[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Tychy

I runda - 3 sierpnia

Krupiński II Suszec 1-2 LKS Woszczyce (Orzesze)
LKS Gardawice (Orzesze) 1-7 Sokół Orzesze
LKS Studzienice 0-5 LKS Miedźna
LKS Czarków 0-2 GTS Bojszowy
Polonia II Łaziska Górne 5-3 Fortuna Wyry
LKS Brzeźce 0-1 Czarni Piasek
Polonia Międzyrzecze 3-2 Znicz Jankowice
Leśnik Kobiór 1-4 ZET Tychy
LKS Wisła Wielka 0-5 KS Warszowice
LKS Poręba 2-8 LKS Studzionka
LKS Golasowice 0-15 LKS Goczałkowice Zdrój
Zryw Pszczyna 0-3 Piast Pawłowice Śląskie
(wo)
drużyna gospodarzy nie wyszła na boisko
LKS Mizerów 2-4 JUW-e Jaroszowice (Tychy)
LKS Krzyżowice 3-8 GKS Tychy '71 II
Josieniec Radostowice 3-6 LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 3-2 Stal Chełm Śląski
GTS II Bojszowy 0-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
(wo)
drużyna gospodarzy nie wyszła na boisko

II runda - 30 września

Czarni Piasek 2-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Polonia II Łaziska Górne 5-0 KS Warszowice
GKS Tychy '71 II 5-2 LKS Łąka (k. Pszczyny)
Polonia Międzyrzecze 1-5 Nadwiślan Góra
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-2 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
LKS Studzionka 4-1 Iskra Pszczyna
Sokół Orzesze 2-5 Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Pawłowice Śląskie 2-6 Krupiński Suszec
LKS Miedźna 3-2 GTS Bojszowy
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 3-2 ZET Tychy
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-2 LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Woszczyce (Orzesze) 2-4 Polonia Łaziska Górne

1/8 finału - 11 listopada

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 MKS Lędziny
Polonia II Łaziska Górne 1-0 GKS Tychy '71 II
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-3 Nadwiślan Góra
LKS Studzionka 0-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-3 Polonia Łaziska Górne
Krupiński Suszec 1-2 Sokół Wola
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 0-6 LKS Miedźna
GKS Tychy '71 2-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 7 marca

1/4 finału - 20 marca

Polonia II Łaziska Górne 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Nadwiślan Góra
Sokół Wola 2-8 Polonia Łaziska Górne
LKS Miedźna 0-4 GKS Tychy '71

1/2 finału

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 marca
Polonia Łaziska Górne 2-1 GKS Tychy '71 5 kwietnia

Finał - 27 kwietnia

Polonia Łaziska Górne 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
w Łaziskach Górnych

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas