[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 14 33 10 3 1 43-7 4 2 1 22-4 6 1 0 21-3 2 4 1 1 0 3-1
2.  Zagłębie Lubin 14 33 10 3 1 42-13 5 2 0 24-5 5 1 1 18-8 2 1 0 1 1 1-3
3.  Śląsk Wrocław 14 27 8 3 3 42-13 4 1 2 22-9 4 2 1 20-4
4.  Rozwój Katowice 14 21 7 0 7 24-30 3 0 4 12-19 4 0 3 12-11
5.  Ruch Chorzów 14 17 5 2 7 37-37 2 1 4 22-14 3 1 3 15-23
6.  Gwarek Zabrze 14 14 4 2 8 18-27 1 1 5 4-9 3 1 3 14-18
7.  Stadion Śląski Chorzów 14 13 4 1 9 18-29 1 0 6 7-18 3 1 3 11-11
8.  Pomologia Prószków 14 3 1 0 13 5-73 0 0 7 3-35 1 0 6 2-38

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Górnik Zabrze    3-1 1-1 1-2 6-0 4-0 0-0 7-0 
 2 Zagłębie Lubin0-0     2-2 2-1 5-0 3-1 3-1 9-0 
 3 Śląsk Wrocław0-2 2-3     2-0 2-2 6-0 4-2 6-0 
 4 Rozwój Katowice1-4 1-2 0-4     7-3 0-5 2-1 1-0 
 5 Ruch Chorzów1-2 1-3 0-3 4-0     3-3 2-3 11-0 
 6 Gwarek Zabrze0-1 0-0 0-1 0-2 1-3     0-2 3-0 
 7 Stadion Śląski Chorzów1-4 0-2 1-0 1-3 1-4 2-3     1-2 
 8 Pomologia Prószków0-8 1-7 0-9 1-4 1-3 0-2 0-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pomologia Prószków 0-8 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 12:00
Marcel Jaszczyk 5, Jakub Koseła 40, 67, Bartłomiej Iwański 46, 86, Kosma Zawada 61, Arkadiusz Sobański 71, 75
Rozwój Katowice 1-2 Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 12:00
Tomasz Macha 38 - Tomasz Pieńko 46, Adrian Bukowski 67
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
Śląsk Wrocław 6-0 Gwarek Zabrze 17 sierpnia, 12:00
Hubert Konstanty 27, Dominik Konopacki 37, Łukasz Gerstenstein 39, Filip Michalski 45, Dawid Matuszewski 50, 53
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Chorzów 2-3 Stadion Śląski Chorzów 17 sierpnia, 13:00
Mateusz Lipik 67, 69 - Maksym Niemiec 12, Jan Klimczak 30, 34
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Górnik Zabrze 0-0 Stadion Śląski Chorzów 24 sierpnia, 11:00
na stadionie MOSiR-u Sparta
Gwarek Zabrze 1-3 Ruch Chorzów 24 sierpnia, 11:30
Maksymilian Gruszczyński 48 - Mateusz Lipp 29, 31, Piotr Starzyński 58
Zagłębie Lubin 2-2 Śląsk Wrocław 24 sierpnia, 15:00
Adrian Bukowski 44, Maksymilian Nowak 78 - Dawid Matuszewski 60, Ryszard Jakubiak 64
na bocznym boisku
Pomologia Prószków 1-4 Rozwój Katowice 24 sierpnia, 12:00
Mateusz Kiecko 11 - Mateusz Chmarek 4, 22, Jordan Majchrzak 80, Nikodem Zielonka 90

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Rozwój Katowice 1-4 Górnik Zabrze 31 sierpnia, 14:00
Mateusz Draga 58 - Marcel Peda 23, Bartłomiej Iwański 41, Kosma Zawada 70, Jakub Trojanowski 89
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
Śląsk Wrocław 6-0 Pomologia Prószków 30 sierpnia, 16:00
Hubert Konstanty 9, 31, Łukasz Gerstenstein 27, Kamil Wróbel 53, Filip Michalski 59, 72
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Chorzów 1-3 Zagłębie Lubin 31 sierpnia, 12:00
Mateusz Lipik 17 - Paweł Kruszelnicki 34, 73, Bartosz Żyła 90
na bocznym boisku
Stadion Śląski Chorzów 2-3 Gwarek Zabrze 1 września, 14:00
Jakub Sawicki 23, Jan Klimczak 59 - Maksymilian Gruszczyński 71, 87, Robert Salamon 86
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 7-8 września

Górnik Zabrze 4-0 Gwarek Zabrze 7 września, 14:00
Marcel Jaszczyk 20, 67, Jakub Szczepanik 27, Marcel Peda 65
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 3-1 Stadion Śląski Chorzów 7 września, 13:30
Paweł Kruszelnicki 26, Rafał Dzidek 69, Bartosz Matuła 88 - Szymon Majewski 2
na bocznym boisku
Pomologia Prószków 1-3 Ruch Chorzów 8 września, 16:00
Kacper Uryga 71 - Kacper Sadlak 16, Adrian Matys 21, Mateusz Wojtek 29
Rozwój Katowice 0-4 Śląsk Wrocław 8 września, 18:00
Kuba Wiśniewski 50, Jakub Zawadzki 53, Ryszard Jakubiak 80, Natan Wysiński 85
w Ośrodku Sportowym Kolejarz

Kolejka 5 - 14-15 września

Śląsk Wrocław 0-2 Górnik Zabrze 15 września, 12:00
Marcel Peda 79, Marcel Jaszczyk 82
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Chorzów 4-0 Rozwój Katowice 11 września, 16:30
Krystian Mucha 41, Piotr Starzyński 60, Igor Bujoczek 79, Ksawery Kwiatkowski 88
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (14 września, 16:30) odwołany
Stadion Śląski Chorzów 1-2 Pomologia Prószków 19 września, 12:00
Mateusz Bień 44 - Bartłomiej Kubiec 54, Mateusz Kiecko 70
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (15 września, 14:30) odwołany
Gwarek Zabrze 0-0 Zagłębie Lubin 14 września, 11:30

Kolejka 6 - 21-22 września

Górnik Zabrze 3-1 Zagłębie Lubin 25 września, 16:00
Marcel Jaszczyk 65, Bartłomiej Iwański 76, Jakub Kamiński 88 - Michał Nagrodzki 90
na stadionie MOSiR-u Sparta / w pierwotnym terminie (21 września, 11:00) odwołany
Pomologia Prószków 0-2 Gwarek Zabrze 22 września, 16:00
Dominik Gurdek 49, 66
Rozwój Katowice 2-1 Stadion Śląski Chorzów 21 września, 15:30
Nikodem Zielonka 17, Mateusz Chmarek 70 - Szymon Majewski 31
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
Śląsk Wrocław 2-2 Ruch Chorzów 21 września, 12:00
Dawid Matuszewski 23, Szymon Lisiecki 78 - Mateusz Lipp 1, Aleks Grzyb 55
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 7 - 28-29 września

Ruch Chorzów 1-2 Górnik Zabrze 28 września, 10:00
Adrian Matys 36 - Kosma Zawada 57, 65 (k)
na bocznym boisku
Stadion Śląski Chorzów 1-0 Śląsk Wrocław 29 września, 12:00
Mateusz Bień 48
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 0-2 Rozwój Katowice 28 września, 11:30
Jakub Myśliwczyk 2, Jordan Majchrzak 39
Zagłębie Lubin 9-0 Pomologia Prószków 28 września, 15:30
Rafał Dzidek 10, Michał Nagrodzki 31, 67, Arkadiusz Krysik 38, Adrian Bukowski 54, 70, Jakub Kozłowski 69 (s), Tomasz Pieńko 81, Marcel Żurek 89
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 5-6 października

Górnik Zabrze 7-0 Pomologia Prószków 5 października, 11:00
Jakub Szczepanik 5, 55, Kosma Zawada 41, 67, Bartłomiej Iwański 42, 73, Kacper Paszkowski 78
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 2-1 Rozwój Katowice 5 października, 15:30
Tomasz Pieńko 27, Maksymilian Nowak 50 - Jordan Majchrzak 52
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 5 października, 12:00
Kacper Dachnowski 31
Stadion Śląski Chorzów 1-4 Ruch Chorzów 5 października, 12:00
Maciej Mazur 80 - Adrian Matys 23, Mateusz Wacławski 47, Piotr Starzyński 71, Mateusz Lipik 85
na bocznym boisku

Kolejka 9 - 12-13 października

Stadion Śląski Chorzów 1-4 Górnik Zabrze 12 października, 14:00
Dawid Lipniak 56 - Jakub Trojanowski 37, Kosma Zawada 58 (k), Jakub Szczepanik 67, Marcel Jaszczyk 84
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 3-3 Gwarek Zabrze 9 października, 15:00
Klaudiusz Sommer 47, Piotr Starzyński 63, Adrian Matys 73 - Filip Głownia 17, Dominik Gurdek 69, 90
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (12 października, 9:30) odwołany
Śląsk Wrocław 2-3 Zagłębie Lubin 23 października, 10:30
Filip Michalski 39, Igor Maruszak 58 - Adrian Bukowski 22, 77 (k), Paweł Kruszelnicki 53
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa / w pierwotnym terminie (13 października, 12:00) odwołany
Rozwój Katowice 1-0 Pomologia Prószków 12 października, 16:00
Jordan Majchrzak 75
w Ośrodku Sportowym Kolejarz

Kolejka 10 - 19-20 października

Górnik Zabrze 1-2 Rozwój Katowice 18 października, 15:00
Rafał Watola 62 - Mikołaj Holeczek 46, Mateusz Chmarek 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pomologia Prószków 0-9 Śląsk Wrocław 18 października, 14:00
Kacper Kotzwander 16 (s), Filip Michalski 24, 45, 48, Kacper Dachnowski 57, 78, Natan Wysiński 63, Szymon Gołąb 72, 90
Zagłębie Lubin 5-0 Ruch Chorzów 19 października, 14:30
Tomasz Pieńko 8, Rafał Dzidek 47, Adrian Bukowski 51, Tomisław Żmuda 76, 85
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 0-2 Stadion Śląski Chorzów 16 października, 14:00
Mateusz Wystop 14, Wojciech Kotalczyk 63
w pierwotnym terminie (19 października, 11:30) odwołany

Kolejka 11 - 26-27 października

Gwarek Zabrze 0-1 Górnik Zabrze 26 października, 11:00
Patryk Moś 70
Stadion Śląski Chorzów 0-2 Zagłębie Lubin 26 października, 14:00
Maksymilian Nowak 57, Adrian Bukowski 82
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 11-0 Pomologia Prószków 27 października, 12:00
Krystian Mucha 6, 71, Adrian Matys 18, 26, 49, Mateusz Lipp 37, Igor Bujoczek 54, Piotr Starzyński 60, Aleks Grzyb 79, Mateusz Wacławski 84, Mateusz Letkiewicz 88
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 2-0 Rozwój Katowice 26 października, 13:00
Miłosz Głuski 58, Tomasz Macha 90 (s)
na boisku hotelu GEM

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław 31 października, 12:00
Kamil Herman 90 - Natan Wysiński 78
na stadionie MOSiR-u Sparta
Rozwój Katowice 7-3 Ruch Chorzów 31 października, 14:45
Mateusz Chmarek 5 (k), 9, 89, Jakub Myśliwczyk 30, Jordan Majchrzak 40, 57, Nikodem Zielonka 83 - Aleks Grzyb 12, Adrian Matys 16, 70
w Ośrodku Sportowym Kolejarz / w pierwotnym terminie (3 listopada, 15:30) odwołany
Pomologia Prószków 0-2 Stadion Śląski Chorzów 30 października, 12:00
Maciej Mazur 61, 81
w pierwotnym terminie (2 listopada, 12:00) odwołany
Zagłębie Lubin 3-1 Gwarek Zabrze 5 listopada, 13:00
Marcel Żurek 63, Hubert Czerwiński 77, Tomasz Pieńko 87 - Michał Nadolski 84
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Zagłębie Lubin 0-0 Górnik Zabrze 9 listopada, 16:00
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 3-0 Pomologia Prószków 9 listopada, 11:00
Jakub Cembala 23, Remigiusz Flasz 73, Robert Salamon 75
Stadion Śląski Chorzów 1-3 Rozwój Katowice 10 listopada, 14:00
Maksymilian Bień 45 - Tomasz Macha 44, Mateusz Chmarek 61, Jordan Majchrzak 66
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 0-3 Śląsk Wrocław 9 listopada, 13:30
Filip Gryglak 79, Hubert Konstanty 81, Kuba Wiśniewski 90
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 14 - 16-17 listopada

Górnik Zabrze 6-0 Ruch Chorzów 16 listopada, 12:00
Arkadiusz Sobański 38, 50, Bartłomiej Iwański 56, Kosma Zawada 58, Patryk Moś 65, Marcel Jaszczyk 76
na stadionie MOSiR-u Sparta
Śląsk Wrocław 4-2 Stadion Śląski Chorzów 16 listopada, 13:00
Filip Gryglak 63, Mateusz Nawrocki 68, Dawid Matuszewski 84, Filip Wienczek 85 - Mateusz Bień 4, Maciej Mazur 70
na boisku hotelu GEM
Rozwój Katowice 0-5 Gwarek Zabrze 16 listopada, 14:00
Oliwer Mansfeld 44, 67, 68, Jakub Cembala 57, Jakub Homski 85
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
Pomologia Prószków 1-7 Zagłębie Lubin 16 listopada, 12:00
Arkadiusz Roguski 54 - Rafał Dzidek 39, 52, Tomasz Pieńko 42, Bartosz Żyła 58, Michał Nagrodzki 62, 67, Paweł Kruszelnicki 65

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień)

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas