[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik II Warszawa 13 36 12 0 1 47-12 7 0 0 28-4 5 0 1 19-8
2.  Sarmata Warszawa 13 32 10 2 1 36-17 5 1 1 15-10 5 1 0 21-7
3.  KTS Weszło Warszawa 13 31 10 1 2 69-15 6 0 1 43-8 4 1 1 26-7
4.  ŁKS Łochów 13 27 9 0 4 39-31 6 0 1 24-13 3 0 3 15-18
5.  Huragan II Wołomin 13 24 8 0 5 35-23 5 0 2 16-9 3 0 3 19-14 1 3 1 0 0 2-0
6.  Rozwój Warszawa 13 24 8 0 5 27-19 4 0 1 12-6 4 0 4 15-13 1 0 0 0 1 0-2
7.  Błyskawica Warszawa 13 23 7 2 4 38-33 4 1 2 18-15 3 1 2 20-18
8.  WKS Rząśnik 13 19 6 1 6 31-26 4 1 2 21-12 2 0 4 10-14
9.  SKP Korona Warszawa 13 13 4 1 8 31-36 1 0 4 10-15 3 1 4 21-21
10.  GKS Dąbrówka 13 12 4 0 9 27-46 1 0 6 15-26 3 0 3 12-20
11.  Grom II Warszawa 13 10 3 1 9 33-49 2 1 3 24-22 1 0 6 9-27
12.  Wkra Pomiechówek 13 9 3 0 10 18-40 2 0 5 12-18 1 0 5 6-22 1 3 1 0 0 2-0
13.  Rządza Załubice 13 9 3 0 10 12-45 1 0 5 7-15 2 0 5 5-30 1 0 0 0 1 0-2
14.  Bednarska Warszawa 13 0 0 0 13 14-65 0 0 6 6-33 0 0 7 8-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Hutnik II Warszawa    2-0 6-1 1-0 4-0 5-1 3-2 7-0 
 2 Sarmata Warszawa3-2     2-2 2-0 0-2 3-2 2-1 3-1 
 3 KTS Weszło Warszawa    3-0 4-2 4-5 8-0 6-1 10-0 8-0 
 4 ŁKS Łochów1-3     3-1 4-3 3-2 4-2 4-0 5-2 
 5 Huragan II Wołomin0-1 1-6 2-1     2-0 4-1 4-0 3-0* 
 6 Rozwój Warszawa    3-0 2-1 4-3 1-2 2-0 
 7 Błyskawica Warszawa1-3 1-1 3-2 0-4     4-0 3-2 6-3 
 8 WKS Rząśnik2-3 1-5 2-0     3-3 4-0 3-1 6-0 
 9 SKP Korona Warszawa1-5 1-4 2-3     1-2 5-1 
 10 GKS Dąbrówka0-6 3-6 2-3 3-4 1-2 2-4     4-1 
 11 Grom II Warszawa1-3 5-8 4-4 3-5     2-1 9-1 
 12 Wkra Pomiechówek2-4 1-3 1-3 2-1 2-3 1-4     3-0 
 13 Rządza Załubice2-4 1-2 1-3 0-3 3-1 0-2     
 14 Bednarska Warszawa1-5 0-9 2-8 0-4 3-5 0-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Sarmata Warszawa 0-2 Rozwój Warszawa 11 września, 20:00
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 8-0 Rządza Załubice 18 sierpnia, 13:00
na stadionie Marymontu
Błyskawica Warszawa 6-3 Bednarska Warszawa 18 sierpnia, 15:00
na stadionie DOSiR
Hutnik II Warszawa 5-1 Grom II Warszawa 18 sierpnia, 13:30
na stadionie MBOPN
GKS Dąbrówka 2-4 SKP Korona Warszawa 16 sierpnia, 20:30
w Warszawie; na stadionie MBOPN; GKS gospodarzem
Huragan II Wołomin 4-0 Wkra Pomiechówek 21 sierpnia, 19:30
ŁKS Łochów 3-2 WKS Rząśnik 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Rozwój Warszawa 3-0 WKS Rząśnik 24 sierpnia, 19:00
na stadionie MBOPN
Wkra Pomiechówek 1-3 ŁKS Łochów 24 sierpnia, 11:00
SKP Korona Warszawa 2-3 Huragan II Wołomin 25 sierpnia, 19:00
na stadionie MBOPN
Grom II Warszawa 3-5 GKS Dąbrówka 25 sierpnia, 10:00
na stadionie Strefy Sportu
Bednarska Warszawa 1-5 Hutnik II Warszawa 25 sierpnia, 16:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 1-3 Błyskawica Warszawa 24 sierpnia, 11:00
Sarmata Warszawa 2-2 KTS Weszło Warszawa 24 sierpnia, 10:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

KTS Weszło Warszawa 4-2 Rozwój Warszawa 1 września, 13:00
na stadionie Marymontu
Błyskawica Warszawa 1-1 Sarmata Warszawa 1 września, 15:00
na stadionie DOSiR
Hutnik II Warszawa 7-0 Rządza Załubice 31 sierpnia, 12:30
w Zielonkach-Parceli
GKS Dąbrówka 4-1 Bednarska Warszawa 31 sierpnia, 10:00
w Ząbkach
Huragan II Wołomin 4-1 Grom II Warszawa 1 września, 11:00
ŁKS Łochów 4-2 SKP Korona Warszawa 1 września, 17:00
WKS Rząśnik 3-1 Wkra Pomiechówek 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Grom II Warszawa 5-8 ŁKS Łochów 8 września, 10:00
na stadionie Strefy Sportu
Bednarska Warszawa 2-8 Huragan II Wołomin 8 września, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 0-3 GKS Dąbrówka 7 września, 11:00
Sarmata Warszawa 3-2 Hutnik II Warszawa 1 października, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / w pierwotnym terminie (18 września, 20:00) odwołany
KTS Weszło Warszawa 4-5 Błyskawica Warszawa 8 września, 13:00
na stadionie Marymontu
Wkra Pomiechówek 1-3 Rozwój Warszawa 8 września, 11:00
WKS Rząśnik 3-3 SKP Korona Warszawa 8 września, 15:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Błyskawica Warszawa 0-4 Rozwój Warszawa 15 września, 17:30
na stadionie DOSiR
Hutnik II Warszawa 2-0 KTS Weszło Warszawa 14 września, 17:00
w Zielonkach-Parceli
GKS Dąbrówka 0-6 Sarmata Warszawa 14 września, 10:00
w Ząbkach
Huragan II Wołomin 3-0 Rządza Załubice 14 września, 11:00
(wo)
nie odbył się
ŁKS Łochów 5-2 Bednarska Warszawa 15 września, 17:00
WKS Rząśnik 4-0 Grom II Warszawa 15 września, 14:00
Wkra Pomiechówek 2-3 SKP Korona Warszawa 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Rozwój Warszawa 2-1 SKP Korona Warszawa 21 września, 16:00
na stadionie Strefy Sportu
Grom II Warszawa 2-1 Wkra Pomiechówek 21 września, 14:00
na stadionie Strefy Sportu
Bednarska Warszawa 0-4 WKS Rząśnik 22 września, 20:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 1-2 ŁKS Łochów 21 września, 11:00
Sarmata Warszawa 2-0 Huragan II Wołomin 21 września, 10:00
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 8-0 GKS Dąbrówka 22 września, 13:00
na stadionie Marymontu
Błyskawica Warszawa 1-3 Hutnik II Warszawa 22 września, 20:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 7 - 28-29 września

Hutnik II Warszawa 1-0 Rozwój Warszawa 28 września, 20:00
w Zielonkach-Parceli
GKS Dąbrówka 3-4 Błyskawica Warszawa 28 września, 10:00
w Ząbkach
Huragan II Wołomin 1-6 KTS Weszło Warszawa 29 września, 11:00
ŁKS Łochów 1-3 Sarmata Warszawa 29 września, 16:00
WKS Rząśnik 6-0 Rządza Załubice 29 września, 14:00
Wkra Pomiechówek 3-0 Bednarska Warszawa 28 września, 11:00
SKP Korona Warszawa 1-2 Grom II Warszawa 29 września, 19:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 8 - 5-6 października

Rozwój Warszawa 4-3 Grom II Warszawa 5 października, 12:30
na stadionie Strefy Sportu
Bednarska Warszawa 3-5 SKP Korona Warszawa 6 października, 20:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 0-2 Wkra Pomiechówek 5 października, 11:00
Sarmata Warszawa 3-2 WKS Rząśnik 5 października, 12:30
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 3-0 ŁKS Łochów 6 października, 13:00
na stadionie Marymontu
Błyskawica Warszawa 3-2 Huragan II Wołomin 6 października, 15:00
na stadionie DOSiR
Hutnik II Warszawa 4-0 GKS Dąbrówka 5 października, 17:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 9 - 12-13 października

GKS Dąbrówka 2-3 Rozwój Warszawa 12 października, 14:00
w Ząbkach
Huragan II Wołomin 0-1 Hutnik II Warszawa 13 października, 11:00
ŁKS Łochów 4-3 Błyskawica Warszawa 13 października, 16:00
WKS Rząśnik 1-5 KTS Weszło Warszawa 13 października, 14:00
Wkra Pomiechówek 2-4 Sarmata Warszawa 12 października, 11:00
SKP Korona Warszawa 5-1 Rządza Załubice 11 października, 20:30
na stadionie MBOPN
Grom II Warszawa 9-1 Bednarska Warszawa 13 października, 10:00
na stadionie Strefy Sportu

Kolejka 10 - 19-20 października

Rozwój Warszawa 2-0 Bednarska Warszawa 20 października, 19:00
na stadionie MBOPN
Rządza Załubice 3-1 Grom II Warszawa 19 października, 11:00
Sarmata Warszawa 2-1 SKP Korona Warszawa 19 października, 10:00
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 10-0 Wkra Pomiechówek 20 października, 13:00
na stadionie Marymontu
Błyskawica Warszawa 4-0 WKS Rząśnik 20 października, 15:00
na stadionie DOSiR
Hutnik II Warszawa 6-1 ŁKS Łochów 19 października, 14:30
w Zielonkach-Parceli
GKS Dąbrówka 3-6 Huragan II Wołomin 19 października, 11:00
w Jadowie

Kolejka 11 - 26-27 października

Huragan II Wołomin 2-0 Rozwój Warszawa 27 października, 11:00
ŁKS Łochów 4-0 GKS Dąbrówka 27 października, 14:00
WKS Rząśnik 2-3 Hutnik II Warszawa 26 października, 12:00
Wkra Pomiechówek 2-1 Błyskawica Warszawa 26 października, 11:00
SKP Korona Warszawa 1-4 KTS Weszło Warszawa 27 października, 19:00
na stadionie MBOPN
Grom II Warszawa 1-3 Sarmata Warszawa 27 października, 10:00
na stadionie Strefy Sportu
Bednarska Warszawa 0-2 Rządza Załubice 27 października, 16:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Rozwój Warszawa 1-2 Rządza Załubice 2 listopada, 19:00
na stadionie MBOPN
Sarmata Warszawa 3-1 Bednarska Warszawa 3 listopada, 20:00
na bocznym boisku Polonii
KTS Weszło Warszawa 6-1 Grom II Warszawa 3 listopada, 13:00
na stadionie Marymontu
Błyskawica Warszawa 3-2 SKP Korona Warszawa 3 listopada, 17:30
na stadionie DOSiR
Hutnik II Warszawa 3-2 Wkra Pomiechówek 3 listopada, 20:00
w Zielonkach-Parceli
GKS Dąbrówka 1-2 WKS Rząśnik 3 listopada, 16:15
w Ząbkach
Huragan II Wołomin 2-1 ŁKS Łochów 2 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 9-10 listopada

ŁKS Łochów 3-1 Rozwój Warszawa 10 listopada, 13:00
WKS Rząśnik 2-0 Huragan II Wołomin 10 listopada, 13:00
Wkra Pomiechówek 1-4 GKS Dąbrówka 9 listopada, 11:00
SKP Korona Warszawa 1-5 Hutnik II Warszawa 10 listopada, 20:00
na stadionie MBOPN
Grom II Warszawa 4-4 Błyskawica Warszawa 10 listopada, 10:00
na stadionie Strefy Sportu
Bednarska Warszawa 0-9 KTS Weszło Warszawa 7 listopada, 21:30
na bocznym boisku Polonii / w pierwotnym terminie (10 listopada, 18:00) odwołany
Rządza Załubice 2-4 Sarmata Warszawa 10 listopada, 13:00

Kolejka 14

Rozwój Warszawa - Sarmata Warszawa
Rządza Załubice - KTS Weszło Warszawa
Bednarska Warszawa - Błyskawica Warszawa
Grom II Warszawa - Hutnik II Warszawa
SKP Korona Warszawa - GKS Dąbrówka
Wkra Pomiechówek - Huragan II Wołomin
WKS Rząśnik - ŁKS Łochów

Kolejka 15

WKS Rząśnik - Rozwój Warszawa
ŁKS Łochów - Wkra Pomiechówek
Huragan II Wołomin - SKP Korona Warszawa
GKS Dąbrówka - Grom II Warszawa
Hutnik II Warszawa - Bednarska Warszawa
Błyskawica Warszawa - Rządza Załubice
KTS Weszło Warszawa - Sarmata Warszawa

Kolejka 16

Rozwój Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Sarmata Warszawa - Błyskawica Warszawa
Rządza Załubice - Hutnik II Warszawa
Bednarska Warszawa - GKS Dąbrówka
Grom II Warszawa - Huragan II Wołomin
SKP Korona Warszawa - ŁKS Łochów
Wkra Pomiechówek - WKS Rząśnik

Kolejka 17

Rozwój Warszawa - Wkra Pomiechówek
SKP Korona Warszawa - WKS Rząśnik
ŁKS Łochów - Grom II Warszawa
Huragan II Wołomin - Bednarska Warszawa
GKS Dąbrówka - Rządza Załubice
Hutnik II Warszawa - Sarmata Warszawa
Błyskawica Warszawa - KTS Weszło Warszawa

Kolejka 18

Rozwój Warszawa - Błyskawica Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Hutnik II Warszawa
Sarmata Warszawa - GKS Dąbrówka
Rządza Załubice - Huragan II Wołomin
Bednarska Warszawa - ŁKS Łochów
Grom II Warszawa - WKS Rząśnik
SKP Korona Warszawa - Wkra Pomiechówek

Kolejka 19

SKP Korona Warszawa - Rozwój Warszawa
Wkra Pomiechówek - Grom II Warszawa
WKS Rząśnik - Bednarska Warszawa
ŁKS Łochów - Rządza Załubice
Huragan II Wołomin - Sarmata Warszawa
GKS Dąbrówka - KTS Weszło Warszawa
Hutnik II Warszawa - Błyskawica Warszawa

Kolejka 20

Rozwój Warszawa - Hutnik II Warszawa
Błyskawica Warszawa - GKS Dąbrówka
KTS Weszło Warszawa - Huragan II Wołomin
Sarmata Warszawa - ŁKS Łochów
Rządza Załubice - WKS Rząśnik
Bednarska Warszawa - Wkra Pomiechówek
Grom II Warszawa - SKP Korona Warszawa

Kolejka 21

Grom II Warszawa - Rozwój Warszawa
SKP Korona Warszawa - Bednarska Warszawa
Wkra Pomiechówek - Rządza Załubice
WKS Rząśnik - Sarmata Warszawa
ŁKS Łochów - KTS Weszło Warszawa
Huragan II Wołomin - Błyskawica Warszawa
GKS Dąbrówka - Hutnik II Warszawa

Kolejka 22

Rozwój Warszawa - GKS Dąbrówka
Hutnik II Warszawa - Huragan II Wołomin
Błyskawica Warszawa - ŁKS Łochów
KTS Weszło Warszawa - WKS Rząśnik
Sarmata Warszawa - Wkra Pomiechówek
Rządza Załubice - SKP Korona Warszawa
Bednarska Warszawa - Grom II Warszawa

Kolejka 23

Bednarska Warszawa - Rozwój Warszawa
Grom II Warszawa - Rządza Załubice
SKP Korona Warszawa - Sarmata Warszawa
Wkra Pomiechówek - KTS Weszło Warszawa
WKS Rząśnik - Błyskawica Warszawa
ŁKS Łochów - Hutnik II Warszawa
Huragan II Wołomin - GKS Dąbrówka

Kolejka 24

Rozwój Warszawa - Huragan II Wołomin
GKS Dąbrówka - ŁKS Łochów
Hutnik II Warszawa - WKS Rząśnik
Błyskawica Warszawa - Wkra Pomiechówek
KTS Weszło Warszawa - SKP Korona Warszawa
Sarmata Warszawa - Grom II Warszawa
Rządza Załubice - Bednarska Warszawa

Kolejka 25

Rządza Załubice - Rozwój Warszawa
Bednarska Warszawa - Sarmata Warszawa
Grom II Warszawa - KTS Weszło Warszawa
SKP Korona Warszawa - Błyskawica Warszawa
Wkra Pomiechówek - Hutnik II Warszawa
WKS Rząśnik - GKS Dąbrówka
ŁKS Łochów - Huragan II Wołomin

Kolejka 26

Rozwój Warszawa - ŁKS Łochów
Huragan II Wołomin - WKS Rząśnik
GKS Dąbrówka - Wkra Pomiechówek
Hutnik II Warszawa - SKP Korona Warszawa
Błyskawica Warszawa - Grom II Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Bednarska Warszawa
Sarmata Warszawa - Rządza Załubice

Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Klasa A 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa IV)

Klasa B 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas