[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień)

Finał - 16-17 listopada, 20 listopada

Ząbkovia Ząbki 1-2 GKS Bełchatów 23 listopada, 12:00
Mateusz Kowalczyk 22 - Wiktor Korpas 36, Kacper Sionkowski 88
Stomil Olsztyn 1-2 AP Jagiellonia Białystok 16 listopada, 11:00
Igor Zapałowski 65 - Sebastian Dąbrowski 27, Szymon Żabiuk 47 (k)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Jaguar Gdańsk 0-1 FASE Szczecin 23 listopada, 11:00
Kryspin Leśniak 64
CWZS Bydgoszcz 3-0 Błękitni Wronki 23 listopada, 12:00
Dawid Mikołajczak 28, Krzysztof Majewski 53, 82
Chrobry Głogów 1-3 Odra Opole 23 listopada, 12:00
Gracjan Antkowiak 58 - Michał Surzyn 17, Michał Jadeszko 25, Dominik Krajewski 40
Raków Częstochowa 2-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 listopada, 13:30
Oliwier Kucharczyk 14, Adam Zubrzycki 90
na bocznym boisku
DAP Dębica 3-3 Motor Lublin 16 listopada, 13:30
Dawid Nicoś 11, Jakub Smoleń 23, 26 - Jonatan Wlizło 53, Dawid Brzozowski 69, Karol Lis 80
Hutnik Kraków 4-0 Juventa Starachowice 16 listopada, 12:30
Radosław Nawalany 51, Konrad Kornaś 53, Filip Kosakowski 61, Filip Leśniak 79

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Raków Częstochowa 19 listopada, 14:00
Filip Guzik 44 - Krystian Szymocha 70, Kamil Kanior 85, Kamil Chiliński 90
Motor Lublin 3-0 DAP Dębica 19 listopada, 14:30
Mikołaj Kosior 9, Dawid Brzozowski 19, 80
na bocznym boisku
Juventa Starachowice 1-1 Hutnik Kraków 19 listopada, 13:00
Mateusz Nowak 52 - Radosław Nawalany 74
AP Jagiellonia Białystok 4-2 Stomil Olsztyn 19 listopada, 11:00
Kacper Skok 27, Miłosz Matysik 40, Wiktor Kożuchowski 50, Oscar Mabiala 53 - Mateusz Szenfeld 66, Igor Zapałowski 73 (k)
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
GKS Bełchatów 2-0 Ząbkovia Ząbki 26 listopada, 13:00
Antoni Bednarek 33 (s), Bartosz Marchewka 84
na bocznym boisku nr 2
FASE Szczecin 1-1 Jaguar Gdańsk 26 listopada, 11:00
Kryspin Leśniak 39 - Jakub Wireński 25
Odra Opole 3-0 Chrobry Głogów 28 listopada, 12:00
Kacper Kaczka 45, Mateusz Muzyka 86, Dominik Krajewski 90
w Centrum Sportu
Błękitni Wronki 2-2 CWZS Bydgoszcz 26 listopada, 12:00
Eryk Furman 20, Dawid Bałdyga 39 - Maciej Siwa 80, Jakub Nawrocki 87
w Popowie

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas