[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie Klub Sportowy Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Rok założenia: 2014
Barwy: biało-czerwone
Adres: Kolejowa 5, Sadków 55-080 Kąty Wrocławskie (klub); Zwycięstwa 23
telefon: (71) 316-61-65
WWW: http://bystrzyca.futbolowo.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 1 000 miejsc (860 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Maksymilian Krej (od maja 2014)
Trener: Marcin Foltyn (od stycznia 2012), Piotr Duda (od 3 lutego 2015)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Damian Anisimowicz (24.10.96, 189/78), Karol Chwastyk (08.02.91, 185/89, Orzeł Sadków), Ołeksij Kazakow (22.02.90, UKR, 185/76, W), Maciej Zdrojewski (28.03.75, 184/77, J).
Obrońcy: Krystian Bagiński (31.03.94), Grzegorz Dorobek (28.11.82, 184/80, J -> Foto-Higiena Gać), Piotr Galuś (05.02.86, 181/77, powrót po kontuzji, J), Ołeksandr Harbar (09.02.93, UKR, 184/74, W, Worskła Połtawa (ME) (UKR)), Sebastian Kościuk (17.12.88, 184/78, W, Polonia Trzebnica), Bartłomiej Ożga (24.11.93, 193/88, Ślęza Wrocław), Kamil Pirga (28.07.94, Śląsk II Wrocław), Piotr Reczka (03.10.95, W, Polonia Trzebnica), Rafał Weyer (16.08.90, 188/83, J -> Ilanka Rzepin), Jakub Wróbel (05.12.90, 177/65, J -> KP Brzeg Dolny), Przemysław Zatwarnicki (02.02.95, Miedź II Legnica).
Pomocnicy: Wojciech Biernat (06.02.89, W), Łukasz Deneka (17.06.85, Orzeł Ząbkowice Śląskie, J -> Sokół Wielka Lipa), Przemysław Dudzic (22.06.89, 170/65), Jarosław Gambal (20.10.88, 175/73, J -> Orkan Szczedrzykowice), Mateusz Jaskólski (03.10.83, 188/83, W, Sokół Wielka Lipa), Jacek Koza (02.04.95, MKS Polonia Warszawa (juniorzy)), Michał Łuczak (22.06.88, 178/83, Polonia Wrocław, J -> Orzeł Sadków), Aleksander Majerz (16.06.95, 177/72, Znicz II Pruszków), Arkadiusz Pawlak (13.03.87, 176/72, J), Piotr Rybak (26.07.94, W, Orzeł Sadków), Bartosz Ursyn-Szantyr (08.07.95, 167/68, W, FC Wrocław Academy Wrocław), Marcin Woźniak (21.12.89, W, Mechanik Brzezina), Michał Wróbel (14.11.82, 180/75, J -> Foto-Higiena Gać), Mateusz Zagajewski (30.08.96, W, Parasol Wrocław), Kamil Zimnowoda (05.03.95, W).
Napastnicy: Marcin Bakalarski (30.08.97, 176/60, W), Tomasz Kondracki (23.03.95, Parasol Wrocław), Dawid Pałys (08.02.91, 180/72, W, Foto-Higiena Gać), Grzegorz Rodzik (21.01.95, W, Śląsk II Wrocław), Marcin Wasilewski (24.10.95, Miedź II Legnica), Przemysław Zieliński (17.07.93, 182/72, Iskra Kochlice, J -> Iskra Kochlice).
 
Dane z sezonu: 2014/15
Zobacz także dane z sezonu: 2013/14 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
Rozgrywki z udziałem
   2000/01 - Puchar Polski 2000/2001
   2001/02 - III liga 2001/2002, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: dolnośląska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: dolnośląska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: dolnośląska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2006/07 - Piast IV liga 2006/2007, grupa: dolnośląska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: dolnośląska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2016/17 - Saltex IV liga 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Wrocław
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas