[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Flota Świnoujście 26 75 25 0 1 169-20 13 0 0 104-8 12 0 1 65-12
2.  Fala Międzyzdroje 26 71 23 2 1 106-23 13 0 0 60-8 10 2 1 46-15
3.  Jantar Dziwnów 26 54 17 3 6 102-38 8 2 3 47-19 9 1 3 55-19
4.  Bałtyk Gostyń 26 47 15 2 9 87-54 9 0 4 46-18 6 2 5 41-36
5.  Korona Stuchowo 26 41 13 2 11 71-59 7 1 5 35-21 6 1 6 36-38
6.  Prawobrzeże Świnoujście 26 39 11 6 9 75-41 6 2 5 43-18 5 4 4 32-23
7.  Pionier Żarnowo 26 38 12 2 12 65-48 7 0 6 32-19 5 2 6 33-29
8.  Radovia Radowo Małe 26 30 9 3 14 49-61 6 1 6 34-26 3 2 8 15-35
9.  Bizon Cerkwica 26 28 8 4 14 83-94 5 3 5 54-45 3 1 9 29-49
10.  Sowianka Sowno 26 26 7 5 14 51-73 4 4 5 23-26 3 1 9 28-47 4 7 2 1 1 9-7
11.  Znicz Wysoka Kamieńska 26 26 8 2 16 56-102 5 2 6 26-44 3 0 10 30-58 4 6 2 0 2 11-10
12.  Bałtyk Międzywodzie 26 26 8 2 16 41-99 6 1 6 26-39 2 1 10 15-60 4 4 1 1 2 9-12
13.  Jastrząb Łosośnica 26 25 8 1 17 65-101 6 1 6 48-43 2 0 11 17-58
14.  Orzeł Prusinowo 26 3 1 0 25 13-220 0 0 13 8-113 1 0 12 5-107

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Flota Świnoujście    3-2 2-0 8-0 7-1 2-1 8-2 7-0 9-1 7-0 3-1 9-0 13-0 26-0 
 2 Fala Międzyzdroje2-1     5-3 3-0 5-0 4-1 3-0 3-0 4-0 3-1 9-1 6-0 8-1 5-0 
 3 Jantar Dziwnów0-3 1-4     2-2 4-0 3-3 3-1 3-0* 7-2 4-0 8-1 1-2 2-1 9-0 
 4 Bałtyk Gostyń1-3 0-3 1-3     3-1 5-0 3-2 6-1 4-1 6-0 3-4 4-0 7-0 3-0* 
 5 Korona Stuchowo0-4 1-3 1-1 4-0     0-3* 1-2 4-1 6-1 0-3 5-1 2-1 3-1 8-0 
 6 Prawobrzeże Świnoujście0-5 1-2 2-3 3-4 3-0*     1-1 0-2 4-0 1-1 3-0* 3-0 3-0 19-0 
 7 Pionier Żarnowo0-2 0-1 4-2 3-5 1-2 3-1     0-1 2-1 4-1 1-2 5-0 4-1 5-0 
 8 Radovia Radowo Małe1-6 0-6 1-3 4-0 1-3 1-1 2-0     0-1 2-1 8-1 10-1 4-2 0-1 
 9 Bizon Cerkwica4-11 3-3 3-4 1-4 2-8 1-4 3-3 2-2     12-2 6-2 9-1 5-0 3-1 
 10 Sowianka Sowno1-4 1-3 0-2 2-2 3-3 0-0 1-4 2-1 1-0     2-1 2-2 1-4 7-0 
 11 Znicz Wysoka Kamieńska0-5 3-4 0-8* 0-5 1-9 0-0 1-4 2-1 3-3 3-2     5-0 4-1 4-2 
 12 Bałtyk Międzywodzie1-9 1-1 0-8 3-2 1-2 3-4 0-7* 1-0 4-1 1-3 6-2     2-0 3-0* 
 13 Jastrząb Łosośnica2-5 0-4 0-6 2-3 6-4 0-4 3-1 4-4 4-7 4-3 4-0 4-1     15-1 
 14 Orzeł Prusinowo0-7 1-10 0-12 1-14 1-3 1-10 0-6 1-2 1-11 0-11 0-14 0-7 2-6     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Orzeł Prusinowo 0-6 Pionier Żarnowo 22 sierpnia, 13:00
Bizon Cerkwica 1-4 Prawobrzeże Świnoujście 23 sierpnia, 16:00
Radovia Radowo Małe 2-1 Sowianka Sowno 22 sierpnia, 15:00
Bałtyk Międzywodzie 1-1 Fala Międzyzdroje 11 listopada, 13:30
Korona Stuchowo 4-0 Bałtyk Gostyń 22 sierpnia, 13:30
Jantar Dziwnów 2-1 Jastrząb Łosośnica 22 sierpnia, 16:30
Flota Świnoujście 3-1 Znicz Wysoka Kamieńska 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pionier Żarnowo 1-2 Znicz Wysoka Kamieńska 29 sierpnia, 15:00
Bałtyk Gostyń 1-3 Jantar Dziwnów 29 sierpnia, 16:00
Fala Międzyzdroje 5-0 Korona Stuchowo 29 sierpnia, 16:00
Sowianka Sowno 2-2 Bałtyk Międzywodzie 30 sierpnia, 17:00
Prawobrzeże Świnoujście 0-2 Radovia Radowo Małe 29 sierpnia, 18:00
Orzeł Prusinowo 1-11 Bizon Cerkwica 29 sierpnia, 16:00
Flota Świnoujście 13-0 Jastrząb Łosośnica 29 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Bizon Cerkwica 3-3 Pionier Żarnowo 5 września, 15:00
Radovia Radowo Małe 0-1 Orzeł Prusinowo 5 września, 15:00
Bałtyk Międzywodzie 3-4 Prawobrzeże Świnoujście 5 września, 17:00
Korona Stuchowo 0-3 Sowianka Sowno 5 września, 16:30
Jantar Dziwnów 1-4 Fala Międzyzdroje 31 października, 13:00
Flota Świnoujście 8-0 Bałtyk Gostyń 5 września, 17:00 (514)
Znicz Wysoka Kamieńska 4-1 Jastrząb Łosośnica 5 września, 15:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pionier Żarnowo 4-1 Jastrząb Łosośnica 12 września, 14:30
Bałtyk Gostyń 3-4 Znicz Wysoka Kamieńska 12 września, 16:00
Fala Międzyzdroje 2-1 Flota Świnoujście 12 września, 15:00
Sowianka Sowno 0-2 Jantar Dziwnów 13 września, 16:00
Prawobrzeże Świnoujście 3-0 Korona Stuchowo 12 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Prusinowo 0-7 Bałtyk Międzywodzie 12 września, 16:00
Bizon Cerkwica 2-2 Radovia Radowo Małe 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Radovia Radowo Małe 2-0 Pionier Żarnowo 19 września, 15:00
Bałtyk Międzywodzie 4-1 Bizon Cerkwica 19 września, 16:00
Korona Stuchowo 8-0 Orzeł Prusinowo 19 września, 16:00
Jantar Dziwnów 3-3 Prawobrzeże Świnoujście 19 września, 16:00
Znicz Wysoka Kamieńska 3-4 Fala Międzyzdroje 20 września, 13:00
Sowianka Sowno 1-4 Flota Świnoujście 20 września, 15:00
Bałtyk Gostyń 7-0 Jastrząb Łosośnica 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pionier Żarnowo 3-5 Bałtyk Gostyń 26 września, 14:00
Fala Międzyzdroje 8-1 Jastrząb Łosośnica 26 września, 15:00
Sowianka Sowno 2-1 Znicz Wysoka Kamieńska 27 września, 15:00
Prawobrzeże Świnoujście 0-5 Flota Świnoujście 26 września, 16:00
Orzeł Prusinowo 0-12 Jantar Dziwnów 26 września, 15:00
Bizon Cerkwica 2-8 Korona Stuchowo 27 września, 15:30
Radovia Radowo Małe 10-1 Bałtyk Międzywodzie 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Bałtyk Międzywodzie 0-7 Pionier Żarnowo 3 października, 16:00
(wo)
na boisku 3-7
Korona Stuchowo 4-1 Radovia Radowo Małe 3 października, 15:00
Jantar Dziwnów 7-2 Bizon Cerkwica 3 października, 15:00
Flota Świnoujście 26-0 Orzeł Prusinowo 3 października, 16:00
Bałtyk Gostyń 0-3 Fala Międzyzdroje 3 października, 16:00
Prawobrzeże Świnoujście 3-0 Znicz Wysoka Kamieńska 28 listopada, 14:30
(wo)
w pierwotnym terminie (4 października, 14:00) w Wysokiej Kamieńskiej odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali
Sowianka Sowno 1-4 Jastrząb Łosośnica 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pionier Żarnowo 0-1 Fala Międzyzdroje 10 października, 14:00
Sowianka Sowno 2-2 Bałtyk Gostyń 11 października, 15:00
Prawobrzeże Świnoujście 3-0 Jastrząb Łosośnica 11 października, 14:00
Orzeł Prusinowo 0-14 Znicz Wysoka Kamieńska 10 października, 15:00
Bizon Cerkwica 4-11 Flota Świnoujście 11 października, 15:30
Radovia Radowo Małe 1-3 Jantar Dziwnów 11 października, 14:00
Bałtyk Międzywodzie 1-2 Korona Stuchowo 10 października, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Korona Stuchowo 1-2 Pionier Żarnowo 17 października, 15:00
Jantar Dziwnów 1-2 Bałtyk Międzywodzie 17 października, 14:00
Flota Świnoujście 7-0 Radovia Radowo Małe 17 października, 15:00
Znicz Wysoka Kamieńska 3-3 Bizon Cerkwica 18 października, 14:00
Bałtyk Gostyń 5-0 Prawobrzeże Świnoujście 17 października, 16:00
Fala Międzyzdroje 3-1 Sowianka Sowno 17 października, 14:00
Orzeł Prusinowo 2-6 Jastrząb Łosośnica 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pionier Żarnowo 4-1 Sowianka Sowno 24 października, 14:00
Prawobrzeże Świnoujście 1-2 Fala Międzyzdroje 24 października, 16:00
Orzeł Prusinowo 1-14 Bałtyk Gostyń 24 października, 14:00
Bizon Cerkwica 5-0 Jastrząb Łosośnica 25 października, 15:00
Radovia Radowo Małe 8-1 Znicz Wysoka Kamieńska 24 października, 14:00
Bałtyk Międzywodzie 1-9 Flota Świnoujście 24 października, 15:00
Korona Stuchowo 1-1 Jantar Dziwnów 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Jantar Dziwnów 3-1 Pionier Żarnowo 7 listopada, 14:00
Flota Świnoujście 7-1 Korona Stuchowo 7 listopada, 13:00
Znicz Wysoka Kamieńska 5-0 Bałtyk Międzywodzie 7 listopada, 15:00
Bałtyk Gostyń 4-1 Bizon Cerkwica 7 listopada, 14:00
Fala Międzyzdroje 5-0 Orzeł Prusinowo 7 listopada, 13:00
Sowianka Sowno 0-0 Prawobrzeże Świnoujście 8 listopada, 13:00
Radovia Radowo Małe 4-2 Jastrząb Łosośnica 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Pionier Żarnowo 3-1 Prawobrzeże Świnoujście 14 listopada, 13:00
Orzeł Prusinowo 0-11 Sowianka Sowno 14 listopada, 14:00
Bizon Cerkwica 3-3 Fala Międzyzdroje 15 listopada, 13:30
Radovia Radowo Małe 4-0 Bałtyk Gostyń 14 listopada, 13:00
Bałtyk Międzywodzie 2-0 Jastrząb Łosośnica 14 listopada, 14:00
Korona Stuchowo 5-1 Znicz Wysoka Kamieńska 14 listopada, 14:00
Jantar Dziwnów 0-3 Flota Świnoujście 14 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Flota Świnoujście 8-2 Pionier Żarnowo 21 listopada, 12:00
Znicz Wysoka Kamieńska 0-8 Jantar Dziwnów 21 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-8
Bałtyk Gostyń 4-0 Bałtyk Międzywodzie 21 listopada, 14:00
Fala Międzyzdroje 3-0 Radovia Radowo Małe 21 listopada, 13:00
Sowianka Sowno 1-0 Bizon Cerkwica 21 listopada, 13:00
Prawobrzeże Świnoujście 19-0 Orzeł Prusinowo 21 listopada, 13:00
Korona Stuchowo 3-1 Jastrząb Łosośnica 21 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Pionier Żarnowo 5-0 Orzeł Prusinowo 19 marca, 15:00
Prawobrzeże Świnoujście 4-0 Bizon Cerkwica 20 marca, 16:00
Sowianka Sowno 2-1 Radovia Radowo Małe 20 marca, 14:00
Fala Międzyzdroje 6-0 Bałtyk Międzywodzie 19 marca, 14:00
Bałtyk Gostyń 3-1 Korona Stuchowo 19 marca, 15:00
Jastrząb Łosośnica 0-6 Jantar Dziwnów 20 marca, 16:30
w Płotach
Znicz Wysoka Kamieńska 0-5 Flota Świnoujście 20 marca, 13:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Jastrząb Łosośnica 2-5 Flota Świnoujście 3 kwietnia, 12:00
w Płotach
Znicz Wysoka Kamieńska 1-4 Pionier Żarnowo 3 kwietnia, 13:00
Jantar Dziwnów 2-2 Bałtyk Gostyń 2 kwietnia, 15:00
Korona Stuchowo 1-3 Fala Międzyzdroje 2 kwietnia, 13:30
Bałtyk Międzywodzie 1-3 Sowianka Sowno 2 kwietnia, 15:00
Radovia Radowo Małe 1-1 Prawobrzeże Świnoujście 2 kwietnia, 15:00
Bizon Cerkwica 3-1 Orzeł Prusinowo 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pionier Żarnowo 2-1 Bizon Cerkwica 9 kwietnia, 15:00
Orzeł Prusinowo 1-2 Radovia Radowo Małe 9 kwietnia, 17:00
Prawobrzeże Świnoujście 3-0 Bałtyk Międzywodzie 9 kwietnia, 16:00
Sowianka Sowno 3-3 Korona Stuchowo 10 kwietnia, 15:00
Fala Międzyzdroje 5-3 Jantar Dziwnów 9 kwietnia, 14:00
Bałtyk Gostyń 1-3 Flota Świnoujście 9 kwietnia, 16:00
Jastrząb Łosośnica 4-0 Znicz Wysoka Kamieńska 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Jastrząb Łosośnica 3-1 Pionier Żarnowo 17 kwietnia, 15:00
Znicz Wysoka Kamieńska 0-5 Bałtyk Gostyń 17 kwietnia, 13:00
Flota Świnoujście 3-2 Fala Międzyzdroje 16 kwietnia, 15:00
Jantar Dziwnów 4-0 Sowianka Sowno 16 kwietnia, 15:00
Korona Stuchowo 0-3 Prawobrzeże Świnoujście 16 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bałtyk Międzywodzie 3-0 Orzeł Prusinowo 16 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Radovia Radowo Małe 0-1 Bizon Cerkwica 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Flota Świnoujście 7-0 Sowianka Sowno 24 kwietnia, 16:00
Jastrząb Łosośnica 2-3 Bałtyk Gostyń 24 kwietnia, 15:00
Pionier Żarnowo 0-1 Radovia Radowo Małe 23 kwietnia, 15:00
Bizon Cerkwica 9-1 Bałtyk Międzywodzie 24 kwietnia, 13:00
Orzeł Prusinowo 1-3 Korona Stuchowo 23 kwietnia, 17:00
Prawobrzeże Świnoujście 2-3 Jantar Dziwnów 23 kwietnia, 16:00
Fala Międzyzdroje 9-1 Znicz Wysoka Kamieńska 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Bałtyk Gostyń 3-2 Pionier Żarnowo 1 maja, 16:00
Jastrząb Łosośnica 0-4 Fala Międzyzdroje 1 maja, 15:00
Znicz Wysoka Kamieńska 3-2 Sowianka Sowno 1 maja, 14:00
Flota Świnoujście 2-1 Prawobrzeże Świnoujście 1 maja, 16:00
Jantar Dziwnów 9-0 Orzeł Prusinowo 1 maja, 16:00
Korona Stuchowo 6-1 Bizon Cerkwica 1 maja, 17:00
Bałtyk Międzywodzie 1-0 Radovia Radowo Małe 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Znicz Wysoka Kamieńska 0-0 Prawobrzeże Świnoujście 8 maja, 14:00
Jastrząb Łosośnica 4-3 Sowianka Sowno 8 maja, 15:00
Pionier Żarnowo 5-0 Bałtyk Międzywodzie 7 maja, 15:00
Radovia Radowo Małe 1-3 Korona Stuchowo 7 maja, 15:00
Bizon Cerkwica 3-4 Jantar Dziwnów 8 maja, 13:00
Orzeł Prusinowo 0-7 Flota Świnoujście 8 maja, 17:00
Fala Międzyzdroje 3-0 Bałtyk Gostyń 7 maja, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Fala Międzyzdroje 3-0 Pionier Żarnowo 14 maja, 16:00
Bałtyk Gostyń 6-0 Sowianka Sowno 14 maja, 16:00
Jastrząb Łosośnica 0-4 Prawobrzeże Świnoujście 15 maja, 15:00
Znicz Wysoka Kamieńska 4-2 Orzeł Prusinowo 15 maja, 14:00
Flota Świnoujście 9-1 Bizon Cerkwica 14 maja, 16:00
na bocznym boisku
Jantar Dziwnów 3-0 Radovia Radowo Małe 14 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Korona Stuchowo 2-1 Bałtyk Międzywodzie 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Jastrząb Łosośnica 15-1 Orzeł Prusinowo 22 maja, 15:00
Pionier Żarnowo 1-2 Korona Stuchowo 21 maja, 15:00
Bałtyk Międzywodzie 0-8 Jantar Dziwnów 21 maja, 16:00
Radovia Radowo Małe 1-6 Flota Świnoujście 22 maja, 14:30
Bizon Cerkwica 6-2 Znicz Wysoka Kamieńska 22 maja, 13:00
Prawobrzeże Świnoujście 3-4 Bałtyk Gostyń 22 maja, 16:00
Sowianka Sowno 1-3 Fala Międzyzdroje 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 26 maja

Sowianka Sowno 1-4 Pionier Żarnowo 26 maja, 16:00
Fala Międzyzdroje 4-1 Prawobrzeże Świnoujście 26 maja, 14:00
Bałtyk Gostyń 3-0 Orzeł Prusinowo 26 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Jastrząb Łosośnica 4-7 Bizon Cerkwica 26 maja, 16:00
Znicz Wysoka Kamieńska 2-1 Radovia Radowo Małe 26 maja, 14:00
Flota Świnoujście 9-0 Bałtyk Międzywodzie 26 maja, 16:00
Jantar Dziwnów 4-0 Korona Stuchowo 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Jastrząb Łosośnica 4-4 Radovia Radowo Małe 29 maja, 15:00
Pionier Żarnowo 4-2 Jantar Dziwnów 29 maja, 16:00
Korona Stuchowo 0-4 Flota Świnoujście 29 maja, 17:00
Bałtyk Międzywodzie 6-2 Znicz Wysoka Kamieńska 29 maja, 16:00
Bizon Cerkwica 1-4 Bałtyk Gostyń 29 maja, 14:00
Orzeł Prusinowo 1-10 Fala Międzyzdroje 29 maja, 17:00
Prawobrzeże Świnoujście 1-1 Sowianka Sowno 29 maja, 16:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Prawobrzeże Świnoujście 1-1 Pionier Żarnowo 4 czerwca, 16:00
Sowianka Sowno 7-0 Orzeł Prusinowo 5 czerwca, 16:00
Fala Międzyzdroje 4-0 Bizon Cerkwica 5 czerwca, 14:00
Bałtyk Gostyń 6-1 Radovia Radowo Małe 4 czerwca, 16:00
Jastrząb Łosośnica 4-1 Bałtyk Międzywodzie 5 czerwca, 15:00
Znicz Wysoka Kamieńska 1-9 Korona Stuchowo 5 czerwca, 14:00
Flota Świnoujście 2-0 Jantar Dziwnów 4 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Jastrząb Łosośnica 6-4 Korona Stuchowo 12 czerwca, 12:00
Pionier Żarnowo 0-2 Flota Świnoujście 12 czerwca, 12:00
Jantar Dziwnów 8-1 Znicz Wysoka Kamieńska 8 czerwca, 18:00
Bałtyk Międzywodzie 3-2 Bałtyk Gostyń 11 czerwca, 16:00
Radovia Radowo Małe 0-6 Fala Międzyzdroje 12 czerwca, 12:00
Bizon Cerkwica 12-2 Sowianka Sowno 12 czerwca, 12:00
Orzeł Prusinowo 1-10 Prawobrzeże Świnoujście 12 czerwca, 12:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2015/2016 (Szczecin (północ))

Klasa A 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin V)
Klasa A 2015/2016 (Szczecin VI)

Klasa B 2015/2016 (Szczecin I)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin II)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin III)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin IV)
Klasa B 2015/2016 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas