[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Walka Kosów 2 6 2 0 0 10-2 2 0 0 10-2 0 0 0 0-0
2.  Naprzód Stare Babice 2 6 2 0 0 7-1 2 0 0 7-1 0 0 0 0-0
3.  Orzeł Baniocha 2 6 2 0 0 5-0 0 0 0 0-0 2 0 0 5-0
4.  Anprel Nowa Wieś 2 4 1 1 0 4-2 1 0 0 2-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
5.  Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2 4 1 1 0 10-4 1 1 0 10-4 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
6.  Korona Góra Kalwaria 1 3 1 0 0 5-0 1 0 0 5-0 0 0 0 0-0
7.  UKS Siekierki (Warszawa) 1 0 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0 0 0 1 1-2
8.  MKS II Piaseczno 1 0 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0 0 0 1 0-2
 Jedność Żabieniec 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
10.  Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 0 0 0 1 0-5 0 0 0 0-0 0 0 1 0-5
11.  Świt Warszawa 1 0 0 0 1 2-8 0 0 0 0-0 0 0 1 2-8
12.  UKS Tarczyn 2 0 0 0 2 1-8 0 0 0 0-0 0 0 2 1-8
13.  FC Lesznowola 2 0 0 0 2 1-10 0 0 1 0-3 0 0 1 1-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Walka Kosów    3-1 7-1 
 2 Naprzód Stare Babice    2-1 5-0 
 3 Orzeł Baniocha    
 4 Anprel Nowa Wieś    2-0 
 5 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki2-2     8-2 
 6 Korona Góra Kalwaria    5-0 
 7 UKS Siekierki (Warszawa)    
 8 MKS II Piaseczno    
 9 Jedność Żabieniec0-2     
 10 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie    
 11 Świt Warszawa    
 12 UKS Tarczyn    
 13 FC Lesznowola0-3     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Walka Kosów 7-1 FC Lesznowola 18 sierpnia, 17:00
UKS Siekierki (Warszawa) - Świt Warszawa 11 września, 17:00
na boisku AP Progres
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-2 Anprel Nowa Wieś 18 sierpnia, 17:00
MKS II Piaseczno - ---
Korona Góra Kalwaria 5-0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 17 sierpnia, 17:00
Jedność Żabieniec 0-2 Orzeł Baniocha 18 sierpnia, 17:30
Naprzód Stare Babice 5-0 UKS Tarczyn 16 sierpnia, 19:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

FC Lesznowola 0-3 Orzeł Baniocha 25 sierpnia, 17:00
w Nowej Woli
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Jedność Żabieniec 4 września, 18:00
--- - Korona Góra Kalwaria
Anprel Nowa Wieś 2-0 MKS II Piaseczno 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Stare Babice 2-1 UKS Siekierki (Warszawa) 23 sierpnia, 19:00
w Zielonkach-Parceli
Walka Kosów 3-1 UKS Tarczyn 24 sierpnia, 16:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 8-2 Świt Warszawa 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

UKS Tarczyn - FC Lesznowola
UKS Siekierki (Warszawa) - Walka Kosów 31 sierpnia, 15:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Naprzód Stare Babice 1 września, 17:00
MKS II Piaseczno - Świt Warszawa 31 sierpnia, 14:00
Korona Góra Kalwaria - Anprel Nowa Wieś 1 września, 17:00
Jedność Żabieniec - ---
Orzeł Baniocha - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

FC Lesznowola - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
--- - Orzeł Baniocha
Anprel Nowa Wieś - Jedność Żabieniec
Świt Warszawa - Korona Góra Kalwaria
Naprzód Stare Babice - MKS II Piaseczno
Walka Kosów - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
UKS Tarczyn - UKS Siekierki (Warszawa)

Kolejka 5 - 14-15 września

UKS Siekierki (Warszawa) - FC Lesznowola
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - UKS Tarczyn
MKS II Piaseczno - Walka Kosów
Korona Góra Kalwaria - Naprzód Stare Babice
Jedność Żabieniec - Świt Warszawa
Orzeł Baniocha - Anprel Nowa Wieś
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - ---

Kolejka 6 - 21-22 września

FC Lesznowola - ---
Anprel Nowa Wieś - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Świt Warszawa - Orzeł Baniocha
Naprzód Stare Babice - Jedność Żabieniec
Walka Kosów - Korona Góra Kalwaria
UKS Tarczyn - MKS II Piaseczno
UKS Siekierki (Warszawa) - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

Kolejka 7 - 28-29 września

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - FC Lesznowola
MKS II Piaseczno - UKS Siekierki (Warszawa)
Korona Góra Kalwaria - UKS Tarczyn
Jedność Żabieniec - Walka Kosów
Orzeł Baniocha - Naprzód Stare Babice
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Świt Warszawa
--- - Anprel Nowa Wieś

Kolejka 8 - 5-6 października

FC Lesznowola - Anprel Nowa Wieś
Świt Warszawa - ---
Naprzód Stare Babice - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Walka Kosów - Orzeł Baniocha
UKS Tarczyn - Jedność Żabieniec
UKS Siekierki (Warszawa) - Korona Góra Kalwaria
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - MKS II Piaseczno

Kolejka 9 - 12-13 października

MKS II Piaseczno - FC Lesznowola
Korona Góra Kalwaria - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Jedność Żabieniec - UKS Siekierki (Warszawa)
Orzeł Baniocha - UKS Tarczyn
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Walka Kosów
--- - Naprzód Stare Babice
Anprel Nowa Wieś - Świt Warszawa

Kolejka 10 - 19-20 października

FC Lesznowola - Świt Warszawa
Naprzód Stare Babice - Anprel Nowa Wieś
Walka Kosów - ---
UKS Tarczyn - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS Siekierki (Warszawa) - Orzeł Baniocha
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Jedność Żabieniec
MKS II Piaseczno - Korona Góra Kalwaria

Kolejka 11 - 26-27 października

Korona Góra Kalwaria - FC Lesznowola
Jedność Żabieniec - MKS II Piaseczno
Orzeł Baniocha - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - UKS Siekierki (Warszawa)
--- - UKS Tarczyn
Anprel Nowa Wieś - Walka Kosów
Świt Warszawa - Naprzód Stare Babice

Kolejka 12 - 2-3 listopada

FC Lesznowola - Naprzód Stare Babice
Walka Kosów - Świt Warszawa
UKS Tarczyn - Anprel Nowa Wieś
UKS Siekierki (Warszawa) - ---
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MKS II Piaseczno - Orzeł Baniocha
Korona Góra Kalwaria - Jedność Żabieniec

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Jedność Żabieniec - FC Lesznowola
Orzeł Baniocha - Korona Góra Kalwaria
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - MKS II Piaseczno
--- - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Anprel Nowa Wieś - UKS Siekierki (Warszawa)
Świt Warszawa - UKS Tarczyn
Naprzód Stare Babice - Walka Kosów

Kolejka 14

UKS Tarczyn - Naprzód Stare Babice
FC Lesznowola - Walka Kosów
Świt Warszawa - UKS Siekierki (Warszawa)
Anprel Nowa Wieś - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
--- - MKS II Piaseczno
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Korona Góra Kalwaria
Orzeł Baniocha - Jedność Żabieniec

Kolejka 15

Świt Warszawa - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Orzeł Baniocha - FC Lesznowola
Jedność Żabieniec - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Korona Góra Kalwaria - ---
MKS II Piaseczno - Anprel Nowa Wieś
UKS Siekierki (Warszawa) - Naprzód Stare Babice
UKS Tarczyn - Walka Kosów

Kolejka 16

FC Lesznowola - UKS Tarczyn
Walka Kosów - UKS Siekierki (Warszawa)
Naprzód Stare Babice - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Świt Warszawa - MKS II Piaseczno
Anprel Nowa Wieś - Korona Góra Kalwaria
--- - Jedność Żabieniec
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Orzeł Baniocha

Kolejka 17

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - FC Lesznowola
Orzeł Baniocha - ---
Jedność Żabieniec - Anprel Nowa Wieś
Korona Góra Kalwaria - Świt Warszawa
MKS II Piaseczno - Naprzód Stare Babice
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Walka Kosów
UKS Siekierki (Warszawa) - UKS Tarczyn

Kolejka 18

FC Lesznowola - UKS Siekierki (Warszawa)
UKS Tarczyn - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Walka Kosów - MKS II Piaseczno
Naprzód Stare Babice - Korona Góra Kalwaria
Świt Warszawa - Jedność Żabieniec
Anprel Nowa Wieś - Orzeł Baniocha
--- - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

Kolejka 19

--- - FC Lesznowola
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Anprel Nowa Wieś
Orzeł Baniocha - Świt Warszawa
Jedność Żabieniec - Naprzód Stare Babice
Korona Góra Kalwaria - Walka Kosów
MKS II Piaseczno - UKS Tarczyn
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - UKS Siekierki (Warszawa)

Kolejka 20

FC Lesznowola - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
UKS Siekierki (Warszawa) - MKS II Piaseczno
UKS Tarczyn - Korona Góra Kalwaria
Walka Kosów - Jedność Żabieniec
Naprzód Stare Babice - Orzeł Baniocha
Świt Warszawa - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Anprel Nowa Wieś - ---

Kolejka 21

Anprel Nowa Wieś - FC Lesznowola
--- - Świt Warszawa
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Naprzód Stare Babice
Orzeł Baniocha - Walka Kosów
Jedność Żabieniec - UKS Tarczyn
Korona Góra Kalwaria - UKS Siekierki (Warszawa)
MKS II Piaseczno - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

Kolejka 22

FC Lesznowola - MKS II Piaseczno
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Korona Góra Kalwaria
UKS Siekierki (Warszawa) - Jedność Żabieniec
UKS Tarczyn - Orzeł Baniocha
Walka Kosów - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Naprzód Stare Babice - ---
Świt Warszawa - Anprel Nowa Wieś

Kolejka 23

Świt Warszawa - FC Lesznowola
Anprel Nowa Wieś - Naprzód Stare Babice
--- - Walka Kosów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - UKS Tarczyn
Orzeł Baniocha - UKS Siekierki (Warszawa)
Jedność Żabieniec - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Korona Góra Kalwaria - MKS II Piaseczno

Kolejka 24

FC Lesznowola - Korona Góra Kalwaria
MKS II Piaseczno - Jedność Żabieniec
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Orzeł Baniocha
UKS Siekierki (Warszawa) - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS Tarczyn - ---
Walka Kosów - Anprel Nowa Wieś
Naprzód Stare Babice - Świt Warszawa

Kolejka 25

Naprzód Stare Babice - FC Lesznowola
Świt Warszawa - Walka Kosów
Anprel Nowa Wieś - UKS Tarczyn
--- - UKS Siekierki (Warszawa)
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Orzeł Baniocha - MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec - Korona Góra Kalwaria

Kolejka 26

FC Lesznowola - Jedność Żabieniec
Korona Góra Kalwaria - Orzeł Baniocha
MKS II Piaseczno - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - ---
UKS Siekierki (Warszawa) - Anprel Nowa Wieś
UKS Tarczyn - Świt Warszawa
Walka Kosów - Naprzód Stare Babice

Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Klasa A 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa IV)

Klasa B 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas