[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Talent Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AON Rembertów (Warszawa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Amigos Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Inter Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Marymont 1911 Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Zerzeń (Warszawa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Marymont Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sparta Marki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKP Targówek (Warszawa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kamionek Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AP Brychczy Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Talent Warszawa    
 2 AON Rembertów (Warszawa)    
 3 Amigos Warszawa    
 4 Inter Warszawa    
 5 Victoria Warszawa    
 6 Marymont 1911 Warszawa    
 7 Victoria Zerzeń (Warszawa)    
 8 MKS Polonia Warszawa    
 9 Marymont Warszawa    
 10 Sparta Marki    
 11 GKP Targówek (Warszawa)    
 12 Kamionek Warszawa    
 13 AP Brychczy Warszawa    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Talent Warszawa - AP Brychczy Warszawa 25 sierpnia, 18:00
AON Rembertów (Warszawa) - Kamionek Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Amigos Warszawa - GKP Targówek (Warszawa) 25 sierpnia, 14:00
Inter Warszawa - Sparta Marki 25 sierpnia, 16:00
Victoria Warszawa - Marymont Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Marymont 1911 Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - ---

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

AP Brychczy Warszawa - ---
MKS Polonia Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Marymont Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
Sparta Marki - Victoria Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Inter Warszawa
Kamionek Warszawa - Amigos Warszawa
Talent Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 3 - 7-8 września

AON Rembertów (Warszawa) - AP Brychczy Warszawa
Amigos Warszawa - Talent Warszawa
Inter Warszawa - Kamionek Warszawa
Victoria Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
Marymont 1911 Warszawa - Sparta Marki
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Marymont Warszawa
--- - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 4 - 14-15 września

AP Brychczy Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Marymont Warszawa - ---
Sparta Marki - Victoria Zerzeń (Warszawa)
GKP Targówek (Warszawa) - Marymont 1911 Warszawa
Kamionek Warszawa - Victoria Warszawa
Talent Warszawa - Inter Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Amigos Warszawa

Kolejka 5 - 18 września

Amigos Warszawa - AP Brychczy Warszawa
Inter Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Victoria Warszawa - Talent Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - Kamionek Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - GKP Targówek (Warszawa)
--- - Sparta Marki
MKS Polonia Warszawa - Marymont Warszawa

Kolejka 6 - 21-22 września

AP Brychczy Warszawa - Marymont Warszawa
Sparta Marki - MKS Polonia Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - ---
Kamionek Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Talent Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Victoria Warszawa
Amigos Warszawa - Inter Warszawa

Kolejka 7 - 28-29 września

Inter Warszawa - AP Brychczy Warszawa
Victoria Warszawa - Amigos Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Talent Warszawa
--- - Kamionek Warszawa
MKS Polonia Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
Marymont Warszawa - Sparta Marki

Kolejka 8 - 5-6 października

AP Brychczy Warszawa - Sparta Marki
GKP Targówek (Warszawa) - Marymont Warszawa
Kamionek Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Talent Warszawa - ---
AON Rembertów (Warszawa) - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Amigos Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
Inter Warszawa - Victoria Warszawa

Kolejka 9 - 12-13 października

Victoria Warszawa - AP Brychczy Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - Inter Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Amigos Warszawa
--- - AON Rembertów (Warszawa)
MKS Polonia Warszawa - Talent Warszawa
Marymont Warszawa - Kamionek Warszawa
Sparta Marki - GKP Targówek (Warszawa)

Kolejka 10 - 19-20 października

AP Brychczy Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
Kamionek Warszawa - Sparta Marki
Talent Warszawa - Marymont Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - MKS Polonia Warszawa
Amigos Warszawa - ---
Inter Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Victoria Warszawa - Marymont 1911 Warszawa

Kolejka 11 - 26-27 października

Marymont 1911 Warszawa - AP Brychczy Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Victoria Warszawa
--- - Inter Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Amigos Warszawa
Marymont Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Sparta Marki - Talent Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Kamionek Warszawa

Kolejka 12 - 2-3 listopada

AP Brychczy Warszawa - Kamionek Warszawa
Talent Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) - Sparta Marki
Amigos Warszawa - Marymont Warszawa
Inter Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Victoria Warszawa - ---
Marymont 1911 Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Victoria Zerzeń (Warszawa) - AP Brychczy Warszawa
--- - Marymont 1911 Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Victoria Warszawa
Marymont Warszawa - Inter Warszawa
Sparta Marki - Amigos Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - AON Rembertów (Warszawa)
Kamionek Warszawa - Talent Warszawa

Kolejka 14

AP Brychczy Warszawa - Talent Warszawa
Kamionek Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
GKP Targówek (Warszawa) - Amigos Warszawa
Sparta Marki - Inter Warszawa
Marymont Warszawa - Victoria Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
--- - Victoria Zerzeń (Warszawa)

Kolejka 15

--- - AP Brychczy Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - MKS Polonia Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - Marymont Warszawa
Victoria Warszawa - Sparta Marki
Inter Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
Amigos Warszawa - Kamionek Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Talent Warszawa

Kolejka 16

AP Brychczy Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Talent Warszawa - Amigos Warszawa
Kamionek Warszawa - Inter Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Victoria Warszawa
Sparta Marki - Marymont 1911 Warszawa
Marymont Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
MKS Polonia Warszawa - ---

Kolejka 17

MKS Polonia Warszawa - AP Brychczy Warszawa
--- - Marymont Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Sparta Marki
Marymont 1911 Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
Victoria Warszawa - Kamionek Warszawa
Inter Warszawa - Talent Warszawa
Amigos Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 18

AP Brychczy Warszawa - Amigos Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Inter Warszawa
Talent Warszawa - Victoria Warszawa
Kamionek Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Sparta Marki - ---
Marymont Warszawa - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 19

Marymont Warszawa - AP Brychczy Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Sparta Marki
--- - GKP Targówek (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Kamionek Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - Talent Warszawa
Victoria Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Inter Warszawa - Amigos Warszawa

Kolejka 20

AP Brychczy Warszawa - Inter Warszawa
Amigos Warszawa - Victoria Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Marymont 1911 Warszawa
Talent Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Kamionek Warszawa - ---
GKP Targówek (Warszawa) - MKS Polonia Warszawa
Sparta Marki - Marymont Warszawa

Kolejka 21

Sparta Marki - AP Brychczy Warszawa
Marymont Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
MKS Polonia Warszawa - Kamionek Warszawa
--- - Talent Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - AON Rembertów (Warszawa)
Marymont 1911 Warszawa - Amigos Warszawa
Victoria Warszawa - Inter Warszawa

Kolejka 22

AP Brychczy Warszawa - Victoria Warszawa
Inter Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
Amigos Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) - ---
Talent Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Kamionek Warszawa - Marymont Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Sparta Marki

Kolejka 23

GKP Targówek (Warszawa) - AP Brychczy Warszawa
Sparta Marki - Kamionek Warszawa
Marymont Warszawa - Talent Warszawa
MKS Polonia Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
--- - Amigos Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Inter Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - Victoria Warszawa

Kolejka 24

AP Brychczy Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
Victoria Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Inter Warszawa - ---
Amigos Warszawa - MKS Polonia Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Marymont Warszawa
Talent Warszawa - Sparta Marki
Kamionek Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)

Kolejka 25

Kamionek Warszawa - AP Brychczy Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Talent Warszawa
Sparta Marki - AON Rembertów (Warszawa)
Marymont Warszawa - Amigos Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Inter Warszawa
--- - Victoria Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Marymont 1911 Warszawa

Kolejka 26

AP Brychczy Warszawa - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Marymont 1911 Warszawa - ---
Victoria Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Inter Warszawa - Marymont Warszawa
Amigos Warszawa - Sparta Marki
AON Rembertów (Warszawa) - GKP Targówek (Warszawa)
Talent Warszawa - Kamionek Warszawa

Klasa A 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa IV)

Klasa B 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas