[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 1 3 1 0 0 4-2 1 0 0 4-2 0 0 0 0-0
2.  Warta Poznań 1 1 0 1 0 3-3 0 1 0 3-3 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 3-3
 Pogoń Szczecin 1 1 0 1 0 3-3 0 1 0 3-3 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 3-3
 Arka Gdynia 1 1 0 1 0 3-3 0 0 0 0-0 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
 Chemik Bydgoszcz 1 1 0 1 0 3-3 0 0 0 0-0 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
6.  Lechia Gdańsk 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
 SI Arka Gdynia 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
8.  AP Reissa Poznań 1 0 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0 0 0 1 2-4

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Lech Poznań    4-2 
 2 Warta Poznań    3-3 
 3 Pogoń Szczecin    3-3 
 4 Arka Gdynia    
 5 Chemik Bydgoszcz    
 6 Lechia Gdańsk    2-2 
 7 SI Arka Gdynia    
 8 AP Reissa Poznań    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Lech Poznań 4-2 AP Reissa Poznań 17 sierpnia, 11:00
Filip Karwacki 2, Mateusz Stochniałek 20, Norbert Pacławski 25, Hubert Szulc 81 - Mikołaj Witkowski 7, 65
w Popowie
Lechia Gdańsk 2-2 SI Arka Gdynia 17 sierpnia, 12:00
Kacper Urbański 49 (k), Kamil Rusinek 64 - Jakub Gasiński 82, Adrian Łyszkiewicz-Dustet 90 (k)
w Sopocie
Warta Poznań 3-3 Chemik Bydgoszcz 20 sierpnia, 17:00
Mikołaj Narożny 8, Mateusz Wojciechowski 9, Mateusz Natyna 75 - Mikołaj Winiecki 35, Fabian Trynkiewicz 40, Mikołaj Szmelc 90
Pogoń Szczecin 3-3 Arka Gdynia 17 sierpnia, 15:00
Cyprian Włodarczyk 47, 60, 62 (k) - Patryk Soboczyński 33, Jakub Szynkielewski 68, Borys Karbowiak 74
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 24 sierpnia, 12:00
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 27 sierpnia, 12:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 12:00) odwołany
SI Arka Gdynia - Warta Poznań 25 sierpnia, 15:00
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 1 września, 12:00
Warta Poznań - Lech Poznań 31 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin - SI Arka Gdynia 31 sierpnia, 15:00
Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz 31 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 7-8 września

AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz 7 września, 15:00
SI Arka Gdynia - Arka Gdynia 7 września, 11:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 7 września, 12:00
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 7 września, 12:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Warta Poznań - AP Reissa Poznań
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 14 września, 15:00
Arka Gdynia - Lech Poznań 14 września, 12:00
Chemik Bydgoszcz - SI Arka Gdynia 15 września, 13:00

Kolejka 6 - 21-22 września

AP Reissa Poznań - SI Arka Gdynia 21 września, 15:00
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 21 września, 12:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 21 września, 12:00
Warta Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 7 - 28-29 września

Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 28 września, 14:00
Arka Gdynia - Warta Poznań 28 września, 13:00
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 29 września, 12:00
SI Arka Gdynia - Lech Poznań 29 września, 13:00

Kolejka 8 - 5-6 października

AP Reissa Poznań - Lech Poznań 5 października, 15:00
SI Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 13 października, 13:00
Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz 12 października, 13:00
Warta Poznań - SI Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 12 października, 12:00

Kolejka 10 - 19-20 października

AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 19 października, 15:00
Lech Poznań - Warta Poznań
SI Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia

Kolejka 11 - 26-27 października

Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 27 października, 12:30
Arka Gdynia - SI Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 26 października, 13:00
Warta Poznań - Lechia Gdańsk

Kolejka 12 - 2-3 listopada

AP Reissa Poznań - Warta Poznań 2 listopada, 12:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 3 listopada, 12:00
Lech Poznań - Arka Gdynia
SI Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 13 - 9-10 listopada

SI Arka Gdynia - AP Reissa Poznań
Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań 10 listopada, 12:30
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 9 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 16-17 listopada

AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 16 listopada, 12:00
Warta Poznań - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 16 listopada, 12:00
Lech Poznań - SI Arka Gdynia 16 listopada, 12:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas