[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Bielsko-Biała

Runda wstępna - 2-3 sierpnia
Groń Bujaków - wolny los

Zamek Grodziec Śląski 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 3-0 Sokół Buczkowice 2 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 2-1 Invest Godziszka 2 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 2-1 Drzewiarz Jasienica 2 sierpnia, 17:00

I runda - 9-10 sierpnia

Zamek Grodziec Śląski 4-1 Pionier Pisarzowice 10 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-4 LKS II Czaniec 27 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 9 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 1-3 Przełom Kaniów 10 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 5-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 9 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 5-0 GLKS Wilkowice 10 sierpnia, 17:00

II runda - 17 września
Walcownia Czechowice-Dziedzice - wolny los (po wycofaniu się LKS II Czaniec).

Zamek Grodziec Śląski 1-11 LKS Czaniec 17 września, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-2 Orzeł Kozy 17 września, 16:00
Przełom Kaniów 3-2 Sokół Hecznarowice 17 września, 16:00
pd.
KS Bestwinka 2-5 Sokół Zabrzeg 17 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2-4 LKS Bestwina 17 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała 17 września, 16:00
Zapora Porąbka 0-2 Pasjonat Dankowice 17 września, 16:00

III runda - 8 października

Przełom Kaniów 7-1 Sokół Zabrzeg 8 października, 15:30
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-5 LKS Czaniec 8 października, 15:30
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Pasjonat Dankowice 8 października, 15:30
pd. k. 5-4
po 90' 0-0
LKS Bestwina 3-2 Walcownia Czechowice-Dziedzice 8 października, 15:30

1/2 finału - 21 marca

Wilamowiczanka Wilamowice 0-0 LKS Bestwina 21 marca, 14:30
k. 2-4
Przełom Kaniów 4-7 LKS Czaniec 21 marca, 14:30

Finał - 13 kwietnia

LKS Czaniec 3-1 LKS Bestwina 13 kwietnia, 17:00
w Czańcu

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas