[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drawa Drawno 16 42 14 0 2 99-19 7 0 1 43-5 7 0 1 56-14
2.  Iskra Warszyn 16 40 13 1 2 57-14 7 0 1 29-5 6 1 1 28-9
3.  Mercury Nowogródek Pomorski 16 29 9 2 5 43-22 6 2 0 30-7 3 0 5 13-15
4.  Pomorzanka Jarosławsko 16 23 7 2 7 33-45 5 1 2 22-15 2 1 5 11-30
5.  Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 16 19 6 1 9 30-51 3 1 4 16-26 3 0 5 14-25
6.  Orzeł Żeńsko 16 17 5 2 9 36-53 3 1 4 22-27 2 1 5 14-26
7.  Grom Płonno 16 15 4 3 9 25-50 3 1 4 15-21 1 2 5 10-29
8.  Gavia II Choszczno 16 13 3 4 9 27-48 2 2 4 16-24 1 2 5 11-24
9.  Gryf Przekolno 16 9 2 3 11 18-66 1 1 6 10-35 1 2 5 8-31
Orzeł II Bierzwnik wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Drawa Drawno    0-1 2-1 8-1 8-1 4-0* 6-1 5-0 10-0 
 2 Iskra Warszyn3-4     1-0 3-0 5-0 2-0 6-0 3-0* 6-1 
 3 Mercury Nowogródek Pomorski2-1 0-0     8-0 4-2 7-2 5-1 1-1 3-0 
 4 Pomorzanka Jarosławsko1-4 3-2 3-0     1-3 6-4 2-0 2-2 4-0 
 5 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)0-10 0-4 0-2 2-3     3-1 5-2 4-2 2-2 
 6 Orzeł Żeńsko2-9 2-6 3-0 2-2 2-5     2-3 6-1 3-1 
 7 Grom Płonno2-9 2-4 3-1 3-2 0-2 1-2     3-0* 1-1 
 8 Gavia II Choszczno3-7 1-6 3-4 3-1 2-1 2-2 0-0     2-3 
 9 Gryf Przekolno1-12 1-5 0-5 1-2 3-0* 1-3 3-3 0-5     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pomorzanka Jarosławsko 1-4 Drawa Drawno 30 sierpnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 0-4 Iskra Warszyn 30 sierpnia, 15:00
Orzeł Żeńsko - Orzeł II Bierzwnik 30 sierpnia, 15:00
było 1-3, anulowany
Grom Płonno 3-1 Mercury Nowogródek Pomorski 30 sierpnia, 15:00
Gryf Przekolno 0-5 Gavia II Choszczno 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Drawa Drawno 5-0 Gavia II Choszczno 6 września, 14:00
Orzeł II Bierzwnik - Grom Płonno 5 września, 17:00
było 7-3, anulowany
Iskra Warszyn 2-0 Orzeł Żeńsko 6 września, 15:00
Pomorzanka Jarosławsko 1-3 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 6 września, 16:00
Gryf Przekolno 0-5 Mercury Nowogródek Pomorski 5 września, 16:00
w Granowie

Kolejka 3 - 12-13 września

Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 0-10 Drawa Drawno 13 września, 14:00
Orzeł Żeńsko 2-2 Pomorzanka Jarosławsko 13 września, 15:00
Grom Płonno 2-4 Iskra Warszyn 13 września, 15:00
Gryf Przekolno - Orzeł II Bierzwnik 13 września, 16:00
było 1-2, anulowany
Gavia II Choszczno 3-4 Mercury Nowogródek Pomorski 13 września, 14:00
w Sławęcinie

Kolejka 4 - 19-20 września

Drawa Drawno 2-1 Mercury Nowogródek Pomorski 20 września, 14:00
Orzeł II Bierzwnik - Gavia II Choszczno 20 września, 14:30
było 4-2, anulowany
Iskra Warszyn 6-1 Gryf Przekolno 20 września, 15:00
Pomorzanka Jarosławsko 2-0 Grom Płonno 20 września, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-1 Orzeł Żeńsko 20 września, 14:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Orzeł Żeńsko 2-9 Drawa Drawno 27 września, 15:00
Grom Płonno 0-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 27 września, 15:00
Gryf Przekolno 1-2 Pomorzanka Jarosławsko 27 września, 15:00
Gavia II Choszczno 1-6 Iskra Warszyn 27 września, 14:00
w Sławęcinie
Orzeł II Bierzwnik - Mercury Nowogródek Pomorski 26 września, 16:00
było 1-4, anulowany

Kolejka 6 - 3-4 października

Drawa Drawno - Orzeł II Bierzwnik 4 października, 14:00
było 8-0, anulowany
Iskra Warszyn 1-0 Mercury Nowogródek Pomorski 4 października, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 2-2 Gavia II Choszczno 4 października, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-2 Gryf Przekolno 3 października, 16:00
Orzeł Żeńsko 2-3 Grom Płonno 4 października, 14:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Grom Płonno 2-9 Drawa Drawno 11 października, 14:00
Gryf Przekolno 1-3 Orzeł Żeńsko 11 października, 14:00
Gavia II Choszczno 2-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 11 października, 14:00
w Sławęcinie
Orzeł II Bierzwnik - Iskra Warszyn 10 października, 16:00
było 0-8, anulowany
Pomorzanka Jarosławsko 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski 11 października, 13:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Drawa Drawno 0-1 Iskra Warszyn 18 października, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł II Bierzwnik 18 października, 15:00
odwołany
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 0-2 Mercury Nowogródek Pomorski 18 października, 14:00
Orzeł Żeńsko 6-1 Gavia II Choszczno 18 października, 14:00
Grom Płonno 1-1 Gryf Przekolno 18 października, 14:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Pionier Zwierzyn (k. Choszczna).
 
Gryf Przekolno 1-12 Drawa Drawno 25 października, 14:00
Gavia II Choszczno 0-0 Grom Płonno 25 października, 14:00
w Sławęcinie
Iskra Warszyn 3-0 Pomorzanka Jarosławsko 25 października, 14:00
Orzeł Żeńsko 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 kwietnia

Pauza: Orzeł Żeńsko.
 
Drawa Drawno 8-1 Pomorzanka Jarosławsko 3 kwietnia, 14:00
Iskra Warszyn 5-0 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3 kwietnia, 15:00
Mercury Nowogródek Pomorski 5-1 Grom Płonno 3 kwietnia, 15:00
Gavia II Choszczno 2-3 Gryf Przekolno 3 kwietnia, 14:00
w Sławęcinie

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Pauza: Grom Płonno.
 
Mercury Nowogródek Pomorski 3-0 Gryf Przekolno 10 kwietnia, 15:00
Gavia II Choszczno 3-7 Drawa Drawno 10 kwietnia, 14:00
w Sławęcinie
Orzeł Żeńsko 2-6 Iskra Warszyn 10 kwietnia, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-3 Pomorzanka Jarosławsko 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Pauza: Gryf Przekolno.
 
Drawa Drawno 8-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 17 kwietnia, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 6-4 Orzeł Żeńsko 17 kwietnia, 15:00
Iskra Warszyn 6-0 Grom Płonno 17 kwietnia, 15:00
Mercury Nowogródek Pomorski 1-1 Gavia II Choszczno 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Pauza: Gavia II Choszczno.
 
Mercury Nowogródek Pomorski 2-1 Drawa Drawno 24 kwietnia, 15:00
Gryf Przekolno 1-5 Iskra Warszyn 24 kwietnia, 15:00
Grom Płonno 3-2 Pomorzanka Jarosławsko 24 kwietnia, 14:00
Orzeł Żeńsko 2-5 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Mercury Nowogródek Pomorski.
 
Drawa Drawno 4-0 Orzeł Żeńsko 1 maja, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 5-2 Grom Płonno 1 maja, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 4-0 Gryf Przekolno 1 maja, 15:00
Iskra Warszyn 3-0 Gavia II Choszczno 1 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 15 - 7-8 maja

Pauza: Drawa Drawno.
 
Mercury Nowogródek Pomorski 0-0 Iskra Warszyn 8 maja, 15:00
Gavia II Choszczno 3-1 Pomorzanka Jarosławsko 8 maja, 15:00
w Sławęcinie
Gryf Przekolno 3-0 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 8 maja, 15:00
(wo)
w Będargowie / na boisku 3-7
Grom Płonno 1-2 Orzeł Żeńsko 8 maja, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 maja

Pauza: Iskra Warszyn.
 
Mercury Nowogródek Pomorski 8-0 Pomorzanka Jarosławsko 15 maja, 15:00
Drawa Drawno 6-1 Grom Płonno 15 maja, 14:00
Orzeł Żeńsko 3-1 Gryf Przekolno 15 maja, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 4-2 Gavia II Choszczno 15 maja, 14:00

Kolejka 17 - 28-29 maja

Pauza: Pomorzanka Jarosławsko.
 
Iskra Warszyn 3-4 Drawa Drawno 29 maja, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 4-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 29 maja, 15:00
Gavia II Choszczno 2-2 Orzeł Żeńsko 29 maja, 16:00
Gryf Przekolno 3-3 Grom Płonno 29 maja, 15:00

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Pauza: Pionier Zwierzyn (k. Choszczna).
 
Mercury Nowogródek Pomorski 7-2 Orzeł Żeńsko 5 czerwca, 16:00
Drawa Drawno 10-0 Gryf Przekolno 5 czerwca, 16:00
mecz przerwany po I połowie przy stanie 10-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Grom Płonno 3-0 Gavia II Choszczno 5 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Pomorzanka Jarosławsko 3-2 Iskra Warszyn 5 czerwca, 16:00

Klasa A 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin VI)

Klasa B 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas