Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 306 meczach zdobyto 799 goli, co daje średnią 2,611 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 481 goli (60%), a goście 318 goli (40%). W I połowach meczów strzelono 348 goli (44%), a w II połowach 451 goli (56%)

Gospodarze wygrali 147 meczów (48%), padły 82 remisy (27%), a goście wygrali 77 meczów (25%).

Częstość wyników:

1-0 - 39 razy, 1-1 - 39 razy, 0-0 - 25 razy, 2-1 - 25 razy, 3-0 - 20 razy, 1-2 - 20 razy, 0-1 - 20 razy, 2-2 - 18 razy, 2-0 - 17 razy, 0-2 - 16 razy, 3-1 - 10 razy, 1-3 - 8 razy, 4-2 - 7 razy, 3-2 - 7 razy, 4-0 - 6 razy, 5-1 - 5 razy, 0-3 - 4 razy, 5-0 - 3 razy, 4-1 - 3 razy, 5-2 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 2-3 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 7-2 - 1 raz, 6-1 - 1 raz, 3-4 - 1 raz,

sobota - 204 razy (67%) - średnio 2300 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 511 zawodników w tym 34 obcokrajowców, co stanowi 7%.

W rozgrywkach sędziowało 34 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1447 żółtych kartek i 69 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,729 żółtej i 0,225 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 127 karnych, z których wykorzystano 98, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 621882 widzów, co daje średnią 2000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 238 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 190 dni.

14 goli - FILIP KOZŁOWSKI
11 goli - Przemysław Kita, Maciej Koziara, Rafał Makowski, Adrian Paluchowski, Dawid Rogalski

2 razy - BARTŁOMIEJ BARTOSIAK, TOMASZ PODGÓRSKI, ROBERT ZIĘTARSKI
1 raz - Michael Ameyaw, Michał Bierzało, Marcin Bochenek, Michał Cywiński, Tomasz Foszmańczyk, Dariusz Frankiewicz, Piotr Kurbiel, Leândro, Kamil Łączek, Maciej Machalski, Bartłomiej Makowski, Mateusz Marzec, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Michał Mistrzyk, Adam Mójta, Piotr Nocoń, Adrian Paluchowski, Łukasz Pietroń, Grzegorz Rogala, Paweł Tarnowski, Maciej Wichtowski, Krzysztof Wicki

Strzelcy w I połowach meczów:

9 goli - FILIP KOZŁOWSKI
6 goli - Bartłomiej Buczek, Jan Janik, Leândro, Mateusz Michalski
5 goli - Maciej Machalski, Rafał Makowski, Damian Nowak, Adrian Paluchowski, Émile Thiakane
4 gole - Mateusz Bogusz, Jakub Bojas, Dawid Dzięgielewski, Adrian Dziubiński, Michał Fidziukiewicz, Piotr Kołc, Dario Krišto, Patryk Mularczyk, Aghwan Papikjan, Kamil Radulj, Dawid Rogalski, Maciej Stefanowicz, Krzysztof Wołkowicz

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - LEÂNDRO
8 goli - Przemysław Kita, Maciej Koziara, Adrian Paluchowski, Patryk Szysz
7 goli - Marcin Bochenek, Dawid Rogalski, Krzysztof Wicki, Paweł Wojciechowski
6 goli - Przemysław Brzeziański, Rafał Makowski, Mateusz Marzec, Piotr Nocoń, Kamil Radulj
5 goli - Artur Balicki, Bartłomiej Bartosiak, Robert Dadok, Filip Kozłowski, Patryk Mularczyk, Jakub Rolinc, Paweł Tarnowski, Kamil Walków

Strzelcy u siebie:

12 goli - LEÂNDRO
8 goli - Mateusz Michalski, Patryk Mularczyk, Adrian Paluchowski, Patryk Szysz
7 goli - Maciej Koziara, Rafał Makowski, Kamil Walków, Paweł Wojciechowski
6 goli - Bartłomiej Bartosiak, Przemysław Brzeziański, Przemysław Kita, Filip Kozłowski, Piotr Nocoń, Damian Nowak, Kamil Radulj
5 goli - Bartosz Biel, Adrian Kwiatkowski, Mateusz Marzec, Adam Mójta, Dawid Rogalski, Germán Ruiz, Krzysztof Wicki, Krzysztof Wołkowicz

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - FILIP KOZŁOWSKI
7 goli - Bartłomiej Buczek
6 goli - Dawid Rogalski
5 goli - Marcin Bochenek, Przemysław Kita, Adrian Paluchowski, Dariusz Zjawiński
4 gole - Jakub Bojas, Przemysław Brychlik, Adrian Dziubiński, Maciej Koziara, Leândro, Maciej Machalski, Rafał Makowski, Damian Michalski, Kamil Radulj, Paweł Tarnowski, Krzysztof Wicki

5 goli - Rafał Makowski, Kamil Radulj, Dawid Rogalski
4 gole - Przemysław Brychlik, Przemysław Brzeziański, Patryk Czarnowski, Bartosz Giełażyn, Adrian Kwiatkowski, Mateusz Lechowicz, Adam Mójta, Maciej Stefanowicz, Krzysztof Wicki, Rafał Wolsztyński
3 gole - Konrad Andrzejczak, Jakub Bojas, Michał Bojdys, Bartłomiej Buczek, Robert Dadok, Dawid Dzięgielewski, Michał Fidziukiewicz, Mikołaj Gabor, Michał Kołodziejski, Filip Kozłowski, Michał Kuczałek, Tomasz Margol, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Patryk Mikita, Patryk Mularczyk, Sławomir Musiolik, Damian Nowak, Wojciech Onsorge, Marcin Ryszka, Krystian Sanocki, Paweł Tarnowski, Émile Thiakane, Tiago Alves, Michał Trąbka, Kamil Walków, Krzysztof Wołkowicz

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

31 minut - MATEUSZ CHMAREK
103 minuty - Patryk Winsztal
107 minut - Germán Ruiz
121 minut - Jakub Rolinc
131 minut - Paweł Wojciechowski

13 kartek - Damian Jakubik, Dawid Kubowicz
12 kartek - Bartłomiej Buczek, Dariusz Frankiewicz, Tomasz Lewandowski, Donatas Nakrošius
11 kartek - Seweryn Gancarczyk, Marcin Grolik, Mateusz Janeczko, Tomasz Margol, Junpei Shimmura
10 kartek - Ariel Wawszczyk

Czerwone kartki:

3 kartki - PIOTR KLEPCZAREK II
2 kartki - Dariusz Frankiewicz, Seweryn Gancarczyk, Damian Jakubik, Dawid Kubowicz, Krystian Kujawa, Bartłomiej Kulejewski, Dominik Małkowski, Tomasz Margol, Rafał Mikulec, Andrzej Trubeha
1 kartka - Jakub Banach, Patryk Baranowski, Marcin Bochenek, Mateusz Bochnak, Przemysław Brychlik, Bartłomiej Buczek, Kacper Czajkowski, Lukáš Ďuriška, Mohamed Essam, Eryk Filipczyk, Mateusz Goerke, Grzegorz Gulczyński, Artur Haluch, Grzegorz Janiszewski, Szymon Jopek, Cezary Kabała, Sebastian Kamiński, Wojciech Kędziora, Piotr Kołc, Igor Korczakowski, Mariusz Kryszak, Przemysław Macierzyński, Kacper Maik, Adrian Małachowski, Adam Mójta, Łukasz Nadolski, Donatas Nakrošius, Krzysztof Napora, Jakub Ostrowski, Aghwan Papikjan, Łukasz Pietras, Marcin Pigiel, Robert Pisarczuk, Armin Pjetrović, Piotr Rogala, Michał Rostkowski, Adrian Rybak, Junpei Shimmura, Fryderyk Stasiak, Bartosz Śmietanko, Daniel Świderski, Mateusz Świechowski, Émile Thiakane, Adam Waszkiewicz, Piotr Witasik, Robert Ziętarski

Liczba zawodników w barwach klubów:

40 zawodników - GÓRNIK ŁĘCZNA
32 zawodników - Olimpia Grudziądz, Ruch Chorzów, Widzew Łódź
31 zawodników - Rozwój Katowice
29 zawodników - Olimpia Elbląg, Pogoń Siedlce, Skra Częstochowa, Stal Stalowa Wola, Znicz Pruszków
28 zawodników - Elana Toruń, Resovia, ROW 1964 Rybnik, Siarka Tarnobrzeg
26 zawodników - Błękitni Stargard
25 zawodników - Radomiak Radom
24 zawodników - Gryf Wejherowo
22 zawodników - GKS Bełchatów

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

5 razy - JAKUB ROLINC
4 razy - Paweł Wojciechowski
3 razy - Kamil Bętkowski, Michał Kitliński, Kamil Walków, Patryk Winsztal, Rafał Wolsztyński
2 razy - Mateusz Chmarek, Maciej Filipowicz, Wojciech Kędziora, Przemysław Kita, Jakub Kowalski, Maciej Koziara, Mateusz Marzec, Damian Niedojad, Krzysztof Ropski, Kacper Skibicki, Wadym Straszkewycz

Stal Stalowa Wola908106
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Stal Stalowa Wola200372217
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Pogoń Siedlce18003036217
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)