[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Skalin 20 50 16 2 2 95-18 9 1 0 60-6 7 1 2 35-12
2.  Orkan II Suchań 20 44 14 2 4 57-37 8 1 1 30-18 6 1 3 27-19
3.  Ogniwo Dzwonowo 20 42 13 3 4 59-32 7 2 1 34-15 6 1 3 25-17
4.  Dęby Rogowo 20 32 10 2 8 47-44 6 1 3 31-18 4 1 5 16-26
5.  Bryza Reńsko 20 30 8 6 6 69-46 6 2 2 43-20 2 4 4 26-26
6.  Piast Kolin 20 28 8 4 8 36-37 3 3 4 19-15 5 1 4 17-22
7.  Zjednoczeni Wapnica 20 22 7 1 12 53-53 3 1 6 31-27 4 0 6 22-26 2 3 1 0 1 5-3
8.  Orzeł II Pęzino 20 22 6 4 10 33-53 2 4 4 16-22 4 0 6 17-31 2 3 1 0 1 3-5
9.  Orzeł Małkocin 20 20 6 2 12 37-67 3 0 7 16-28 3 2 5 21-39
10.  Podlesie Sowno 20 13 4 1 15 28-91 3 0 7 16-32 1 1 8 12-59
11.  Vitkowia Witkowo 20 12 3 3 14 20-56 3 0 7 10-27 0 3 7 10-29
Vitkowia Witkowo i Remor II Recz wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniki Remoru II zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Sparta Skalin    2-1 6-0 4-1 1-1 7-1 5-1 7-0 11-0 14-1 3-0* 
 2 Orkan II Suchań4-2     3-1 4-3 3-1 3-1 2-1 2-1 4-6 2-2 3-0* 
 3 Ogniwo Dzwonowo3-4 2-1     10-2 3-3 0-0 3-0 1-0 5-1 3-1 4-3 
 4 Dęby Rogowo1-3 1-3 6-3     3-3 6-1 2-1 3-0 4-1 2-3 3-0* 
 5 Bryza Reńsko1-1 5-4 1-6 1-1     4-0 6-4 7-2 1-2 14-0 3-0* 
 6 Piast Kolin2-1 1-1 0-3 0-1 0-3     2-3 3-0* 2-2 8-0 1-1 
 7 Zjednoczeni Wapnica0-3* 1-4 0-2 1-2 10-5 1-2     2-3 7-1 5-1 4-4 
 8 Orzeł II Pęzino0-4 3-4 1-1 3-2 0-0 0-3* 0-3     2-2 5-1 2-2 
 9 Orzeł Małkocin0-6 2-3 0-2 0-1 1-7 1-3 4-1 2-3     3-2 3-0* 
 10 Podlesie Sowno0-6 2-3 0-4 2-0 2-1 0-3* 2-5 4-5 1-5     3-0* 
 11 Vitkowia Witkowo1-5 0-3 0-3* 1-3 3-2 0-3* 0-3* 0-3* 2-1 3-1     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Zjednoczeni Wapnica 1-2 Dęby Rogowo 30 sierpnia, 16:00
Vitkowia Witkowo 3-2 Bryza Reńsko 29 sierpnia, 15:00
Sparta Skalin 6-0 Ogniwo Dzwonowo 30 sierpnia, 16:00
Remor II Recz - Orkan II Suchań 30 sierpnia, 13:00
było 4-1, anulowany
Podlesie Sowno 4-5 Orzeł II Pęzino 30 sierpnia, 16:00
Piast Kolin 2-2 Orzeł Małkocin 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Dęby Rogowo 4-1 Orzeł Małkocin 6 września, 11:00
Orzeł II Pęzino 0-3 Piast Kolin 5 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Orkan II Suchań 2-2 Podlesie Sowno 6 września, 16:00
w Sadłowie
Ogniwo Dzwonowo - Remor II Recz 6 września, 15:00
było 5-0, anulowany
Bryza Reńsko 1-1 Sparta Skalin 6 września, 15:00
Zjednoczeni Wapnica 4-4 Vitkowia Witkowo 6 września, 16:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Vitkowia Witkowo 1-3 Dęby Rogowo 12 września, 15:30
Sparta Skalin 5-1 Zjednoczeni Wapnica 13 września, 16:00
Remor II Recz - Bryza Reńsko 13 września, 13:00
było 2-5, anulowany
Podlesie Sowno 0-4 Ogniwo Dzwonowo 13 września, 16:00
Piast Kolin 1-1 Orkan II Suchań 12 września, 16:00
Orzeł Małkocin 2-3 Orzeł II Pęzino 13 września, 15:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Dęby Rogowo 3-0 Orzeł II Pęzino 19 września, 16:00
Orkan II Suchań 4-6 Orzeł Małkocin 20 września, 16:00
w Sadłowie
Ogniwo Dzwonowo 0-0 Piast Kolin 20 września, 15:00
Bryza Reńsko 14-0 Podlesie Sowno 20 września, 15:00
Zjednoczeni Wapnica - Remor II Recz 20 września, 15:00
było 0-3, anulowany
Vitkowia Witkowo 1-5 Sparta Skalin 19 września, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Sparta Skalin 4-1 Dęby Rogowo 27 września, 16:00
Remor II Recz - Vitkowia Witkowo 26 września, 16:00
było 1-2, anulowany
Podlesie Sowno 2-5 Zjednoczeni Wapnica 27 września, 16:00
Piast Kolin 0-3 Bryza Reńsko 27 września, 15:00
Orzeł Małkocin 0-2 Ogniwo Dzwonowo 27 września, 15:00
Orzeł II Pęzino 3-4 Orkan II Suchań 27 września, 15:30

Kolejka 6 - 3-4 października

Dęby Rogowo 1-3 Orkan II Suchań 3 października, 16:00
Ogniwo Dzwonowo 1-0 Orzeł II Pęzino 4 października, 15:00
Bryza Reńsko 1-2 Orzeł Małkocin 4 października, 15:00
Zjednoczeni Wapnica 1-2 Piast Kolin 4 października, 14:00
Vitkowia Witkowo 3-1 Podlesie Sowno 3 października, 15:00
Sparta Skalin - Remor II Recz 3 października, 12:00
było 4-2, anulowany

Kolejka 7 - 10-11 października

Remor II Recz - Dęby Rogowo 10 października, 14:00
było 3-4, anulowany
Podlesie Sowno 0-6 Sparta Skalin 11 października, 15:00
Piast Kolin 1-1 Vitkowia Witkowo 11 października, 15:00
Orzeł Małkocin 4-1 Zjednoczeni Wapnica 11 października, 15:00
Orzeł II Pęzino 0-0 Bryza Reńsko 11 października, 15:00
Orkan II Suchań 3-1 Ogniwo Dzwonowo 11 października, 15:00
w Sadłowie

Kolejka 8 - 17-18 października

Dęby Rogowo 6-3 Ogniwo Dzwonowo 18 października, 14:00
Bryza Reńsko 5-4 Orkan II Suchań 17 października, 14:00
Zjednoczeni Wapnica 2-3 Orzeł II Pęzino 18 października, 15:00
Vitkowia Witkowo 2-1 Orzeł Małkocin 17 października, 14:00
Sparta Skalin 7-1 Piast Kolin 18 października, 15:00
Remor II Recz - Podlesie Sowno 18 października, 14:00
było 2-5, anulowany

Kolejka 9 - 24-25 października

Podlesie Sowno 2-0 Dęby Rogowo 25 października, 14:00
Piast Kolin - Remor II Recz 25 października, 14:00
było 3-1, anulowany
Orzeł Małkocin 0-6 Sparta Skalin 25 października, 15:00
Orzeł II Pęzino 2-2 Vitkowia Witkowo 25 października, 14:00
Orkan II Suchań 2-1 Zjednoczeni Wapnica 25 października, 14:00
w Sadłowie
Ogniwo Dzwonowo 3-3 Bryza Reńsko 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Dęby Rogowo 3-3 Bryza Reńsko 8 listopada, 14:00
Zjednoczeni Wapnica 0-2 Ogniwo Dzwonowo 8 listopada, 14:00
Vitkowia Witkowo 0-3 Orkan II Suchań 7 listopada, 14:00
Sparta Skalin 7-0 Orzeł II Pęzino 8 listopada, 14:00
Remor II Recz - Orzeł Małkocin 8 listopada, 13:00
było 1-3, anulowany
Podlesie Sowno 0-3 Piast Kolin 8 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Piast Kolin 0-1 Dęby Rogowo 15 listopada, 14:00
Orzeł Małkocin 3-2 Podlesie Sowno 15 listopada, 14:00
Orzeł II Pęzino - Remor II Recz 15 listopada, 13:30
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Orkan II Suchań 4-2 Sparta Skalin 15 listopada, 13:00
w Sadłowie
Ogniwo Dzwonowo 4-3 Vitkowia Witkowo 14 listopada, 13:00
Bryza Reńsko 6-4 Zjednoczeni Wapnica 14 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Orkan II Suchań.
 
Dęby Rogowo 2-1 Zjednoczeni Wapnica 3 kwietnia, 13:00
Bryza Reńsko 3-0 Vitkowia Witkowo
(wo)
Ogniwo Dzwonowo 3-4 Sparta Skalin 2 kwietnia, 16:00
Orzeł II Pęzino 5-1 Podlesie Sowno 3 kwietnia, 15:00
Orzeł Małkocin 1-3 Piast Kolin 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Ogniwo Dzwonowo.
 
Orzeł Małkocin 0-1 Dęby Rogowo 10 kwietnia, 14:00
Piast Kolin 3-0 Orzeł II Pęzino 9 kwietnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
Podlesie Sowno 2-3 Orkan II Suchań 10 kwietnia, 16:00
Sparta Skalin 1-1 Bryza Reńsko 10 kwietnia, 15:00
Vitkowia Witkowo 0-3 Zjednoczeni Wapnica
(wo)

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Bryza Reńsko.
 
Dęby Rogowo 3-0 Vitkowia Witkowo
(wo)
Zjednoczeni Wapnica 0-3 Sparta Skalin 17 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Ogniwo Dzwonowo 3-1 Podlesie Sowno 17 kwietnia, 14:00
Orkan II Suchań 3-1 Piast Kolin 17 kwietnia, 14:00
w Sadłowie
Orzeł II Pęzino 2-2 Orzeł Małkocin 17 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Zjednoczeni Wapnica.
 
Orzeł II Pęzino 3-2 Dęby Rogowo 24 kwietnia, 15:30
Orzeł Małkocin 2-3 Orkan II Suchań 24 kwietnia, 15:00
Piast Kolin 0-3 Ogniwo Dzwonowo 24 kwietnia, 15:00
Podlesie Sowno 2-1 Bryza Reńsko 24 kwietnia, 16:00
Sparta Skalin 3-0 Vitkowia Witkowo
(wo)

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Vitkowia Witkowo.
 
Dęby Rogowo 1-3 Sparta Skalin 1 maja, 14:00
Zjednoczeni Wapnica 5-1 Podlesie Sowno 1 maja, 15:00
Bryza Reńsko 4-0 Piast Kolin 1 maja, 16:00
Ogniwo Dzwonowo 5-1 Orzeł Małkocin 1 maja, 14:00
Orkan II Suchań 2-1 Orzeł II Pęzino 1 maja, 15:00
w Sadłowie

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: Sparta Skalin.
 
Orkan II Suchań 4-3 Dęby Rogowo 8 maja, 16:00
w Sadłowie
Orzeł II Pęzino 1-1 Ogniwo Dzwonowo 8 maja, 15:30
Orzeł Małkocin 1-7 Bryza Reńsko 8 maja, 14:00
Piast Kolin 2-3 Zjednoczeni Wapnica 8 maja, 15:00
Podlesie Sowno 3-0 Vitkowia Witkowo
(wo)

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: Dęby Rogowo.
 
Sparta Skalin 14-1 Podlesie Sowno 15 maja, 15:00
Vitkowia Witkowo 0-3 Piast Kolin
(wo)
Zjednoczeni Wapnica 7-1 Orzeł Małkocin 15 maja, 15:00
Bryza Reńsko 7-2 Orzeł II Pęzino 15 maja, 15:00
Ogniwo Dzwonowo 2-1 Orkan II Suchań 15 maja, 14:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Podlesie Sowno.
 
Ogniwo Dzwonowo 10-2 Dęby Rogowo 22 maja, 14:00
Orkan II Suchań 3-1 Bryza Reńsko 22 maja, 16:00
w Sadłowie
Orzeł II Pęzino 0-3 Zjednoczeni Wapnica 22 maja, 15:30
Orzeł Małkocin 3-0 Vitkowia Witkowo
(wo)
Piast Kolin 2-1 Sparta Skalin 22 maja, 15:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: Piast Kolin.
 
Dęby Rogowo 2-3 Podlesie Sowno 29 maja, 13:00
Sparta Skalin 11-0 Orzeł Małkocin 29 maja, 15:00
Vitkowia Witkowo 0-3 Orzeł II Pęzino
(wo)
Zjednoczeni Wapnica 1-4 Orkan II Suchań 29 maja, 15:00
Bryza Reńsko 1-6 Ogniwo Dzwonowo 28 maja, 16:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Pauza: Orzeł Małkocin.
 
Bryza Reńsko 1-1 Dęby Rogowo 5 czerwca, 15:00
Ogniwo Dzwonowo 3-0 Zjednoczeni Wapnica 5 czerwca, 14:00
Orkan II Suchań 3-0 Vitkowia Witkowo
(wo)
Orzeł II Pęzino 0-4 Sparta Skalin 5 czerwca, 15:30
mecz przerwany przy stanie 0-4 / uznano wynik z boiska
Piast Kolin 8-0 Podlesie Sowno 5 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Pauza: Orzeł II Pęzino.
 
Dęby Rogowo 6-1 Piast Kolin 12 czerwca, 12:00
Podlesie Sowno 1-5 Orzeł Małkocin 12 czerwca, 12:00
Sparta Skalin 2-1 Orkan II Suchań 12 czerwca, 12:00
Vitkowia Witkowo 0-3 Ogniwo Dzwonowo
(wo)
Zjednoczeni Wapnica 10-5 Bryza Reńsko 12 czerwca, 12:00

Klasa A 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin VI)

Klasa B 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas