[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Katowice

I runda - 12 sierpnia

LKS 45 Bujaków 0-1 Strażak Mikołów
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
(wo)
na boisku 3-2
OTKKF Na Wzgórzu Świętochłowice 2-3 Ruch II Chorzów 13 sierpnia
Kamionka Mikołów 0-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
HKS Szopienice (Katowice) 1-3 MK Górnik II Katowice
Lechia 06 Mysłowice 2-3 Pogoń Imielin
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 2-1 AKS II Mikołów
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-1 MKS Siemianowice Śląskie
Sparta Katowice 2-5 Podlesianka Katowice
Hetman 22 Katowice 1-3 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Podlesianka II Katowice 3-3 Kolejarz 24 Katowice
pd. k. 3-4
Rozwój II Katowice 2-1 GKS II Katowice
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Wyzwolenie Chorzów 3-2 Górnik 09 Mysłowice 19 sierpnia

II runda - 2 września

Ruch II Chorzów 1-2 Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin 5-0 MK Górnik II Katowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 6-1 Rozwój II Katowice
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 8-1 Kolejarz 24 Katowice
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 2-4 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)
pd.
Wyzwolenie Chorzów 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
Strażak Mikołów 1-4 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)

III runda - 30 września
Grunwald Ruda Śląska, Rozwój Katowice - wolny los

Pogoń Imielin 5-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-3 Urania Ruda Śląska
pd. k. 3-5
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 4-2 Podlesianka Katowice
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-5 AKS Mikołów
Śląsk Świętochłowice 4-2 MK Górnik Katowice

1/4 finału

AKS Mikołów 2-5 Rozwój Katowice 22 listopada
Śląsk Świętochłowice 2-1 Slavia Ruda Śląska 22 listopada
Pogoń Imielin 5-7 Urania Ruda Śląska 11 listopada
pd.
po 90' 5-5
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-8 Grunwald Ruda Śląska 21 października

1/2 finału - 20 marca
Pierwotnie runda planowana na 6 marca 2004, ale z powodu trudnych warunków atmosferycznych przełożono ją na 20 marca.

Rozwój Katowice 7-2 Urania Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Śląsk Świętochłowice

Finał - 20 kwietnia

Grunwald Ruda Śląska 2-2 Rozwój Katowice 20 kwietnia, 15:30
pd. k. 4-3
w Rudzie Śląskiej; po 90' 1-1

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas