[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Kościelec Kujawski 12 27 8 3 1 57-27 6 1 0 42-13 2 2 1 15-14 1 1 0 1 0 1-1
2.  Fregata Polanowice 12 27 8 3 1 36-15 3 1 1 15-8 5 2 0 21-7 1 1 0 1 0 1-1
3.  Cukrownik Tuczno 12 25 8 1 3 36-19 5 0 0 17-2 3 1 3 19-17
4.  Czarni Wierzchosławice 12 23 7 2 3 46-15 3 2 2 20-9 4 0 1 26-6
5.  Orłowianka Orłowo 12 20 6 2 4 32-23 5 0 1 21-11 1 2 3 11-12 2 6 2 0 0 6-2
6.  Kujawy/Błękitni Markowice 12 20 6 2 4 48-23 2 2 1 20-8 4 0 3 28-15 2 1 0 1 1 3-5
7.  Cuiavia II Inowrocław 12 20 6 2 4 31-24 3 1 2 17-9 3 1 2 14-15 2 1 0 1 1 3-5
8.  Tarant Wójcin 12 18 6 0 6 39-32 2 0 4 14-18 4 0 2 25-14 1 3 1 0 0 3-0
9.  Kolorowi Krusza Zamkowa 12 18 6 0 6 20-17 3 0 3 11-10 3 0 3 9-7 1 0 0 0 1 0-3
10.  Kujawiak Sukowy 12 10 3 1 8 15-46 2 1 3 9-15 1 0 5 6-31
11.  Unia Leszcze 12 7 2 1 9 22-55 1 1 5 15-25 1 0 4 7-30
12.  Grom Ostrowo 12 6 2 0 10 20-57 1 0 5 11-34 1 0 5 9-23
13.  Iskra Sikorowo 12 4 1 1 10 6-55 1 0 5 3-31 0 1 5 3-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Kościelec Kujawski    2-2 7-6 6-1 3-1 8-2 8-1 8-0 
 2 Fregata Polanowice1-1     4-2 1-3 2-1 7-1 
 3 Cukrownik Tuczno3-0     3-2 1-0 4-0 6-0 
 4 Czarni Wierzchosławice3-3     2-2 3-1 1-2 0-1 3-0 8-0 
 5 Orłowianka Orłowo    3-1 3-7 2-1 5-1 4-1 4-0 
 6 Kujawy/Błękitni Markowice1-1 6-1 1-3     2-2 10-1 
 7 Cuiavia II Inowrocław2-3 2-2     6-1 1-0 0-3* 6-0 
 8 Tarant Wójcin3-4 0-3 3-2 1-4 1-4     6-1 
 9 Kolorowi Krusza Zamkowa1-2 1-3 2-1 0-3     4-0 3-1 
 10 Kujawiak Sukowy1-1 1-5 2-4 0-3     4-2 1-0 
 11 Unia Leszcze4-7 4-3 1-5 2-3 1-3 1-2     2-2 
 12 Grom Ostrowo2-4 1-8 1-8 1-8 3-1 3-5     
 13 Iskra Sikorowo0-7 0-1 0-9 0-3 0-9 3-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Tarant Wójcin 1-4 Kujawy/Błękitni Markowice 25 sierpnia, 12:00
LZS Kościelec Kujawski 2-2 Orłowianka Orłowo 24 sierpnia, 16:00
Grom Ostrowo 2-4 Fregata Polanowice 24 sierpnia, 16:00
Unia Leszcze 1-2 Kujawiak Sukowy 25 sierpnia, 11:00
Iskra Sikorowo 0-1 Cukrownik Tuczno 25 sierpnia, 14:00
Czarni Wierzchosławice 1-2 Cuiavia II Inowrocław 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Kujawy/Błękitni Markowice.
 
Cuiavia II Inowrocław 1-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 1 września, 15:30
Cukrownik Tuczno 3-2 Czarni Wierzchosławice 31 sierpnia, 17:30
Kujawiak Sukowy 1-0 Iskra Sikorowo 1 września, 15:00
Fregata Polanowice 7-1 Unia Leszcze 31 sierpnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 4-1 Grom Ostrowo 1 września, 15:00
Tarant Wójcin 3-4 LZS Kościelec Kujawski 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Cuiavia II Inowrocław.
 
LZS Kościelec Kujawski 7-6 Kujawy/Błękitni Markowice 7 września, 16:00
Grom Ostrowo 3-1 Tarant Wójcin 8 września, 14:00
Unia Leszcze 4-3 Orłowianka Orłowo 8 września, 11:00
Iskra Sikorowo 0-7 Fregata Polanowice 8 września, 14:00
Czarni Wierzchosławice 3-0 Kujawiak Sukowy 8 września, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-3 Cukrownik Tuczno 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Kujawy/Błękitni Markowice 2-2 Cuiavia II Inowrocław 14 września, 16:00
Kujawiak Sukowy 0-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 15 września, 15:00
Fregata Polanowice 1-3 Czarni Wierzchosławice 14 września, 16:00
Orłowianka Orłowo 4-0 Iskra Sikorowo 15 września, 15:00
Tarant Wójcin 6-1 Unia Leszcze 15 września, 12:00
LZS Kościelec Kujawski 8-1 Grom Ostrowo 14 września, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Grom Ostrowo 1-8 Kujawy/Błękitni Markowice 22 września, 11:00
Unia Leszcze 4-7 LZS Kościelec Kujawski 22 września, 11:00
Iskra Sikorowo 0-9 Tarant Wójcin 22 września, 14:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Orłowianka Orłowo 21 września, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-2 Fregata Polanowice 22 września, 11:00
Cuiavia II Inowrocław 2-2 Cukrownik Tuczno 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Fregata Polanowice.
 
Kujawy/Błękitni Markowice 6-1 Cukrownik Tuczno 28 września, 13:00
Kujawiak Sukowy 1-5 Cuiavia II Inowrocław 28 września, 16:00
Orłowianka Orłowo 2-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 29 września, 15:00
Tarant Wójcin 1-4 Czarni Wierzchosławice 29 września, 12:00
LZS Kościelec Kujawski 8-0 Iskra Sikorowo 28 września, 15:00
Grom Ostrowo 3-5 Unia Leszcze 28 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Orłowianka Orłowo.
 
Unia Leszcze 1-5 Kujawy/Błękitni Markowice 6 października, 11:00
Iskra Sikorowo 3-2 Grom Ostrowo 6 października, 14:00
Czarni Wierzchosławice 3-3 LZS Kościelec Kujawski 6 października, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-3 Tarant Wójcin 6 października, 11:00
Cuiavia II Inowrocław 2-3 Fregata Polanowice 6 października, 15:00
Cukrownik Tuczno 4-0 Kujawiak Sukowy 5 października, 14:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Kujawy/Błękitni Markowice 10-1 Kujawiak Sukowy 12 października, 15:00
Fregata Polanowice 4-2 Cukrownik Tuczno 12 października, 15:30
Orłowianka Orłowo 3-1 Cuiavia II Inowrocław 12 października, 15:00
LZS Kościelec Kujawski 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 12 października, 15:00
Grom Ostrowo 1-8 Czarni Wierzchosławice 13 października, 11:00
Unia Leszcze 2-2 Iskra Sikorowo 13 października, 11:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: LZS Kościelec Kujawski.
 
Iskra Sikorowo 0-3 Kujawy/Błękitni Markowice 20 października, 11:00
Czarni Wierzchosławice 8-0 Unia Leszcze 20 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-0 Grom Ostrowo 20 października, 11:00
Cuiavia II Inowrocław 6-1 Tarant Wójcin 20 października, 15:00
Cukrownik Tuczno 1-0 Orłowianka Orłowo 19 października, 14:00
Kujawiak Sukowy 1-1 Fregata Polanowice 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Grom Ostrowo.
 
Kujawy/Błękitni Markowice 1-1 Fregata Polanowice 26 października, 14:30
Orłowianka Orłowo 5-1 Kujawiak Sukowy 27 października, 14:00
Tarant Wójcin 3-2 Cukrownik Tuczno 27 października, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 6-1 Cuiavia II Inowrocław 26 października, 14:30
Unia Leszcze 1-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 27 października, 11:00
Iskra Sikorowo 0-9 Czarni Wierzchosławice 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Unia Leszcze.
 
Czarni Wierzchosławice 3-1 Kujawy/Błękitni Markowice 3 listopada, 13:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-1 Iskra Sikorowo 3 listopada, 11:00
Cuiavia II Inowrocław 0-3 Grom Ostrowo 3 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 13-0
Cukrownik Tuczno 3-0 LZS Kościelec Kujawski 3 listopada, 13:00
Kujawiak Sukowy 2-4 Tarant Wójcin 3 listopada, 14:00
Fregata Polanowice 2-1 Orłowianka Orłowo 2 listopada, 14:30

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
Kujawy/Błękitni Markowice 1-3 Orłowianka Orłowo 9 listopada, 13:00
Tarant Wójcin 0-3 Fregata Polanowice 10 listopada, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 8-2 Kujawiak Sukowy 9 listopada, 13:45
Grom Ostrowo 1-8 Cukrownik Tuczno 9 listopada, 14:00
Unia Leszcze 2-3 Cuiavia II Inowrocław 10 listopada, 11:00
Czarni Wierzchosławice 0-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 10 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Pauza: Czarni Wierzchosławice.
 
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Kujawy/Błękitni Markowice 17 listopada, 11:00
Cuiavia II Inowrocław 6-0 Iskra Sikorowo 17 listopada, 13:00
Cukrownik Tuczno 6-0 Unia Leszcze 17 listopada, 12:00
Kujawiak Sukowy 4-2 Grom Ostrowo 17 listopada, 13:00
Fregata Polanowice 1-1 LZS Kościelec Kujawski 17 listopada, 13:00
Orłowianka Orłowo 3-7 Tarant Wójcin 17 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Kujawy/Błękitni Markowice - Tarant Wójcin
Orłowianka Orłowo - LZS Kościelec Kujawski
Fregata Polanowice - Grom Ostrowo
Kujawiak Sukowy - Unia Leszcze
Cukrownik Tuczno - Iskra Sikorowo
Cuiavia II Inowrocław - Czarni Wierzchosławice

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: Kujawy/Błękitni Markowice.
 
Kolorowi Krusza Zamkowa - Cuiavia II Inowrocław
Czarni Wierzchosławice - Cukrownik Tuczno
Iskra Sikorowo - Kujawiak Sukowy
Unia Leszcze - Fregata Polanowice
Grom Ostrowo - Orłowianka Orłowo
LZS Kościelec Kujawski - Tarant Wójcin

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Pauza: Cuiavia II Inowrocław.
 
Kujawy/Błękitni Markowice - LZS Kościelec Kujawski
Tarant Wójcin - Grom Ostrowo
Orłowianka Orłowo - Unia Leszcze
Fregata Polanowice - Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy - Czarni Wierzchosławice
Cukrownik Tuczno - Kolorowi Krusza Zamkowa

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Cuiavia II Inowrocław - Kujawy/Błękitni Markowice
Kolorowi Krusza Zamkowa - Kujawiak Sukowy
Czarni Wierzchosławice - Fregata Polanowice
Iskra Sikorowo - Orłowianka Orłowo
Unia Leszcze - Tarant Wójcin
Grom Ostrowo - LZS Kościelec Kujawski

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Kujawy/Błękitni Markowice - Grom Ostrowo
LZS Kościelec Kujawski - Unia Leszcze
Tarant Wójcin - Iskra Sikorowo
Orłowianka Orłowo - Czarni Wierzchosławice
Fregata Polanowice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Cukrownik Tuczno - Cuiavia II Inowrocław

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Pauza: Fregata Polanowice.
 
Cukrownik Tuczno - Kujawy/Błękitni Markowice
Cuiavia II Inowrocław - Kujawiak Sukowy
Kolorowi Krusza Zamkowa - Orłowianka Orłowo
Czarni Wierzchosławice - Tarant Wójcin
Iskra Sikorowo - LZS Kościelec Kujawski
Unia Leszcze - Grom Ostrowo

Kolejka 20 - 2-3 maja

Pauza: Orłowianka Orłowo.
 
Kujawy/Błękitni Markowice - Unia Leszcze
Grom Ostrowo - Iskra Sikorowo
LZS Kościelec Kujawski - Czarni Wierzchosławice
Tarant Wójcin - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Cuiavia II Inowrocław
Kujawiak Sukowy - Cukrownik Tuczno

Kolejka 21 - 9-10 maja

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Kujawiak Sukowy - Kujawy/Błękitni Markowice
Cukrownik Tuczno - Fregata Polanowice
Cuiavia II Inowrocław - Orłowianka Orłowo
Kolorowi Krusza Zamkowa - LZS Kościelec Kujawski
Czarni Wierzchosławice - Grom Ostrowo
Iskra Sikorowo - Unia Leszcze

Kolejka 22 - 16-17 maja

Pauza: LZS Kościelec Kujawski.
 
Kujawy/Błękitni Markowice - Iskra Sikorowo
Unia Leszcze - Czarni Wierzchosławice
Grom Ostrowo - Kolorowi Krusza Zamkowa
Tarant Wójcin - Cuiavia II Inowrocław
Orłowianka Orłowo - Cukrownik Tuczno
Fregata Polanowice - Kujawiak Sukowy

Kolejka 23 - 23-24 maja

Pauza: Grom Ostrowo.
 
Fregata Polanowice - Kujawy/Błękitni Markowice
Kujawiak Sukowy - Orłowianka Orłowo
Cukrownik Tuczno - Tarant Wójcin
Cuiavia II Inowrocław - LZS Kościelec Kujawski
Kolorowi Krusza Zamkowa - Unia Leszcze
Czarni Wierzchosławice - Iskra Sikorowo

Kolejka 24 - 30-31 maja

Pauza: Unia Leszcze.
 
Kujawy/Błękitni Markowice - Czarni Wierzchosławice
Iskra Sikorowo - Kolorowi Krusza Zamkowa
Grom Ostrowo - Cuiavia II Inowrocław
LZS Kościelec Kujawski - Cukrownik Tuczno
Tarant Wójcin - Kujawiak Sukowy
Orłowianka Orłowo - Fregata Polanowice

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
Orłowianka Orłowo - Kujawy/Błękitni Markowice
Fregata Polanowice - Tarant Wójcin
Kujawiak Sukowy - LZS Kościelec Kujawski
Cukrownik Tuczno - Grom Ostrowo
Cuiavia II Inowrocław - Unia Leszcze
Kolorowi Krusza Zamkowa - Czarni Wierzchosławice

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: Czarni Wierzchosławice.
 
Kujawy/Błękitni Markowice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Iskra Sikorowo - Cuiavia II Inowrocław
Unia Leszcze - Cukrownik Tuczno
Grom Ostrowo - Kujawiak Sukowy
LZS Kościelec Kujawski - Fregata Polanowice
Tarant Wójcin - Orłowianka Orłowo

Baraż o wicemistrzostwo klasy A (Bydgoszcz II)
Baraż o mistrzostwo klasy B (Bydgoszcz V)

Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas