[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Zamość-Rynarzewo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zieloni Zalesie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Strzelce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sportis II Łochowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Dąbrowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sparta Janowiec Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Jadowniki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LZS Grochowiska Księże 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Promień Szczepanowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AF Brzoza 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Iskra Zamość-Rynarzewo    
 2 Zieloni Zalesie    
 3 Legia Strzelce    
 4 Sportis II Łochowo    
 5 Olimpia Dąbrowa    
 6 Sparta Janowiec Wielkopolski    
 7 LZS Jadowniki    
 8 LZS Grochowiska Księże    
 9 Promień Szczepanowo    
 10 AF Brzoza    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Iskra Zamość-Rynarzewo - AF Brzoza
Zieloni Zalesie - Promień Szczepanowo
Legia Strzelce - LZS Grochowiska Księże
Sportis II Łochowo - LZS Jadowniki
Olimpia Dąbrowa - Sparta Janowiec Wielkopolski

Kolejka 2 - 7-8 września

AF Brzoza - Sparta Janowiec Wielkopolski
LZS Jadowniki - Olimpia Dąbrowa
LZS Grochowiska Księże - Sportis II Łochowo
Promień Szczepanowo - Legia Strzelce
Iskra Zamość-Rynarzewo - Zieloni Zalesie

Kolejka 3 - 14-15 września

Zieloni Zalesie - AF Brzoza
Legia Strzelce - Iskra Zamość-Rynarzewo
Sportis II Łochowo - Promień Szczepanowo
Olimpia Dąbrowa - LZS Grochowiska Księże
Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Jadowniki

Kolejka 4 - 21-22 września

AF Brzoza - LZS Jadowniki
LZS Grochowiska Księże - Sparta Janowiec Wielkopolski
Promień Szczepanowo - Olimpia Dąbrowa
Iskra Zamość-Rynarzewo - Sportis II Łochowo
Zieloni Zalesie - Legia Strzelce

Kolejka 5 - 28-29 września

Legia Strzelce - AF Brzoza
Sportis II Łochowo - Zieloni Zalesie
Olimpia Dąbrowa - Iskra Zamość-Rynarzewo
Sparta Janowiec Wielkopolski - Promień Szczepanowo
LZS Jadowniki - LZS Grochowiska Księże

Kolejka 6 - 5-6 października

AF Brzoza - LZS Grochowiska Księże
Promień Szczepanowo - LZS Jadowniki
Iskra Zamość-Rynarzewo - Sparta Janowiec Wielkopolski
Zieloni Zalesie - Olimpia Dąbrowa
Legia Strzelce - Sportis II Łochowo

Kolejka 7 - 12-13 października

Sportis II Łochowo - AF Brzoza
Olimpia Dąbrowa - Legia Strzelce
Sparta Janowiec Wielkopolski - Zieloni Zalesie
LZS Jadowniki - Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Grochowiska Księże - Promień Szczepanowo

Kolejka 8 - 19-20 października

AF Brzoza - Promień Szczepanowo
Iskra Zamość-Rynarzewo - LZS Grochowiska Księże
Zieloni Zalesie - LZS Jadowniki
Legia Strzelce - Sparta Janowiec Wielkopolski
Sportis II Łochowo - Olimpia Dąbrowa

Kolejka 9 - 26-27 października

Olimpia Dąbrowa - AF Brzoza
Sparta Janowiec Wielkopolski - Sportis II Łochowo
LZS Jadowniki - Legia Strzelce
LZS Grochowiska Księże - Zieloni Zalesie
Promień Szczepanowo - Iskra Zamość-Rynarzewo

Kolejka 10

AF Brzoza - Iskra Zamość-Rynarzewo
Promień Szczepanowo - Zieloni Zalesie
LZS Grochowiska Księże - Legia Strzelce
LZS Jadowniki - Sportis II Łochowo
Sparta Janowiec Wielkopolski - Olimpia Dąbrowa

Kolejka 11

Sparta Janowiec Wielkopolski - AF Brzoza
Olimpia Dąbrowa - LZS Jadowniki
Sportis II Łochowo - LZS Grochowiska Księże
Legia Strzelce - Promień Szczepanowo
Zieloni Zalesie - Iskra Zamość-Rynarzewo

Kolejka 12

AF Brzoza - Zieloni Zalesie
Iskra Zamość-Rynarzewo - Legia Strzelce
Promień Szczepanowo - Sportis II Łochowo
LZS Grochowiska Księże - Olimpia Dąbrowa
LZS Jadowniki - Sparta Janowiec Wielkopolski

Kolejka 13

LZS Jadowniki - AF Brzoza
Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Grochowiska Księże
Olimpia Dąbrowa - Promień Szczepanowo
Sportis II Łochowo - Iskra Zamość-Rynarzewo
Legia Strzelce - Zieloni Zalesie

Kolejka 14

AF Brzoza - Legia Strzelce
Zieloni Zalesie - Sportis II Łochowo
Iskra Zamość-Rynarzewo - Olimpia Dąbrowa
Promień Szczepanowo - Sparta Janowiec Wielkopolski
LZS Grochowiska Księże - LZS Jadowniki

Kolejka 15

LZS Grochowiska Księże - AF Brzoza
LZS Jadowniki - Promień Szczepanowo
Sparta Janowiec Wielkopolski - Iskra Zamość-Rynarzewo
Olimpia Dąbrowa - Zieloni Zalesie
Sportis II Łochowo - Legia Strzelce

Kolejka 16

AF Brzoza - Sportis II Łochowo
Legia Strzelce - Olimpia Dąbrowa
Zieloni Zalesie - Sparta Janowiec Wielkopolski
Iskra Zamość-Rynarzewo - LZS Jadowniki
Promień Szczepanowo - LZS Grochowiska Księże

Kolejka 17

Promień Szczepanowo - AF Brzoza
LZS Grochowiska Księże - Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Jadowniki - Zieloni Zalesie
Sparta Janowiec Wielkopolski - Legia Strzelce
Olimpia Dąbrowa - Sportis II Łochowo

Kolejka 18

AF Brzoza - Olimpia Dąbrowa
Sportis II Łochowo - Sparta Janowiec Wielkopolski
Legia Strzelce - LZS Jadowniki
Zieloni Zalesie - LZS Grochowiska Księże
Iskra Zamość-Rynarzewo - Promień Szczepanowo

Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz V)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas