[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Suchań 26 66 22 0 4 78-26 13 0 0 45-9 9 0 4 33-17
2.  Drawa Drawno 26 64 21 1 4 91-31 11 0 2 53-15 10 1 2 38-16
3.  Polonia Giżyn 26 55 17 4 5 70-38 11 1 1 38-11 6 3 4 32-27
4.  Sokół II/Wicher Przelewice 26 53 16 5 5 59-22 8 3 2 28-7 8 2 3 31-15
5.  Orzeł Bierzwnik 26 45 14 3 9 82-42 9 2 2 54-19 5 1 7 28-23
6.  Trojan Strąpie 26 42 13 3 10 61-56 7 1 5 33-30 6 2 5 28-26
7.  Sława Sławęcin 26 39 12 3 11 54-63 6 3 4 29-28 6 0 7 25-35
8.  Pomorzanin Zamęcin 26 37 11 4 11 61-70 7 3 3 35-29 4 1 8 26-41
9.  Świt Barnimie 26 32 10 2 14 49-54 6 1 6 27-19 4 1 8 22-35
10.  Iskra Pomień 26 31 10 1 15 66-64 7 0 6 43-29 3 1 9 23-35
11.  Korona Raduń 26 27 8 3 15 54-80 5 1 7 31-38 3 2 8 23-42
12.  Pomorzanka Jarosławsko 26 18 6 0 20 32-96 4 0 9 19-35 2 0 11 13-61
13.  Mercury Nowogródek Pomorski 26 11 3 2 21 31-89 2 1 10 21-37 1 1 11 10-52
 SKL Jagów 2000 26 7 2 1 23 18-81 2 0 11 12-35 0 1 12 6-46
Mercury Nowogródek Pomorski i SKL Jagów 2000 wycofały się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orkan Suchań    1-0 2-0 3-0 2-0 2-0 1-0 7-2 3-0 2-1 6-1 6-3 7-2 3-0* 
 2 Drawa Drawno3-0     2-3 3-2 2-1 0-1 7-1 6-1 4-2 5-2 2-1 3-0 8-0 8-1 
 3 Polonia Giżyn2-0 4-1     0-2 5-3 3-1 4-1 3-1 0-0 3-1 5-1 3-0 3-0* 3-0* 
 4 Sokół II/Wicher Przelewice2-0 1-1 0-0     1-0 3-0 2-0 2-0 0-1 1-2 2-2 7-0 3-0* 4-1 
 5 Orzeł Bierzwnik1-2 2-3 5-0 2-2     5-3 7-0 6-2 4-1 2-2 6-3 3-0 8-1 3-0 
 6 Trojan Strąpie1-4 2-5 1-5 1-4 2-1     3-2 1-4 2-1 3-2 2-2 7-0 5-0 3-0* 
 7 Sława Sławęcin1-4 1-4 3-3 4-2 1-3 2-2     2-0 5-2 1-0 3-2 1-3 2-2 3-1 
 8 Pomorzanin Zamęcin1-7 1-6 2-1 1-1 1-1 2-2 2-3     4-2 3-2 7-1 6-2 2-1 3-0* 
 9 Świt Barnimie2-3 0-1 1-1 0-1 3-1 1-3 1-3 3-2     3-1 7-2 0-1 3-0* 3-0* 
 10 Iskra Pomień3-1 2-3 6-3 0-3 1-7 2-3 2-5 4-2 9-1     0-1 8-0 3-0* 3-0* 
 11 Korona Raduń0-2 2-5 1-5 0-4 4-3 4-2 4-0 1-3 0-3 4-1     6-3 2-4 3-3 
 12 Pomorzanka Jarosławsko1-6 0-3 1-4 1-3 1-2 1-4 2-4 1-2 0-4 3-2 2-1     3-0* 3-0 
 13 Mercury Nowogródek Pomorski0-3* 0-3* 1-3 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 2-4 4-5 0-3* 8-1     4-0 
 14 SKL Jagów 20000-1 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 3-5 2-1 1-2 0-3* 3-0* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Sława Sławęcin 1-4 Orkan Suchań
Świt Barnimie 1-1 Polonia Giżyn
Drawa Drawno 2-1 Orzeł Bierzwnik
SKL Jagów 2000 3-0 Pomorzanka Jarosławsko
(wo)
Trojan Strąpie 2-2 Korona Raduń 18 listopada
Sokół II/Wicher Przelewice 1-2 Iskra Pomień
Pomorzanin Zamęcin 2-1 Mercury Nowogródek Pomorski

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Orkan Suchań 7-2 Mercury Nowogródek Pomorski
Iskra Pomień 4-2 Pomorzanin Zamęcin
Korona Raduń 0-4 Sokół II/Wicher Przelewice
Pomorzanka Jarosławsko 1-4 Trojan Strąpie
Orzeł Bierzwnik 3-0 SKL Jagów 2000
Polonia Giżyn 4-1 Drawa Drawno
Sława Sławęcin 5-2 Świt Barnimie

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Świt Barnimie 2-3 Orkan Suchań
Drawa Drawno 7-1 Sława Sławęcin
SKL Jagów 2000 2-4 Polonia Giżyn
Trojan Strąpie 2-1 Orzeł Bierzwnik
Sokół II/Wicher Przelewice 7-0 Pomorzanka Jarosławsko
Pomorzanin Zamęcin 7-1 Korona Raduń
Mercury Nowogródek Pomorski 4-5 Iskra Pomień

Kolejka 4 - 1-2 września

Orkan Suchań 2-1 Iskra Pomień
Korona Raduń 2-4 Mercury Nowogródek Pomorski
Pomorzanka Jarosławsko 1-2 Pomorzanin Zamęcin
Orzeł Bierzwnik 2-2 Sokół II/Wicher Przelewice
Polonia Giżyn 3-1 Trojan Strąpie
Sława Sławęcin 3-1 SKL Jagów 2000
Świt Barnimie 0-1 Drawa Drawno

Kolejka 5 - 8-9 września

Drawa Drawno 3-0 Orkan Suchań
SKL Jagów 2000 2-1 Świt Barnimie
Trojan Strąpie 3-2 Sława Sławęcin
Sokół II/Wicher Przelewice 0-0 Polonia Giżyn
Pomorzanin Zamęcin 1-1 Orzeł Bierzwnik
Mercury Nowogródek Pomorski 8-1 Pomorzanka Jarosławsko
Iskra Pomień 0-1 Korona Raduń

Kolejka 6 - 15-16 września

Orkan Suchań 6-1 Korona Raduń
Pomorzanka Jarosławsko 3-2 Iskra Pomień
Orzeł Bierzwnik 8-1 Mercury Nowogródek Pomorski
Polonia Giżyn 3-1 Pomorzanin Zamęcin
Sława Sławęcin 4-2 Sokół II/Wicher Przelewice
Świt Barnimie 1-3 Trojan Strąpie
Drawa Drawno 8-1 SKL Jagów 2000

Kolejka 7 - 22-23 września

SKL Jagów 2000 0-1 Orkan Suchań
Trojan Strąpie 2-5 Drawa Drawno
Sokół II/Wicher Przelewice 0-1 Świt Barnimie
Pomorzanin Zamęcin 2-3 Sława Sławęcin
Mercury Nowogródek Pomorski 1-3 Polonia Giżyn
Iskra Pomień 1-7 Orzeł Bierzwnik
Korona Raduń 6-3 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 8 - 29-30 września

Orkan Suchań 6-3 Pomorzanka Jarosławsko
Orzeł Bierzwnik 6-3 Korona Raduń
Polonia Giżyn 3-1 Iskra Pomień
Sława Sławęcin 2-2 Mercury Nowogródek Pomorski
Świt Barnimie 3-2 Pomorzanin Zamęcin
Drawa Drawno 3-2 Sokół II/Wicher Przelewice
SKL Jagów 2000 1-4 Trojan Strąpie

Kolejka 9 - 6-7 października

Trojan Strąpie 1-4 Orkan Suchań
Sokół II/Wicher Przelewice 4-1 SKL Jagów 2000
Pomorzanin Zamęcin 1-6 Drawa Drawno
Mercury Nowogródek Pomorski 2-4 Świt Barnimie
Iskra Pomień 2-5 Sława Sławęcin
Korona Raduń 1-5 Polonia Giżyn
Pomorzanka Jarosławsko 1-2 Orzeł Bierzwnik

Kolejka 10 - 13-14 października

Orkan Suchań 2-0 Orzeł Bierzwnik
Polonia Giżyn 3-0 Pomorzanka Jarosławsko
Sława Sławęcin 3-2 Korona Raduń
Świt Barnimie 3-1 Iskra Pomień
Drawa Drawno 8-0 Mercury Nowogródek Pomorski
SKL Jagów 2000 3-5 Pomorzanin Zamęcin
Trojan Strąpie 1-4 Sokół II/Wicher Przelewice

Kolejka 11 - 20-21 października

Sokół II/Wicher Przelewice 2-0 Orkan Suchań
Pomorzanin Zamęcin 2-2 Trojan Strąpie
Mercury Nowogródek Pomorski 4-0 SKL Jagów 2000
Iskra Pomień 2-3 Drawa Drawno
Korona Raduń 0-3 Świt Barnimie
Pomorzanka Jarosławsko 2-4 Sława Sławęcin
Orzeł Bierzwnik 5-0 Polonia Giżyn

Kolejka 12 - 27-28 października

Orkan Suchań 2-0 Polonia Giżyn
Sława Sławęcin 1-3 Orzeł Bierzwnik
Świt Barnimie 0-1 Pomorzanka Jarosławsko
Drawa Drawno 2-1 Korona Raduń
SKL Jagów 2000 1-2 Iskra Pomień
Trojan Strąpie 5-0 Mercury Nowogródek Pomorski
Sokół II/Wicher Przelewice 2-0 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pomorzanin Zamęcin 1-7 Orkan Suchań
Mercury Nowogródek Pomorski 0-4 Sokół II/Wicher Przelewice
Iskra Pomień 2-3 Trojan Strąpie
Korona Raduń 3-3 SKL Jagów 2000
Pomorzanka Jarosławsko 0-3 Drawa Drawno
Orzeł Bierzwnik 4-1 Świt Barnimie
Polonia Giżyn 4-1 Sława Sławęcin

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Orkan Suchań 1-0 Sława Sławęcin
Polonia Giżyn 0-0 Świt Barnimie
Orzeł Bierzwnik 2-3 Drawa Drawno
Pomorzanka Jarosławsko 3-0 SKL Jagów 2000
Korona Raduń 4-2 Trojan Strąpie
Iskra Pomień 0-3 Sokół II/Wicher Przelewice
Mercury Nowogródek Pomorski 2-2 Pomorzanin Zamęcin

Kolejka 15 - 29-30 marca

Mercury Nowogródek Pomorski 0-3 Orkan Suchań
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 3-2 Iskra Pomień
Sokół II/Wicher Przelewice 2-2 Korona Raduń
Trojan Strąpie 7-0 Pomorzanka Jarosławsko
SKL Jagów 2000 0-3 Orzeł Bierzwnik
(wo)
Drawa Drawno 2-3 Polonia Giżyn
Świt Barnimie 1-3 Sława Sławęcin

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Orkan Suchań 3-0 Świt Barnimie
Sława Sławęcin 1-4 Drawa Drawno
Polonia Giżyn 3-0 SKL Jagów 2000
(wo)
Orzeł Bierzwnik 5-3 Trojan Strąpie
Pomorzanka Jarosławsko 1-3 Sokół II/Wicher Przelewice
Korona Raduń 1-3 Pomorzanin Zamęcin
Iskra Pomień 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski
(wo)

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Iskra Pomień 3-1 Orkan Suchań
Mercury Nowogródek Pomorski 0-3 Korona Raduń
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 6-2 Pomorzanka Jarosławsko
Sokół II/Wicher Przelewice 1-0 Orzeł Bierzwnik
Trojan Strąpie 1-5 Polonia Giżyn 1 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
SKL Jagów 2000 0-3 Sława Sławęcin
(wo)
Drawa Drawno 4-2 Świt Barnimie

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Orkan Suchań 1-0 Drawa Drawno
Świt Barnimie 3-0 SKL Jagów 2000
(wo)
Sława Sławęcin 2-2 Trojan Strąpie 11 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Giżyn 0-2 Sokół II/Wicher Przelewice
Orzeł Bierzwnik 6-2 Pomorzanin Zamęcin
Pomorzanka Jarosławsko 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski
(wo)
Korona Raduń 4-1 Iskra Pomień

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Korona Raduń 0-2 Orkan Suchań
Iskra Pomień 8-0 Pomorzanka Jarosławsko
Mercury Nowogródek Pomorski 0-3 Orzeł Bierzwnik
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 2-1 Polonia Giżyn
Sokół II/Wicher Przelewice 2-0 Sława Sławęcin
Trojan Strąpie 2-1 Świt Barnimie
SKL Jagów 2000 0-3 Drawa Drawno
(wo)

Kolejka 20 - 3-4 maja

Orkan Suchań 3-0 SKL Jagów 2000
(wo)
Drawa Drawno 0-1 Trojan Strąpie
Świt Barnimie 0-1 Sokół II/Wicher Przelewice
Sława Sławęcin 2-0 Pomorzanin Zamęcin
Polonia Giżyn 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski
(wo)
Orzeł Bierzwnik 2-2 Iskra Pomień
Pomorzanka Jarosławsko 2-1 Korona Raduń

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pomorzanka Jarosławsko 1-6 Orkan Suchań
Korona Raduń 4-3 Orzeł Bierzwnik
Iskra Pomień 6-3 Polonia Giżyn
Mercury Nowogródek Pomorski 0-3 Sława Sławęcin
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 4-2 Świt Barnimie
Sokół II/Wicher Przelewice 1-1 Drawa Drawno
Trojan Strąpie 3-0 SKL Jagów 2000
(wo)

Kolejka 22 - 17-18 maja

Orkan Suchań 2-0 Trojan Strąpie
SKL Jagów 2000 0-3 Sokół II/Wicher Przelewice
(wo)
Drawa Drawno 6-1 Pomorzanin Zamęcin
Świt Barnimie 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski
(wo)
Sława Sławęcin 1-0 Iskra Pomień
Polonia Giżyn 5-1 Korona Raduń
Orzeł Bierzwnik 3-0 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 23 - 24-25 maja

Orzeł Bierzwnik 1-2 Orkan Suchań
Pomorzanka Jarosławsko 1-4 Polonia Giżyn
Korona Raduń 4-0 Sława Sławęcin
Iskra Pomień 9-1 Świt Barnimie
Mercury Nowogródek Pomorski 0-3 Drawa Drawno
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 3-0 SKL Jagów 2000
(wo)
Sokół II/Wicher Przelewice 3-0 Trojan Strąpie

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Orkan Suchań 3-0 Sokół II/Wicher Przelewice
Trojan Strąpie 1-4 Pomorzanin Zamęcin
SKL Jagów 2000 - Mercury Nowogródek Pomorski
(wo)
obustronny walkower
Drawa Drawno 5-2 Iskra Pomień
Świt Barnimie 7-2 Korona Raduń
Sława Sławęcin 1-3 Pomorzanka Jarosławsko
Polonia Giżyn 5-3 Orzeł Bierzwnik

Kolejka 25 - 8 czerwca

Polonia Giżyn 2-0 Orkan Suchań
Orzeł Bierzwnik 7-0 Sława Sławęcin
Pomorzanka Jarosławsko 0-4 Świt Barnimie
Korona Raduń 2-5 Drawa Drawno
Iskra Pomień 3-0 SKL Jagów 2000
(wo)
Mercury Nowogródek Pomorski 0-3 Trojan Strąpie
(wo)
Pomorzanin Zamęcin 1-1 Sokół II/Wicher Przelewice

Kolejka 26 - 15 czerwca

Orkan Suchań 7-2 Pomorzanin Zamęcin
Sokół II/Wicher Przelewice 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski
(wo)
Trojan Strąpie 3-2 Iskra Pomień
SKL Jagów 2000 0-3 Korona Raduń
(wo)
Drawa Drawno 3-0 Pomorzanka Jarosławsko
Świt Barnimie 3-1 Orzeł Bierzwnik
Sława Sławęcin 3-3 Polonia Giżyn

Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin II)

Klasa A 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin IV)

Klasa B 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas