[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Flota II Świnoujście 26 65 21 2 3 140-25 13 0 0 103-4 8 2 3 37-21
2.  Orzeł Prusinowo 26 60 19 3 4 79-38 11 1 1 42-11 8 2 3 37-27
3.  Orzeł Łożnica 26 55 17 4 5 57-19 11 0 2 39-7 6 4 3 18-12
4.  Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 26 52 16 4 6 76-44 9 3 1 44-18 7 1 5 32-26
5.  Pionier Żarnowo 26 47 14 5 7 55-41 7 3 3 32-17 7 2 4 23-24
6.  Błękitni Trzygłów 26 45 13 6 7 63-45 7 2 4 38-20 6 4 3 25-25
7.  Fala Międzyzdroje 26 37 11 4 11 54-58 7 1 5 29-23 4 3 6 25-35
8.  Bizon Cerkwica 26 30 8 6 12 54-66 3 6 4 26-30 5 0 8 28-36
9.  Znicz Wysoka Kamieńska 26 28 8 4 14 48-91 4 3 6 21-34 4 1 8 27-57
10.  Iskra Golczewo 26 26 6 8 12 51-50 3 5 5 34-24 3 3 7 17-26
11.  Gardominka Mechowo 26 20 6 2 18 38-84 3 1 9 17-40 3 1 9 21-44
12.  Sowianka Sowno 26 19 4 7 15 32-68 3 2 8 17-42 1 5 7 15-26
13.  Bałtyk Gostyń 26 17 5 2 19 31-102 5 1 7 25-42 0 1 12 6-60
14.  Pomorzanin Przybiernów 26 15 4 3 19 45-92 2 2 9 12-32 2 1 10 33-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Flota II Świnoujście    7-0 2-0 7-0 4-0 8-0 6-1 10-0 21-0 3-0 3-0 7-0 11-0 14-3 
 2 Orzeł Prusinowo4-2     0-1 4-1 3-1 1-1 4-0 2-1 5-1 2-0 9-1 2-1 4-1 2-0 
 3 Orzeł Łożnica0-2 1-2     3-0 2-0 2-0 4-1 3-0 4-0 4-0 3-0 2-1 3-0 8-1 
 4 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów2-2 1-2 0-0     5-0 1-1 5-2 4-3 5-2 3-2 3-1 3-2 8-0 4-1 
 5 Pionier Żarnowo2-2 1-3 1-1 3-0     1-2 0-0 5-4 5-1 1-2 3-0 2-1 4-0 4-1 
 6 Błękitni Trzygłów4-1 3-1 0-1 0-2 2-3     4-2 2-3 2-2 3-0 7-2 2-2 3-0 6-1 
 7 Fala Międzyzdroje2-3 4-3 2-1 2-0 1-2 1-5     4-1 1-2 5-0 1-3 0-0 3-1 3-2 
 8 Bizon Cerkwica4-0 0-4 1-1 2-2 1-3 3-3 1-3     4-3 1-1 0-4 1-1 2-2 6-3 
 9 Znicz Wysoka Kamieńska0-8 2-6 0-1 0-3 3-3 0-2 3-3 0-3     2-1 6-2 0-0 2-0 3-2 
 10 Iskra Golczewo1-2 3-3 1-1 1-2 1-1 1-3 5-1 1-5 1-2     6-1 0-0 10-0 3-3 
 11 Gardominka Mechowo1-3 2-4 1-4 2-8 0-2 1-2 1-3 2-1 2-8 0-0     2-1 3-0 0-4 
 12 Sowianka Sowno1-4 2-6 3-1 0-4 0-3 2-2 1-4 0-3 2-1 0-4 1-1     4-2 1-7 
 13 Bałtyk Gostyń0-5 1-1 0-3 1-5 2-3 3-1 1-5 3-2 2-3 0-5 2-1 4-3     6-5 
 14 Pomorzanin Przybiernów0-3 0-2 1-3 1-5 0-2 1-3 0-0 0-2 3-2 2-2 0-5 1-3 3-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pionier Żarnowo 2-1 Sowianka Sowno
Fala Międzyzdroje 2-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Iskra Golczewo 3-3 Orzeł Prusinowo
Bałtyk Gostyń 0-3 Orzeł Łożnica
Pomorzanin Przybiernów 1-3 Błękitni Trzygłów
Gardominka Mechowo 1-3 Flota II Świnoujście
Znicz Wysoka Kamieńska 0-3 Bizon Cerkwica

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Sowianka Sowno 0-3 Bizon Cerkwica
Flota II Świnoujście 21-0 Znicz Wysoka Kamieńska
Błękitni Trzygłów 7-2 Gardominka Mechowo
Orzeł Łożnica 8-1 Pomorzanin Przybiernów
Orzeł Prusinowo 4-1 Bałtyk Gostyń
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 3-2 Iskra Golczewo
Pionier Żarnowo 0-0 Fala Międzyzdroje

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Fala Międzyzdroje 0-0 Sowianka Sowno
Iskra Golczewo 1-1 Pionier Żarnowo
Bałtyk Gostyń 1-5 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Pomorzanin Przybiernów 0-2 Orzeł Prusinowo
Gardominka Mechowo 1-4 Orzeł Łożnica
Znicz Wysoka Kamieńska 0-2 Błękitni Trzygłów
Bizon Cerkwica 4-0 Flota II Świnoujście

Kolejka 4 - 1-2 września

Sowianka Sowno 1-4 Flota II Świnoujście
Błękitni Trzygłów 2-3 Bizon Cerkwica
Orzeł Łożnica 4-0 Znicz Wysoka Kamieńska
Orzeł Prusinowo 9-1 Gardominka Mechowo
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 4-1 Pomorzanin Przybiernów
Pionier Żarnowo 4-0 Bałtyk Gostyń
Fala Międzyzdroje 5-0 Iskra Golczewo

Kolejka 5 - 8-9 września

Iskra Golczewo 0-0 Sowianka Sowno
Bałtyk Gostyń 1-5 Fala Międzyzdroje
Pomorzanin Przybiernów 0-2 Pionier Żarnowo
Gardominka Mechowo 2-8 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Znicz Wysoka Kamieńska 2-6 Orzeł Prusinowo
Bizon Cerkwica 1-1 Orzeł Łożnica
Flota II Świnoujście 8-0 Błękitni Trzygłów

Kolejka 6 - 15-16 września

Sowianka Sowno 2-2 Błękitni Trzygłów
Orzeł Łożnica 0-2 Flota II Świnoujście
Orzeł Prusinowo 2-1 Bizon Cerkwica
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 5-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Pionier Żarnowo 3-0 Gardominka Mechowo
Fala Międzyzdroje 3-2 Pomorzanin Przybiernów
Iskra Golczewo 10-0 Bałtyk Gostyń

Kolejka 7 - 22-23 września

Bałtyk Gostyń 4-3 Sowianka Sowno
Pomorzanin Przybiernów 2-2 Iskra Golczewo
Gardominka Mechowo 1-3 Fala Międzyzdroje
Znicz Wysoka Kamieńska 3-3 Pionier Żarnowo
Bizon Cerkwica 2-2 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Flota II Świnoujście 7-0 Orzeł Prusinowo
Błękitni Trzygłów 0-1 Orzeł Łożnica

Kolejka 8 - 29-30 września

Sowianka Sowno 3-1 Orzeł Łożnica
Orzeł Prusinowo 1-1 Błękitni Trzygłów
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 2-2 Flota II Świnoujście 17 listopada
Pionier Żarnowo 5-4 Bizon Cerkwica
Fala Międzyzdroje 1-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Iskra Golczewo 6-1 Gardominka Mechowo
Bałtyk Gostyń 6-5 Pomorzanin Przybiernów

Kolejka 9 - 6-7 października

Pomorzanin Przybiernów 1-3 Sowianka Sowno
Gardominka Mechowo 3-0 Bałtyk Gostyń
Znicz Wysoka Kamieńska 2-1 Iskra Golczewo
Bizon Cerkwica 1-3 Fala Międzyzdroje
Flota II Świnoujście 4-0 Pionier Żarnowo
Błękitni Trzygłów 0-2 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Orzeł Łożnica 1-2 Orzeł Prusinowo

Kolejka 10 - 13-14 października

Sowianka Sowno 2-6 Orzeł Prusinowo
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 0-0 Orzeł Łożnica
Pionier Żarnowo 1-2 Błękitni Trzygłów
Fala Międzyzdroje 2-3 Flota II Świnoujście
Iskra Golczewo 1-5 Bizon Cerkwica
Bałtyk Gostyń 2-3 Znicz Wysoka Kamieńska
Pomorzanin Przybiernów 0-5 Gardominka Mechowo

Kolejka 11 - 20-21 października

Gardominka Mechowo 2-1 Sowianka Sowno
Znicz Wysoka Kamieńska 3-2 Pomorzanin Przybiernów
Bizon Cerkwica 2-2 Bałtyk Gostyń
Flota II Świnoujście 3-0 Iskra Golczewo
Błękitni Trzygłów 4-2 Fala Międzyzdroje
Orzeł Łożnica 2-0 Pionier Żarnowo
Orzeł Prusinowo 4-1 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów

Kolejka 12 - 27-28 października

Sowianka Sowno 0-4 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Pionier Żarnowo 1-3 Orzeł Prusinowo
Fala Międzyzdroje 2-1 Orzeł Łożnica
Iskra Golczewo 1-3 Błękitni Trzygłów
Bałtyk Gostyń 0-5 Flota II Świnoujście
Pomorzanin Przybiernów 0-2 Bizon Cerkwica
Gardominka Mechowo 2-8 Znicz Wysoka Kamieńska

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Znicz Wysoka Kamieńska 0-0 Sowianka Sowno
Bizon Cerkwica 0-4 Gardominka Mechowo
Flota II Świnoujście 14-3 Pomorzanin Przybiernów
Błękitni Trzygłów 3-0 Bałtyk Gostyń
Orzeł Łożnica 4-0 Iskra Golczewo
Orzeł Prusinowo 4-0 Fala Międzyzdroje
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 5-0 Pionier Żarnowo

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Sowianka Sowno 0-3 Pionier Żarnowo
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 5-2 Fala Międzyzdroje
Orzeł Prusinowo 2-0 Iskra Golczewo 7 maja
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Łożnica 3-0 Bałtyk Gostyń
Błękitni Trzygłów 6-1 Pomorzanin Przybiernów
Flota II Świnoujście 3-0 Gardominka Mechowo
Bizon Cerkwica 4-3 Znicz Wysoka Kamieńska

Kolejka 15 - 29-30 marca

Bizon Cerkwica 1-1 Sowianka Sowno
Znicz Wysoka Kamieńska 0-8 Flota II Świnoujście
Gardominka Mechowo 1-2 Błękitni Trzygłów
Pomorzanin Przybiernów 1-3 Orzeł Łożnica
Bałtyk Gostyń 1-1 Orzeł Prusinowo
Iskra Golczewo 1-2 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Fala Międzyzdroje 1-2 Pionier Żarnowo

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Sowianka Sowno 1-4 Fala Międzyzdroje
Pionier Żarnowo 1-2 Iskra Golczewo
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 8-0 Bałtyk Gostyń
Orzeł Prusinowo 2-0 Pomorzanin Przybiernów
Orzeł Łożnica 3-0 Gardominka Mechowo
Błękitni Trzygłów 2-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Flota II Świnoujście 10-0 Bizon Cerkwica

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Flota II Świnoujście 7-0 Sowianka Sowno
Bizon Cerkwica 3-3 Błękitni Trzygłów
Znicz Wysoka Kamieńska 0-1 Orzeł Łożnica 23 kwietnia
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Gardominka Mechowo 2-4 Orzeł Prusinowo
Pomorzanin Przybiernów 1-5 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Bałtyk Gostyń 2-3 Pionier Żarnowo
Iskra Golczewo 5-1 Fala Międzyzdroje

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Sowianka Sowno 0-4 Iskra Golczewo
Fala Międzyzdroje 3-1 Bałtyk Gostyń
Pionier Żarnowo 4-1 Pomorzanin Przybiernów
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 3-1 Gardominka Mechowo
Orzeł Prusinowo 5-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Orzeł Łożnica 3-0 Bizon Cerkwica
Błękitni Trzygłów 4-1 Flota II Świnoujście

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Błękitni Trzygłów 2-2 Sowianka Sowno
Flota II Świnoujście 2-0 Orzeł Łożnica
Bizon Cerkwica 0-4 Orzeł Prusinowo
Znicz Wysoka Kamieńska 0-3 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Gardominka Mechowo 0-2 Pionier Żarnowo
Pomorzanin Przybiernów 0-0 Fala Międzyzdroje
Bałtyk Gostyń 0-5 Iskra Golczewo

Kolejka 20 - 3-4 maja

Sowianka Sowno 4-2 Bałtyk Gostyń
Iskra Golczewo 3-3 Pomorzanin Przybiernów
Fala Międzyzdroje 1-3 Gardominka Mechowo
Pionier Żarnowo 5-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 4-3 Bizon Cerkwica
Orzeł Prusinowo 4-2 Flota II Świnoujście
Orzeł Łożnica 2-0 Błękitni Trzygłów

Kolejka 21 - 10-11 maja

Orzeł Łożnica 2-1 Sowianka Sowno
Błękitni Trzygłów 3-1 Orzeł Prusinowo
Flota II Świnoujście 7-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Bizon Cerkwica 1-3 Pionier Żarnowo
Znicz Wysoka Kamieńska 3-3 Fala Międzyzdroje
Gardominka Mechowo 0-0 Iskra Golczewo
Pomorzanin Przybiernów 3-0 Bałtyk Gostyń

Kolejka 22 - 17-18 maja

Sowianka Sowno 1-7 Pomorzanin Przybiernów
Bałtyk Gostyń 2-1 Gardominka Mechowo
Iskra Golczewo 1-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Fala Międzyzdroje 4-1 Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo 2-2 Flota II Świnoujście
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 1-1 Błękitni Trzygłów
Orzeł Prusinowo 0-1 Orzeł Łożnica

Kolejka 23 - 24-25 maja

Orzeł Prusinowo 2-1 Sowianka Sowno
Orzeł Łożnica 3-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów
Błękitni Trzygłów 2-3 Pionier Żarnowo
Flota II Świnoujście 6-1 Fala Międzyzdroje
Bizon Cerkwica 1-1 Iskra Golczewo
Znicz Wysoka Kamieńska 2-0 Bałtyk Gostyń
Gardominka Mechowo 0-4 Pomorzanin Przybiernów

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Sowianka Sowno 1-1 Gardominka Mechowo
Pomorzanin Przybiernów 3-2 Znicz Wysoka Kamieńska
Bałtyk Gostyń 3-2 Bizon Cerkwica
Iskra Golczewo 1-2 Flota II Świnoujście
Fala Międzyzdroje 1-5 Błękitni Trzygłów
Pionier Żarnowo 1-1 Orzeł Łożnica
Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 1-2 Orzeł Prusinowo

Kolejka 25 - 8 czerwca

Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów 3-2 Sowianka Sowno
Orzeł Prusinowo 3-1 Pionier Żarnowo
Orzeł Łożnica 4-1 Fala Międzyzdroje
Błękitni Trzygłów 3-0 Iskra Golczewo
Flota II Świnoujście 11-0 Bałtyk Gostyń
Bizon Cerkwica 6-3 Pomorzanin Przybiernów
Znicz Wysoka Kamieńska 6-2 Gardominka Mechowo

Kolejka 26 - 15 czerwca

Sowianka Sowno 2-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Gardominka Mechowo 2-1 Bizon Cerkwica
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Flota II Świnoujście
Bałtyk Gostyń 3-1 Błękitni Trzygłów
Iskra Golczewo 1-1 Orzeł Łożnica
Fala Międzyzdroje 4-3 Orzeł Prusinowo
Pionier Żarnowo 3-0 Rega-Merida II/Orzeł Trzebiatów

Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin II)

Klasa A 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin IV)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin V)

Klasa B 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas