[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bydgoszcz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tarpan Mrocza 10 24 8 0 2 20-13 4 0 1 10-6 4 0 1 10-7 1 3 1 0 0 1-0
2.  Sokół Nowy Dwór 10 24 8 0 2 32-12 4 0 0 16-5 4 0 2 16-7 1 0 0 0 1 0-1
3.  Fuks Wielowicz 10 21 7 0 3 24-15 2 0 3 6-11 5 0 0 18-4
4.  Krajna II Sępólno Krajeńskie 10 18 6 0 4 31-22 2 0 2 10-11 4 0 2 21-11
5.  LZS Wałdowo 10 13 4 1 5 20-19 1 1 3 10-13 3 0 2 10-6 1 3 1 0 0 3-0
6.  Olimpia Wtelno 10 13 4 1 5 22-17 2 0 4 10-12 2 1 1 12-5 1 0 0 0 1 0-3
7.  Gwiazda Sypniewo 10 12 4 0 6 16-29 1 0 3 8-14 3 0 3 8-15
8.  Gryf Piaseczno/Skarpa 10 11 3 2 5 15-21 2 1 3 7-8 1 1 2 8-13
9.  TKP Tuchola 10 9 3 0 7 27-25 3 0 3 23-13 0 0 4 4-12 2 3 1 0 1 9-4
10.  LKS Kęsowo 10 9 3 0 7 13-28 1 0 4 5-14 2 0 3 8-14 2 3 1 0 1 4-6
11.  Łokietek Wierzchucin Królewski 10 9 3 0 7 17-36 2 0 3 12-13 1 0 4 5-23 2 3 1 0 1 6-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Tarpan Mrocza    1-0 4-2 1-0 1-0 3-4 
 2 Sokół Nowy Dwór    2-1 5-1 3-2 6-1 
 3 Fuks Wielowicz1-3 0-1     0-6 4-1 1-0 
 4 Krajna II Sępólno Krajeńskie4-2     1-4 2-4 3-1 
 5 LZS Wałdowo0-3* 1-4     2-3 3-3 4-0 
 6 Olimpia Wtelno2-3 0-2 0-3     1-3 4-1 3-0* 
 7 Gwiazda Sypniewo2-6 0-3 1-4     5-1 
 8 Gryf Piaseczno/Skarpa0-2 0-3* 1-1 3-0     2-0 1-2 
 9 TKP Tuchola3-0* 2-4 1-4 8-1     1-3 8-1 
 10 LKS Kęsowo0-4 1-3 1-6 0-1 3-0*     
 11 Łokietek Wierzchucin Królewski1-2 2-6 4-2 0-2 5-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Tarpan Mrocza.
 
TKP Tuchola 8-1 Gwiazda Sypniewo 25 sierpnia, 17:00
LKS Kęsowo 1-3 Krajna II Sępólno Krajeńskie 25 sierpnia, 11:30
Olimpia Wtelno 3-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 24 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
LZS Wałdowo 0-3 Sokół Nowy Dwór 24 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
Gryf Piaseczno/Skarpa 0-3 Fuks Wielowicz 24 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Gwiazda Sypniewo.
 
Fuks Wielowicz 1-3 Tarpan Mrocza 1 września, 11:00
Sokół Nowy Dwór 5-1 Gryf Piaseczno/Skarpa 1 września, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-2 LZS Wałdowo 31 sierpnia, 17:00
Krajna II Sępólno Krajeńskie 1-4 Olimpia Wtelno 1 września, 11:00
TKP Tuchola 1-3 LKS Kęsowo 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Fuks Wielowicz.
 
LKS Kęsowo 0-1 Gwiazda Sypniewo 8 września, 11:00
Olimpia Wtelno 4-1 TKP Tuchola 7 września, 17:00
LZS Wałdowo 1-4 Krajna II Sępólno Krajeńskie 7 września, 15:30
Gryf Piaseczno/Skarpa 1-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 8 września, 16:00
Tarpan Mrocza 1-0 Sokół Nowy Dwór 8 września, 15:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Sokół Nowy Dwór.
 
Gwiazda Sypniewo 0-3 Fuks Wielowicz 15 września, 16:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-2 Tarpan Mrocza 15 września, 11:00
Krajna II Sępólno Krajeńskie 2-4 Gryf Piaseczno/Skarpa 15 września, 13:00
TKP Tuchola 1-4 LZS Wałdowo 14 września, 15:00
LKS Kęsowo 1-6 Olimpia Wtelno 15 września, 13:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Łokietek Wierzchucin Królewski.
 
Olimpia Wtelno 1-3 Gwiazda Sypniewo 21 września, 16:00
LZS Wałdowo 4-0 LKS Kęsowo 21 września, 15:00
Gryf Piaseczno/Skarpa 2-0 TKP Tuchola 21 września, 15:00
Tarpan Mrocza 4-2 Krajna II Sępólno Krajeńskie 21 września, 16:00
Fuks Wielowicz 0-1 Sokół Nowy Dwór 22 września, 12:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Krajna II Sępólno Krajeńskie.
 
Gwiazda Sypniewo 2-6 Sokół Nowy Dwór 29 września, 15:30
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-6 Fuks Wielowicz 29 września, 11:00
TKP Tuchola 3-0 Tarpan Mrocza 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
LKS Kęsowo 3-0 Gryf Piaseczno/Skarpa 29 września, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Wtelno 0-3 LZS Wałdowo 29 września, 11:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: TKP Tuchola.
 
LZS Wałdowo 2-3 Gwiazda Sypniewo 5 października, 15:00
Gryf Piaseczno/Skarpa 1-1 Olimpia Wtelno 6 października, 13:00
Tarpan Mrocza 3-4 LKS Kęsowo 6 października, 15:00
Fuks Wielowicz 0-6 Krajna II Sępólno Krajeńskie 5 października, 12:00
Sokół Nowy Dwór 6-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: LKS Kęsowo.
 
Gwiazda Sypniewo 5-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 12 października, 15:30
Krajna II Sępólno Krajeńskie 4-2 Sokół Nowy Dwór 13 października, 11:00
TKP Tuchola 2-4 Fuks Wielowicz 13 października, 14:00
Olimpia Wtelno 2-3 Tarpan Mrocza 12 października, 15:00
LZS Wałdowo 3-3 Gryf Piaseczno/Skarpa 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Olimpia Wtelno.
 
Gryf Piaseczno/Skarpa 3-0 Gwiazda Sypniewo 19 października, 13:00
Tarpan Mrocza 1-0 LZS Wałdowo 20 października, 15:00
Fuks Wielowicz 1-0 LKS Kęsowo 20 października, 14:00
Sokół Nowy Dwór 3-2 TKP Tuchola 20 października, 14:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 4-2 Krajna II Sępólno Krajeńskie 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: LZS Wałdowo.
 
Gwiazda Sypniewo 1-4 Krajna II Sępólno Krajeńskie 27 października, 13:00
TKP Tuchola 8-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 26 października, 14:00
LKS Kęsowo 0-4 Sokół Nowy Dwór 27 października, 11:00
Olimpia Wtelno 0-2 Fuks Wielowicz 26 października, 15:00
Gryf Piaseczno/Skarpa 0-2 Tarpan Mrocza 26 października, 13:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Gryf Piaseczno/Skarpa.
 
Tarpan Mrocza 1-0 Gwiazda Sypniewo 3 listopada, 13:00
Fuks Wielowicz 4-1 LZS Wałdowo 2 listopada, 14:00
Sokół Nowy Dwór 2-1 Olimpia Wtelno 3 listopada, 13:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 5-1 LKS Kęsowo 3 listopada, 11:00
Krajna II Sępólno Krajeńskie 3-1 TKP Tuchola 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Pauza: Tarpan Mrocza.
 
Gwiazda Sypniewo - TKP Tuchola
Krajna II Sępólno Krajeńskie - LKS Kęsowo
Łokietek Wierzchucin Królewski - Olimpia Wtelno
Sokół Nowy Dwór - LZS Wałdowo
Fuks Wielowicz - Gryf Piaseczno/Skarpa

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Pauza: Gwiazda Sypniewo.
 
Tarpan Mrocza - Fuks Wielowicz
Gryf Piaseczno/Skarpa - Sokół Nowy Dwór
LZS Wałdowo - Łokietek Wierzchucin Królewski
Olimpia Wtelno - Krajna II Sępólno Krajeńskie
LKS Kęsowo - TKP Tuchola

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Pauza: Fuks Wielowicz.
 
Gwiazda Sypniewo - LKS Kęsowo
TKP Tuchola - Olimpia Wtelno
Krajna II Sępólno Krajeńskie - LZS Wałdowo
Łokietek Wierzchucin Królewski - Gryf Piaseczno/Skarpa
Sokół Nowy Dwór - Tarpan Mrocza

Kolejka 15 - 2-3 maja

Pauza: Sokół Nowy Dwór.
 
Fuks Wielowicz - Gwiazda Sypniewo
Tarpan Mrocza - Łokietek Wierzchucin Królewski
Gryf Piaseczno/Skarpa - Krajna II Sępólno Krajeńskie
LZS Wałdowo - TKP Tuchola
Olimpia Wtelno - LKS Kęsowo

Kolejka 16 - 9-10 maja

Pauza: Łokietek Wierzchucin Królewski.
 
Gwiazda Sypniewo - Olimpia Wtelno
LKS Kęsowo - LZS Wałdowo
TKP Tuchola - Gryf Piaseczno/Skarpa
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Tarpan Mrocza
Sokół Nowy Dwór - Fuks Wielowicz

Kolejka 17 - 16-17 maja

Pauza: Krajna II Sępólno Krajeńskie.
 
Sokół Nowy Dwór - Gwiazda Sypniewo
Fuks Wielowicz - Łokietek Wierzchucin Królewski
Tarpan Mrocza - TKP Tuchola
Gryf Piaseczno/Skarpa - LKS Kęsowo
LZS Wałdowo - Olimpia Wtelno

Kolejka 18 - 23-24 maja

Pauza: TKP Tuchola.
 
Gwiazda Sypniewo - LZS Wałdowo
Olimpia Wtelno - Gryf Piaseczno/Skarpa
LKS Kęsowo - Tarpan Mrocza
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Fuks Wielowicz
Łokietek Wierzchucin Królewski - Sokół Nowy Dwór

Kolejka 19 - 30-31 maja

Pauza: LKS Kęsowo.
 
Łokietek Wierzchucin Królewski - Gwiazda Sypniewo
Sokół Nowy Dwór - Krajna II Sępólno Krajeńskie
Fuks Wielowicz - TKP Tuchola
Tarpan Mrocza - Olimpia Wtelno
Gryf Piaseczno/Skarpa - LZS Wałdowo

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Pauza: Olimpia Wtelno.
 
Gwiazda Sypniewo - Gryf Piaseczno/Skarpa
LZS Wałdowo - Tarpan Mrocza
LKS Kęsowo - Fuks Wielowicz
TKP Tuchola - Sokół Nowy Dwór
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Łokietek Wierzchucin Królewski

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Pauza: LZS Wałdowo.
 
Krajna II Sępólno Krajeńskie - Gwiazda Sypniewo
Łokietek Wierzchucin Królewski - TKP Tuchola
Sokół Nowy Dwór - LKS Kęsowo
Fuks Wielowicz - Olimpia Wtelno
Tarpan Mrocza - Gryf Piaseczno/Skarpa

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Pauza: Gryf Piaseczno/Skarpa.
 
Gwiazda Sypniewo - Tarpan Mrocza
LZS Wałdowo - Fuks Wielowicz
Olimpia Wtelno - Sokół Nowy Dwór
LKS Kęsowo - Łokietek Wierzchucin Królewski
TKP Tuchola - Krajna II Sępólno Krajeńskie

Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz V)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas