[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bydgoszcz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TKP Tuchola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Kęsowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Wtelno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Wałdowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gryf Piaseczno/Skarpa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tarpan Mrocza 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Fuks Wielowicz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Nowy Dwór 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Łokietek Wierzchucin Królewski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Krajna II Sępólno Krajeńskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwiazda Sypniewo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 TKP Tuchola    
 2 LKS Kęsowo    
 3 Olimpia Wtelno    
 4 LZS Wałdowo    
 5 Gryf Piaseczno/Skarpa    
 6 Tarpan Mrocza    
 7 Fuks Wielowicz    
 8 Sokół Nowy Dwór    
 9 Łokietek Wierzchucin Królewski    
 10 Krajna II Sępólno Krajeńskie    
 11 Gwiazda Sypniewo    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

TKP Tuchola - Gwiazda Sypniewo
LKS Kęsowo - Krajna II Sępólno Krajeńskie
Olimpia Wtelno - Łokietek Wierzchucin Królewski 24 sierpnia, 16:00
LZS Wałdowo - Sokół Nowy Dwór 24 sierpnia, 16:00
Gryf Piaseczno/Skarpa - Fuks Wielowicz 24 sierpnia, 17:00
Tarpan Mrocza - ---

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Gwiazda Sypniewo - ---
Fuks Wielowicz - Tarpan Mrocza
Sokół Nowy Dwór - Gryf Piaseczno/Skarpa
Łokietek Wierzchucin Królewski - LZS Wałdowo
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Olimpia Wtelno
TKP Tuchola - LKS Kęsowo

Kolejka 3 - 7-8 września

LKS Kęsowo - Gwiazda Sypniewo
Olimpia Wtelno - TKP Tuchola
LZS Wałdowo - Krajna II Sępólno Krajeńskie
Gryf Piaseczno/Skarpa - Łokietek Wierzchucin Królewski
Tarpan Mrocza - Sokół Nowy Dwór
--- - Fuks Wielowicz

Kolejka 4 - 14-15 września

Gwiazda Sypniewo - Fuks Wielowicz
Sokół Nowy Dwór - ---
Łokietek Wierzchucin Królewski - Tarpan Mrocza
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Gryf Piaseczno/Skarpa
TKP Tuchola - LZS Wałdowo
LKS Kęsowo - Olimpia Wtelno

Kolejka 5 - 21-22 września

Olimpia Wtelno - Gwiazda Sypniewo
LZS Wałdowo - LKS Kęsowo
Gryf Piaseczno/Skarpa - TKP Tuchola
Tarpan Mrocza - Krajna II Sępólno Krajeńskie
--- - Łokietek Wierzchucin Królewski
Fuks Wielowicz - Sokół Nowy Dwór

Kolejka 6 - 28-29 września

Gwiazda Sypniewo - Sokół Nowy Dwór
Łokietek Wierzchucin Królewski - Fuks Wielowicz
Krajna II Sępólno Krajeńskie - ---
TKP Tuchola - Tarpan Mrocza
LKS Kęsowo - Gryf Piaseczno/Skarpa
Olimpia Wtelno - LZS Wałdowo

Kolejka 7 - 5-6 października

LZS Wałdowo - Gwiazda Sypniewo
Gryf Piaseczno/Skarpa - Olimpia Wtelno
Tarpan Mrocza - LKS Kęsowo
--- - TKP Tuchola
Fuks Wielowicz - Krajna II Sępólno Krajeńskie
Sokół Nowy Dwór - Łokietek Wierzchucin Królewski

Kolejka 8 - 12-13 października

Gwiazda Sypniewo - Łokietek Wierzchucin Królewski
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Sokół Nowy Dwór
TKP Tuchola - Fuks Wielowicz
LKS Kęsowo - ---
Olimpia Wtelno - Tarpan Mrocza
LZS Wałdowo - Gryf Piaseczno/Skarpa

Kolejka 9 - 19-20 października

Gryf Piaseczno/Skarpa - Gwiazda Sypniewo
Tarpan Mrocza - LZS Wałdowo
--- - Olimpia Wtelno
Fuks Wielowicz - LKS Kęsowo
Sokół Nowy Dwór - TKP Tuchola
Łokietek Wierzchucin Królewski - Krajna II Sępólno Krajeńskie

Kolejka 10 - 26-27 października

Gwiazda Sypniewo - Krajna II Sępólno Krajeńskie
TKP Tuchola - Łokietek Wierzchucin Królewski
LKS Kęsowo - Sokół Nowy Dwór
Olimpia Wtelno - Fuks Wielowicz
LZS Wałdowo - ---
Gryf Piaseczno/Skarpa - Tarpan Mrocza

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Tarpan Mrocza - Gwiazda Sypniewo
--- - Gryf Piaseczno/Skarpa
Fuks Wielowicz - LZS Wałdowo
Sokół Nowy Dwór - Olimpia Wtelno
Łokietek Wierzchucin Królewski - LKS Kęsowo
Krajna II Sępólno Krajeńskie - TKP Tuchola

Kolejka 12

Gwiazda Sypniewo - TKP Tuchola
Krajna II Sępólno Krajeńskie - LKS Kęsowo
Łokietek Wierzchucin Królewski - Olimpia Wtelno
Sokół Nowy Dwór - LZS Wałdowo
Fuks Wielowicz - Gryf Piaseczno/Skarpa
--- - Tarpan Mrocza

Kolejka 13

--- - Gwiazda Sypniewo
Tarpan Mrocza - Fuks Wielowicz
Gryf Piaseczno/Skarpa - Sokół Nowy Dwór
LZS Wałdowo - Łokietek Wierzchucin Królewski
Olimpia Wtelno - Krajna II Sępólno Krajeńskie
LKS Kęsowo - TKP Tuchola

Kolejka 14

Gwiazda Sypniewo - LKS Kęsowo
TKP Tuchola - Olimpia Wtelno
Krajna II Sępólno Krajeńskie - LZS Wałdowo
Łokietek Wierzchucin Królewski - Gryf Piaseczno/Skarpa
Sokół Nowy Dwór - Tarpan Mrocza
Fuks Wielowicz - ---

Kolejka 15

Fuks Wielowicz - Gwiazda Sypniewo
--- - Sokół Nowy Dwór
Tarpan Mrocza - Łokietek Wierzchucin Królewski
Gryf Piaseczno/Skarpa - Krajna II Sępólno Krajeńskie
LZS Wałdowo - TKP Tuchola
Olimpia Wtelno - LKS Kęsowo

Kolejka 16

Gwiazda Sypniewo - Olimpia Wtelno
LKS Kęsowo - LZS Wałdowo
TKP Tuchola - Gryf Piaseczno/Skarpa
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Tarpan Mrocza
Łokietek Wierzchucin Królewski - ---
Sokół Nowy Dwór - Fuks Wielowicz

Kolejka 17

Sokół Nowy Dwór - Gwiazda Sypniewo
Fuks Wielowicz - Łokietek Wierzchucin Królewski
--- - Krajna II Sępólno Krajeńskie
Tarpan Mrocza - TKP Tuchola
Gryf Piaseczno/Skarpa - LKS Kęsowo
LZS Wałdowo - Olimpia Wtelno

Kolejka 18

Gwiazda Sypniewo - LZS Wałdowo
Olimpia Wtelno - Gryf Piaseczno/Skarpa
LKS Kęsowo - Tarpan Mrocza
TKP Tuchola - ---
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Fuks Wielowicz
Łokietek Wierzchucin Królewski - Sokół Nowy Dwór

Kolejka 19

Łokietek Wierzchucin Królewski - Gwiazda Sypniewo
Sokół Nowy Dwór - Krajna II Sępólno Krajeńskie
Fuks Wielowicz - TKP Tuchola
--- - LKS Kęsowo
Tarpan Mrocza - Olimpia Wtelno
Gryf Piaseczno/Skarpa - LZS Wałdowo

Kolejka 20

Gwiazda Sypniewo - Gryf Piaseczno/Skarpa
LZS Wałdowo - Tarpan Mrocza
Olimpia Wtelno - ---
LKS Kęsowo - Fuks Wielowicz
TKP Tuchola - Sokół Nowy Dwór
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Łokietek Wierzchucin Królewski

Kolejka 21

Krajna II Sępólno Krajeńskie - Gwiazda Sypniewo
Łokietek Wierzchucin Królewski - TKP Tuchola
Sokół Nowy Dwór - LKS Kęsowo
Fuks Wielowicz - Olimpia Wtelno
--- - LZS Wałdowo
Tarpan Mrocza - Gryf Piaseczno/Skarpa

Kolejka 22

Gwiazda Sypniewo - Tarpan Mrocza
Gryf Piaseczno/Skarpa - ---
LZS Wałdowo - Fuks Wielowicz
Olimpia Wtelno - Sokół Nowy Dwór
LKS Kęsowo - Łokietek Wierzchucin Królewski
TKP Tuchola - Krajna II Sępólno Krajeńskie

Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz V)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas