[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Santos Sarbinowo 26 62 20 2 4 75-34 11 0 2 42-17 9 2 2 33-17
2.  Piast Piaseczno 26 49 14 7 5 59-31 9 2 2 32-15 5 5 3 27-16
3.  Chrobry/Dąb II Boleszkowice 26 48 15 3 8 62-46 8 2 3 33-25 7 1 5 29-21
4.  Zieloni Zielin 26 41 12 5 9 57-54 6 5 2 33-21 6 0 7 24-33
5.  Piast Karsko 26 37 12 1 13 50-67 8 0 5 29-32 4 1 8 21-35 2 3 1 0 1 3-2
6.  Orkan Rów 26 37 11 4 11 47-47 8 2 3 32-20 3 2 8 15-27 2 3 1 0 1 2-3
7.  Morzycko Moryń 26 36 11 3 12 49-45 8 1 4 27-16 3 2 8 22-29
8.  GKS Golenice 26 34 10 4 12 42-52 6 2 5 22-21 4 2 7 20-31
9.  Witniczanka Witnica 26 32 9 5 12 45-55 7 1 5 24-20 2 4 7 21-35 2 3 1 0 1 4-3
10.  Sekwoja Brwice 26 32 9 5 12 41-50 7 3 3 28-20 2 2 9 13-30 2 3 1 0 1 3-4
11.  Chrobry Lisie Pole 26 30 9 3 14 42-54 6 2 5 24-21 3 1 9 18-33
12.  Zryw Góralice 26 29 8 5 13 44-59 5 3 5 23-22 3 2 8 21-37
13.  Tywa Swobnica 26 25 6 7 13 59-66 5 4 4 33-27 1 3 9 26-39 2 2 0 2 0 6-6
14.  Olimpia Troszyn 26 25 7 4 15 46-58 4 2 7 31-28 3 2 8 15-30 2 2 0 2 0 6-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Santos Sarbinowo    3-1 3-1 4-1 1-3 3-0 5-1 5-1 4-1 1-0 1-2 3-1 5-4 4-1 
 2 Piast Piaseczno3-1     3-2 2-3 5-0 1-0 2-2 1-0 5-1 3-1 1-0 3-1 2-2 1-2 
 3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice1-1 2-3     0-4 6-4 2-1 3-2 2-1 0-0 5-1 5-4 4-0 3-1 0-3 
 4 Zieloni Zielin0-1 2-2 1-0     5-2 3-2 1-1 2-2 2-2 1-1 4-0 5-2 5-3 2-3 
 5 Piast Karsko2-5 0-10 2-4 1-4     3-1 1-0 5-1 3-2 1-2 1-0 5-3 3-0* 2-0 
 6 Orkan Rów4-2 4-3 0-1 4-1 1-0     4-2 3-4 3-3 3-0 0-2 0-0 3-1 3-1 
 7 Morzycko Moryń1-3 1-0 3-0* 4-1 2-1 0-2     1-4 3-1 1-1 4-0 4-0 1-3 2-0 
 8 GKS Golenice1-1 0-1 1-4 4-1 4-0 0-0 0-6     1-2 3-2 2-1 0-2 2-1 4-0 
 9 Witniczanka Witnica0-1 0-0 1-4 1-2 3-0 1-5 3-0 2-3     3-1 1-0 5-3 3-1 1-0 
 10 Sekwoja Brwice1-5 0-1 1-1 2-3 3-1 4-1 2-0 2-0 2-1     4-4 3-0 3-2 1-1 
 11 Chrobry Lisie Pole2-3 1-1 2-1 4-1 2-4 2-0 1-2 0-0 2-3 3-1     1-3 3-2 1-0 
 12 Zryw Góralice0-4 2-2 1-2 2-1 0-1 0-1 2-1 1-3 2-2 2-0 2-1     3-3 6-1 
 13 Tywa Swobnica2-4 1-1 1-6 5-1 1-3 1-1 4-1 1-0 4-1 1-2 7-2 2-2     3-3 
 14 Olimpia Troszyn0-2 0-2 2-3 0-1 2-2 7-1 1-4 6-1 4-2 3-1 1-2 2-4 3-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Piast Karsko 1-0 Morzycko Moryń
Orkan Rów 3-4 GKS Golenice
Tywa Swobnica 4-1 Witniczanka Witnica 18 listopada
Zieloni Zielin 2-3 Olimpia Troszyn
Chrobry Lisie Pole 1-3 Zryw Góralice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-1 Santos Sarbinowo
Sekwoja Brwice 0-1 Piast Piaseczno

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Morzycko Moryń 1-0 Piast Piaseczno
Santos Sarbinowo 1-0 Sekwoja Brwice
Zryw Góralice 1-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Olimpia Troszyn 1-2 Chrobry Lisie Pole
Witniczanka Witnica 1-2 Zieloni Zielin
GKS Golenice 2-1 Tywa Swobnica
Piast Karsko 3-1 Orkan Rów

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Orkan Rów 4-2 Morzycko Moryń
Tywa Swobnica 1-3 Piast Karsko
Zieloni Zielin 2-2 GKS Golenice
Chrobry Lisie Pole 2-3 Witniczanka Witnica
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-3 Olimpia Troszyn
Sekwoja Brwice 3-0 Zryw Góralice
Piast Piaseczno 3-1 Santos Sarbinowo

Kolejka 4 - 1-2 września

Morzycko Moryń 1-3 Santos Sarbinowo
Zryw Góralice 2-2 Piast Piaseczno
Olimpia Troszyn 3-1 Sekwoja Brwice
Witniczanka Witnica 1-4 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
GKS Golenice 2-1 Chrobry Lisie Pole
Piast Karsko 1-4 Zieloni Zielin
Orkan Rów 3-1 Tywa Swobnica

Kolejka 5 - 8-9 września

Tywa Swobnica 4-1 Morzycko Moryń
Zieloni Zielin 3-2 Orkan Rów
Chrobry Lisie Pole 2-4 Piast Karsko
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-1 GKS Golenice
Sekwoja Brwice 2-1 Witniczanka Witnica
Piast Piaseczno 1-2 Olimpia Troszyn
Santos Sarbinowo 3-1 Zryw Góralice

Kolejka 6 - 15-16 września

Morzycko Moryń 4-0 Zryw Góralice
Olimpia Troszyn 0-2 Santos Sarbinowo
Witniczanka Witnica 0-0 Piast Piaseczno
GKS Golenice 3-2 Sekwoja Brwice
Piast Karsko 2-4 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Orkan Rów 0-2 Chrobry Lisie Pole
Tywa Swobnica 5-1 Zieloni Zielin

Kolejka 7 - 22-23 września

Zieloni Zielin 1-1 Morzycko Moryń
Chrobry Lisie Pole 3-2 Tywa Swobnica
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-1 Orkan Rów
Sekwoja Brwice 3-1 Piast Karsko
Piast Piaseczno 1-0 GKS Golenice
Santos Sarbinowo 4-1 Witniczanka Witnica
Zryw Góralice 6-1 Olimpia Troszyn

Kolejka 8 - 29-30 września

Morzycko Moryń 2-0 Olimpia Troszyn
Witniczanka Witnica 5-3 Zryw Góralice
GKS Golenice 1-1 Santos Sarbinowo
Piast Karsko 0-10 Piast Piaseczno
Orkan Rów 3-0 Sekwoja Brwice
Tywa Swobnica 1-6 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zieloni Zielin 4-0 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 9 - 6-7 października

Chrobry Lisie Pole 1-2 Morzycko Moryń
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-4 Zieloni Zielin
Sekwoja Brwice 3-2 Tywa Swobnica
Piast Piaseczno 1-0 Orkan Rów
Santos Sarbinowo 1-3 Piast Karsko
Zryw Góralice 1-3 GKS Golenice
Olimpia Troszyn 4-2 Witniczanka Witnica

Kolejka 10 - 13-14 października

Morzycko Moryń 3-1 Witniczanka Witnica
GKS Golenice 4-0 Olimpia Troszyn
Piast Karsko 5-3 Zryw Góralice
Orkan Rów 4-2 Santos Sarbinowo
Tywa Swobnica 1-1 Piast Piaseczno
Zieloni Zielin 1-1 Sekwoja Brwice
Chrobry Lisie Pole 2-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice

Kolejka 11 - 20-21 października

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-2 Morzycko Moryń
Sekwoja Brwice 4-4 Chrobry Lisie Pole
Piast Piaseczno 2-3 Zieloni Zielin
Santos Sarbinowo 5-4 Tywa Swobnica
Zryw Góralice 0-1 Orkan Rów
Olimpia Troszyn 2-2 Piast Karsko
Witniczanka Witnica 2-3 GKS Golenice

Kolejka 12 - 27-28 października

Morzycko Moryń 1-4 GKS Golenice
Piast Karsko 3-2 Witniczanka Witnica
Orkan Rów 3-1 Olimpia Troszyn
Tywa Swobnica 2-2 Zryw Góralice
Zieloni Zielin 0-1 Santos Sarbinowo
Chrobry Lisie Pole 1-1 Piast Piaseczno
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 5-1 Sekwoja Brwice

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Sekwoja Brwice 2-0 Morzycko Moryń
Piast Piaseczno 3-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Santos Sarbinowo 1-2 Chrobry Lisie Pole
Zryw Góralice 2-1 Zieloni Zielin
Olimpia Troszyn 3-3 Tywa Swobnica
Witniczanka Witnica 1-5 Orkan Rów
GKS Golenice 4-0 Piast Karsko

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Morzycko Moryń 2-1 Piast Karsko
GKS Golenice 0-0 Orkan Rów
Witniczanka Witnica 3-1 Tywa Swobnica
Olimpia Troszyn 0-1 Zieloni Zielin
Zryw Góralice 2-1 Chrobry Lisie Pole
Santos Sarbinowo 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Piast Piaseczno 3-1 Sekwoja Brwice

Kolejka 15 - 29-30 marca

Piast Piaseczno 2-2 Morzycko Moryń
Sekwoja Brwice 1-5 Santos Sarbinowo
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-0 Zryw Góralice
Chrobry Lisie Pole 1-0 Olimpia Troszyn
Zieloni Zielin 2-2 Witniczanka Witnica
Tywa Swobnica 1-0 GKS Golenice
Orkan Rów 1-0 Piast Karsko

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Morzycko Moryń 0-2 Orkan Rów
Piast Karsko 3-0 Tywa Swobnica
(wo)
goście nie dojechali
GKS Golenice 4-1 Zieloni Zielin
Witniczanka Witnica 1-0 Chrobry Lisie Pole
Olimpia Troszyn 2-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zryw Góralice 2-0 Sekwoja Brwice
Santos Sarbinowo 3-1 Piast Piaseczno

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Santos Sarbinowo 5-1 Morzycko Moryń
Piast Piaseczno 3-1 Zryw Góralice
Sekwoja Brwice 1-1 Olimpia Troszyn
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-0 Witniczanka Witnica
Chrobry Lisie Pole 0-0 GKS Golenice
Zieloni Zielin 5-2 Piast Karsko
Tywa Swobnica 1-1 Orkan Rów

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Morzycko Moryń 1-3 Tywa Swobnica
Orkan Rów 4-1 Zieloni Zielin
Piast Karsko 1-0 Chrobry Lisie Pole
GKS Golenice 1-4 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Witniczanka Witnica 3-1 Sekwoja Brwice 7 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Troszyn 0-2 Piast Piaseczno
Zryw Góralice 0-4 Santos Sarbinowo

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Zryw Góralice 2-1 Morzycko Moryń
Santos Sarbinowo 4-1 Olimpia Troszyn
Piast Piaseczno 5-1 Witniczanka Witnica
Sekwoja Brwice 2-0 GKS Golenice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 6-4 Piast Karsko
Chrobry Lisie Pole 2-0 Orkan Rów
Zieloni Zielin 5-3 Tywa Swobnica

Kolejka 20 - 3-4 maja

Morzycko Moryń 4-1 Zieloni Zielin
Tywa Swobnica 7-2 Chrobry Lisie Pole
Orkan Rów 0-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Piast Karsko 1-2 Sekwoja Brwice
GKS Golenice 0-1 Piast Piaseczno
Witniczanka Witnica 0-1 Santos Sarbinowo
Olimpia Troszyn 2-4 Zryw Góralice

Kolejka 21 - 10-11 maja

Olimpia Troszyn 1-4 Morzycko Moryń
Zryw Góralice 2-2 Witniczanka Witnica
Santos Sarbinowo 5-1 GKS Golenice
Piast Piaseczno 5-0 Piast Karsko
Sekwoja Brwice 4-1 Orkan Rów
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-1 Tywa Swobnica
Chrobry Lisie Pole 4-1 Zieloni Zielin

Kolejka 22 - 17-18 maja

Morzycko Moryń 4-0 Chrobry Lisie Pole
Zieloni Zielin 1-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Tywa Swobnica 1-2 Sekwoja Brwice
Orkan Rów 4-3 Piast Piaseczno
Piast Karsko 2-5 Santos Sarbinowo
GKS Golenice 0-2 Zryw Góralice
Witniczanka Witnica 1-0 Olimpia Troszyn

Kolejka 23 - 24-25 maja

Witniczanka Witnica 3-0 Morzycko Moryń
Olimpia Troszyn 6-1 GKS Golenice
Zryw Góralice 0-1 Piast Karsko
Santos Sarbinowo 3-0 Orkan Rów
Piast Piaseczno 2-2 Tywa Swobnica
Sekwoja Brwice 2-3 Zieloni Zielin
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 5-4 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Morzycko Moryń 3-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
(wo)
goście nie dojechali
Chrobry Lisie Pole 3-1 Sekwoja Brwice
Zieloni Zielin 2-2 Piast Piaseczno
Tywa Swobnica 2-4 Santos Sarbinowo
Orkan Rów 0-0 Zryw Góralice
Piast Karsko 2-0 Olimpia Troszyn
GKS Golenice 1-2 Witniczanka Witnica

Kolejka 25 - 8 czerwca

GKS Golenice 0-6 Morzycko Moryń
Witniczanka Witnica 3-0 Piast Karsko
Olimpia Troszyn 7-1 Orkan Rów
Zryw Góralice 3-3 Tywa Swobnica
Santos Sarbinowo 4-1 Zieloni Zielin
Piast Piaseczno 1-0 Chrobry Lisie Pole
Sekwoja Brwice 1-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice

Kolejka 26 - 15 czerwca

Morzycko Moryń 1-1 Sekwoja Brwice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-3 Piast Piaseczno
Chrobry Lisie Pole 2-3 Santos Sarbinowo
Zieloni Zielin 5-2 Zryw Góralice
Tywa Swobnica 3-3 Olimpia Troszyn
Orkan Rów 3-3 Witniczanka Witnica
Piast Karsko 5-1 GKS Golenice

Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin II)

Klasa A 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin V)

Klasa B 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas