[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 13 35 11 2 0 39-11 6 1 0 24-7 5 1 0 15-4
2.  Korona Kielce 13 27 8 3 2 45-21 4 2 0 24-6 4 1 2 21-15
3.  TOP 54 Biała Podlaska 13 22 7 1 5 23-17 3 0 3 9-9 4 1 2 14-8
4.  Wisła Kraków 13 20 6 2 5 25-29 2 2 2 10-12 4 0 3 15-17
5.  Karpaty Krosno 13 19 6 1 6 31-22 4 0 3 15-11 2 1 3 16-11
6.  Stal Mielec 13 15 5 0 8 16-33 2 0 4 6-17 3 0 4 10-16
7.  BKS Lublin 13 8 2 2 9 12-35 1 1 5 8-19 1 1 4 4-16
8.  Podgórze Kraków 13 3 0 3 10 16-39 0 1 6 9-21 0 2 4 7-18

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Cracovia    4-2 3-1 4-0 3-1 4-0 4-1 2-2 
 2 Korona Kielce1-1     0-0 8-1 4-2 6-0 5-2 
 3 TOP 54 Biała Podlaska0-1 0-2     0-5 2-0 3-1 4-0 
 4 Wisła Kraków1-3 0-2     4-3 3-2 1-1 1-1 
 5 Karpaty Krosno1-2 5-2 0-2 2-1     1-2 3-0 3-2 
 6 Stal Mielec1-2 1-7 3-2 0-1 0-5     1-0 
 7 BKS Lublin0-3 1-1 0-4 3-4 1-6 0-1     3-0 
 8 Podgórze Kraków1-6 3-4 2-3 0-3 1-1 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Korona Kielce 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 17 sierpnia, 12:00
na stadionie MSOS
Stal Mielec 0-5 Karpaty Krosno 17 sierpnia, 12:30
Wiktor Majewski 38, 57, Karol Rzońca 45, 75, Łukasz Stec 84
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-1 Podgórze Kraków 17 sierpnia, 10:00
Karol Sałamaj 43 - Kamil Oleś 5
na bocznym boisku
BKS Lublin 0-3 Cracovia 17 sierpnia, 17:00
Jakub Gut 20, Wiktor Łuczyk 78, Krystian Bociek 84
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

TOP 54 Biała Podlaska 0-1 Cracovia 24 sierpnia, 12:00
Krystian Bociek 85
Podgórze Kraków 1-2 BKS Lublin 25 sierpnia, 14:30
Dawid Machno 6 - Mateusz Karwowski 53, Kamil Szabłowski 90
na boisku Fame Sport Club
Karpaty Krosno 2-1 Wisła Kraków 24 sierpnia, 12:30
Kacper Zięba 25, Jakub Rachfalik 26 (s) - Michał Litwa 18
Korona Kielce 4-2 Stal Mielec 24 sierpnia, 12:00
Miłosz Strzeboński 40, Eryk Turkot 41 (s), Hubert Zwoźny 47, 54 - Dawid Sztuka 3, Michael Wyparło 29 (k)
na stadionie MSOS

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Stal Mielec 3-2 TOP 54 Biała Podlaska 31 sierpnia, 12:00
Aleksander Szumilas 45, Eryk Turkot 77, Damian Pyryt 90 - Filip Szabaciuk 20, Jakub Rożen 90
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-3 Korona Kielce 31 sierpnia, 12:00
Kacper Zborowski 25 - Miłosz Strzeboński 61 (k), Dawid Grabarczyk 69, Kacper Śliwa 77
na bocznym boisku
BKS Lublin 1-6 Karpaty Krosno 31 sierpnia, 13:00
Jan Wójcik 44 - Karol Rzońca 5, 55, Wiktor Majewski 17, 45, Dominik Kulon 35, 56
na bocznym boisku Areny Lublin
Cracovia 2-2 Podgórze Kraków 31 sierpnia, 10:00
Przemysław Kapek 15, Maciej Wojtak 70 - Oskar Wójcik 65 (s), Kamil Oleś 90
na stadionie AZS AWF

Kolejka 4 - 7-8 września

TOP 54 Biała Podlaska 4-0 Podgórze Kraków 7 września, 12:00
Mateusz Golba 4, 73, Jakub Rożen 58, Karol Warda 90
Karpaty Krosno 1-2 Cracovia 7 września, 12:00
Wiktor Majewski 87 - Maciej Wojtak 54, Przemysław Kapek 90
Korona Kielce 6-0 BKS Lublin 7 września, 12:00
Kacper Śliwa 17, Hubert Świecarz 30, 57, Hubert Zwoźny 37, Miłosz Strzeboński 43, Jakub Przybysławski 45
na stadionie MSOS
Stal Mielec 0-1 Wisła Kraków 7 września, 12:00
Michał Litwa 81
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 14-15 września

Wisła Kraków 0-2 TOP 54 Biała Podlaska 14 września, 10:00
Mateusz Golba 33 (k), 39
na bocznym boisku
BKS Lublin 0-1 Stal Mielec 14 września, 15:00
Damian Pyryt 89
na bocznym boisku Areny Lublin
Cracovia 4-2 Korona Kielce 14 września, 15:30
Maciej Wojtak 22, Jakub Gut 34, Przemysław Kapek 53, Bartłomiej Kafel 84 - Miłosz Strzeboński 25, Kacper Śliwa 82
na stadionie AZS AWF
Podgórze Kraków 1-1 Karpaty Krosno 15 września, 12:00
Maciej Królikowski 56 - Bartosz Boduch 87
na boisku Fame Sport Club

Kolejka 6 - 21-22 września

TOP 54 Biała Podlaska 2-0 Karpaty Krosno 21 września, 10:00
Adrian Opolski 75, 90
Korona Kielce 5-2 Podgórze Kraków 21 września, 14:00
Miłosz Strzeboński 30, Hubert Świecarz 36, Kacper Śliwa 65, 79, Krystian Wierzchanowski 87 - Patryk Małota 45, Igor Pawela 71
na stadionie MSOS
Stal Mielec 1-2 Cracovia 22 września, 12:00
Bartosz Bajorek 44 - Jakub Gut 37, Krystian Bociek 54
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-1 BKS Lublin 21 września, 13:30
Jakub Rachfalik 87 - Natan Małunow 5
na stadionie AZS AWF

Kolejka 7 - 28-29 września

BKS Lublin 0-4 TOP 54 Biała Podlaska 28 września, 12:00
Aleksander Olszewski 6, Mateusz Golba 11 (k), Filip Szabaciuk 31, Gabriel Mierzwiński 77
na bocznym boisku Areny Lublin
Cracovia 4-0 Wisła Kraków 28 września, 13:00
Krystian Bociek 77, Maciej Wojtak 85, Przemysław Kapek 86, Aleksander Ptak 88
na stadionie AZS AWF
Podgórze Kraków 1-2 Stal Mielec 29 września, 12:00
Kamil Oleś 46 - Aleksander Szumilas 23, 49
na boisku Fame Sport Club
Karpaty Krosno 5-2 Korona Kielce 28 września, 13:30
Wiktor Majewski 7, 10, 55, Dominik Kulon 49, 51 - Hubert Świecarz 18, Miłosz Strzeboński 90 (k)

Kolejka 8 - 5-6 października

TOP 54 Biała Podlaska 0-2 Korona Kielce 5 października, 12:00
Hubert Świecarz 70, Kamil Skiba 90
Karpaty Krosno 1-2 Stal Mielec 5 października, 12:30
Wiktor Majewski 38 - Konrad Guca 22, Piotr Draus 83
Podgórze Kraków 0-3 Wisła Kraków 6 października, 10:00
Kacper Chełmecki 15, Michał Litwa 26, Dorian Gądek 41 (k)
na boisku Fame Sport Club
Cracovia 4-1 BKS Lublin 5 października, 14:00
Krystian Bociek 66, 87, Przemysław Kapek 72, Jakub Gut 90 - Piotr Kuźma 13
na stadionie AZS AWF

Kolejka 9 - 12-13 października

Cracovia 3-1 TOP 54 Biała Podlaska 12 października, 13:00
Krystian Bociek 34 (k), Jakub Gut 68, 82 - Mateusz Golba 15
na stadionie AZS AWF
BKS Lublin 3-0 Podgórze Kraków 13 października, 15:00
Kamil Szabłowski 27, Jan Wójcik 28, Hubert Iwaniak 67
na bocznym boisku Areny Lublin
Wisła Kraków 4-3 Karpaty Krosno 13 października, 15:30
Michał Litwa 7, Dorian Gądek 34, Bartosz Seweryn 66, Karol Tokarczyk 71 - Dominik Kulon 60, Karol Rzońca 83, 86
na bocznym boisku
Stal Mielec 1-7 Korona Kielce 12 października, 12:30
Michael Wyparło 62 - Hubert Zwoźny 19, 90, Kacper Śliwa 49, 58, Hubert Świecarz 71, 79, Miłosz Strzeboński 78 (k)
w Woli Chorzelowskiej

Kolejka 10 - 19-20 października

TOP 54 Biała Podlaska 3-1 Stal Mielec 19 października, 10:30
Filip Kulikowski 19, Adrian Opolski 39, Filip Szabaciuk 65 - Michael Wyparło 68 (k)
Korona Kielce 8-1 Wisła Kraków 18 października, 14:30
Kacper Śliwa 10, 49, 84, Dawid Kośmider 15, Miłosz Strzeboński 31, 41, 71, 77 - Feliks Grzybowski 38
na stadionie MSOS
Karpaty Krosno 3-0 BKS Lublin 19 października, 12:00
Dominik Kulon 19, 22, 41
Podgórze Kraków 1-6 Cracovia 20 października, 10:00
Kamil Oleś 28 - Maciej Wojtak 15, Kacper Kudzia 36, Przemysław Kapek 42, 67, Jakub Wojtysko 54, Jakub Gut 87
na boisku Fame Sport Club

Kolejka 11 - 26-27 października

Podgórze Kraków 2-3 TOP 54 Biała Podlaska 27 października, 12:00
Kamil Oleś 20, Igor Pawela 75 - Mateusz Golba 8, Norbert Ramotowski 82, Filip Kulikowski 85
na boisku Fame Sport Club
Cracovia 3-1 Karpaty Krosno 26 października, 15:30
Maciej Wojtak 47, Wiktor Łuczyk 79, Jakub Gut 87 - Dominik Kulon 16
na stadionie AZS AWF
BKS Lublin 1-1 Korona Kielce 26 października, 15:00
Piotr Kuźma 15 - Kamil Święcki 90
na bocznym boisku Areny Lublin
Wisła Kraków 3-2 Stal Mielec 27 października, 12:00
Karol Tokarczyk 6, Michał Litwa 32, Jakub Rachfalik 70 - Piotr Draus 51, Michael Wyparło 75
na stadionie AZS AWF

Kolejka 12 - 2-3 listopada

TOP 54 Biała Podlaska 0-5 Wisła Kraków 31 października, 11:00
Bartosz Seweryn 15, Michał Litwa 43, Dorian Gądek 66, Kacper Myszogląd 74, Bartosz Kutrzeba 87
w pierwotnym terminie (2 listopada, 12:00) odwołany
Stal Mielec 1-0 BKS Lublin 2 listopada, 12:30
Aleksander Szumilas 90
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-1 Cracovia 3 listopada, 12:00
Kacper Śliwa 84 - Krystian Bociek 90
na stadionie MSOS
Karpaty Krosno 3-2 Podgórze Kraków 31 października, 15:00
Karol Rzońca 1, Wiktor Majewski 20, 67 - Adrian Obrzud 14, Kamil Warchoł 15 (s)
w pierwotnym terminie (2 listopada, 12:30) odwołany

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Karpaty Krosno 0-2 TOP 54 Biała Podlaska 9 listopada, 10:00
Filip Szabaciuk 50, Norbert Ramotowski 60
Podgórze Kraków 3-4 Korona Kielce 8 listopada, 12:00
Kacper Wolicki 63, Adrian Obrzud 73, Igor Pawela 80 - Dawid Grabarczyk 41, 70, Bartosz Kralka 59, Konstanty Denarczyk 75
na stadionie AZS AWF
Cracovia 4-0 Stal Mielec 9 listopada, 13:00
Jakub Gut 15, Aleksander Ptak 38, Karol Płonka 40, Wiktor Łuczyk 80
na stadionie AZS AWF
BKS Lublin 3-4 Wisła Kraków 10 listopada, 13:00
Jan Wójcik 11, 31, Piotr Kuźma 47 - Karol Tokarczyk 5, Jakub Kozak 8 (s), Mikołaj Zięba 29, Feliks Grzybowski 38
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 14 - 16-17 listopada

TOP 54 Biała Podlaska - BKS Lublin 16 listopada, 11:00
Wisła Kraków - Cracovia 16 listopada, 12:30
Stal Mielec - Podgórze Kraków 16 listopada, 12:00
Korona Kielce - Karpaty Krosno 16 listopada, 13:00

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień)

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas