[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piaski Bydgoszcz 11 31 10 1 0 60-16 4 1 0 26-9 6 0 0 34-7
2.  Unia II Solec Kujawski 11 23 7 2 2 44-13 5 0 0 25-2 2 2 2 19-11
3.  Dąb Potulice 11 21 7 0 4 41-21 4 0 1 16-4 3 0 3 25-17 1 3 1 0 0 4-0
4.  Skra Paterek 11 21 6 3 2 36-11 4 1 1 20-4 2 2 1 16-7 1 0 0 0 1 0-4
5.  Orzeł Kcynia 11 19 6 1 4 40-18 4 1 0 24-1 2 0 4 16-17
6.  Czarni Nakło nad Notecią 11 14 4 2 5 24-30 4 1 1 21-12 0 1 4 3-18 1 3 1 0 0 3-1
7.  Wisła Fordon (Bydgoszcz) 11 14 4 2 5 37-26 2 1 3 22-16 2 1 2 15-10 1 0 0 0 1 1-3
8.  Gryf Sicienko 11 13 4 1 6 21-25 1 1 4 8-16 3 0 2 13-9 1 3 1 0 0 3-0
9.  Golden Goal Bydgoszcz 11 13 4 1 6 27-57 2 1 2 13-25 2 0 4 14-32 1 0 0 0 1 0-3
10.  GLZS Sadki 11 11 3 2 6 31-41 1 1 4 19-23 2 1 2 12-18
11.  Zorza Ślesin 11 10 3 1 7 29-34 2 0 3 16-12 1 1 4 13-22
12.  Amator Bydgoszcz 11 0 0 0 11 6-104 0 0 6 4-58 0 0 5 2-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Piaski Bydgoszcz    1-1 5-3 3-1 10-1 7-3 
 2 Unia II Solec Kujawski    3-1 3-0* 1-0 3-1 15-0 
 3 Dąb Potulice2-1     4-0 4-0 1-2 5-1 
 4 Skra Paterek0-1 1-1     3-0 4-2 3-0 9-0 
 5 Orzeł Kcynia4-1 0-0     5-0 9-0 6-0 
 6 Czarni Nakło nad Notecią2-4 3-2     3-1 3-2 3-3 7-0 
 7 Wisła Fordon (Bydgoszcz)3-4 2-3 3-3 7-2     5-1 2-3 
 8 Gryf Sicienko0-1 2-5 0-4 1-4 2-2     3-0 
 9 Golden Goal Bydgoszcz0-8 4-2 0-9 4-1     5-5 
 10 GLZS Sadki1-4 4-6 2-2 3-5     1-5 8-1 
 11 Zorza Ślesin2-1 2-3 2-3 3-4     7-1 
 12 Amator Bydgoszcz1-20 0-11 1-7 0-9 0-3 2-8     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Czarni Nakło nad Notecią 2-4 Piaski Bydgoszcz 24 sierpnia, 18:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 7-2 Orzeł Kcynia 25 sierpnia, 12:00
GLZS Sadki 4-6 Unia II Solec Kujawski 24 sierpnia, 14:00
Gryf Sicienko 3-0 Golden Goal Bydgoszcz 24 sierpnia, 11:00
Skra Paterek 3-0 Zorza Ślesin 25 sierpnia, 16:00
Amator Bydgoszcz 0-11 Dąb Potulice 25 sierpnia, 10:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Piaski Bydgoszcz 5-3 Dąb Potulice 31 sierpnia, 17:00
Zorza Ślesin 7-1 Amator Bydgoszcz 1 września, 15:00
Golden Goal Bydgoszcz 0-9 Skra Paterek 3 września, 17:30
Unia II Solec Kujawski 1-0 Gryf Sicienko 31 sierpnia, 14:00
Orzeł Kcynia 6-0 GLZS Sadki 1 września, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-1 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 1 września, 16:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Wisła Fordon (Bydgoszcz) 3-4 Piaski Bydgoszcz 8 września, 14:00
GLZS Sadki 2-2 Czarni Nakło nad Notecią 7 września, 16:00
Gryf Sicienko 1-4 Orzeł Kcynia 8 września, 16:00
Skra Paterek 1-1 Unia II Solec Kujawski 7 września, 11:00
Amator Bydgoszcz 2-8 Golden Goal Bydgoszcz 8 września, 12:00
Dąb Potulice 5-1 Zorza Ślesin 7 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Piaski Bydgoszcz 7-3 Zorza Ślesin 15 września, 16:00
Golden Goal Bydgoszcz 4-2 Dąb Potulice 15 września, 17:30
Unia II Solec Kujawski 15-0 Amator Bydgoszcz 14 września, 14:00
Orzeł Kcynia 0-0 Skra Paterek 15 września, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Gryf Sicienko 14 września, 16:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 2-3 GLZS Sadki 14 września, 17:00

Kolejka 5 - 21-22 września

GLZS Sadki 1-4 Piaski Bydgoszcz 21 września, 16:00
Gryf Sicienko 2-2 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 21 września, 11:00
Skra Paterek 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 22 września, 15:30
Amator Bydgoszcz 1-7 Orzeł Kcynia 22 września, 11:00
Dąb Potulice 2-1 Unia II Solec Kujawski 21 września, 17:00
Zorza Ślesin 3-4 Golden Goal Bydgoszcz 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Piaski Bydgoszcz 10-1 Golden Goal Bydgoszcz 28 września, 11:00
Unia II Solec Kujawski 3-1 Zorza Ślesin 29 września, 14:00
Orzeł Kcynia 4-1 Dąb Potulice 29 września, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 7-0 Amator Bydgoszcz 28 września, 16:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 3-3 Skra Paterek 29 września, 12:00
GLZS Sadki 3-5 Gryf Sicienko 29 września, 14:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Gryf Sicienko 0-1 Piaski Bydgoszcz 9 listopada, 12:00
Skra Paterek 4-2 GLZS Sadki 6 października, 15:00
Amator Bydgoszcz 0-9 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 5 października, 20:00
Dąb Potulice 4-0 Czarni Nakło nad Notecią 5 października, 16:00
Zorza Ślesin 2-1 Orzeł Kcynia 5 października, 16:00
Golden Goal Bydgoszcz 0-8 Unia II Solec Kujawski 5 października, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Piaski Bydgoszcz 1-1 Unia II Solec Kujawski 12 października, 15:00
Orzeł Kcynia 9-0 Golden Goal Bydgoszcz 13 października, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-3 Zorza Ślesin 12 października, 15:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 2-3 Dąb Potulice 12 października, 18:00
GLZS Sadki 8-1 Amator Bydgoszcz 13 października, 14:00
Gryf Sicienko 0-4 Skra Paterek 13 października, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Skra Paterek 0-1 Piaski Bydgoszcz 20 października, 15:00
Amator Bydgoszcz 0-3 Gryf Sicienko 20 października, 16:00
Dąb Potulice 1-2 GLZS Sadki 20 października, 15:00
Zorza Ślesin 2-3 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 19 października, 16:00
Golden Goal Bydgoszcz 4-1 Czarni Nakło nad Notecią 19 października, 19:00
Unia II Solec Kujawski 3-1 Orzeł Kcynia 19 października, 14:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Piaski Bydgoszcz 3-1 Orzeł Kcynia 27 października, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Unia II Solec Kujawski 26 października, 16:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 5-1 Golden Goal Bydgoszcz 27 października, 16:30
GLZS Sadki 1-5 Zorza Ślesin 26 października, 15:00
Gryf Sicienko 2-5 Dąb Potulice 26 października, 11:00
Skra Paterek 9-0 Amator Bydgoszcz 27 października, 13:30

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Amator Bydgoszcz 1-20 Piaski Bydgoszcz 31 października, 20:00
Dąb Potulice 4-0 Skra Paterek 2 listopada, 14:00
Zorza Ślesin 2-3 Gryf Sicienko 2 listopada, 14:30
Golden Goal Bydgoszcz 5-5 GLZS Sadki 3 listopada, 15:00
Unia II Solec Kujawski 3-0 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 3 listopada, 18:00
(wo)
na boisku 3-4
Orzeł Kcynia 5-0 Czarni Nakło nad Notecią 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Piaski Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią
Orzeł Kcynia - Wisła Fordon (Bydgoszcz)
Unia II Solec Kujawski - GLZS Sadki
Golden Goal Bydgoszcz - Gryf Sicienko
Zorza Ślesin - Skra Paterek
Dąb Potulice - Amator Bydgoszcz

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Dąb Potulice - Piaski Bydgoszcz
Amator Bydgoszcz - Zorza Ślesin
Skra Paterek - Golden Goal Bydgoszcz
Gryf Sicienko - Unia II Solec Kujawski
GLZS Sadki - Orzeł Kcynia
Wisła Fordon (Bydgoszcz) - Czarni Nakło nad Notecią

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Piaski Bydgoszcz - Wisła Fordon (Bydgoszcz)
Czarni Nakło nad Notecią - GLZS Sadki
Orzeł Kcynia - Gryf Sicienko
Unia II Solec Kujawski - Skra Paterek
Golden Goal Bydgoszcz - Amator Bydgoszcz
Zorza Ślesin - Dąb Potulice

Kolejka 15 - 2-3 maja

Zorza Ślesin - Piaski Bydgoszcz
Dąb Potulice - Golden Goal Bydgoszcz
Amator Bydgoszcz - Unia II Solec Kujawski
Skra Paterek - Orzeł Kcynia
Gryf Sicienko - Czarni Nakło nad Notecią
GLZS Sadki - Wisła Fordon (Bydgoszcz)

Kolejka 16 - 9-10 maja

Piaski Bydgoszcz - GLZS Sadki
Wisła Fordon (Bydgoszcz) - Gryf Sicienko
Czarni Nakło nad Notecią - Skra Paterek
Orzeł Kcynia - Amator Bydgoszcz
Unia II Solec Kujawski - Dąb Potulice
Golden Goal Bydgoszcz - Zorza Ślesin

Kolejka 17 - 16-17 maja

Golden Goal Bydgoszcz - Piaski Bydgoszcz
Zorza Ślesin - Unia II Solec Kujawski
Dąb Potulice - Orzeł Kcynia
Amator Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią
Skra Paterek - Wisła Fordon (Bydgoszcz)
Gryf Sicienko - GLZS Sadki

Kolejka 18 - 23-24 maja

Piaski Bydgoszcz - Gryf Sicienko
GLZS Sadki - Skra Paterek
Wisła Fordon (Bydgoszcz) - Amator Bydgoszcz
Czarni Nakło nad Notecią - Dąb Potulice
Orzeł Kcynia - Zorza Ślesin
Unia II Solec Kujawski - Golden Goal Bydgoszcz

Kolejka 19 - 30-31 maja

Unia II Solec Kujawski - Piaski Bydgoszcz
Golden Goal Bydgoszcz - Orzeł Kcynia
Zorza Ślesin - Czarni Nakło nad Notecią
Dąb Potulice - Wisła Fordon (Bydgoszcz)
Amator Bydgoszcz - GLZS Sadki
Skra Paterek - Gryf Sicienko

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Piaski Bydgoszcz - Skra Paterek
Gryf Sicienko - Amator Bydgoszcz
GLZS Sadki - Dąb Potulice
Wisła Fordon (Bydgoszcz) - Zorza Ślesin
Czarni Nakło nad Notecią - Golden Goal Bydgoszcz
Orzeł Kcynia - Unia II Solec Kujawski

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Orzeł Kcynia - Piaski Bydgoszcz
Unia II Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią
Golden Goal Bydgoszcz - Wisła Fordon (Bydgoszcz)
Zorza Ślesin - GLZS Sadki
Dąb Potulice - Gryf Sicienko
Amator Bydgoszcz - Skra Paterek

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Piaski Bydgoszcz - Amator Bydgoszcz
Skra Paterek - Dąb Potulice
Gryf Sicienko - Zorza Ślesin
GLZS Sadki - Golden Goal Bydgoszcz
Wisła Fordon (Bydgoszcz) - Unia II Solec Kujawski
Czarni Nakło nad Notecią - Orzeł Kcynia

Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2019/2020 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2019/2020 (Bydgoszcz V)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas