[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 13 sierpnia
Stal Zabrze - wolny los

Korona Bargłówka 2-1 Jedność 32 Przyszowice 12 sierpnia
Piast Pawłów (Zabrze) 0-2 Sokół Łany Wielkie 12 sierpnia
Jedność 32 II Przyszowice 2-4 Orzeł Stanica
Tempo II Paniówki 1-3 Sośnica II Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 1-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Start Przezchlebie 1-3 Zamkowiec Toszek
Drama Kamieniec 2-3 Gwiazda Chudów
Pogoń Ziemięcice 0-1 Naprzód Żernica
Fortuna Gliwice 1-3 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Olimpia Pławniowice 1-3 Czarni Pyskowice
Orły Bojszów 0-7 LKS 35 Gierałtowice
Tęcza Wielowieś 0-1 Społem Zabrze
Młodość Rudno 2-1 Przyszłość II Ciochowice
Sokół II Łany Wielkie 0-3 KS 94 Rachowice
(wo)
PUS Gliwice 1-3 Amator Rudziniec

II runda - 17 września
Carbo Gliwice - wolny los

KS 94 Rachowice 2-5 Sośnica Gliwice 16 września
Walka II Makoszowy (Zabrze) 5-1 Tempo Paniówki 16 września
Naprzód Żernica 1-0 Gwarek Ornontowice 16 września
Czarni Pyskowice 1-6 Górnik II Zabrze 16 września
Amator Rudziniec 3-2 Piast II Gliwice 16 września
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 0-5 Przyszłość Ciochowice 16 września
Gwiazda Chudów 0-2 Gazobudowa Zabrze 16 września
pd.
Młodość Rudno 0-6 ŁTS Łabędy (Gliwice)
Korona Bargłówka 3-0 Zamkowiec Toszek
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Carbo II Gliwice
pd. k. 5-4
Orzeł Stanica 3-2 LKS 35 Gierałtowice
Sośnica II Gliwice 0-3 Concordia Knurów
Społem Zabrze 1-0 MOSiR Sparta Zabrze
Sokół Łany Wielkie 1-7 Walka Makoszowy (Zabrze)

III runda - 22 października
Górnik II Zabrze - wolny los

Amator Rudziniec 1-3 Przyszłość Ciochowice
Korona Bargłówka 2-3 ŁTS Łabędy (Gliwice)
MOSiR Stal Zabrze 0-3 Sośnica Gliwice
Orzeł Stanica 2-10 Concordia Knurów
Społem Zabrze 1-11 Gazobudowa Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
Naprzód Żernica 0-5 Carbo Gliwice

IV runda - 22 listopada

Przyszłość Ciochowice 1-2 Górnik II Zabrze
Sośnica Gliwice 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Concordia Knurów
Gazobudowa Zabrze 0-3 Carbo Gliwice 19 listopada

1/2 finału

ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-3 Carbo Gliwice 6 marca
pd.
Sośnica Gliwice 0-3 Górnik II Zabrze

Finał - 5 maja

Górnik II Zabrze 0-1 Carbo Gliwice 5 maja, 16:30
Wolański 71
stadion Sparty Zabrze

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas