[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amur Wilga 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 SRT Halinów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Wesoła (Warszawa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 PKS Radość (Warszawa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zły Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Józefovia II Józefów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Maciejowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Promnik Łaskarzew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Burza Pilawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bór Regut 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Advit Wiązowna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 CKS Celestynów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Start Otwock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Amur Wilga    
 2 SRT Halinów    
 3 KS Wesoła (Warszawa)    
 4 PKS Radość (Warszawa)    
 5 Zły Warszawa    
 6 Józefovia II Józefów    
 7 Wisła Maciejowice    
 8 Promnik Łaskarzew    
 9 Burza Pilawa    
 10 Bór Regut    
 11 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)    
 12 Advit Wiązowna    
 13 CKS Celestynów    
 14 Start Otwock    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Amur Wilga - Start Otwock
SRT Halinów - CKS Celestynów
KS Wesoła (Warszawa) - Advit Wiązowna
PKS Radość (Warszawa) - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Zły Warszawa - Bór Regut
Józefovia II Józefów - Burza Pilawa
Wisła Maciejowice - Promnik Łaskarzew

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Start Otwock - Promnik Łaskarzew
Burza Pilawa - Wisła Maciejowice
Bór Regut - Józefovia II Józefów
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Zły Warszawa
Advit Wiązowna - PKS Radość (Warszawa)
CKS Celestynów - KS Wesoła (Warszawa)
Amur Wilga - SRT Halinów

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

SRT Halinów - Start Otwock
KS Wesoła (Warszawa) - Amur Wilga
PKS Radość (Warszawa) - CKS Celestynów
Zły Warszawa - Advit Wiązowna
Józefovia II Józefów - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Wisła Maciejowice - Bór Regut
Promnik Łaskarzew - Burza Pilawa

Kolejka 4 - 7-8 września

Start Otwock - Burza Pilawa
Bór Regut - Promnik Łaskarzew
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna - Józefovia II Józefów
CKS Celestynów - Zły Warszawa
Amur Wilga - PKS Radość (Warszawa)
SRT Halinów - KS Wesoła (Warszawa)

Kolejka 5 - 14-15 września

KS Wesoła (Warszawa) - Start Otwock
PKS Radość (Warszawa) - SRT Halinów
Zły Warszawa - Amur Wilga
Józefovia II Józefów - CKS Celestynów
Wisła Maciejowice - Advit Wiązowna
Promnik Łaskarzew - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Burza Pilawa - Bór Regut

Kolejka 6 - 21-22 września

Start Otwock - Bór Regut
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Burza Pilawa
Advit Wiązowna - Promnik Łaskarzew
CKS Celestynów - Wisła Maciejowice
Amur Wilga - Józefovia II Józefów
SRT Halinów - Zły Warszawa
KS Wesoła (Warszawa) - PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 7 - 28-29 września

PKS Radość (Warszawa) - Start Otwock
Zły Warszawa - KS Wesoła (Warszawa)
Józefovia II Józefów - SRT Halinów
Wisła Maciejowice - Amur Wilga
Promnik Łaskarzew - CKS Celestynów
Burza Pilawa - Advit Wiązowna
Bór Regut - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 8 - 5-6 października

Start Otwock - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Advit Wiązowna - Bór Regut
CKS Celestynów - Burza Pilawa
Amur Wilga - Promnik Łaskarzew
SRT Halinów - Wisła Maciejowice
KS Wesoła (Warszawa) - Józefovia II Józefów
PKS Radość (Warszawa) - Zły Warszawa

Kolejka 9 - 12-13 października

Zły Warszawa - Start Otwock
Józefovia II Józefów - PKS Radość (Warszawa)
Wisła Maciejowice - KS Wesoła (Warszawa)
Promnik Łaskarzew - SRT Halinów
Burza Pilawa - Amur Wilga
Bór Regut - CKS Celestynów
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Advit Wiązowna

Kolejka 10 - 19-20 października

Start Otwock - Advit Wiązowna
CKS Celestynów - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Amur Wilga - Bór Regut
SRT Halinów - Burza Pilawa
KS Wesoła (Warszawa) - Promnik Łaskarzew
PKS Radość (Warszawa) - Wisła Maciejowice
Zły Warszawa - Józefovia II Józefów

Kolejka 11 - 26-27 października

Józefovia II Józefów - Start Otwock
Wisła Maciejowice - Zły Warszawa
Promnik Łaskarzew - PKS Radość (Warszawa)
Burza Pilawa - KS Wesoła (Warszawa)
Bór Regut - SRT Halinów
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Amur Wilga
Advit Wiązowna - CKS Celestynów

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Start Otwock - CKS Celestynów
Amur Wilga - Advit Wiązowna
SRT Halinów - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS Wesoła (Warszawa) - Bór Regut
PKS Radość (Warszawa) - Burza Pilawa
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Wisła Maciejowice - Start Otwock
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów
Burza Pilawa - Zły Warszawa
Bór Regut - PKS Radość (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - KS Wesoła (Warszawa)
Advit Wiązowna - SRT Halinów
CKS Celestynów - Amur Wilga

Kolejka 14

Start Otwock - Amur Wilga
CKS Celestynów - SRT Halinów
Advit Wiązowna - KS Wesoła (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - PKS Radość (Warszawa)
Bór Regut - Zły Warszawa
Burza Pilawa - Józefovia II Józefów
Promnik Łaskarzew - Wisła Maciejowice

Kolejka 15

Promnik Łaskarzew - Start Otwock
Wisła Maciejowice - Burza Pilawa
Józefovia II Józefów - Bór Regut
Zły Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
PKS Radość (Warszawa) - Advit Wiązowna
KS Wesoła (Warszawa) - CKS Celestynów
SRT Halinów - Amur Wilga

Kolejka 16

Start Otwock - SRT Halinów
Amur Wilga - KS Wesoła (Warszawa)
CKS Celestynów - PKS Radość (Warszawa)
Advit Wiązowna - Zły Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Józefovia II Józefów
Bór Regut - Wisła Maciejowice
Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew

Kolejka 17

Burza Pilawa - Start Otwock
Promnik Łaskarzew - Bór Regut
Wisła Maciejowice - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Józefovia II Józefów - Advit Wiązowna
Zły Warszawa - CKS Celestynów
PKS Radość (Warszawa) - Amur Wilga
KS Wesoła (Warszawa) - SRT Halinów

Kolejka 18

Start Otwock - KS Wesoła (Warszawa)
SRT Halinów - PKS Radość (Warszawa)
Amur Wilga - Zły Warszawa
CKS Celestynów - Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna - Wisła Maciejowice
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Promnik Łaskarzew
Bór Regut - Burza Pilawa

Kolejka 19

Bór Regut - Start Otwock
Burza Pilawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Promnik Łaskarzew - Advit Wiązowna
Wisła Maciejowice - CKS Celestynów
Józefovia II Józefów - Amur Wilga
Zły Warszawa - SRT Halinów
PKS Radość (Warszawa) - KS Wesoła (Warszawa)

Kolejka 20

Start Otwock - PKS Radość (Warszawa)
KS Wesoła (Warszawa) - Zły Warszawa
SRT Halinów - Józefovia II Józefów
Amur Wilga - Wisła Maciejowice
CKS Celestynów - Promnik Łaskarzew
Advit Wiązowna - Burza Pilawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Bór Regut

Kolejka 21

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Start Otwock
Bór Regut - Advit Wiązowna
Burza Pilawa - CKS Celestynów
Promnik Łaskarzew - Amur Wilga
Wisła Maciejowice - SRT Halinów
Józefovia II Józefów - KS Wesoła (Warszawa)
Zły Warszawa - PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 22

Start Otwock - Zły Warszawa
PKS Radość (Warszawa) - Józefovia II Józefów
KS Wesoła (Warszawa) - Wisła Maciejowice
SRT Halinów - Promnik Łaskarzew
Amur Wilga - Burza Pilawa
CKS Celestynów - Bór Regut
Advit Wiązowna - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 23

Advit Wiązowna - Start Otwock
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - CKS Celestynów
Bór Regut - Amur Wilga
Burza Pilawa - SRT Halinów
Promnik Łaskarzew - KS Wesoła (Warszawa)
Wisła Maciejowice - PKS Radość (Warszawa)
Józefovia II Józefów - Zły Warszawa

Kolejka 24

Start Otwock - Józefovia II Józefów
Zły Warszawa - Wisła Maciejowice
PKS Radość (Warszawa) - Promnik Łaskarzew
KS Wesoła (Warszawa) - Burza Pilawa
SRT Halinów - Bór Regut
Amur Wilga - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
CKS Celestynów - Advit Wiązowna

Kolejka 25

CKS Celestynów - Start Otwock
Advit Wiązowna - Amur Wilga
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - SRT Halinów
Bór Regut - KS Wesoła (Warszawa)
Burza Pilawa - PKS Radość (Warszawa)
Promnik Łaskarzew - Zły Warszawa
Wisła Maciejowice - Józefovia II Józefów

Kolejka 26

Start Otwock - Wisła Maciejowice
Józefovia II Józefów - Promnik Łaskarzew
Zły Warszawa - Burza Pilawa
PKS Radość (Warszawa) - Bór Regut
KS Wesoła (Warszawa) - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
SRT Halinów - Advit Wiązowna
Amur Wilga - CKS Celestynów

Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Klasa A 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa IV)

Klasa B 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas