[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 11 czerwca

Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 Orzeł Bobrowniki
(wo)
Andaluzja II wycofała się z rozgrywek
Rozbark II Bytom 4-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Drama II Zbrosławice 3-5 Gwarek Tarnowskie Góry
pd.
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Górnik Miechowice (Bytom) 2-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Odra II Miasteczko Śląskie 3-1 Nitron Krupski Młyn
Sokół Orzech 2-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Sparta Tworóg 1-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Piast II Ożarowice 0-1 Tęcza Zendek
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-3 Przyszłość Nowe Chechło
pd. k. 3-1
Naprzód Wieszowa 0-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Budowlani II Sucha Góra (Bytom) 1-5 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 4-3 Orzeł Koty
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-2 Orzeł II Nakło Śląskie

II runda - 5-6 sierpnia
Rozbark Bytom - wolny los

Rozbark II Bytom 3-2 Olimpia Piekary Śląskie 12 sierpnia
pd.
Górnik Miechowice (Bytom) 0-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 Drama Zbrosławice
Sokół Orzech 0-5 Ruch II Radzionków
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-5 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-3 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 6 sierpnia
Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Bobrek Karb II Bytom
Unia Świerklaniec 2-3 Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Zendek 1-5 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Orzeł Bobrowniki 0-1 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Orzeł Miedary 0-3 Polonia Bytom 2 sierpnia
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-4 Szombierki Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-0 Piast Ożarowice
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Bobrek Karb Bytom
Iskra Połomia 3-9 Orzeł Nakło Śląskie

III runda - 26 sierpnia

Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
pd.
Bobrek Karb II Bytom 0-2 Rozbark Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Ruch II Radzionków
Drama Zbrosławice 1-2 Bobrek Karb Bytom 9 września
pd.
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Szombierki Bytom
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Polonia Bytom
pd.
Rozbark II Bytom 2-3 Orzeł Nakło Śląskie

IV runda - 9 września

Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-4 Rozbark Bytom
Ruch II Radzionków 3-1 Szombierki Bytom 9 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-5 Polonia Bytom
Orzeł Nakło Śląskie 6-1 Bobrek Karb Bytom 30 września

1/2 finału - 14 października

Ruch II Radzionków 1-1 Rozbark Bytom
k. 5-4
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 Polonia Bytom

Finał - 21 kwietnia

Ruch II Radzionków 0-4 Polonia Bytom 21 kwietnia, 16:00
Szemoński ?, ?, Chlebowski ?, Brosz ? (k)
na stadionie Ruchu Radzionków

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas