[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Madziar Nieporęt 12 33 11 0 1 62-17 6 0 1 31-11 5 0 0 31-6
2.  Dąb II Wieliszew 12 30 10 0 2 44-17 5 0 1 18-7 5 0 1 26-10
3.  Korona Jadów 12 22 7 1 4 65-29 5 0 2 51-17 2 1 2 14-12 3 6 2 0 1 10-7
4.  Coco Jambo Warszawa 11 22 7 1 3 35-22 5 1 1 28-12 2 0 2 7-10 3 6 2 0 1 7-6
5.  Wicher II Kobyłka 12 22 7 1 4 62-20 3 1 2 32-9 4 0 2 30-11 3 3 1 0 2 8-9
6.  Orły Zielonka 12 22 7 1 4 51-22 4 1 2 31-15 3 0 2 20-7 3 3 1 0 2 9-12
7.  Wisła Zakroczym 12 21 7 0 5 64-39 2 0 2 28-12 5 0 3 36-27
8.  Mazur II Radzymin 11 17 5 2 4 27-29 3 0 1 15-9 2 2 3 12-20
9.  Legion Warszawa 11 12 4 0 7 28-38 2 0 3 18-12 2 0 4 10-26
10.  Płudy Warszawa 12 11 3 2 7 33-38 1 1 4 11-23 2 1 3 22-15
11.  Farmacja Tarchomin (Warszawa) 12 9 3 0 9 31-41 2 0 4 22-13 1 0 5 9-28
12.  Mewa Krubin 12 3 1 0 11 25-89 1 0 6 16-39 0 0 5 9-50
13.  Rotavia Nieporęt 11 0 0 0 11 6-132 0 0 4 4-49 0 0 7 2-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Madziar Nieporęt    1-2 6-0 3-2 8-3 3-1 7-2 3-1 
 2 Dąb II Wieliszew    3-2 1-2 2-0 3-0* 5-0 4-3 
 3 Korona Jadów3-6     3-2 3-5 7-1 3-1 16-2 16-0 
 4 Coco Jambo Warszawa3-2     2-1 4-6 1-1 8-0 7-2 3-0* 
 5 Wicher II Kobyłka3-4 2-3     4-1 7-1 0-0 16-0 
 6 Orły Zielonka2-5 3-2 4-5     2-2 2-0 3-1 15-0 
 7 Wisła Zakroczym2-5     8-1 4-5 14-1 
 8 Mazur II Radzymin3-1 2-3     5-4 5-1 
 9 Legion Warszawa2-3 2-4 0-4     5-1 9-0 
 10 Płudy Warszawa2-2 0-3* 0-5 1-7 3-5     5-1 
 11 Farmacja Tarchomin (Warszawa)0-3 1-2 0-2 0-2     6-4 15-0 
 12 Mewa Krubin0-5 2-5 0-8 2-11 1-2 0-7     11-1 
 13 Rotavia Nieporęt0-13 1-13 0-16 3-7     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Legion Warszawa.
 
Mazur II Radzymin 5-1 Mewa Krubin 24 sierpnia, 14:00
w Starych Załubicach
Orły Zielonka 3-2 Coco Jambo Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Wicher II Kobyłka 3-4 Madziar Nieporęt 28 sierpnia, 20:00
Rotavia Nieporęt 1-13 Dąb II Wieliszew 24 sierpnia, 17:00
w Starych Załubicach
Płudy Warszawa 5-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 24 sierpnia, 12:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Korona Jadów 3-5 Wisła Zakroczym 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Farmacja Tarchomin (Warszawa).
 
Dąb II Wieliszew 4-3 Płudy Warszawa 31 sierpnia, 15:30
Korona Jadów 16-0 Rotavia Nieporęt 31 sierpnia, 17:00
Madziar Nieporęt 8-3 Wisła Zakroczym 1 września, 11:00
w Kątach Węgierskich
Coco Jambo Warszawa 2-1 Wicher II Kobyłka 1 września, 17:30
na stadionie DOSiR
Mewa Krubin 0-8 Orły Zielonka 31 sierpnia, 17:30
Legion Warszawa 0-4 Mazur II Radzymin 31 sierpnia, 10:00
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Orły Zielonka 2-0 Legion Warszawa 7 września, 18:30
Wicher II Kobyłka 16-0 Mewa Krubin 8 września, 14:00
Rotavia Nieporęt 0-13 Madziar Nieporęt 7 września, 17:00
w Starych Załubicach
Płudy Warszawa 2-2 Korona Jadów 7 września, 12:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-2 Dąb II Wieliszew 8 września, 19:00
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
Coco Jambo Warszawa 4-6 Wisła Zakroczym 8 września, 19:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Dąb II Wieliszew.
 
Korona Jadów 3-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 14 września, 15:00
Madziar Nieporęt 3-1 Płudy Warszawa 14 września, 11:00
w Kątach Węgierskich
Coco Jambo Warszawa 3-0 Rotavia Nieporęt 14 września, 17:30
(wo)
na stadionie DOSiR / goście nie dojechali
Mewa Krubin 2-11 Wisła Zakroczym 15 września, 16:00
Legion Warszawa 2-4 Wicher II Kobyłka 15 września, 16:00
na stadionie OSiR Targówek
Orły Zielonka 2-2 Mazur II Radzymin 13 września, 20:00

Kolejka 5 - 18 września

Pauza: Orły Zielonka.
 
Wicher II Kobyłka 7-1 Mazur II Radzymin 18 września, 20:00
Wisła Zakroczym 8-1 Legion Warszawa 18 września, 20:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Płudy Warszawa 0-3 Coco Jambo Warszawa
(wo)
na boisku BOS przy ul. Strumykowej / nie odbył się
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-3 Madziar Nieporęt 2 października, 20:30
w Ząbkach
Dąb II Wieliszew 3-2 Korona Jadów 18 września, 19:00
Mewa Krubin 11-1 Rotavia Nieporęt 25 września, 20:00
w pierwotnym terminie (18 września, 20:00) odwołany

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Korona Jadów.
 
Madziar Nieporęt 1-2 Dąb II Wieliszew 22 września, 13:00
w Kątach Węgierskich
Coco Jambo Warszawa 8-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 22 września, 18:00
na stadionie DOSiR
Mewa Krubin 0-7 Płudy Warszawa 22 września, 16:00
Legion Warszawa 9-0 Rotavia Nieporęt 21 września, 19:30
na stadionie OSiR Targówek
Mazur II Radzymin 2-3 Wisła Zakroczym 25 września, 19:00
w Jadowie / w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany
Orły Zielonka 4-5 Wicher II Kobyłka 21 września, 19:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Wicher II Kobyłka.
 
Wisła Zakroczym 2-5 Orły Zielonka 28 września, 17:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Rotavia Nieporęt - Mazur II Radzymin 28 września, 16:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Płudy Warszawa 3-5 Legion Warszawa 28 września, 12:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 6-4 Mewa Krubin 29 września, 12:00
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
Dąb II Wieliszew 1-2 Coco Jambo Warszawa 28 września, 15:30
Korona Jadów 3-6 Madziar Nieporęt 28 września, 17:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Madziar Nieporęt.
 
Coco Jambo Warszawa 3-2 Korona Jadów 6 października, 17:30
na stadionie DOSiR
Mewa Krubin 2-5 Dąb II Wieliszew 6 października, 16:00
Legion Warszawa 5-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 6 października, 15:00
na stadionie OSiR Targówek
Mazur II Radzymin 5-4 Płudy Warszawa 5 października, 14:00
w Starych Załubicach
Orły Zielonka 15-0 Rotavia Nieporęt 5 października, 13:00
Wicher II Kobyłka 4-1 Wisła Zakroczym 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Rotavia Nieporęt 0-16 Wicher II Kobyłka 12 października, 16:00
w Starych Załubicach
Płudy Warszawa 0-5 Orły Zielonka 12 października, 12:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-2 Mazur II Radzymin 13 października, 17:00
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
Dąb II Wieliszew 5-0 Legion Warszawa 12 października, 15:00
Korona Jadów 16-2 Mewa Krubin 12 października, 17:00
Madziar Nieporęt 6-0 Coco Jambo Warszawa 12 października, 11:00
w Kątach Węgierskich

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Coco Jambo Warszawa.
 
Mewa Krubin 0-5 Madziar Nieporęt 20 października, 16:30
Legion Warszawa 2-3 Korona Jadów 20 października, 14:30
na stadionie OSiR Targówek
Mazur II Radzymin 3-1 Dąb II Wieliszew 19 października, 14:00
w Starych Załubicach
Orły Zielonka 3-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 19 października, 13:00
Wicher II Kobyłka 0-0 Płudy Warszawa 19 października, 17:00
Wisła Zakroczym 14-1 Rotavia Nieporęt 20 października, 18:30
w Nowym Dworze Mazowieckim

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Rotavia Nieporęt.
 
Płudy Warszawa 1-7 Wisła Zakroczym 26 października, 10:30
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-2 Wicher II Kobyłka 26 października, 20:30
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
Dąb II Wieliszew 2-0 Orły Zielonka 27 października, 14:00
Korona Jadów 7-1 Mazur II Radzymin 26 października, 17:00
Madziar Nieporęt 7-2 Legion Warszawa 26 października, 11:00
w Kątach Węgierskich
Coco Jambo Warszawa 7-2 Mewa Krubin 27 października, 17:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: Mewa Krubin.
 
Legion Warszawa - Coco Jambo Warszawa 2 listopada, 10:00
na stadionie OSiR Targówek / gospodarze zrezygnowali z gry
Orły Zielonka 2-5 Korona Jadów 16 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 16:00) mecz przerwany przy stanie 2-0 / w drugim terminie w Kobyłce dokończony
Wicher II Kobyłka 2-3 Dąb II Wieliszew 2 listopada, 14:00
Wisła Zakroczym 4-5 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3 listopada, 18:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Rotavia Nieporęt 3-7 Płudy Warszawa 3 listopada, 13:30
w Starych Załubicach
Madziar Nieporęt 3-1 Mazur II Radzymin 3 listopada, 13:00
w Kątach Węgierskich

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Płudy Warszawa.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 15-0 Rotavia Nieporęt 10 listopada, 11:30
na stadionie DOSiR
Dąb II Wieliszew 3-0 Wisła Zakroczym 9 listopada, 14:00
(wo)
nie odbył się
Korona Jadów 3-2 Wicher II Kobyłka 9 listopada, 15:00
Madziar Nieporęt 3-2 Orły Zielonka 9 listopada, 13:00
w Kątach Węgierskich
Coco Jambo Warszawa 1-1 Mazur II Radzymin 10 listopada, 17:30
na stadionie DOSiR
Mewa Krubin 1-2 Legion Warszawa 9 listopada, 10:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Legion Warszawa.
 
Wisła Zakroczym - Korona Jadów
Mewa Krubin - Mazur II Radzymin
Coco Jambo Warszawa - Orły Zielonka
Madziar Nieporęt - Wicher II Kobyłka
Dąb II Wieliszew - Rotavia Nieporęt
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Płudy Warszawa

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: Farmacja Tarchomin (Warszawa).
 
Płudy Warszawa - Dąb II Wieliszew
Rotavia Nieporęt - Korona Jadów
Wisła Zakroczym - Madziar Nieporęt
Wicher II Kobyłka - Coco Jambo Warszawa
Orły Zielonka - Mewa Krubin
Mazur II Radzymin - Legion Warszawa

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Wisła Zakroczym - Coco Jambo Warszawa
Legion Warszawa - Orły Zielonka
Mewa Krubin - Wicher II Kobyłka
Madziar Nieporęt - Rotavia Nieporęt
Korona Jadów - Płudy Warszawa
Dąb II Wieliszew - Farmacja Tarchomin (Warszawa)

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Pauza: Dąb II Wieliszew.
 
Mazur II Radzymin - Orły Zielonka
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Korona Jadów
Płudy Warszawa - Madziar Nieporęt
Rotavia Nieporęt - Coco Jambo Warszawa
Wisła Zakroczym - Mewa Krubin
Wicher II Kobyłka - Legion Warszawa

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Pauza: Orły Zielonka.
 
Rotavia Nieporęt - Mewa Krubin
Mazur II Radzymin - Wicher II Kobyłka
Legion Warszawa - Wisła Zakroczym
Coco Jambo Warszawa - Płudy Warszawa
Madziar Nieporęt - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Korona Jadów - Dąb II Wieliszew

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Pauza: Korona Jadów.
 
Dąb II Wieliszew - Madziar Nieporęt
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Coco Jambo Warszawa
Płudy Warszawa - Mewa Krubin
Rotavia Nieporęt - Legion Warszawa
Wisła Zakroczym - Mazur II Radzymin
Wicher II Kobyłka - Orły Zielonka

Kolejka 20 - 2-3 maja

Pauza: Wicher II Kobyłka.
 
Orły Zielonka - Wisła Zakroczym
Mazur II Radzymin - Rotavia Nieporęt
Legion Warszawa - Płudy Warszawa
Mewa Krubin - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Coco Jambo Warszawa - Dąb II Wieliszew
Madziar Nieporęt - Korona Jadów

Kolejka 21 - 9-10 maja

Pauza: Madziar Nieporęt.
 
Korona Jadów - Coco Jambo Warszawa
Dąb II Wieliszew - Mewa Krubin
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Legion Warszawa
Płudy Warszawa - Mazur II Radzymin
Rotavia Nieporęt - Orły Zielonka
Wisła Zakroczym - Wicher II Kobyłka

Kolejka 22 - 16-17 maja

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Wicher II Kobyłka - Rotavia Nieporęt
Orły Zielonka - Płudy Warszawa
Mazur II Radzymin - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Legion Warszawa - Dąb II Wieliszew
Mewa Krubin - Korona Jadów
Coco Jambo Warszawa - Madziar Nieporęt

Kolejka 23 - 23-24 maja

Pauza: Coco Jambo Warszawa.
 
Madziar Nieporęt - Mewa Krubin
Korona Jadów - Legion Warszawa
Dąb II Wieliszew - Mazur II Radzymin
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Orły Zielonka
Płudy Warszawa - Wicher II Kobyłka
Rotavia Nieporęt - Wisła Zakroczym

Kolejka 24 - 30-31 maja

Pauza: Rotavia Nieporęt.
 
Wisła Zakroczym - Płudy Warszawa
Wicher II Kobyłka - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Orły Zielonka - Dąb II Wieliszew
Mazur II Radzymin - Korona Jadów
Legion Warszawa - Madziar Nieporęt
Mewa Krubin - Coco Jambo Warszawa

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Pauza: Mewa Krubin.
 
Mazur II Radzymin - Madziar Nieporęt
Coco Jambo Warszawa - Legion Warszawa
Korona Jadów - Orły Zielonka
Dąb II Wieliszew - Wicher II Kobyłka
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Wisła Zakroczym
Płudy Warszawa - Rotavia Nieporęt

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: Płudy Warszawa.
 
Rotavia Nieporęt - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Wisła Zakroczym - Dąb II Wieliszew
Wicher II Kobyłka - Korona Jadów
Orły Zielonka - Madziar Nieporęt
Mazur II Radzymin - Coco Jambo Warszawa
Legion Warszawa - Mewa Krubin

Klasa A 2019/2020 (Warszawa I)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa A 2019/2020 (Warszawa IV)

Klasa B 2019/2020 (Warszawa II)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa III)
Klasa B 2019/2020 (Warszawa IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas