[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Woda Rzecko 30 79 26 1 3 105-23 14 0 1 53-9 12 1 2 52-14
2.  Osadnik Myślibórz 30 74 24 2 4 82-24 11 1 3 40-14 13 1 1 42-10
3.  Sparta Godków 30 56 17 5 8 68-37 11 1 3 45-13 6 4 5 23-24
4.  Myśla Dargomyśl 30 55 17 4 9 66-55 10 1 4 38-27 7 3 5 28-28
5.  Unia Dolice 30 53 16 5 9 65-49 11 2 2 43-18 5 3 7 22-31
6.  Odrzanka Radziszewo 30 50 14 8 8 67-40 9 3 3 43-15 5 5 5 24-25
7.  Czcibor Cedynia 30 47 15 2 13 68-49 10 0 5 36-17 5 2 8 32-32
8.  Klon Krzęcin 30 40 11 7 12 57-61 8 3 4 38-26 3 4 8 19-35
9.  Pogoń II Barlinek 30 39 11 6 13 56-63 7 5 3 35-24 4 1 10 21-39 2 6 2 0 0 5-1
10.  Sokół Granowo 30 39 12 3 15 54-68 6 3 6 32-30 6 0 9 22-38 2 0 0 0 2 1-5
11.  Remor Recz 30 34 10 4 16 43-68 8 2 5 29-27 2 2 11 14-41
12.  Jedność Przewłoki 30 28 7 7 16 45-67 5 4 6 21-24 2 3 10 24-43 2 3 1 0 1 4-3
13.  Łabędź Widuchowa 30 28 8 4 18 39-73 6 2 7 29-35 2 2 11 10-38 2 3 1 0 1 3-4
14.  Sęp Brzesko 30 27 7 6 17 35-69 5 4 6 25-34 2 2 11 10-35
15.  Sokół Różańsko 30 19 4 7 19 44-80 3 4 8 29-29 1 3 11 15-51
16.  Pomorzanin Cychry 30 15 4 3 23 36-104 4 2 9 19-33 0 1 14 17-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Woda Rzecko    3-0 2-0 0-3* 4-1 3-0 4-0 4-1 7-0 1-0 2-0 2-1 3-0* 8-0 7-1 3-2 
 2 Osadnik Myślibórz0-4     3-0 0-3 0-0 1-0 0-5 3-0* 3-0 7-0 7-1 2-0 4-0 1-0 7-0 2-1 
 3 Sparta Godków3-0 0-2     2-0 3-1 1-2 0-4 7-0 4-1 2-0 4-0 2-1 4-1 0-0 4-1 9-0 
 4 Myśla Dargomyśl2-7 0-5 4-2     2-2 1-0 2-0 1-2 3-2 7-0 2-1 2-1 5-0 2-1 1-3 4-1 
 5 Unia Dolice0-3 1-3 3-1 2-1     5-3 2-1 2-2 4-1 4-1 4-0 5-0 0-0 2-0 4-0 5-2 
 6 Odrzanka Radziszewo0-3 1-2 1-1 5-0 3-2     3-1 1-1 5-0 5-1 6-0 1-2 4-1 2-0 5-0 1-1 
 7 Czcibor Cedynia2-1 0-3 1-2 2-0 3-0* 2-0     2-0 2-3 1-3 3-2 5-1 0-1 3-0 6-1 4-0 
 8 Klon Krzęcin0-4 2-3 1-1 3-3 2-0 2-4 4-1     2-1 3-0 0-1 4-4 2-0 4-0 5-2 4-2 
 9 Pogoń II Barlinek1-3 0-3 3-0 3-3 4-2 1-3 4-1 2-2     1-0 1-1 1-1 2-1 2-1 1-1 9-2 
 10 Sokół Granowo0-1 2-2 3-5 0-2 2-2 1-1 1-3 0-2 1-4     3-2 6-1 5-1 2-1 1-0 5-3 
 11 Remor Recz1-6 0-2 0-1 5-1 0-2 1-1 3-2 4-1 2-1 0-3     3-2 2-1 1-1 2-1 5-2 
 12 Jedność Przewłoki1-2 0-3 1-1 2-4 4-0 2-2 2-2 1-5 0-0 0-2 1-0     3-0 0-2 2-0 2-1 
 13 Łabędź Widuchowa0-5 0-5 0-3* 1-2 0-2 2-2 1-5 3-1 1-2 3-2 3-3 3-1     3-1 2-1 7-0 
 14 Sęp Brzesko1-6 0-5 1-3 1-3 2-3 0-0 1-0 2-1 3-2 1-4 2-1 2-2 1-1     3-3 5-0 
 15 Sokół Różańsko2-2 1-2 1-1 1-2 1-2 3-4 2-2 1-1 2-1 2-3 1-2 4-1 1-3 1-3     6-0 
 16 Pomorzanin Cychry1-5 0-2 0-2 1-1 1-3 0-2 3-5 2-0 0-3 1-3 2-0 1-6 2-0 4-0 1-1     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Odrzanka Radziszewo 1-2 Osadnik Myślibórz
Remor Recz 2-1 Łabędź Widuchowa
Jedność Przewłoki 0-2 Sokół Granowo
Sparta Godków 3-1 Unia Dolice
Pomorzanin Cychry 0-3 Pogoń II Barlinek
Sokół Różańsko 1-3 Sęp Brzesko
Woda Rzecko 0-3 Myśla Dargomyśl
(wo)
Klon Krzęcin 4-1 Czcibor Cedynia

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Osadnik Myślibórz 0-5 Czcibor Cedynia
Myśla Dargomyśl 1-2 Klon Krzęcin
Sęp Brzesko 1-6 Woda Rzecko
Pogoń II Barlinek 1-1 Sokół Różańsko
Unia Dolice 5-2 Pomorzanin Cychry
Sokół Granowo 3-5 Sparta Godków
Łabędź Widuchowa 3-1 Jedność Przewłoki
Odrzanka Radziszewo 6-0 Remor Recz

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Remor Recz 0-2 Osadnik Myślibórz
Jedność Przewłoki 2-2 Odrzanka Radziszewo
Sparta Godków 4-1 Łabędź Widuchowa
Pomorzanin Cychry 1-3 Sokół Granowo
Sokół Różańsko 1-2 Unia Dolice
Woda Rzecko 7-0 Pogoń II Barlinek
Klon Krzęcin 4-0 Sęp Brzesko
Czcibor Cedynia 2-0 Myśla Dargomyśl

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Osadnik Myślibórz 0-3 Myśla Dargomyśl
Sęp Brzesko 1-0 Czcibor Cedynia
Pogoń II Barlinek 2-2 Klon Krzęcin
Unia Dolice 0-3 Woda Rzecko
Sokół Granowo 1-0 Sokół Różańsko
Łabędź Widuchowa 7-0 Pomorzanin Cychry
Odrzanka Radziszewo 1-1 Sparta Godków
Remor Recz 3-2 Jedność Przewłoki

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Jedność Przewłoki 0-3 Osadnik Myślibórz
Sparta Godków 4-0 Remor Recz
Pomorzanin Cychry 0-2 Odrzanka Radziszewo
Sokół Różańsko 1-3 Łabędź Widuchowa
Woda Rzecko 1-0 Sokół Granowo
Klon Krzęcin 2-0 Unia Dolice
Czcibor Cedynia 2-3 Pogoń II Barlinek
Myśla Dargomyśl 2-1 Sęp Brzesko

Kolejka 6 - 1-2 września

Osadnik Myślibórz 1-0 Sęp Brzesko
Pogoń II Barlinek 3-3 Myśla Dargomyśl
Unia Dolice 2-1 Czcibor Cedynia
Sokół Granowo 0-2 Klon Krzęcin
Łabędź Widuchowa 0-5 Woda Rzecko
Odrzanka Radziszewo 5-0 Sokół Różańsko
Remor Recz 5-2 Pomorzanin Cychry
Jedność Przewłoki 1-1 Sparta Godków

Kolejka 7 - 8-9 września

Sparta Godków 0-2 Osadnik Myślibórz
Pomorzanin Cychry 1-6 Jedność Przewłoki
Sokół Różańsko 1-2 Remor Recz
Woda Rzecko 3-0 Odrzanka Radziszewo
Klon Krzęcin 2-0 Łabędź Widuchowa
Czcibor Cedynia 1-3 Sokół Granowo
Myśla Dargomyśl 2-2 Unia Dolice
Sęp Brzesko 3-2 Pogoń II Barlinek

Kolejka 8 - 15-16 września

Osadnik Myślibórz 3-0 Pogoń II Barlinek
Unia Dolice 2-0 Sęp Brzesko
Sokół Granowo 0-2 Myśla Dargomyśl
Łabędź Widuchowa 1-5 Czcibor Cedynia
Odrzanka Radziszewo 1-1 Klon Krzęcin
Remor Recz 1-6 Woda Rzecko
Jedność Przewłoki 2-0 Sokół Różańsko
Sparta Godków 9-0 Pomorzanin Cychry

Kolejka 9 - 22-23 września

Pomorzanin Cychry 0-2 Osadnik Myślibórz
Sokół Różańsko 1-1 Sparta Godków
Woda Rzecko 2-1 Jedność Przewłoki
Klon Krzęcin 0-1 Remor Recz
Czcibor Cedynia 2-0 Odrzanka Radziszewo
Myśla Dargomyśl 5-0 Łabędź Widuchowa
Sęp Brzesko 1-4 Sokół Granowo
Pogoń II Barlinek 4-2 Unia Dolice

Kolejka 10 - 29-30 września

Osadnik Myślibórz 0-0 Unia Dolice
Sokół Granowo 1-4 Pogoń II Barlinek
Łabędź Widuchowa 3-1 Sęp Brzesko
Odrzanka Radziszewo 5-0 Myśla Dargomyśl
Remor Recz 3-2 Czcibor Cedynia
Jedność Przewłoki 1-5 Klon Krzęcin
Sparta Godków 3-0 Woda Rzecko
Pomorzanin Cychry 1-1 Sokół Różańsko

Kolejka 11 - 6-7 października

Sokół Różańsko 1-2 Osadnik Myślibórz
Woda Rzecko 3-2 Pomorzanin Cychry
Klon Krzęcin 1-1 Sparta Godków
Czcibor Cedynia 5-1 Jedność Przewłoki
Myśla Dargomyśl 2-1 Remor Recz
Sęp Brzesko 0-0 Odrzanka Radziszewo
Pogoń II Barlinek 2-1 Łabędź Widuchowa
Unia Dolice 4-1 Sokół Granowo

Kolejka 12 - 13-14 października

Osadnik Myślibórz 7-0 Sokół Granowo
Łabędź Widuchowa 0-2 Unia Dolice
Odrzanka Radziszewo 5-0 Pogoń II Barlinek
Remor Recz 1-1 Sęp Brzesko
Jedność Przewłoki 2-4 Myśla Dargomyśl
Sparta Godków 0-4 Czcibor Cedynia
Pomorzanin Cychry 2-0 Klon Krzęcin
Sokół Różańsko 2-2 Woda Rzecko

Kolejka 13 - 20-21 października

Woda Rzecko 3-0 Osadnik Myślibórz
Klon Krzęcin 5-2 Sokół Różańsko
Czcibor Cedynia 4-0 Pomorzanin Cychry
Myśla Dargomyśl 4-2 Sparta Godków
Sęp Brzesko 2-2 Jedność Przewłoki
Pogoń II Barlinek 1-1 Remor Recz
Unia Dolice 5-3 Odrzanka Radziszewo
Sokół Granowo 5-1 Łabędź Widuchowa

Kolejka 14 - 27-28 października

Osadnik Myślibórz 4-0 Łabędź Widuchowa
Odrzanka Radziszewo 5-1 Sokół Granowo
Remor Recz 0-2 Unia Dolice
Jedność Przewłoki 0-0 Pogoń II Barlinek
Sparta Godków 0-0 Sęp Brzesko
Pomorzanin Cychry 1-1 Myśla Dargomyśl
Sokół Różańsko 2-2 Czcibor Cedynia
Woda Rzecko 4-1 Klon Krzęcin

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Klon Krzęcin 2-3 Osadnik Myślibórz
Czcibor Cedynia 2-1 Woda Rzecko
Myśla Dargomyśl 1-3 Sokół Różańsko
Sęp Brzesko 5-0 Pomorzanin Cychry
Pogoń II Barlinek 3-0 Sparta Godków
Unia Dolice 5-0 Jedność Przewłoki
Sokół Granowo 3-2 Remor Recz
Łabędź Widuchowa 2-2 Odrzanka Radziszewo

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Osadnik Myślibórz 1-0 Odrzanka Radziszewo
Łabędź Widuchowa 3-3 Remor Recz
Sokół Granowo 6-1 Jedność Przewłoki
Unia Dolice 3-1 Sparta Godków
Pogoń II Barlinek 9-2 Pomorzanin Cychry
Sęp Brzesko 3-3 Sokół Różańsko
Myśla Dargomyśl 2-7 Woda Rzecko
Czcibor Cedynia 2-0 Klon Krzęcin

Kolejka 17 - 15-16 marca

Czcibor Cedynia 0-3 Osadnik Myślibórz
Klon Krzęcin 3-3 Myśla Dargomyśl
Woda Rzecko 8-0 Sęp Brzesko
Sokół Różańsko 2-1 Pogoń II Barlinek
Pomorzanin Cychry 1-3 Unia Dolice
Sparta Godków 2-0 Sokół Granowo
Jedność Przewłoki 3-0 Łabędź Widuchowa
Remor Recz 1-1 Odrzanka Radziszewo

Kolejka 18 - 22 marca

Osadnik Myślibórz 7-1 Remor Recz
Odrzanka Radziszewo 1-2 Jedność Przewłoki
Łabędź Widuchowa 0-3 Sparta Godków
(wo)
piłkarze Łabędzia nie posiadali ważnych badań lekarskich.
Sokół Granowo 5-3 Pomorzanin Cychry
Unia Dolice 4-0 Sokół Różańsko
Pogoń II Barlinek 1-3 Woda Rzecko
Sęp Brzesko 2-1 Klon Krzęcin
Myśla Dargomyśl 2-0 Czcibor Cedynia

Kolejka 19 - 29-30 marca

Myśla Dargomyśl 0-5 Osadnik Myślibórz
Czcibor Cedynia 3-0 Sęp Brzesko
Klon Krzęcin 2-1 Pogoń II Barlinek
Woda Rzecko 4-1 Unia Dolice
Sokół Różańsko 2-3 Sokół Granowo
Pomorzanin Cychry 2-0 Łabędź Widuchowa
Sparta Godków 1-2 Odrzanka Radziszewo
Jedność Przewłoki 1-0 Remor Recz

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Osadnik Myślibórz 2-0 Jedność Przewłoki
Remor Recz 0-1 Sparta Godków
Odrzanka Radziszewo 1-1 Pomorzanin Cychry
Łabędź Widuchowa 2-1 Sokół Różańsko
Sokół Granowo 0-1 Woda Rzecko 14 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Dolice 2-2 Klon Krzęcin
Pogoń II Barlinek 4-1 Czcibor Cedynia
Sęp Brzesko 1-3 Myśla Dargomyśl

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Sęp Brzesko 0-5 Osadnik Myślibórz 23 kwietnia
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Myśla Dargomyśl 3-2 Pogoń II Barlinek
Czcibor Cedynia 3-0 Unia Dolice 23 kwietnia
(wo)
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (23 kwietnia) mecz się nie odbył z powodu braku drużyny gości / mecz zaplanowano na trzeci termin (14 maja), ale po proteście gospodarzy cofnięto tę decyzję
Klon Krzęcin 3-0 Sokół Granowo
Woda Rzecko 3-0 Łabędź Widuchowa 23 kwietnia
(wo)
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Sokół Różańsko 3-4 Odrzanka Radziszewo
Pomorzanin Cychry 2-0 Remor Recz
Sparta Godków 2-1 Jedność Przewłoki

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Osadnik Myślibórz 3-0 Sparta Godków
Jedność Przewłoki 2-1 Pomorzanin Cychry
Remor Recz 2-1 Sokół Różańsko 7 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Odrzanka Radziszewo 0-3 Woda Rzecko
Łabędź Widuchowa 3-1 Klon Krzęcin
Sokół Granowo 1-3 Czcibor Cedynia 7 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Dolice 2-1 Myśla Dargomyśl
Pogoń II Barlinek 2-1 Sęp Brzesko

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Pogoń II Barlinek 0-3 Osadnik Myślibórz
Sęp Brzesko 2-3 Unia Dolice
Myśla Dargomyśl 7-0 Sokół Granowo
Czcibor Cedynia 0-1 Łabędź Widuchowa
Klon Krzęcin 2-4 Odrzanka Radziszewo
Woda Rzecko 2-0 Remor Recz
Sokół Różańsko 4-1 Jedność Przewłoki
Pomorzanin Cychry 0-2 Sparta Godków

Kolejka 24 - 1 maja

Osadnik Myślibórz 2-1 Pomorzanin Cychry
Sparta Godków 4-1 Sokół Różańsko
Jedność Przewłoki 1-2 Woda Rzecko
Remor Recz 4-1 Klon Krzęcin
Odrzanka Radziszewo 3-1 Czcibor Cedynia
Łabędź Widuchowa 1-2 Myśla Dargomyśl
Sokół Granowo 2-1 Sęp Brzesko
Unia Dolice 4-1 Pogoń II Barlinek

Kolejka 25 - 3-4 maja

Unia Dolice 1-3 Osadnik Myślibórz
Pogoń II Barlinek 1-0 Sokół Granowo
Sęp Brzesko 1-1 Łabędź Widuchowa
Myśla Dargomyśl 1-0 Odrzanka Radziszewo
Czcibor Cedynia 3-2 Remor Recz
Klon Krzęcin 4-4 Jedność Przewłoki
Woda Rzecko 2-0 Sparta Godków
Sokół Różańsko 6-0 Pomorzanin Cychry

Kolejka 26 - 10-11 maja

Osadnik Myślibórz 7-0 Sokół Różańsko
Pomorzanin Cychry 1-5 Woda Rzecko
Sparta Godków 7-0 Klon Krzęcin
Jedność Przewłoki 2-2 Czcibor Cedynia
Remor Recz 5-1 Myśla Dargomyśl
Odrzanka Radziszewo 2-0 Sęp Brzesko
Łabędź Widuchowa 1-2 Pogoń II Barlinek
Sokół Granowo 2-2 Unia Dolice

Kolejka 27 - 17-18 maja

Sokół Granowo 2-2 Osadnik Myślibórz
Unia Dolice 0-0 Łabędź Widuchowa
Pogoń II Barlinek 1-3 Odrzanka Radziszewo
Sęp Brzesko 2-1 Remor Recz
Myśla Dargomyśl 2-1 Jedność Przewłoki
Czcibor Cedynia 1-2 Sparta Godków
Klon Krzęcin 4-2 Pomorzanin Cychry
Woda Rzecko 7-1 Sokół Różańsko

Kolejka 28 - 24-25 maja

Osadnik Myślibórz 0-4 Woda Rzecko
Sokół Różańsko 1-1 Klon Krzęcin
Pomorzanin Cychry 3-5 Czcibor Cedynia
Sparta Godków 2-0 Myśla Dargomyśl
Jedność Przewłoki 0-2 Sęp Brzesko
Remor Recz 2-1 Pogoń II Barlinek
Odrzanka Radziszewo 3-2 Unia Dolice
Łabędź Widuchowa 3-2 Sokół Granowo

Kolejka 29 - 31 maja

Łabędź Widuchowa 0-5 Osadnik Myślibórz
Sokół Granowo 1-1 Odrzanka Radziszewo
Unia Dolice 4-0 Remor Recz
Pogoń II Barlinek 1-1 Jedność Przewłoki
Sęp Brzesko 1-3 Sparta Godków
Myśla Dargomyśl 4-1 Pomorzanin Cychry
Czcibor Cedynia 6-1 Sokół Różańsko
Klon Krzęcin 0-4 Woda Rzecko

Kolejka 30 - 7 czerwca

Osadnik Myślibórz 3-0 Klon Krzęcin
(wo)
goście nie dojechali
Woda Rzecko 4-0 Czcibor Cedynia
Sokół Różańsko 1-2 Myśla Dargomyśl
Pomorzanin Cychry 4-0 Sęp Brzesko
Sparta Godków 4-1 Pogoń II Barlinek
Jedność Przewłoki 4-0 Unia Dolice
Remor Recz 0-3 Sokół Granowo
Odrzanka Radziszewo 4-1 Łabędź Widuchowa

Baraże o udział w V lidze (Szczecin)

V liga 2007/2008 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin I)

Klasa A 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin IV)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin V)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas