[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rega II Trzebiatów 19 45 14 3 2 100-24 8 1 0 43-7 6 2 2 57-17
2.  Zieloni Wyszobór 20 38 11 5 4 55-42 8 2 0 29-9 3 3 4 26-33
3.  Lotnik Czarne 20 34 11 1 8 49-30 7 0 3 34-11 4 1 5 15-19
4.  Polonia II Płoty 20 19 6 1 13 35-72 4 1 5 22-33 2 0 8 13-39
5.  Orzeł Mrzeżyno 20 18 5 3 12 32-54 3 2 5 19-24 2 1 7 13-30
6.  Światowid Łobez 19 15 4 3 12 35-84 4 2 4 28-47 0 1 8 7-37

 1  2  3  4  5  6 
 1 Rega II Trzebiatów    5-2 
3-0 
3-1 
4-0 
6-1 
6-1 
8-0 
6-0 

2-2 
 2 Zieloni Wyszobór2-2 
3-2 
    4-0 
2-0 
3-1 
5-2 
0-0 
4-2 
3-0* 
3-0* 
 3 Lotnik Czarne2-3 
2-0 
7-0 
0-2 
    5-0 
0-1 
4-2 
2-0 
9-3 
3-0* 
 4 Polonia II Płoty2-15 
4-4 
0-6 
5-1 
0-1 
3-0 
    0-5 
0-1 
3-0 
5-0 
 5 Orzeł Mrzeżyno0-7 
2-4 
0-2 
1-1 
1-1 
1-3 
0-3 
5-1 
    6-2 
3-0* 
 6 Światowid Łobez0-14* 
0-6 
7-7 
5-5 
1-6 
0-3* 
7-3 
2-0 
3-2 
3-1 
    

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Zieloni Wyszobór 3-0 Światowid Łobez 29 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Mrzeżyno 0-7 Rega II Trzebiatów 30 sierpnia, 16:00
Lotnik Czarne 5-0 Polonia II Płoty 30 sierpnia, 16:00
w Płotach

Kolejka 2 - 5-6 września

Światowid Łobez 7-3 Polonia II Płoty 5 września, 15:45
Rega II Trzebiatów 3-1 Lotnik Czarne 6 września, 14:00
Zieloni Wyszobór 0-0 Orzeł Mrzeżyno 5 września, 16:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Orzeł Mrzeżyno 6-2 Światowid Łobez 13 września, 16:00
Lotnik Czarne 7-0 Zieloni Wyszobór 13 września, 15:00
w Płotach
Polonia II Płoty 2-15 Rega II Trzebiatów 13 września, 16:00
w Mechowie

Kolejka 4 - 19-20 września

Światowid Łobez 0-14 Rega II Trzebiatów 19 września, 11:15
(wo)
na boisku 1-14
Zieloni Wyszobór 3-1 Polonia II Płoty 19 września, 16:00
Orzeł Mrzeżyno 1-1 Lotnik Czarne 20 września, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Lotnik Czarne 9-3 Światowid Łobez 27 września, 15:00
w Płotach
Polonia II Płoty 0-5 Orzeł Mrzeżyno 27 września, 16:00
w Mechowie
Rega II Trzebiatów 5-2 Zieloni Wyszobór 26 września, 14:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Światowid Łobez 7-7 Zieloni Wyszobór 4 października, 13:45
Rega II Trzebiatów 8-0 Orzeł Mrzeżyno 4 października, 14:00
Polonia II Płoty 0-1 Lotnik Czarne 4 października, 15:00
w Mechowie

Kolejka 7 - 10-11 października

Polonia II Płoty 3-0 Światowid Łobez 11 października, 15:00
w Mechowie
Lotnik Czarne 2-3 Rega II Trzebiatów 11 października, 15:00
w Płotach
Orzeł Mrzeżyno 0-2 Zieloni Wyszobór 11 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Światowid Łobez 3-2 Orzeł Mrzeżyno 17 października, 14:45
Zieloni Wyszobór 4-0 Lotnik Czarne 17 października, 16:00
Rega II Trzebiatów 6-1 Polonia II Płoty 18 października, 14:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Rega II Trzebiatów - Światowid Łobez 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie nie odbył się
Polonia II Płoty 0-6 Zieloni Wyszobór 25 października, 14:00
w Mechowie
Lotnik Czarne 4-2 Orzeł Mrzeżyno 25 października, 15:00
w Płotach

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Światowid Łobez 1-6 Lotnik Czarne 7 listopada, 13:45
Orzeł Mrzeżyno 0-3 Polonia II Płoty 8 listopada, 14:00
Zieloni Wyszobór 2-2 Rega II Trzebiatów 7 listopada, 14:30

Kolejka 11 - 2-3 kwietnia

Polonia II Płoty 3-0 Lotnik Czarne 3 kwietnia, 15:00
w Mechowie
Rega II Trzebiatów 6-0 Orzeł Mrzeżyno 3 kwietnia, 14:00
Światowid Łobez 5-5 Zieloni Wyszobór 3 kwietnia, 15:30

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Orzeł Mrzeżyno 1-1 Zieloni Wyszobór 10 kwietnia, 12:00
Polonia II Płoty 5-0 Światowid Łobez 10 kwietnia, 15:00
w Mechowie
Lotnik Czarne 2-0 Rega II Trzebiatów 9 kwietnia, 18:00
w Płotach

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Światowid Łobez 3-1 Orzeł Mrzeżyno 17 kwietnia, 15:30
Zieloni Wyszobór 2-0 Lotnik Czarne 16 kwietnia, 16:00
Rega II Trzebiatów 6-1 Polonia II Płoty 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Lotnik Czarne 2-0 Orzeł Mrzeżyno 24 kwietnia, 15:00
w Płotach
Polonia II Płoty 5-1 Zieloni Wyszobór 24 kwietnia, 15:00
w Mechowie
Rega II Trzebiatów 2-2 Światowid Łobez 24 kwietnia, 18:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Zieloni Wyszobór 3-2 Rega II Trzebiatów 1 maja, 16:00
Orzeł Mrzeżyno 5-1 Polonia II Płoty 1 maja, 12:00
Światowid Łobez 0-3 Lotnik Czarne 1 maja, 15:30
(wo)
nie odbył się

Kolejka 16 - 7-8 maja

Lotnik Czarne 0-1 Polonia II Płoty 8 maja, 15:00
w Płotach; Lotnik gospodarzem
Orzeł Mrzeżyno 2-4 Rega II Trzebiatów 8 maja, 12:00
Zieloni Wyszobór 3-0 Światowid Łobez 7 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 17 - 14-15 maja

Zieloni Wyszobór 4-2 Orzeł Mrzeżyno 14 maja, 16:00
Rega II Trzebiatów 4-0 Lotnik Czarne 14 maja, 16:00
Światowid Łobez 2-0 Polonia II Płoty 15 maja, 15:30

Kolejka 18 - 21-22 maja

Polonia II Płoty 4-4 Rega II Trzebiatów 22 maja, 16:00
w Mechowie
Lotnik Czarne 0-2 Zieloni Wyszobór 22 maja, 15:00
w Płotach
Orzeł Mrzeżyno 3-0 Światowid Łobez 22 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 19 - 28-29 maja

Zieloni Wyszobór 5-2 Polonia II Płoty 28 maja, 16:00
Orzeł Mrzeżyno 1-3 Lotnik Czarne 29 maja, 12:00
Światowid Łobez 0-6 Rega II Trzebiatów 29 maja, 15:30

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Rega II Trzebiatów 3-0 Zieloni Wyszobór 5 czerwca, 16:00
Polonia II Płoty 0-1 Orzeł Mrzeżyno 5 czerwca, 16:00
Lotnik Czarne 3-0 Światowid Łobez 5 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Klasa A 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin VI)

Klasa B 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas