[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS SMS Łódź 1 3 1 0 0 6-0 1 0 0 6-0 0 0 0 0-0
2.  Escola Varsovia Warszawa 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
3.  MKS Polonia Warszawa 1 3 1 0 0 3-2 1 0 0 3-2 0 0 0 0-0
4.  Legia Warszawa 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
5.  Znicz Pruszków 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
6.  Ursus Warszawa 1 0 0 0 1 2-3 0 0 0 0-0 0 0 1 2-3
7.  UKS SMS Łódź 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
8.  Naki Olsztyn 1 0 0 0 1 0-6 0 0 0 0-0 0 0 1 0-6

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 AKS SMS Łódź    6-0 
 2 Escola Varsovia Warszawa    
 3 MKS Polonia Warszawa    3-2 
 4 Legia Warszawa    
 5 Znicz Pruszków2-2     
 6 Ursus Warszawa    
 7 UKS SMS Łódź0-2     
 8 Naki Olsztyn    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

UKS SMS Łódź 0-2 Escola Varsovia Warszawa 14 sierpnia, 12:00
Adrian Bielka 36, Artemijus Tutyškinas 79
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 12:00) odwołany
Znicz Pruszków 2-2 Legia Warszawa 18 sierpnia, 12:00
Adrian Olpiński 46, Tymon Proczek 88 (k) - Arkadiusz Ziarko 41, Bartosz Wicenciak 64
MKS Polonia Warszawa 3-2 Ursus Warszawa 21 sierpnia, 14:00
Oskar Białek 7, 17, Dawid Keller 49 - Oskar Wójcik 2, Patryk Abbassi 33
na bocznym boisku
AKS SMS Łódź 6-0 Naki Olsztyn 17 sierpnia, 17:00
Oskar Cierniak 19, Mateusz Peda 47, 74, Christian Brodowski 62, 63, Łukasz Sałata 72

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Escola Varsovia Warszawa - Naki Olsztyn 25 sierpnia, 12:00
Ursus Warszawa - AKS SMS Łódź 24 sierpnia, 13:30
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa 24 sierpnia, 14:00
UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Znicz Pruszków - Escola Varsovia Warszawa 1 września, 14:15
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź 31 sierpnia, 17:30
AKS SMS Łódź - Legia Warszawa 31 sierpnia, 12:00
Naki Olsztyn - Ursus Warszawa 31 sierpnia, 12:30

Kolejka 4 - 7-8 września

Escola Varsovia Warszawa - Ursus Warszawa
Legia Warszawa - Naki Olsztyn
UKS SMS Łódź - AKS SMS Łódź 7 września, 16:00
Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 5 - 14-15 września

MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 14 września, 14:00
AKS SMS Łódź - Znicz Pruszków 15 września, 13:30
Naki Olsztyn - UKS SMS Łódź 14 września, 12:30
Ursus Warszawa - Legia Warszawa 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Ursus Warszawa 21 września, 15:00
Znicz Pruszków - Naki Olsztyn
MKS Polonia Warszawa - AKS SMS Łódź

Kolejka 7 - 28-29 września

AKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 28 września, 12:00
Naki Olsztyn - MKS Polonia Warszawa 28 września, 12:30
Ursus Warszawa - Znicz Pruszków 28 września, 11:00
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź

Kolejka 8 - 5-6 października

Escola Varsovia Warszawa - UKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Znicz Pruszków
Ursus Warszawa - MKS Polonia Warszawa 5 października, 11:00
Naki Olsztyn - AKS SMS Łódź 5 października, 12:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Naki Olsztyn - Escola Varsovia Warszawa 12 października, 12:30
AKS SMS Łódź - Ursus Warszawa 12 października, 16:00
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Znicz Pruszków - UKS SMS Łódź

Kolejka 10 - 19-20 października

Escola Varsovia Warszawa - Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa 20 października, 12:00
Legia Warszawa - AKS SMS Łódź
Ursus Warszawa - Naki Olsztyn 19 października, 12:30

Kolejka 11 - 26-27 października

Ursus Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Naki Olsztyn - Legia Warszawa 26 października, 12:30
AKS SMS Łódź - UKS SMS Łódź 26 października, 15:00
MKS Polonia Warszawa - Znicz Pruszków

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Escola Varsovia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Znicz Pruszków - AKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź - Naki Olsztyn 30 października, 15:00
Legia Warszawa - Ursus Warszawa

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Ursus Warszawa - UKS SMS Łódź 10 listopada, 12:00
Naki Olsztyn - Znicz Pruszków 9 listopada, 12:30
AKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa 10 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 16-17 listopada

Escola Varsovia Warszawa - AKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Naki Olsztyn
Znicz Pruszków - Ursus Warszawa
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa 16 listopada, 13:30

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas