[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sarmata Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KTS Weszło Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błyskawica Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Hutnik II Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Dąbrówka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Huragan II Wołomin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ŁKS Łochów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 WKS Rząśnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wkra Pomiechówek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 SKP Korona Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom II Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bednarska Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rządza Załubice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rozwój Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sarmata Warszawa    
 2 KTS Weszło Warszawa    
 3 Błyskawica Warszawa    
 4 Hutnik II Warszawa    
 5 GKS Dąbrówka    
 6 Huragan II Wołomin    
 7 ŁKS Łochów    
 8 WKS Rząśnik    
 9 Wkra Pomiechówek    
 10 SKP Korona Warszawa    
 11 Grom II Warszawa    
 12 Bednarska Warszawa    
 13 Rządza Załubice    
 14 Rozwój Warszawa    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Sarmata Warszawa - Rozwój Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Rządza Załubice
Błyskawica Warszawa - Bednarska Warszawa
Hutnik II Warszawa - Grom II Warszawa
GKS Dąbrówka - SKP Korona Warszawa
Huragan II Wołomin - Wkra Pomiechówek
ŁKS Łochów - WKS Rząśnik

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Rozwój Warszawa - WKS Rząśnik
Wkra Pomiechówek - ŁKS Łochów
SKP Korona Warszawa - Huragan II Wołomin
Grom II Warszawa - GKS Dąbrówka
Bednarska Warszawa - Hutnik II Warszawa
Rządza Załubice - Błyskawica Warszawa
Sarmata Warszawa - KTS Weszło Warszawa

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

KTS Weszło Warszawa - Rozwój Warszawa
Błyskawica Warszawa - Sarmata Warszawa
Hutnik II Warszawa - Rządza Załubice
GKS Dąbrówka - Bednarska Warszawa
Huragan II Wołomin - Grom II Warszawa
ŁKS Łochów - SKP Korona Warszawa
WKS Rząśnik - Wkra Pomiechówek

Kolejka 4 - 7-8 września

Rozwój Warszawa - Wkra Pomiechówek
SKP Korona Warszawa - WKS Rząśnik
Grom II Warszawa - ŁKS Łochów
Bednarska Warszawa - Huragan II Wołomin
Rządza Załubice - GKS Dąbrówka
Sarmata Warszawa - Hutnik II Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Błyskawica Warszawa

Kolejka 5 - 14-15 września

Błyskawica Warszawa - Rozwój Warszawa
Hutnik II Warszawa - KTS Weszło Warszawa
GKS Dąbrówka - Sarmata Warszawa
Huragan II Wołomin - Rządza Załubice
ŁKS Łochów - Bednarska Warszawa
WKS Rząśnik - Grom II Warszawa
Wkra Pomiechówek - SKP Korona Warszawa

Kolejka 6 - 21-22 września

Rozwój Warszawa - SKP Korona Warszawa
Grom II Warszawa - Wkra Pomiechówek
Bednarska Warszawa - WKS Rząśnik
Rządza Załubice - ŁKS Łochów
Sarmata Warszawa - Huragan II Wołomin
KTS Weszło Warszawa - GKS Dąbrówka
Błyskawica Warszawa - Hutnik II Warszawa

Kolejka 7 - 28-29 września

Hutnik II Warszawa - Rozwój Warszawa
GKS Dąbrówka - Błyskawica Warszawa
Huragan II Wołomin - KTS Weszło Warszawa
ŁKS Łochów - Sarmata Warszawa
WKS Rząśnik - Rządza Załubice
Wkra Pomiechówek - Bednarska Warszawa
SKP Korona Warszawa - Grom II Warszawa

Kolejka 8 - 5-6 października

Rozwój Warszawa - Grom II Warszawa
Bednarska Warszawa - SKP Korona Warszawa
Rządza Załubice - Wkra Pomiechówek
Sarmata Warszawa - WKS Rząśnik
KTS Weszło Warszawa - ŁKS Łochów
Błyskawica Warszawa - Huragan II Wołomin
Hutnik II Warszawa - GKS Dąbrówka

Kolejka 9 - 12-13 października

GKS Dąbrówka - Rozwój Warszawa
Huragan II Wołomin - Hutnik II Warszawa
ŁKS Łochów - Błyskawica Warszawa
WKS Rząśnik - KTS Weszło Warszawa
Wkra Pomiechówek - Sarmata Warszawa
SKP Korona Warszawa - Rządza Załubice
Grom II Warszawa - Bednarska Warszawa

Kolejka 10 - 19-20 października

Rozwój Warszawa - Bednarska Warszawa
Rządza Załubice - Grom II Warszawa
Sarmata Warszawa - SKP Korona Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Wkra Pomiechówek
Błyskawica Warszawa - WKS Rząśnik
Hutnik II Warszawa - ŁKS Łochów
GKS Dąbrówka - Huragan II Wołomin

Kolejka 11 - 26-27 października

Huragan II Wołomin - Rozwój Warszawa
ŁKS Łochów - GKS Dąbrówka
WKS Rząśnik - Hutnik II Warszawa
Wkra Pomiechówek - Błyskawica Warszawa
SKP Korona Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Grom II Warszawa - Sarmata Warszawa
Bednarska Warszawa - Rządza Załubice

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Rozwój Warszawa - Rządza Załubice
Sarmata Warszawa - Bednarska Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Grom II Warszawa
Błyskawica Warszawa - SKP Korona Warszawa
Hutnik II Warszawa - Wkra Pomiechówek
GKS Dąbrówka - WKS Rząśnik
Huragan II Wołomin - ŁKS Łochów

Kolejka 13 - 9-10 listopada

ŁKS Łochów - Rozwój Warszawa
WKS Rząśnik - Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek - GKS Dąbrówka
SKP Korona Warszawa - Hutnik II Warszawa
Grom II Warszawa - Błyskawica Warszawa
Bednarska Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Rządza Załubice - Sarmata Warszawa

Kolejka 14

Rozwój Warszawa - Sarmata Warszawa
Rządza Załubice - KTS Weszło Warszawa
Bednarska Warszawa - Błyskawica Warszawa
Grom II Warszawa - Hutnik II Warszawa
SKP Korona Warszawa - GKS Dąbrówka
Wkra Pomiechówek - Huragan II Wołomin
WKS Rząśnik - ŁKS Łochów

Kolejka 15

WKS Rząśnik - Rozwój Warszawa
ŁKS Łochów - Wkra Pomiechówek
Huragan II Wołomin - SKP Korona Warszawa
GKS Dąbrówka - Grom II Warszawa
Hutnik II Warszawa - Bednarska Warszawa
Błyskawica Warszawa - Rządza Załubice
KTS Weszło Warszawa - Sarmata Warszawa

Kolejka 16

Rozwój Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Sarmata Warszawa - Błyskawica Warszawa
Rządza Załubice - Hutnik II Warszawa
Bednarska Warszawa - GKS Dąbrówka
Grom II Warszawa - Huragan II Wołomin
SKP Korona Warszawa - ŁKS Łochów
Wkra Pomiechówek - WKS Rząśnik

Kolejka 17

Wkra Pomiechówek - Rozwój Warszawa
WKS Rząśnik - SKP Korona Warszawa
ŁKS Łochów - Grom II Warszawa
Huragan II Wołomin - Bednarska Warszawa
GKS Dąbrówka - Rządza Załubice
Hutnik II Warszawa - Sarmata Warszawa
Błyskawica Warszawa - KTS Weszło Warszawa

Kolejka 18

Rozwój Warszawa - Błyskawica Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Hutnik II Warszawa
Sarmata Warszawa - GKS Dąbrówka
Rządza Załubice - Huragan II Wołomin
Bednarska Warszawa - ŁKS Łochów
Grom II Warszawa - WKS Rząśnik
SKP Korona Warszawa - Wkra Pomiechówek

Kolejka 19

SKP Korona Warszawa - Rozwój Warszawa
Wkra Pomiechówek - Grom II Warszawa
WKS Rząśnik - Bednarska Warszawa
ŁKS Łochów - Rządza Załubice
Huragan II Wołomin - Sarmata Warszawa
GKS Dąbrówka - KTS Weszło Warszawa
Hutnik II Warszawa - Błyskawica Warszawa

Kolejka 20

Rozwój Warszawa - Hutnik II Warszawa
Błyskawica Warszawa - GKS Dąbrówka
KTS Weszło Warszawa - Huragan II Wołomin
Sarmata Warszawa - ŁKS Łochów
Rządza Załubice - WKS Rząśnik
Bednarska Warszawa - Wkra Pomiechówek
Grom II Warszawa - SKP Korona Warszawa

Kolejka 21

Grom II Warszawa - Rozwój Warszawa
SKP Korona Warszawa - Bednarska Warszawa
Wkra Pomiechówek - Rządza Załubice
WKS Rząśnik - Sarmata Warszawa
ŁKS Łochów - KTS Weszło Warszawa
Huragan II Wołomin - Błyskawica Warszawa
GKS Dąbrówka - Hutnik II Warszawa

Kolejka 22

Rozwój Warszawa - GKS Dąbrówka
Hutnik II Warszawa - Huragan II Wołomin
Błyskawica Warszawa - ŁKS Łochów
KTS Weszło Warszawa - WKS Rząśnik
Sarmata Warszawa - Wkra Pomiechówek
Rządza Załubice - SKP Korona Warszawa
Bednarska Warszawa - Grom II Warszawa

Kolejka 23

Bednarska Warszawa - Rozwój Warszawa
Grom II Warszawa - Rządza Załubice
SKP Korona Warszawa - Sarmata Warszawa
Wkra Pomiechówek - KTS Weszło Warszawa
WKS Rząśnik - Błyskawica Warszawa
ŁKS Łochów - Hutnik II Warszawa
Huragan II Wołomin - GKS Dąbrówka

Kolejka 24

Rozwój Warszawa - Huragan II Wołomin
GKS Dąbrówka - ŁKS Łochów
Hutnik II Warszawa - WKS Rząśnik
Błyskawica Warszawa - Wkra Pomiechówek
KTS Weszło Warszawa - SKP Korona Warszawa
Sarmata Warszawa - Grom II Warszawa
Rządza Załubice - Bednarska Warszawa

Kolejka 25

Rządza Załubice - Rozwój Warszawa
Bednarska Warszawa - Sarmata Warszawa
Grom II Warszawa - KTS Weszło Warszawa
SKP Korona Warszawa - Błyskawica Warszawa
Wkra Pomiechówek - Hutnik II Warszawa
WKS Rząśnik - GKS Dąbrówka
ŁKS Łochów - Huragan II Wołomin

Kolejka 26

Rozwój Warszawa - ŁKS Łochów
Huragan II Wołomin - WKS Rząśnik
GKS Dąbrówka - Wkra Pomiechówek
Hutnik II Warszawa - SKP Korona Warszawa
Błyskawica Warszawa - Grom II Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Bednarska Warszawa
Sarmata Warszawa - Rządza Załubice

Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Klasa A 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa IV)

Klasa B 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas