[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Kołbaskowo 22 49 15 4 3 61-31 8 2 1 35-15 7 2 2 26-16
2.  Piast Kolin 22 48 15 3 4 62-27 8 1 2 28-12 7 2 2 34-15
3.  Orzeł Grzędzice 22 46 14 4 4 54-22 8 1 2 26-14 6 3 2 28-8
4.  Zorza Tychowo 22 37 11 4 7 62-43 6 2 3 33-21 5 2 4 29-22
5.  Sparta Skalin 22 32 10 2 10 60-56 5 0 6 29-30 5 2 4 31-26 2 6 2 0 0 5-2
6.  Podlesie Sowno 22 32 9 5 8 35-37 5 4 2 21-13 4 1 6 14-24 2 0 0 0 2 2-5
7.  Orkan II Suchań 21 30 9 3 9 38-41 4 3 4 23-24 5 0 5 15-17
8.  Orzeł Małkocin 22 27 8 3 11 39-48 5 1 5 23-22 3 2 6 16-26
9.  Zenit Koszewo 22 24 6 6 10 56-62 3 5 3 15-19 3 1 7 41-43
10.  Zorza II Dobrzany 22 19 5 4 13 30-62 3 0 8 15-32 2 4 5 15-30
11.  Ogniwo Dzwonowo 22 17 4 5 13 42-77 2 3 6 24-46 2 2 7 18-31
12.  Derby Ulikowo 21 10 3 1 17 25-58 2 0 8 17-27 1 1 9 8-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Kołbaskowo    4-2 0-0 4-2 3-5 5-1 1-0 3-1 3-0 3-3 6-1 3-0 
 2 Piast Kolin2-1     2-2 4-2 1-2 3-1 3-1 2-0 6-1 1-2 1-0 3-0* 
 3 Orzeł Grzędzice2-2 1-4     3-2 2-1 3-0 1-2 6-1 3-1 2-1 1-0 2-0 
 4 Zorza Tychowo3-4 5-1 1-0     0-7 1-2 3-2 0-0 9-1 6-3 4-0 1-1 
 5 Sparta Skalin1-3 1-8 0-4 1-3     3-2 0-1 1-2 6-5 8-0 6-2 2-0 
 6 Podlesie Sowno2-2 1-1 2-0 3-0* 0-2     2-1 4-2 2-2 1-1 3-0 1-2 
 7 Orkan II Suchań1-2 0-7 2-4 1-5 1-1 2-0     2-0 6-1 1-1 2-2 5-1 
 8 Orzeł Małkocin0-3 0-1 0-6 3-3 4-2 3-0 1-2     1-2 1-0 4-2 6-1 
 9 Zenit Koszewo1-0 1-1 0-2 1-1 1-7 1-1 4-2 1-3     1-1 1-1 3-0* 
 10 Zorza II Dobrzany2-3 0-4 0-5 1-4 6-1 0-1 0-1 3-1 0-4     1-7 2-1 
 11 Ogniwo Dzwonowo0-2 2-4 1-1 0-1 3-3 3-4 2-3 2-2 2-23 6-1     3-2 
 12 Derby Ulikowo2-4 0-1 0-4 1-6 5-0 0-2 2-4 5-1 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Zorza II Dobrzany 0-4 Zenit Koszewo
LZS Kołbaskowo 4-2 Zorza Tychowo
Orzeł Małkocin 4-2 Ogniwo Dzwonowo
Podlesie Sowno 0-2 Sparta Skalin
Derby Ulikowo 0-4 Orzeł Grzędzice
Piast Kolin 3-1 Orkan II Suchań

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Zenit Koszewo 4-2 Orkan II Suchań
Orzeł Grzędzice 1-4 Piast Kolin
Sparta Skalin 2-0 Derby Ulikowo
Ogniwo Dzwonowo 3-4 Podlesie Sowno
Zorza Tychowo 0-0 Orzeł Małkocin
Zorza II Dobrzany 2-3 LZS Kołbaskowo

Kolejka 3 - 1-2 września

LZS Kołbaskowo 3-0 Zenit Koszewo
Orzeł Małkocin 1-0 Zorza II Dobrzany
Podlesie Sowno 3-0 Zorza Tychowo
(wo)
Derby Ulikowo 2-3 Ogniwo Dzwonowo
Piast Kolin 1-2 Sparta Skalin
Orkan II Suchań 2-4 Orzeł Grzędzice

Kolejka 4 - 8-9 września

Zenit Koszewo 0-2 Orzeł Grzędzice
Sparta Skalin 0-1 Orkan II Suchań
Ogniwo Dzwonowo 2-4 Piast Kolin
Zorza Tychowo 1-1 Derby Ulikowo
Zorza II Dobrzany 0-1 Podlesie Sowno
LZS Kołbaskowo 3-1 Orzeł Małkocin

Kolejka 5 - 15-16 września

Orzeł Małkocin 1-2 Zenit Koszewo
Podlesie Sowno 2-2 LZS Kołbaskowo
Derby Ulikowo 0-2 Zorza II Dobrzany
Piast Kolin 4-2 Zorza Tychowo
Orkan II Suchań 2-2 Ogniwo Dzwonowo
Orzeł Grzędzice 2-1 Sparta Skalin

Kolejka 6 - 22-23 września

Zenit Koszewo 1-7 Sparta Skalin
Ogniwo Dzwonowo 1-1 Orzeł Grzędzice
Zorza Tychowo 3-2 Orkan II Suchań
Zorza II Dobrzany 0-4 Piast Kolin
LZS Kołbaskowo 3-0 Derby Ulikowo
Orzeł Małkocin 3-0 Podlesie Sowno

Kolejka 7 - 29-30 września

Podlesie Sowno 2-2 Zenit Koszewo
Derby Ulikowo 2-4 Orzeł Małkocin
Piast Kolin 2-1 LZS Kołbaskowo
Orkan II Suchań 1-1 Zorza II Dobrzany
Orzeł Grzędzice 3-2 Zorza Tychowo
Sparta Skalin 6-2 Ogniwo Dzwonowo

Kolejka 8 - 6-7 października

Zenit Koszewo 1-1 Ogniwo Dzwonowo
Zorza Tychowo 0-7 Sparta Skalin
Zorza II Dobrzany 0-5 Orzeł Grzędzice
LZS Kołbaskowo 1-0 Orkan II Suchań
Orzeł Małkocin 0-1 Piast Kolin
Podlesie Sowno 1-2 Derby Ulikowo

Kolejka 9 - 13-14 października

Derby Ulikowo 5-1 Zenit Koszewo
Piast Kolin 3-1 Podlesie Sowno
Orkan II Suchań 2-0 Orzeł Małkocin
Orzeł Grzędzice 2-2 LZS Kołbaskowo
Sparta Skalin 8-0 Zorza II Dobrzany
Ogniwo Dzwonowo 0-1 Zorza Tychowo

Kolejka 10 - 20-21 października

Zenit Koszewo 1-1 Zorza Tychowo
Zorza II Dobrzany 1-7 Ogniwo Dzwonowo
LZS Kołbaskowo 3-5 Sparta Skalin
Orzeł Małkocin 0-6 Orzeł Grzędzice
Podlesie Sowno 2-1 Orkan II Suchań
Derby Ulikowo 0-1 Piast Kolin

Kolejka 11 - 27-28 października

Piast Kolin 6-1 Zenit Koszewo
Orkan II Suchań 5-1 Derby Ulikowo
Orzeł Grzędzice 3-0 Podlesie Sowno
Sparta Skalin 1-2 Orzeł Małkocin
Ogniwo Dzwonowo 0-2 LZS Kołbaskowo
Zorza Tychowo 6-3 Zorza II Dobrzany

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Zenit Koszewo 1-1 Zorza II Dobrzany
Zorza Tychowo 3-4 LZS Kołbaskowo
Ogniwo Dzwonowo 2-2 Orzeł Małkocin
Sparta Skalin 3-2 Podlesie Sowno
Orzeł Grzędzice 2-0 Derby Ulikowo
Orkan II Suchań 0-7 Piast Kolin

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Orkan II Suchań 6-1 Zenit Koszewo
Piast Kolin 2-2 Orzeł Grzędzice
Derby Ulikowo 5-0 Sparta Skalin
Podlesie Sowno 3-0 Ogniwo Dzwonowo
Orzeł Małkocin 3-3 Zorza Tychowo
LZS Kołbaskowo 3-3 Zorza II Dobrzany

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Zenit Koszewo 1-0 LZS Kołbaskowo
Zorza II Dobrzany 3-1 Orzeł Małkocin
Zorza Tychowo 1-2 Podlesie Sowno
Ogniwo Dzwonowo 3-2 Derby Ulikowo
Sparta Skalin 1-8 Piast Kolin
Orzeł Grzędzice 1-2 Orkan II Suchań

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Orzeł Grzędzice 3-1 Zenit Koszewo
Orkan II Suchań 1-1 Sparta Skalin
Piast Kolin 1-0 Ogniwo Dzwonowo
Derby Ulikowo 1-6 Zorza Tychowo
Podlesie Sowno 1-1 Zorza II Dobrzany
Orzeł Małkocin 0-3 LZS Kołbaskowo

Kolejka 16 - 3-4 maja

Zenit Koszewo 1-3 Orzeł Małkocin
LZS Kołbaskowo 5-1 Podlesie Sowno
Zorza II Dobrzany 2-1 Derby Ulikowo
Zorza Tychowo 5-1 Piast Kolin
Ogniwo Dzwonowo 2-3 Orkan II Suchań
Sparta Skalin 0-4 Orzeł Grzędzice

Kolejka 17 - 10-11 maja

Sparta Skalin 6-5 Zenit Koszewo
Orzeł Grzędzice 1-0 Ogniwo Dzwonowo
Orkan II Suchań 1-5 Zorza Tychowo
Piast Kolin 1-2 Zorza II Dobrzany
Derby Ulikowo 2-4 LZS Kołbaskowo
Podlesie Sowno 4-2 Orzeł Małkocin

Kolejka 18 - 17-18 maja

Zenit Koszewo 1-1 Podlesie Sowno
Orzeł Małkocin 6-1 Derby Ulikowo
LZS Kołbaskowo 4-2 Piast Kolin
Zorza II Dobrzany 0-1 Orkan II Suchań
Zorza Tychowo 1-0 Orzeł Grzędzice
Ogniwo Dzwonowo 3-3 Sparta Skalin

Kolejka 19 - 24-25 maja

Ogniwo Dzwonowo 2-23 Zenit Koszewo
Sparta Skalin 1-3 Zorza Tychowo
Orzeł Grzędzice 2-1 Zorza II Dobrzany
Orkan II Suchań 1-2 LZS Kołbaskowo
Piast Kolin 2-0 Orzeł Małkocin
Derby Ulikowo 0-2 Podlesie Sowno

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Zenit Koszewo 3-0 Derby Ulikowo
(wo)
mecz się nie odbył
Podlesie Sowno 1-1 Piast Kolin
Orzeł Małkocin 1-2 Orkan II Suchań
LZS Kołbaskowo 0-0 Orzeł Grzędzice
Zorza II Dobrzany 6-1 Sparta Skalin
Zorza Tychowo 4-0 Ogniwo Dzwonowo

Kolejka 21 - 8 czerwca

Zorza Tychowo 9-1 Zenit Koszewo
Ogniwo Dzwonowo 6-1 Zorza II Dobrzany
Sparta Skalin 1-3 LZS Kołbaskowo
Orzeł Grzędzice 6-1 Orzeł Małkocin
Orkan II Suchań 2-0 Podlesie Sowno
Piast Kolin 3-0 Derby Ulikowo
(wo)

Kolejka 22 - 15 czerwca

Zenit Koszewo 1-1 Piast Kolin
Derby Ulikowo - Orkan II Suchań
Podlesie Sowno 2-0 Orzeł Grzędzice
Orzeł Małkocin 4-2 Sparta Skalin
LZS Kołbaskowo 6-1 Ogniwo Dzwonowo
Zorza II Dobrzany 1-4 Zorza Tychowo

Klasa A 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin IV)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin V)

Klasa B 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas