[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz Pruszków 1 3 1 0 0 6-2 0 0 0 0-0 1 0 0 6-2
2.  Legia Warszawa 1 3 1 0 0 4-2 1 0 0 4-2 0 0 0 0-0
3.  AP Jagiellonia Białystok 1 3 1 0 0 5-4 1 0 0 5-4 0 0 0 0-0
4.  MKS Polonia Warszawa 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
5.  GKS Bełchatów 1 0 0 0 1 4-5 0 0 0 0-0 0 0 1 4-5
6.  Ursus Warszawa 1 0 0 0 1 0-1 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0
7.  UKS SMS Łódź 1 0 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0 0 0 1 2-4
8.  Escola Varsovia Warszawa 1 0 0 0 1 2-6 0 0 1 2-6 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Znicz Pruszków    
 2 Legia Warszawa    4-2 
 3 AP Jagiellonia Białystok    5-4 
 4 MKS Polonia Warszawa    
 5 GKS Bełchatów    
 6 Ursus Warszawa0-1     
 7 UKS SMS Łódź    
 8 Escola Varsovia Warszawa2-6     

Kolejka 1 - 7-8 marca

Escola Varsovia Warszawa 2-6 Znicz Pruszków 8 marca, 12:00
Adam Stankowski 89, Peter Juritka 90 - Korneliusz Krasuski 6, 51, 60, Piotr Lisicki 14, Wiktor Bućko 71, Szymon Rudzki 90
Legia Warszawa 4-2 UKS SMS Łódź 7 marca, 12:00
Bartosz Wicenciak 47, 89, 90, Jordan Majchrzak 70 - Kacper Kowalski 12, Jakub Zawierucha 90
na bocznym boisku
AP Jagiellonia Białystok 5-4 GKS Bełchatów 7 marca, 13:00
Jakub Lutostański 6, 19, Kacper Skok 16, Szymon Żabiuk 54, Alex Protaziuk 75 - Mateusz Kempski 5, 67, Hubert Jakubiec 71, Kacper Sionkowski 84
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Ursus Warszawa 0-1 MKS Polonia Warszawa 7 marca, 11:00
Krzysztof Koton 69

Kolejka 2 - 14-15 marca

Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Bełchatów - Ursus Warszawa
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS SMS Łódź - AP Jagiellonia Białystok
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:45) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 3 - 21-22 marca

Legia Warszawa - Znicz Pruszków
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AP Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ursus Warszawa - UKS SMS Łódź
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 4 - 28-29 marca

Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa
w pierwotnym terminie (29 marca, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Escola Varsovia Warszawa - Ursus Warszawa
w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa - AP Jagiellonia Białystok

Kolejka 5 - 4-5 kwietnia

AP Jagiellonia Białystok - Znicz Pruszków
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ursus Warszawa - Legia Warszawa
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź

Kolejka 6 - 11 kwietnia

Znicz Pruszków - UKS SMS Łódź
Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 12:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok - Ursus Warszawa
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 7 - 18-19 kwietnia

Ursus Warszawa - Znicz Pruszków
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Polonia Warszawa - AP Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 8 - 25-26 kwietnia

Znicz Pruszków - Escola Varsovia Warszawa
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Bełchatów - AP Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Ursus Warszawa

Kolejka 9 - 29 kwietnia

MKS Polonia Warszawa - Znicz Pruszków
Ursus Warszawa - GKS Bełchatów
AP Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 10 - 2-3 maja

Znicz Pruszków - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - AP Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - Ursus Warszawa 2 maja, 15:00
GKS Bełchatów - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 11 - 9-10 maja

GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź
Ursus Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 9 maja, 12:00
AP Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 9 maja, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 maja

Znicz Pruszków - AP Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Ursus Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 16 maja, 12:00

Kolejka 13 - 23-24 maja

UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków 23 maja, 15:00
GKS Bełchatów - Escola Varsovia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Ursus Warszawa - AP Jagiellonia Białystok 23 maja, 12:00

Kolejka 14 - 30-31 maja

Znicz Pruszków - Ursus Warszawa
AP Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 30 maja, 18:00
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Escola Varsovia Warszawa - UKS SMS Łódź

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas