[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Łożnica 26 67 22 1 3 70-20 13 0 0 42-7 9 1 3 28-13
2.  Światowid 63 Łobez 26 64 21 1 4 103-21 11 1 1 49-7 10 0 3 54-14
3.  Hanza Goleniów 26 60 20 0 6 74-25 11 0 2 47-13 9 0 4 27-12
4.  Aquila Szczecin 26 55 18 1 7 65-31 10 0 3 38-14 8 1 4 27-17 2 6 2 0 0 4-2
5.  Effekt Goleniów 26 55 18 1 7 76-49 9 0 4 36-24 9 1 3 40-25 2 0 0 0 2 2-4
6.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 26 52 17 1 8 62-37 8 1 4 27-20 9 0 4 35-17
7.  Kasta Majowe (Szczecin) 26 38 12 2 12 52-49 8 1 4 32-21 4 1 8 20-28
8.  Zalew Stepnica 26 31 10 1 15 65-65 6 1 6 38-28 4 0 9 27-37
9.  KS Wołczkowo-Bezrzecze 26 28 9 1 16 45-61 5 0 8 23-28 4 1 8 22-33 2 6 2 0 0 7-4
10.  Znicz Niedźwiedź 26 28 9 1 16 44-71 5 1 7 22-37 4 0 9 22-34 2 0 0 0 2 4-7
11.  Pomorzanin II Nowogard 26 20 6 2 18 37-68 4 1 8 18-27 2 1 10 19-41
12.  Zjednoczeni Kobylanka 26 16 5 1 20 47-99 4 0 9 34-42 1 1 11 13-57
13.  Pomorzanin Przybiernów 26 16 5 1 20 27-70 3 1 9 19-37 2 0 11 8-33
 Rybak Wełtyń 26 6 2 0 24 17-124 1 0 12 9-48 1 0 12 8-76
Pomorzanin Przybiernów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Rybak Wełtyń wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Łożnica    1-0 2-0 1-0 3-1 2-1 2-1 4-1 2-1 4-0 3-0* 6-1 2-1 10-0 
 2 Światowid 63 Łobez6-1     3-1 0-2 9-0 1-0 1-1 4-1 5-0 2-1 3-0* 3-0* 2-0 10-0 
 3 Hanza Goleniów1-0 2-1     5-1 2-3 1-5 6-1 3-1 2-0 2-0 7-0 10-1 3-0* 3-0* 
 4 Aquila Szczecin2-3 1-2 1-0     2-1 2-1 3-1 3-2 4-0 5-0 3-0* 7-1 1-2 4-1 
 5 Effekt Goleniów1-0 1-0 1-3 1-2     0-6 3-2 5-1 2-1 3-5 7-4 6-0 3-0* 3-0* 
 6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)0-0 1-3 1-2 0-3 1-7     3-1 3-0 3-2 3-0 3-0* 3-2 3-0* 3-0* 
 7 Kasta Majowe (Szczecin)2-3 0-5 0-1 3-0 1-2 3-2     3-2 5-1 2-1 1-1 4-1 3-2 5-0 
 8 Zalew Stepnica0-2 3-5 0-4 2-3 1-1 1-3 3-1     6-5 1-2 3-2 4-0 3-0* 11-0 
 9 KS Wołczkowo-Bezrzecze0-2 0-5 0-1 1-0 2-4 0-2 0-1 4-1     5-3 3-0* 4-2 0-1 4-6 
 10 Znicz Niedźwiedź1-4 1-7 0-3 2-2 2-5 1-3 2-1 1-7 1-2     3-1 1-0 4-2 3-0* 
 11 Pomorzanin II Nowogard0-6 2-6 1-2 0-2 0-4 0-1 0-2 1-2 1-1 2-1     5-0 3-0* 3-0* 
 12 Zjednoczeni Kobylanka0-1 2-9 2-3 2-4 0-6 2-4 5-2 2-5 2-3 0-4 3-1     3-0* 11-0 
 13 Pomorzanin Przybiernów0-3* 0-3* 1-0 0-3* 2-3 3-4 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 1-7 4-4     6-1 
 14 Rybak Wełtyń0-3* 0-8 0-7 0-5 0-3 1-3 0-3* 2-4 0-3* 5-2 1-3 0-1 ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Światowid 63 Łobez 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 22 sierpnia, 17:00
Effekt Goleniów 5-1 Zalew Stepnica 21 sierpnia, 18:00
Aquila Szczecin 4-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze 22 sierpnia, 12:00
Rybak Wełtyń 0-1 Zjednoczeni Kobylanka 23 sierpnia, 13:00
w Gryfinie
Znicz Niedźwiedź 2-1 Kasta Majowe (Szczecin) 23 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Przybiernów 1-0 Hanza Goleniów 22 sierpnia, 17:30
Pomorzanin II Nowogard 0-6 Orzeł Łożnica 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-0 Orzeł Łożnica 30 sierpnia, 16:00
Hanza Goleniów 7-0 Pomorzanin II Nowogard 29 sierpnia, 14:30
Kasta Majowe (Szczecin) 3-2 Pomorzanin Przybiernów 29 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Kobylanka 0-4 Znicz Niedźwiedź 30 sierpnia, 16:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 4-6 Rybak Wełtyń 29 sierpnia, 11:00
w Dobrej
Zalew Stepnica 2-3 Aquila Szczecin 29 sierpnia, 16:00
Światowid 63 Łobez 9-0 Effekt Goleniów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Effekt Goleniów 0-6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 5 września, 19:00
Aquila Szczecin 1-2 Światowid 63 Łobez 5 września, 12:00
Rybak Wełtyń 2-4 Zalew Stepnica 5 września, 15:00
w Gryfinie
Znicz Niedźwiedź 1-2 KS Wołczkowo-Bezrzecze 6 września, 16:00
Pomorzanin Przybiernów 4-4 Zjednoczeni Kobylanka 5 września, 15:45
Pomorzanin II Nowogard 0-2 Kasta Majowe (Szczecin) 6 września, 16:00
Orzeł Łożnica 2-0 Hanza Goleniów 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-2 Hanza Goleniów 12 września, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 2-3 Orzeł Łożnica 12 września, 17:00
Zjednoczeni Kobylanka 3-1 Pomorzanin II Nowogard 13 września, 16:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-1 Pomorzanin Przybiernów 12 września, 11:00
w Dobrej
Zalew Stepnica 1-2 Znicz Niedźwiedź 12 września, 16:00
Światowid 63 Łobez 10-0 Rybak Wełtyń 12 września, 17:00
Effekt Goleniów 1-2 Aquila Szczecin 12 września, 19:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Aquila Szczecin 2-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 19 września, 12:00
Rybak Wełtyń 0-3 Effekt Goleniów 20 września, 17:00
w Gryfinie
Znicz Niedźwiedź 1-7 Światowid 63 Łobez 20 września, 16:00
Pomorzanin Przybiernów 2-0 Zalew Stepnica 19 września, 16:00
Pomorzanin II Nowogard 1-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze 20 września, 15:00
Orzeł Łożnica 6-1 Zjednoczeni Kobylanka 20 września, 14:00
Hanza Goleniów 6-1 Kasta Majowe (Szczecin) 19 września, 17:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-1 Kasta Majowe (Szczecin) 27 września, 16:00
Zjednoczeni Kobylanka 2-3 Hanza Goleniów 27 września, 16:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-2 Orzeł Łożnica 26 września, 11:00
w Dobrej
Zalew Stepnica 3-2 Pomorzanin II Nowogard 26 września, 15:00
Światowid 63 Łobez 2-0 Pomorzanin Przybiernów 26 września, 16:00
Effekt Goleniów 3-5 Znicz Niedźwiedź 26 września, 12:00
Aquila Szczecin 4-1 Rybak Wełtyń 26 września, 12:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Rybak Wełtyń 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3 października, 15:00
w Gryfinie
Znicz Niedźwiedź 2-2 Aquila Szczecin 4 października, 15:00
Pomorzanin Przybiernów 2-3 Effekt Goleniów 3 października, 16:00
Pomorzanin II Nowogard 2-6 Światowid 63 Łobez 4 października, 15:00
Orzeł Łożnica 4-1 Zalew Stepnica 3 października, 16:00
Hanza Goleniów 2-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze 3 października, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 4-1 Zjednoczeni Kobylanka 3 października, 17:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-2 Zjednoczeni Kobylanka 11 października, 15:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-1 Kasta Majowe (Szczecin) 11 października, 11:00
w Dobrej
Zalew Stepnica 0-4 Hanza Goleniów 10 października, 14:30
Światowid 63 Łobez 6-1 Orzeł Łożnica 31 października, 13:00
Effekt Goleniów 7-4 Pomorzanin II Nowogard 10 października, 19:00
Aquila Szczecin 1-2 Pomorzanin Przybiernów 10 października, 12:00
Rybak Wełtyń 5-2 Znicz Niedźwiedź 10 października, 16:00
w Gryfinie

Kolejka 9 - 17-18 października

Znicz Niedźwiedź 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 18 października, 15:00
Pomorzanin Przybiernów 6-1 Rybak Wełtyń 17 października, 16:00
Pomorzanin II Nowogard 0-2 Aquila Szczecin 18 października, 15:00
Orzeł Łożnica 3-1 Effekt Goleniów 17 października, 15:00
Hanza Goleniów 2-1 Światowid 63 Łobez 17 października, 15:00
Kasta Majowe (Szczecin) 3-2 Zalew Stepnica 17 października, 16:00
Zjednoczeni Kobylanka 2-3 KS Wołczkowo-Bezrzecze 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-2 KS Wołczkowo-Bezrzecze 25 października, 14:30
Zalew Stepnica 4-0 Zjednoczeni Kobylanka 24 października, 14:00
Światowid 63 Łobez 1-1 Kasta Majowe (Szczecin) 25 października, 13:00
Effekt Goleniów 1-3 Hanza Goleniów 25 października, 19:00
Aquila Szczecin 2-3 Orzeł Łożnica 24 października, 14:00
Rybak Wełtyń 1-3 Pomorzanin II Nowogard 24 października, 14:00
w Gryfinie
Znicz Niedźwiedź 4-2 Pomorzanin Przybiernów 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pomorzanin Przybiernów 3-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 7 listopada, 14:30
Pomorzanin II Nowogard 2-1 Znicz Niedźwiedź 8 listopada, 13:00
Orzeł Łożnica 10-0 Rybak Wełtyń 7 listopada, 14:00
Hanza Goleniów 5-1 Aquila Szczecin 7 listopada, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 1-2 Effekt Goleniów 7 listopada, 17:30
Zjednoczeni Kobylanka 2-9 Światowid 63 Łobez 8 listopada, 14:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 4-1 Zalew Stepnica 8 listopada, 11:00
w Dobrej

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Zalew Stepnica 15 listopada, 14:00
Światowid 63 Łobez 5-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze 14 listopada, 14:00
Effekt Goleniów 6-0 Zjednoczeni Kobylanka 14 listopada, 11:00
Aquila Szczecin 3-1 Kasta Majowe (Szczecin) 15 listopada, 12:00
Rybak Wełtyń 0-7 Hanza Goleniów 14 listopada, 14:00
w Gryfinie
Znicz Niedźwiedź 1-4 Orzeł Łożnica 15 listopada, 13:00
Pomorzanin Przybiernów 1-7 Pomorzanin II Nowogard 14 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Pomorzanin II Nowogard 0-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 22 listopada, 13:00
Orzeł Łożnica 2-1 Pomorzanin Przybiernów 21 listopada, 13:00
Hanza Goleniów 2-0 Znicz Niedźwiedź 21 listopada, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 5-0 Rybak Wełtyń 21 listopada, 16:00
Zjednoczeni Kobylanka 2-4 Aquila Szczecin 21 listopada, 13:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 2-4 Effekt Goleniów 22 listopada, 11:00
w Dobrej
Zalew Stepnica 3-5 Światowid 63 Łobez 21 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-3 Światowid 63 Łobez 20 marca, 15:00
Zalew Stepnica 1-1 Effekt Goleniów 19 marca, 15:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-0 Aquila Szczecin 19 marca, 14:00
w Dobrej
Zjednoczeni Kobylanka 11-0 Rybak Wełtyń 20 marca, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 2-1 Znicz Niedźwiedź 19 marca, 17:30
Hanza Goleniów 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Orzeł Łożnica 3-0 Pomorzanin II Nowogard 19 marca, 15:00
(wo)
odwołany

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Orzeł Łożnica 2-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2 kwietnia, 16:00
Pomorzanin II Nowogard 1-2 Hanza Goleniów 3 kwietnia, 14:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Kasta Majowe (Szczecin)
(wo)
Znicz Niedźwiedź 1-0 Zjednoczeni Kobylanka 3 kwietnia, 15:00
Rybak Wełtyń 0-3 KS Wołczkowo-Bezrzecze 3 kwietnia, 14:00
(wo)
w Gryfinie / na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Aquila Szczecin 3-2 Zalew Stepnica 3 kwietnia, 18:00
Effekt Goleniów 1-0 Światowid 63 Łobez 3 kwietnia, 19:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-7 Effekt Goleniów 10 kwietnia, 16:00
Światowid 63 Łobez 0-2 Aquila Szczecin 9 kwietnia, 16:00
Zalew Stepnica 11-0 Rybak Wełtyń 9 kwietnia, 16:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 5-3 Znicz Niedźwiedź 10 kwietnia, 16:00
w Dobrej
Zjednoczeni Kobylanka 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Kasta Majowe (Szczecin) 1-1 Pomorzanin II Nowogard 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 18:00) odwołany
Hanza Goleniów 1-0 Orzeł Łożnica 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Hanza Goleniów 1-5 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 16 kwietnia, 19:00
Orzeł Łożnica 2-1 Kasta Majowe (Szczecin) 16 kwietnia, 17:00
Pomorzanin II Nowogard 5-0 Zjednoczeni Kobylanka 17 kwietnia, 13:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 KS Wołczkowo-Bezrzecze
(wo)
Znicz Niedźwiedź 1-7 Zalew Stepnica 17 kwietnia, 15:00
Rybak Wełtyń 0-8 Światowid 63 Łobez 17 kwietnia, 14:00
w Gryfinie
Aquila Szczecin 2-1 Effekt Goleniów 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-3 Aquila Szczecin 24 kwietnia, 16:00
Effekt Goleniów 3-0 Rybak Wełtyń 23 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
Światowid 63 Łobez 2-1 Znicz Niedźwiedź 23 kwietnia, 16:00
Zalew Stepnica 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
KS Wołczkowo-Bezrzecze 3-0 Pomorzanin II Nowogard 24 kwietnia, 14:00
(wo)
w Dobrej / na boisku 1-0
Zjednoczeni Kobylanka 0-1 Orzeł Łożnica 23 kwietnia, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 0-1 Hanza Goleniów 23 kwietnia, 17:30

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Kasta Majowe (Szczecin) 3-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1 maja, 15:00
Hanza Goleniów 10-1 Zjednoczeni Kobylanka 1 maja, 16:00
Orzeł Łożnica 2-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze 1 maja, 15:00
Pomorzanin II Nowogard 1-2 Zalew Stepnica 1 maja, 15:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Światowid 63 Łobez
(wo)
Znicz Niedźwiedź 2-5 Effekt Goleniów 4 maja, 18:00
w Goleniowie
Rybak Wełtyń 0-5 Aquila Szczecin 29 kwietnia, 20:00
w Szczecinie; na Obiekcie Sportowym Bukowe

Kolejka 20 - 7-8 maja

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Rybak Wełtyń
(wo)
Aquila Szczecin 5-0 Znicz Niedźwiedź 8 maja, 18:00
Effekt Goleniów 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Światowid 63 Łobez 3-0 Pomorzanin II Nowogard 7 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zalew Stepnica 0-2 Orzeł Łożnica 7 maja, 16:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-1 Hanza Goleniów 8 maja, 12:00
w Dobrej
Zjednoczeni Kobylanka 5-2 Kasta Majowe (Szczecin) 8 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Zjednoczeni Kobylanka 2-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 15 maja, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 5-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze 14 maja, 17:30
Hanza Goleniów 3-1 Zalew Stepnica 14 maja, 16:00
Orzeł Łożnica 1-0 Światowid 63 Łobez 14 maja, 15:00
Pomorzanin II Nowogard 0-4 Effekt Goleniów 15 maja, 15:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Aquila Szczecin
(wo)
Znicz Niedźwiedź 3-0 Rybak Wełtyń
(wo)

Kolejka 22 - 21-22 maja

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Znicz Niedźwiedź 22 maja, 16:00
Rybak Wełtyń - Pomorzanin Przybiernów
(wo)
obustronny walkower
Aquila Szczecin 3-0 Pomorzanin II Nowogard 21 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Effekt Goleniów 1-0 Orzeł Łożnica 21 maja, 16:00
Światowid 63 Łobez 3-1 Hanza Goleniów 21 maja, 16:00
Zalew Stepnica 3-1 Kasta Majowe (Szczecin) 21 maja, 16:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 4-2 Zjednoczeni Kobylanka 22 maja, 14:00
w Dobrej

Kolejka 23 - 26 maja

KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 26 maja, 14:00
Zjednoczeni Kobylanka 2-5 Zalew Stepnica 26 maja, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 0-5 Światowid 63 Łobez 26 maja, 17:00
Hanza Goleniów 2-3 Effekt Goleniów 26 maja, 19:00
Orzeł Łożnica 1-0 Aquila Szczecin 26 maja, 15:00
Pomorzanin II Nowogard 3-0 Rybak Wełtyń
(wo)
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Znicz Niedźwiedź
(wo)

Kolejka 24 - 28-29 maja

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Znicz Niedźwiedź 3-1 Pomorzanin II Nowogard 29 maja, 15:00
Rybak Wełtyń 0-3 Orzeł Łożnica
(wo)
Aquila Szczecin 1-0 Hanza Goleniów 29 maja, 11:00
Effekt Goleniów 3-2 Kasta Majowe (Szczecin) 29 maja, 18:30
Światowid 63 Łobez 3-0 Zjednoczeni Kobylanka 29 maja, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Zalew Stepnica 6-5 KS Wołczkowo-Bezrzecze 29 maja, 16:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Zalew Stepnica 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4 czerwca, 16:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-5 Światowid 63 Łobez 4 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Kobylanka 0-6 Effekt Goleniów 5 czerwca, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 3-0 Aquila Szczecin 4 czerwca, 16:00
Hanza Goleniów 3-0 Rybak Wełtyń
(wo)
Orzeł Łożnica 4-0 Znicz Niedźwiedź 4 czerwca, 15:00
Pomorzanin II Nowogard 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Pomorzanin II Nowogard 12 czerwca, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Orzeł Łożnica
(wo)
Znicz Niedźwiedź 0-3 Hanza Goleniów 12 czerwca, 12:00
Rybak Wełtyń 0-3 Kasta Majowe (Szczecin)
(wo)
Aquila Szczecin 7-1 Zjednoczeni Kobylanka 12 czerwca, 12:00
Effekt Goleniów 2-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze 12 czerwca, 12:00
Światowid 63 Łobez 4-1 Zalew Stepnica 12 czerwca, 12:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (północ))

Klasa A 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin VI)

Klasa B 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas