[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Racibórz

I runda - 6 sierpnia

LKS Pawłów 6-0 LKS Adamowice
LKS Wojnowice 1-3 LKS Samborowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-2 LKS Studzienna (Racibórz)
pd. k. 4-3
LKS Dzimierz 2-3 Buk Rudy Wielkie
Płomień Kobyla 5-1 Odra Nieboczowy
Strzelec Rzuchów 2-5 Dąb Gaszowice
LKS Gamów 3-6 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Zabełków 0-15 Naprzód Syrynia
LKS Bogunice 3-2 Włókniarz Nędza
LKS Górki Śląskie 4-1 KS Kuźnia Raciborska
LKS Owsiszcze 1-4 LKS Tworków
LKS Cyprzanów 0-8 Rafako Racibórz
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 Unia Turza Śląska
Płonia Racibórz 4-3 Ocice Racibórz
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 KS Kornowac
LKS Zawada Książęca 2-0 LKS Lyski
LKS Pstrążna 1-5 Naprzód Czyżowice
LKS Grzegorzowice 0-2 Start Pietrowice Wielkie
LKS Olza 1-7 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Bieńkowice 2-1 Czarni Nowa Wieś
Czarni II Gorzyce 0-2 Przyszłość II Rogów
Unia II Racibórz 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS Ruda Kozielska 4-1 Silesia Lubomia

II runda - 10 września

LKS Pawłów 2-9 LKS Samborowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 Naprzód 37 Krzyżkowice
Płomień Kobyla 0-3 Naprzód Syrynia
LKS Bogunice 5-0 Buk Rudy Wielkie
LKS Górki Śląskie 2-1 Przyszłość II Rogów
LKS Tworków 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Rafako Racibórz 1-4 MKS 05 Krzanowice
Unia Turza Śląska 3-0 Czarni Gorzyce
Płonia Racibórz 1-8 Przyszłość Rogów
LKS Zawada Książęca 4-0 KS Kornowac
Start Pietrowice Wielkie 0-4 Unia II Racibórz
LKS Bieńkowice 1-14 Naprzód Czyżowice
Dąb Gaszowice 1-3 Górnik Pszów
LKS Ruda Kozielska 0-4 Unia Racibórz

III runda - 23 listopada

LKS Samborowice 1-2 MKS 05 Krzanowice
Naprzód Syrynia 3-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Bogunice 0-3 Unia II Racibórz
LKS Górki Śląskie 0-2 Górnik Pszów
Unia Turza Śląska 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Zawada Książęca 1-2 Unia Racibórz
Naprzód Czyżowice 1-4 Przyszłość Rogów

1/4 finału - 7 marca
Naprzód Syrynia - wolny los

Unia Racibórz 2-3 Przyszłość Rogów
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-3 Górnik Pszów
Unia II Racibórz 3-2 MKS 05 Krzanowice

1/2 finału - 20 marca

Naprzód Syrynia 0-5 Przyszłość Rogów
Unia II Racibórz 2-1 Górnik Pszów

Finał - 21 kwietnia

Przyszłość Rogów 2-0 Unia II Racibórz
Kuś 8, Bednarek 17
na stadionie Silesii Lubomia

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas