[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Otwock 13 37 12 1 0 57-10 6 0 0 29-5 6 1 0 28-5
2.  KS Wesoła (Warszawa) 13 33 10 3 0 44-17 4 3 0 22-9 6 0 0 22-8
3.  PKS Radość (Warszawa) 13 30 9 3 1 35-7 4 2 1 17-4 5 1 0 18-3
4.  Zły Warszawa 13 22 6 4 3 29-15 4 1 2 18-7 2 3 1 11-8
5.  Józefovia II Józefów 13 18 6 0 7 26-35 5 0 2 23-20 1 0 5 3-15
6.  Promnik Łaskarzew 13 17 5 2 6 17-18 4 0 2 8-7 1 2 4 9-11
7.  Amur Wilga 13 16 5 1 7 15-32 4 0 3 8-14 1 1 4 7-18 1 3 1 0 0 2-1
8.  Advit Wiązowna 13 16 5 1 7 16-24 4 0 2 9-5 1 1 5 7-19 1 0 0 0 1 1-2
9.  Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 13 14 4 2 7 25-25 3 1 2 17-12 1 1 5 8-13 1 3 1 0 0 3-1
10.  Burza Pilawa 13 14 4 2 7 26-37 3 0 3 13-10 1 2 4 13-27 1 0 0 0 1 1-3
11.  SRT Halinów 13 13 3 4 6 18-28 2 3 2 11-12 1 1 4 7-16 1 1 0 1 0 1-1
12.  Bór Regut 13 13 4 1 8 20-32 3 1 2 13-10 1 0 6 7-22 1 1 0 1 0 1-1
13.  Wisła Maciejowice 13 10 3 1 9 17-41 3 0 4 14-24 0 1 5 3-17
14.  CKS Celestynów 13 5 0 5 8 11-35 0 4 2 6-9 0 1 6 5-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start Otwock    3-2 1-0 4-1 7-1 5-1 9-0 
 2 KS Wesoła (Warszawa)2-2     1-1 3-1 2-2 4-1 6-1 4-1 
 3 PKS Radość (Warszawa)0-1     2-2 1-0 7-1 2-0 5-0 0-0 
 4 Zły Warszawa1-2 1-2     4-0 1-1 5-0 3-1 3-1 
 5 Józefovia II Józefów0-4 1-7     2-1 5-3 8-2 3-1 4-2 
 6 Promnik Łaskarzew0-3 3-0*     1-0 0-2 2-1 2-1 
 7 Amur Wilga0-7 0-2 2-1 1-0     2-1 1-2 2-1 
 8 Advit Wiązowna0-2 0-1 2-1     2-1 3-0 2-0 
 9 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)3-4 2-4 5-2 1-1     3-1 3-0 
 10 Burza Pilawa1-3 1-3 2-1 4-0     1-2 4-1 
 11 SRT Halinów1-3 1-4 0-0 3-3 2-2     1-0 3-0 
 12 Bór Regut1-3 3-0 0-3 2-1 1-1     6-2 
 13 Wisła Maciejowice1-9 2-8 2-1 2-0 1-2 2-3 4-1     
 14 CKS Celestynów0-1 1-1 1-1 0-2 3-3 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Amur Wilga 0-7 Start Otwock 17 sierpnia, 17:00
SRT Halinów 3-0 CKS Celestynów 18 sierpnia, 18:00
w Warszawie; na stadionie Strefy Sportu
KS Wesoła (Warszawa) 6-1 Advit Wiązowna 17 sierpnia, 11:00
PKS Radość (Warszawa) 1-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 17 sierpnia, 11:00
Zły Warszawa 3-1 Bór Regut 18 sierpnia, 17:30
na stadionie DOSiR
Józefovia II Józefów 5-3 Burza Pilawa 17 sierpnia, 14:30
Wisła Maciejowice 2-0 Promnik Łaskarzew 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Start Otwock 3-2 Promnik Łaskarzew 24 sierpnia, 17:00
Burza Pilawa 4-1 Wisła Maciejowice 25 sierpnia, 16:00
Bór Regut 3-0 Józefovia II Józefów 24 sierpnia, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-4 Zły Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Advit Wiązowna 0-2 PKS Radość (Warszawa) 24 sierpnia, 17:00
CKS Celestynów 0-1 KS Wesoła (Warszawa) 25 sierpnia, 16:00
w Lasku
Amur Wilga 1-2 SRT Halinów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

SRT Halinów 1-3 Start Otwock 1 września, 16:00
w Długiej Kościelnej
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Amur Wilga 31 sierpnia, 15:00
PKS Radość (Warszawa) 0-0 CKS Celestynów 31 sierpnia, 11:00
Zły Warszawa 3-1 Advit Wiązowna 31 sierpnia, 17:30
na stadionie DOSiR
Józefovia II Józefów 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 31 sierpnia, 14:30
Wisła Maciejowice 4-1 Bór Regut 1 września, 16:30
Promnik Łaskarzew 0-2 Burza Pilawa 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Start Otwock 7-1 Burza Pilawa 7 września, 17:00
Bór Regut 0-3 Promnik Łaskarzew 8 września, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Wisła Maciejowice 7 września, 16:30
Advit Wiązowna 0-1 Józefovia II Józefów 7 września, 16:30
CKS Celestynów 1-1 Zły Warszawa 8 września, 16:00
w Lasku
Amur Wilga 0-2 PKS Radość (Warszawa) 7 września, 17:00
SRT Halinów 1-4 KS Wesoła (Warszawa) 8 września, 16:00
w Długiej Kościelnej

Kolejka 5 - 14-15 września

KS Wesoła (Warszawa) 2-2 Start Otwock 14 września, 15:00
PKS Radość (Warszawa) 2-0 SRT Halinów 14 września, 11:00
Zły Warszawa 5-0 Amur Wilga 13 września, 20:30
na stadionie DOSiR
Józefovia II Józefów 4-2 CKS Celestynów 15 września, 14:30
Wisła Maciejowice 2-3 Advit Wiązowna 15 września, 17:00
Promnik Łaskarzew 1-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 września, 17:00
Burza Pilawa 1-2 Bór Regut 14 września, 13:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Start Otwock 5-1 Bór Regut 21 września, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-1 Burza Pilawa 21 września, 16:00
Advit Wiązowna 2-1 Promnik Łaskarzew 21 września, 13:00
CKS Celestynów 1-1 Wisła Maciejowice 21 września, 15:00
w Lasku
Amur Wilga 2-1 Józefovia II Józefów 21 września, 16:00
SRT Halinów 0-0 Zły Warszawa 22 września, 16:00
w Długiej Kościelnej
KS Wesoła (Warszawa) 1-1 PKS Radość (Warszawa) 21 września, 15:00

Kolejka 7 - 28-29 września

PKS Radość (Warszawa) 0-1 Start Otwock 28 września, 11:00
Zły Warszawa 1-2 KS Wesoła (Warszawa) 29 września, 17:30
na stadionie DOSiR
Józefovia II Józefów 8-2 SRT Halinów 28 września, 13:00
Wisła Maciejowice 1-2 Amur Wilga 29 września, 15:00
Promnik Łaskarzew 2-1 CKS Celestynów 29 września, 16:00
Burza Pilawa 4-0 Advit Wiązowna 28 września, 16:00
Bór Regut 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Start Otwock 4-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 5 października, 15:30
Advit Wiązowna 3-0 Bór Regut 5 października, 14:30
CKS Celestynów 3-3 Burza Pilawa 6 października, 15:30
w Lasku
Amur Wilga 1-0 Promnik Łaskarzew 6 października, 14:00
SRT Halinów 1-0 Wisła Maciejowice 5 października, 16:00
w Długiej Kościelnej
KS Wesoła (Warszawa) 3-1 Józefovia II Józefów 5 października, 10:00
PKS Radość (Warszawa) 2-2 Zły Warszawa 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Zły Warszawa 1-2 Start Otwock 12 października, 15:00
na stadionie DOSiR
Józefovia II Józefów 1-7 PKS Radość (Warszawa) 12 października, 14:00
Wisła Maciejowice 2-8 KS Wesoła (Warszawa) 13 października, 15:00
Promnik Łaskarzew 2-1 SRT Halinów 13 października, 15:00
Burza Pilawa 2-1 Amur Wilga 12 października, 15:00
Bór Regut 6-2 CKS Celestynów 12 października, 15:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-1 Advit Wiązowna 12 października, 15:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Start Otwock 1-0 Advit Wiązowna 19 października, 14:00
CKS Celestynów 0-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 20 października, 15:30
w Lasku
Amur Wilga 2-1 Bór Regut 20 października, 14:00
SRT Halinów 2-2 Burza Pilawa 20 października, 15:00
w Długiej Kościelnej
KS Wesoła (Warszawa) 2-2 Promnik Łaskarzew 19 października, 10:00
PKS Radość (Warszawa) 5-0 Wisła Maciejowice 20 października, 11:00
Zły Warszawa 4-0 Józefovia II Józefów 19 października, 19:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 11 - 26-27 października

Józefovia II Józefów 0-4 Start Otwock 26 października, 14:30
Wisła Maciejowice 2-1 Zły Warszawa 27 października, 14:30
Promnik Łaskarzew 0-3 PKS Radość (Warszawa) 27 października, 13:00
Burza Pilawa 1-3 KS Wesoła (Warszawa) 26 października, 15:00
Bór Regut 1-1 SRT Halinów 26 października, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 5-2 Amur Wilga 26 października, 15:00
Advit Wiązowna 2-0 CKS Celestynów 26 października, 16:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Start Otwock 9-0 CKS Celestynów 2 listopada, 13:00
Amur Wilga 2-1 Advit Wiązowna 3 listopada, 14:00
SRT Halinów 3-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3 listopada, 14:15
na stadionie DOSiR
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Bór Regut 2 listopada, 13:30
PKS Radość (Warszawa) 7-1 Burza Pilawa 2 listopada, 11:00
Zły Warszawa 1-1 Promnik Łaskarzew 2 listopada, 12:30
na stadionie DOSiR
Józefovia II Józefów 3-1 Wisła Maciejowice 2 listopada, 16:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Wisła Maciejowice 1-9 Start Otwock 10 listopada, 13:00
Promnik Łaskarzew 3-0 Józefovia II Józefów 9 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Burza Pilawa 1-3 Zły Warszawa 10 listopada, 13:30
Bór Regut 1-3 PKS Radość (Warszawa) 9 listopada, 13:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-4 KS Wesoła (Warszawa) 9 listopada, 13:00
Advit Wiązowna 2-1 SRT Halinów 9 listopada, 11:00
CKS Celestynów 1-1 Amur Wilga 10 listopada, 13:00
w Lasku

Kolejka 14

Start Otwock - Amur Wilga
CKS Celestynów - SRT Halinów
Advit Wiązowna - KS Wesoła (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - PKS Radość (Warszawa)
Bór Regut - Zły Warszawa
Burza Pilawa - Józefovia II Józefów
Promnik Łaskarzew - Wisła Maciejowice

Kolejka 15

Promnik Łaskarzew - Start Otwock
Wisła Maciejowice - Burza Pilawa
Józefovia II Józefów - Bór Regut
Zły Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
PKS Radość (Warszawa) - Advit Wiązowna
KS Wesoła (Warszawa) - CKS Celestynów
SRT Halinów - Amur Wilga

Kolejka 16

Start Otwock - SRT Halinów
Amur Wilga - KS Wesoła (Warszawa)
CKS Celestynów - PKS Radość (Warszawa)
Advit Wiązowna - Zły Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Józefovia II Józefów
Bór Regut - Wisła Maciejowice
Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew

Kolejka 17

Burza Pilawa - Start Otwock
Promnik Łaskarzew - Bór Regut
Wisła Maciejowice - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Józefovia II Józefów - Advit Wiązowna
Zły Warszawa - CKS Celestynów
PKS Radość (Warszawa) - Amur Wilga
KS Wesoła (Warszawa) - SRT Halinów

Kolejka 18

Start Otwock - KS Wesoła (Warszawa)
SRT Halinów - PKS Radość (Warszawa)
Amur Wilga - Zły Warszawa
CKS Celestynów - Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna - Wisła Maciejowice
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Promnik Łaskarzew
Bór Regut - Burza Pilawa

Kolejka 19

Bór Regut - Start Otwock
Burza Pilawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Promnik Łaskarzew - Advit Wiązowna
Wisła Maciejowice - CKS Celestynów
Józefovia II Józefów - Amur Wilga
Zły Warszawa - SRT Halinów
PKS Radość (Warszawa) - KS Wesoła (Warszawa)

Kolejka 20

Start Otwock - PKS Radość (Warszawa)
KS Wesoła (Warszawa) - Zły Warszawa
SRT Halinów - Józefovia II Józefów
Amur Wilga - Wisła Maciejowice
CKS Celestynów - Promnik Łaskarzew
Advit Wiązowna - Burza Pilawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Bór Regut

Kolejka 21

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Start Otwock
Bór Regut - Advit Wiązowna
Burza Pilawa - CKS Celestynów
Promnik Łaskarzew - Amur Wilga
Wisła Maciejowice - SRT Halinów
Józefovia II Józefów - KS Wesoła (Warszawa)
Zły Warszawa - PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 22

Start Otwock - Zły Warszawa
PKS Radość (Warszawa) - Józefovia II Józefów
KS Wesoła (Warszawa) - Wisła Maciejowice
SRT Halinów - Promnik Łaskarzew
Amur Wilga - Burza Pilawa
CKS Celestynów - Bór Regut
Advit Wiązowna - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 23

Advit Wiązowna - Start Otwock
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - CKS Celestynów
Bór Regut - Amur Wilga
Burza Pilawa - SRT Halinów
Promnik Łaskarzew - KS Wesoła (Warszawa)
Wisła Maciejowice - PKS Radość (Warszawa)
Józefovia II Józefów - Zły Warszawa

Kolejka 24

Start Otwock - Józefovia II Józefów
Zły Warszawa - Wisła Maciejowice
PKS Radość (Warszawa) - Promnik Łaskarzew
KS Wesoła (Warszawa) - Burza Pilawa
SRT Halinów - Bór Regut
Amur Wilga - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
CKS Celestynów - Advit Wiązowna

Kolejka 25

CKS Celestynów - Start Otwock
Advit Wiązowna - Amur Wilga
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - SRT Halinów
Bór Regut - KS Wesoła (Warszawa)
Burza Pilawa - PKS Radość (Warszawa)
Promnik Łaskarzew - Zły Warszawa
Wisła Maciejowice - Józefovia II Józefów

Kolejka 26

Start Otwock - Wisła Maciejowice
Józefovia II Józefów - Promnik Łaskarzew
Zły Warszawa - Burza Pilawa
PKS Radość (Warszawa) - Bór Regut
KS Wesoła (Warszawa) - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
SRT Halinów - Advit Wiązowna
Amur Wilga - CKS Celestynów

Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Klasa A 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa IV)

Klasa B 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas