[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Karpaty Krosno 1 3 1 0 0 5-0 0 0 0 0-0 1 0 0 5-0
2.  Cracovia 1 3 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0 1 0 0 3-0
3.  Wisła Kraków 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
 Podgórze Kraków 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
5.  Korona Kielce 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
 TOP 54 Biała Podlaska 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
7.  BKS Lublin 1 0 0 0 1 0-3 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0
8.  Stal Mielec 1 0 0 0 1 0-5 0 0 1 0-5 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Karpaty Krosno    
 2 Cracovia    
 3 Wisła Kraków    1-1 
 4 Podgórze Kraków    
 5 Korona Kielce    0-0 
 6 TOP 54 Biała Podlaska    
 7 BKS Lublin0-3     
 8 Stal Mielec0-5     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Korona Kielce 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 17 sierpnia, 12:00
na stadionie MSOS
Stal Mielec 0-5 Karpaty Krosno 17 sierpnia, 12:30
Wiktor Majewski 38, 57, Karol Rzońca 45, 75, Łukasz Stec 84
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-1 Podgórze Kraków 17 sierpnia, 10:00
Karol Sałamaj 43 - Kamil Oleś 5
na bocznym boisku
BKS Lublin 0-3 Cracovia 17 sierpnia, 17:00
Jakub Gut 20, Wiktor Łuczyk 78, Krystian Bociek 84
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

TOP 54 Biała Podlaska - Cracovia 24 sierpnia, 12:00
Podgórze Kraków - BKS Lublin 25 sierpnia, 14:30
Karpaty Krosno - Wisła Kraków 24 sierpnia, 12:30
Korona Kielce - Stal Mielec 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Stal Mielec - TOP 54 Biała Podlaska 31 sierpnia, 12:00
Wisła Kraków - Korona Kielce 31 sierpnia, 12:00
BKS Lublin - Karpaty Krosno 31 sierpnia, 13:00
Cracovia - Podgórze Kraków 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 7-8 września

TOP 54 Biała Podlaska - Podgórze Kraków 7 września, 12:00
Karpaty Krosno - Cracovia 7 września, 12:00
Korona Kielce - BKS Lublin 7 września, 12:00
Stal Mielec - Wisła Kraków 7 września, 12:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Wisła Kraków - TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin - Stal Mielec
Cracovia - Korona Kielce 14 września, 15:30
Podgórze Kraków - Karpaty Krosno 15 września, 12:00

Kolejka 6 - 21-22 września

TOP 54 Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Korona Kielce - Podgórze Kraków 21 września, 14:00
Stal Mielec - Cracovia 22 września, 12:00
Wisła Kraków - BKS Lublin 21 września, 14:00

Kolejka 7 - 28-29 września

BKS Lublin - TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia - Wisła Kraków 28 września, 13:00
Podgórze Kraków - Stal Mielec 29 września, 12:00
Karpaty Krosno - Korona Kielce 28 września, 13:30

Kolejka 8 - 5-6 października

TOP 54 Biała Podlaska - Korona Kielce
Karpaty Krosno - Stal Mielec 5 października, 12:30
Podgórze Kraków - Wisła Kraków 6 października, 10:00
Cracovia - BKS Lublin 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Cracovia - TOP 54 Biała Podlaska 12 października, 13:00
BKS Lublin - Podgórze Kraków
Wisła Kraków - Karpaty Krosno 12 października, 12:30
Stal Mielec - Korona Kielce 13 października, 12:30

Kolejka 10 - 19-20 października

TOP 54 Biała Podlaska - Stal Mielec
Korona Kielce - Wisła Kraków 19 października, 12:00
Karpaty Krosno - BKS Lublin 19 października, 12:00
Podgórze Kraków - Cracovia 20 października, 10:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Podgórze Kraków - TOP 54 Biała Podlaska 27 października, 12:00
Cracovia - Karpaty Krosno 26 października, 15:30
BKS Lublin - Korona Kielce
Wisła Kraków - Stal Mielec 26 października, 12:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

TOP 54 Biała Podlaska - Wisła Kraków
Stal Mielec - BKS Lublin 2 listopada, 12:30
Korona Kielce - Cracovia
Karpaty Krosno - Podgórze Kraków 2 listopada, 12:30

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Karpaty Krosno - TOP 54 Biała Podlaska 9 listopada, 12:00
Podgórze Kraków - Korona Kielce 10 listopada, 12:00
Cracovia - Stal Mielec 9 listopada, 13:00
BKS Lublin - Wisła Kraków

Kolejka 14 - 16-17 listopada

TOP 54 Biała Podlaska - BKS Lublin
Wisła Kraków - Cracovia
Stal Mielec - Podgórze Kraków 16 listopada, 12:00
Korona Kielce - Karpaty Krosno 16 listopada, 13:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas