[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Wiąg 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Nowe 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwiazda Bukowiec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tor Laskowice Pomorskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Gruczno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ułani Dragacz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Czarni Lniano 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria Śliwice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Strażak Przechowo (Świecie) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zryw Wielki Lubień 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Tęcza Wiąg    
 2 Wisła Nowe    
 3 Gwiazda Bukowiec    
 4 Tor Laskowice Pomorskie    
 5 Wisła Gruczno    
 6 Ułani Dragacz    
 7 Czarni Lniano    
 8 Victoria Śliwice    
 9 Strażak Przechowo (Świecie)    
 10 Zryw Wielki Lubień    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Tęcza Wiąg - Zryw Wielki Lubień
Wisła Nowe - Strażak Przechowo (Świecie)
Gwiazda Bukowiec - Victoria Śliwice
Tor Laskowice Pomorskie - Czarni Lniano
w Świeciu; na bocznym boisku Wdy
Wisła Gruczno - Ułani Dragacz

Kolejka 2 - 7-8 września

Zryw Wielki Lubień - Ułani Dragacz
Czarni Lniano - Wisła Gruczno
Victoria Śliwice - Tor Laskowice Pomorskie
Strażak Przechowo (Świecie) - Gwiazda Bukowiec
Tęcza Wiąg - Wisła Nowe

Kolejka 3 - 14-15 września

Wisła Nowe - Zryw Wielki Lubień
Gwiazda Bukowiec - Tęcza Wiąg
Tor Laskowice Pomorskie - Strażak Przechowo (Świecie)
w Świeciu; na bocznym boisku Wdy
Wisła Gruczno - Victoria Śliwice
Ułani Dragacz - Czarni Lniano

Kolejka 4 - 21-22 września

Zryw Wielki Lubień - Czarni Lniano
Victoria Śliwice - Ułani Dragacz
Strażak Przechowo (Świecie) - Wisła Gruczno
Tęcza Wiąg - Tor Laskowice Pomorskie
Wisła Nowe - Gwiazda Bukowiec

Kolejka 5 - 28-29 września

Gwiazda Bukowiec - Zryw Wielki Lubień
Tor Laskowice Pomorskie - Wisła Nowe
w Świeciu; na bocznym boisku Wdy
Wisła Gruczno - Tęcza Wiąg
Ułani Dragacz - Strażak Przechowo (Świecie)
Czarni Lniano - Victoria Śliwice

Kolejka 6 - 5-6 października

Zryw Wielki Lubień - Victoria Śliwice
Strażak Przechowo (Świecie) - Czarni Lniano
Tęcza Wiąg - Ułani Dragacz
Wisła Nowe - Wisła Gruczno
Gwiazda Bukowiec - Tor Laskowice Pomorskie

Kolejka 7 - 12-13 października

Tor Laskowice Pomorskie - Zryw Wielki Lubień
w Świeciu; na bocznym boisku Wdy
Wisła Gruczno - Gwiazda Bukowiec
Ułani Dragacz - Wisła Nowe
Czarni Lniano - Tęcza Wiąg
Victoria Śliwice - Strażak Przechowo (Świecie)

Kolejka 8 - 19-20 października

Zryw Wielki Lubień - Strażak Przechowo (Świecie)
Tęcza Wiąg - Victoria Śliwice
Wisła Nowe - Czarni Lniano
Gwiazda Bukowiec - Ułani Dragacz
Tor Laskowice Pomorskie - Wisła Gruczno
w Świeciu; na bocznym boisku Wdy

Kolejka 9 - 26-27 października

Wisła Gruczno - Zryw Wielki Lubień
Ułani Dragacz - Tor Laskowice Pomorskie
Czarni Lniano - Gwiazda Bukowiec
Victoria Śliwice - Wisła Nowe
Strażak Przechowo (Świecie) - Tęcza Wiąg

Kolejka 10

Zryw Wielki Lubień - Tęcza Wiąg
Strażak Przechowo (Świecie) - Wisła Nowe
Victoria Śliwice - Gwiazda Bukowiec
Czarni Lniano - Tor Laskowice Pomorskie
Ułani Dragacz - Wisła Gruczno

Kolejka 11

Ułani Dragacz - Zryw Wielki Lubień
Wisła Gruczno - Czarni Lniano
Tor Laskowice Pomorskie - Victoria Śliwice
Gwiazda Bukowiec - Strażak Przechowo (Świecie)
Wisła Nowe - Tęcza Wiąg

Kolejka 12

Zryw Wielki Lubień - Wisła Nowe
Tęcza Wiąg - Gwiazda Bukowiec
Strażak Przechowo (Świecie) - Tor Laskowice Pomorskie
Victoria Śliwice - Wisła Gruczno
Czarni Lniano - Ułani Dragacz

Kolejka 13

Czarni Lniano - Zryw Wielki Lubień
Ułani Dragacz - Victoria Śliwice
Wisła Gruczno - Strażak Przechowo (Świecie)
Tor Laskowice Pomorskie - Tęcza Wiąg
Gwiazda Bukowiec - Wisła Nowe

Kolejka 14

Zryw Wielki Lubień - Gwiazda Bukowiec
Wisła Nowe - Tor Laskowice Pomorskie
Tęcza Wiąg - Wisła Gruczno
Strażak Przechowo (Świecie) - Ułani Dragacz
Victoria Śliwice - Czarni Lniano

Kolejka 15

Victoria Śliwice - Zryw Wielki Lubień
Czarni Lniano - Strażak Przechowo (Świecie)
Ułani Dragacz - Tęcza Wiąg
Wisła Gruczno - Wisła Nowe
Tor Laskowice Pomorskie - Gwiazda Bukowiec

Kolejka 16

Zryw Wielki Lubień - Tor Laskowice Pomorskie
Gwiazda Bukowiec - Wisła Gruczno
Wisła Nowe - Ułani Dragacz
Tęcza Wiąg - Czarni Lniano
Strażak Przechowo (Świecie) - Victoria Śliwice

Kolejka 17

Strażak Przechowo (Świecie) - Zryw Wielki Lubień
Victoria Śliwice - Tęcza Wiąg
Czarni Lniano - Wisła Nowe
Ułani Dragacz - Gwiazda Bukowiec
Wisła Gruczno - Tor Laskowice Pomorskie

Kolejka 18

Zryw Wielki Lubień - Wisła Gruczno
Tor Laskowice Pomorskie - Ułani Dragacz
Gwiazda Bukowiec - Czarni Lniano
Wisła Nowe - Victoria Śliwice
Tęcza Wiąg - Strażak Przechowo (Świecie)

Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz V)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas