcibor Cedynia 8 listopada, 14:00
Goplana Żabów 4-1 LZS Kołbaskowo 8 listopada, 13:30
Łabędź Widuchowa 6-1 Czarni Czarnówko 8 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Chrobry Lisie Pole 1-2 Czarni Czarnówko 15 listopada, 14:00
LZS Kołbaskowo 2-3 Łabędź Widuchowa 14 listopada, 14:00
Czcibor Cedynia 0-3 Goplana Żabów 15 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 7-0
Unia Swochowo 3-2 Iskra Banie 15 listopada, 14:00
Rurzyca Nawodna 3-3 KLUKS Krzywin 15 listopada, 13:00
Witniczanka Witnica 3-6 Victoria 95 Przecław 14 listopada, 14:00
Pro-Team Żarczyn 1-3 Ogniwo Babinek 15 listopada, 14:00
w Krzywinie

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Ogniwo Babinek 5-0 Chrobry Lisie Pole 11 listopada, 14:00
Victoria 95 Przecław 3-2 Pro-Team Żarczyn 21 listopada, 13:00
KLUKS Krzywin 2-6 Witniczanka Witnica 21 listopada, 13:00
Iskra Banie 2-4 Rurzyca Nawodna 21 listopada, 12:00
Goplana Żabów 3-1 Unia Swochowo 22 listopada, 13:00
Łabędź Widuchowa 1-4 Czcibor Cedynia 22 listopada, 14:00
Czarni Czarnówko 4-7 LZS Kołbaskowo 22 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Chrobry Lisie Pole 3-7 LZS Kołbaskowo 20 marca, 14:00
Czarni Czarnówko 0-6 Czcibor Cedynia 20 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-6
Łabędź Widuchowa 0-0 Unia Swochowo 20 marca, 14:00
Goplana Żabów 0-3 Rurzyca Nawodna 19 marca, 14:30
(wo)
w Pyrzycach / na boisku 1-1
Iskra Banie 2-1 Witniczanka Witnica 20 marca, 14:00
KLUKS Krzywin 0-2 Pro-Team Żarczyn 19 marca, 12:00
Victoria 95 Przecław 2-2 Ogniwo Babinek 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Victoria 95 Przecław 4-0 Chrobry Lisie Pole 2 kwietnia, 15:30
Ogniwo Babinek 2-0 KLUKS Krzywin 3 kwietnia, 12:00
Pro-Team Żarczyn 0-2 Iskra Banie 3 kwietnia, 14:00
w Krzywinie
Witniczanka Witnica 3-0 Goplana Żabów 2 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Rurzyca Nawodna 2-2 Łabędź Widuchowa 2 kwietnia, 15:00
Unia Swochowo 4-0 Czarni Czarnówko 3 kwietnia, 15:00
Czcibor Cedynia 0-0 LZS Kołbaskowo 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Chrobry Lisie Pole 2-2 Czcibor Cedynia 10 kwietnia, 14:00
LZS Kołbaskowo 1-2 Unia Swochowo 9 kwietnia, 11:00
Czarni Czarnówko 2-1 Rurzyca Nawodna 9 kwietnia, 17:00
Łabędź Widuchowa 3-6 Witniczanka Witnica 10 kwietnia, 14:00
Goplana Żabów 2-1 Pro-Team Żarczyn 9 kwietnia, 13:00
w Pyrzycach
Iskra Banie 0-3 Ogniwo Babinek 10 kwietnia, 14:00
KLUKS Krzywin 0-1 Victoria 95 Przecław 9 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

KLUKS Krzywin 1-5 Chrobry Lisie Pole 16 kwietnia, 14:00
Victoria 95 Przecław 1-3 Iskra Banie 16 kwietnia, 16:00
Ogniwo Babinek 5-2 Goplana Żabów 16 kwietnia, 17:00
Pro-Team Żarczyn 2-6 Łabędź Widuchowa 16 kwietnia, 11:00
w Krzywinie
Witniczanka Witnica 8-0 Czarni Czarnówko 16 kwietnia, 16:00
Rurzyca Nawodna 1-3 LZS Kołbaskowo 16 kwietnia, 16:00
Unia Swochowo 0-7 Czcibor Cedynia 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Chrobry Lisie Pole 2-1 Unia Swochowo 24 kwietnia, 14:00
Czcibor Cedynia 6-1 Rurzyca Nawodna 24 kwietnia, 16:00
LZS Kołbaskowo 1-5 Witniczanka Witnica 23 kwietnia, 11:00
Czarni Czarnówko 3-1 Pro-Team Żarczyn 23 kwietnia, 17:00
Łabędź Widuchowa 1-3 Ogniwo Babinek 24 kwietnia, 14:00
Goplana Żabów 4-3 Victoria 95 Przecław 23 kwietnia, 12:30
w Pyrzycach
Iskra Banie 3-2 KLUKS Krzywin 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Banie 0-0 Chrobry Lisie Pole 1 maja, 14:00
KLUKS Krzywin 4-1 Goplana Żabów 1 maja, 12:00
Victoria 95 Przecław 5-3 Łabędź Widuchowa 1 maja, 17:00
Ogniwo Babinek 6-0 Czarni Czarnówko 1 maja, 16:00
Pro-Team Żarczyn 1-3 LZS Kołbaskowo 1 maja, 14:00
w Krzywinie
Witniczanka Witnica 1-4 Czcibor Cedynia 1 maja, 16:00
Rurzyca Nawodna 3-1 Unia Swochowo 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Chrobry Lisie Pole 3-3 Rurzyca Nawodna 7 maja, 16:00
Unia Swochowo 3-2 Witniczanka Witnica 8 maja, 16:00
Czcibor Cedynia 7-1 Pro-Team Żarczyn 8 maja, 16:00
LZS Kołbaskowo 1-3 Ogniwo Babinek 7 maja, 11:00
Czarni Czarnówko 1-2 Victoria 95 Przecław 7 maja, 17:00
Łabędź Widuchowa 4-3 KLUKS Krzywin 8 maja, 14:00
Goplana Żabów 2-3 Iskra Banie 7 maja, 15:00
w Pyrzycach

Kolejka 21 - 14-15 maja

Goplana Żabów 0-2 Chrobry Lisie Pole 15 maja, 15:00
w Pyrzycach
Iskra Banie 4-2 Łabędź Widuchowa 15 maja, 14:00
KLUKS Krzywin 2-1 Czarni Czarnówko 14 maja, 12:00
Victoria 95 Przecław 2-0 LZS Kołbaskowo 14 maja, 15:00
Ogniwo Babinek 3-0 Czcibor Cedynia 15 maja, 13:00
Pro-Team Żarczyn 0-2 Unia Swochowo 15 maja, 14:00
w Krzywinie
Witniczanka Witnica 6-1 Rurzyca Nawodna 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Chrobry Lisie Pole 0-8 Witniczanka Witnica 22 maja, 14:00
Rurzyca Nawodna 3-0 Pro-Team Żarczyn 21 maja, 17:00
Unia Swochowo 3-3 Ogniwo Babinek 22 maja, 16:00
Czcibor Cedynia 3-0 Victoria 95 Przecław 22 maja, 16:00
LZS Kołbaskowo 4-0 KLUKS Krzywin 21 maja, 17:00
Czarni Czarnówko 3-0 Iskra Banie 21 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Łabędź Widuchowa 4-0 Goplana Żabów 22 maja, 14:00

Kolejka 23 - 26 maja

Łabędź Widuchowa 3-0 Chrobry Lisie Pole 26 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Goplana Żabów 0-4 Czarni Czarnówko 26 maja, 17:00
Iskra Banie 1-1 LZS Kołbaskowo 26 maja, 14:00
KLUKS Krzywin 2-2 Czcibor Cedynia 26 maja, 18:00
Victoria 95 Przecław 3-1 Unia Swochowo 13 marca, 14:00
Ogniwo Babinek 3-0 Rurzyca Nawodna 26 maja, 13:00
Pro-Team Żarczyn 1-5 Witniczanka Witnica 26 maja, 15:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Chrobry Lisie Pole 2-7 Pro-Team Żarczyn 28 maja, 17:00
Witniczanka Witnica 6-4 Ogniwo Babinek 29 maja, 12:00
Rurzyca Nawodna 5-4 Victoria 95 Przecław 29 maja, 17:00
Unia Swochowo 1-2 KLUKS Krzywin 29 maja, 16:00
Czcibor Cedynia 2-0 Iskra Banie 29 maja, 16:00
LZS Kołbaskowo 1-5 Goplana Żabów 29 maja, 12:00
Czarni Czarnówko 2-0 Łabędź Widuchowa 29 maja, 15:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Czarni Czarnówko 1-3 Chrobry Lisie Pole 4 czerwca, 17:00
Łabędź Widuchowa 1-3 LZS Kołbaskowo 5 czerwca, 14:00
Goplana Żabów 0-5 Czcibor Cedynia 4 czerwca, 15:00
Iskra Banie 5-0 Unia Swochowo 5 czerwca, 14:00
KLUKS Krzywin 3-0 Rurzyca Nawodna 5 czerwca, 16:00
Victoria 95 Przecław 2-9 Witniczanka Witnica 4 czerwca, 17:00
Ogniwo Babinek 4-2 Pro-Team Żarczyn 4 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Chrobry Lisie Pole 0-5 Ogniwo Babinek 11 czerwca, 17:00
Pro-Team Żarczyn 2-1 Victoria 95 Przecław 12 czerwca, 12:00
Witniczanka Witnica 2-1 KLUKS Krzywin 12 czerwca, 12:00
Rurzyca Nawodna 2-1 Iskra Banie 12 czerwca, 12:00
Unia Swochowo 2-0 Goplana Żabów 12 czerwca, 12:00
Czcibor Cedynia 4-2 Łabędź Widuchowa 12 czerwca, 12:00
LZS Kołbaskowo 6-3 Czarni Czarnówko 12 czerwca, 12:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (północ))

Klasa A 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin VI)

Klasa B 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas