[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ina Ińsko 26 67 22 1 3 89-27 12 0 1 62-12 10 1 2 27-15
2.  Unia Stargard Szczeciński 26 62 20 2 4 79-34 12 0 1 50-16 8 2 3 29-18
3.  Dąb Dębice 26 57 17 6 3 72-30 10 3 0 42-13 7 3 3 30-17
4.  Pomorzanin Krąpiel 26 50 16 2 8 68-44 11 0 2 27-9 5 2 6 41-35
5.  Orzeł Pęzino 26 38 10 8 8 51-52 5 5 3 22-23 5 3 5 29-29
6.  WODR Barzkowice 26 37 11 4 11 52-52 5 3 5 23-21 6 1 6 29-31
7.  Piast II Chociwel 26 33 10 3 13 47-59 6 1 6 26-21 4 2 7 21-38
8.  Bryza Reńsko 26 31 8 7 11 54-68 3 5 5 29-31 5 2 6 25-37
9.  Vitkowia Witkowo 26 27 7 6 13 38-54 4 3 6 25-29 3 3 7 13-25 2 3 1 0 1 5-3
10.  Orkan Dalewo 26 27 8 3 15 49-70 4 1 8 24-34 4 2 7 25-36 2 3 1 0 1 3-5
11.  Błyskawica Kluki 26 25 7 4 15 56-78 7 1 5 39-36 0 3 10 17-42 2 4 1 1 0 4-2
12.  Czarni Marianowo 26 25 7 4 15 34-59 3 4 6 19-29 4 0 9 15-30 2 1 0 1 1 2-4
13.  Gwiazda Żalęcino 26 22 5 7 14 36-56 3 4 6 20-22 2 3 8 16-34
14.  Dąbrovia II Chlebowo 26 15 4 3 19 35-77 4 0 9 25-31 0 3 10 10-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ina Ińsko    3-0 1-2 3-2 8-2 3-0 8-0 6-3 3-0 5-0 5-2 3-0 7-1 7-0 
 2 Unia Stargard Szczeciński1-2     2-1 6-5 5-1 2-0 4-3 7-0 6-0 3-1 5-1 5-1 2-1 2-0 
 3 Dąb Dębice2-0 3-1     7-5 1-1 4-1 1-1 4-0 1-1 4-0 5-1 3-1 1-0 6-1 
 4 Pomorzanin Krąpiel0-1 1-0 1-0     2-1 3-0* 4-1 3-1 1-0 3-5 3-0 1-0 1-0 4-0 
 5 Orzeł Pęzino4-2 2-3 1-5 2-2     0-3 2-0 1-1 1-0 3-3 2-2 1-0 3-2 0-0 
 6 WODR Barzkowice1-1 0-2 1-2 0-4 1-3     1-1 1-1 2-3 3-1 4-3 2-0 4-0 3-0 
 7 Piast II Chociwel1-3 0-1 1-2 5-2 4-2 1-4     0-1 1-0 2-0 3-1 1-3 5-0 2-2 
 8 Bryza Reńsko0-1 1-3 3-3 4-3 2-2 2-5 2-3     0-0 4-0 3-3 1-3 3-3 4-2 
 9 Vitkowia Witkowo1-2 0-5 1-1 1-5 2-2 4-0 5-2 0-3     2-3 2-1 1-3 1-1 5-1 
 10 Orkan Dalewo0-3 0-3 1-7 2-1 0-3 3-3 1-2 6-2 0-3     6-1 2-3 0-2 3-1 
 11 Błyskawica Kluki3-4 3-5 1-3 0-3 1-7 2-1 4-1 4-3 5-1 4-4     3-1 4-2 5-1 
 12 Czarni Marianowo0-4 2-2 1-2 0-0 3-1 3-6 0-3 1-3 2-1 1-4 1-1     1-1 4-1 
 13 Gwiazda Żalęcino2-3 2-2 1-1 3-5 0-1 1-2 1-2 2-4 1-1 2-0 1-0 3-0     1-1 
 14 Dąbrovia II Chlebowo0-1 1-2 2-1 2-4 0-3 3-4 5-2 2-3 2-3 0-4 2-1 4-0 2-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Gwiazda Żalęcino 2-2 Unia Stargard Szczeciński
Czarni Marianowo 3-6 WODR Barzkowice
Dąb Dębice 2-0 Ina Ińsko
Vitkowia Witkowo 1-5 Pomorzanin Krąpiel
Błyskawica Kluki 4-1 Piast II Chociwel
Bryza Reńsko 4-2 Dąbrovia II Chlebowo
Orzeł Pęzino 3-3 Orkan Dalewo

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Unia Stargard Szczeciński 3-1 Orkan Dalewo
Dąbrovia II Chlebowo 0-3 Orzeł Pęzino
Piast II Chociwel 0-1 Bryza Reńsko
Pomorzanin Krąpiel 3-0 Błyskawica Kluki
Ina Ińsko 3-0 Vitkowia Witkowo
WODR Barzkowice 1-2 Dąb Dębice
Gwiazda Żalęcino 3-0 Czarni Marianowo

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Czarni Marianowo 2-2 Unia Stargard Szczeciński
Dąb Dębice 1-0 Gwiazda Żalęcino
Vitkowia Witkowo 4-0 WODR Barzkowice
Błyskawica Kluki 3-4 Ina Ińsko
Bryza Reńsko 4-3 Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Pęzino 2-0 Piast II Chociwel
Orkan Dalewo 3-1 Dąbrovia II Chlebowo

Kolejka 4 - 1-2 września

Unia Stargard Szczeciński 2-0 Dąbrovia II Chlebowo
Piast II Chociwel 2-0 Orkan Dalewo
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Orzeł Pęzino
Ina Ińsko 6-3 Bryza Reńsko
WODR Barzkowice 4-3 Błyskawica Kluki
Gwiazda Żalęcino 1-1 Vitkowia Witkowo
Czarni Marianowo 1-2 Dąb Dębice

Kolejka 5 - 8-9 września

Dąb Dębice 3-1 Unia Stargard Szczeciński
Vitkowia Witkowo 1-3 Czarni Marianowo
Błyskawica Kluki 4-2 Gwiazda Żalęcino
Bryza Reńsko 2-5 WODR Barzkowice
Orzeł Pęzino 4-2 Ina Ińsko
Orkan Dalewo 2-1 Pomorzanin Krąpiel
Dąbrovia II Chlebowo 5-2 Piast II Chociwel

Kolejka 6 - 15-16 września

Unia Stargard Szczeciński 4-3 Piast II Chociwel
Pomorzanin Krąpiel 4-0 Dąbrovia II Chlebowo
Ina Ińsko 5-0 Orkan Dalewo
WODR Barzkowice 1-3 Orzeł Pęzino
Gwiazda Żalęcino 2-4 Bryza Reńsko
Czarni Marianowo 1-1 Błyskawica Kluki
Dąb Dębice 1-1 Vitkowia Witkowo

Kolejka 7 - 22-23 września

Vitkowia Witkowo 0-5 Unia Stargard Szczeciński
Błyskawica Kluki 1-3 Dąb Dębice
Bryza Reńsko 1-3 Czarni Marianowo
Orzeł Pęzino 3-2 Gwiazda Żalęcino
Orkan Dalewo 3-3 WODR Barzkowice
Dąbrovia II Chlebowo 0-1 Ina Ińsko
Piast II Chociwel 5-2 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 8 - 29-30 września

Unia Stargard Szczeciński 6-5 Pomorzanin Krąpiel
Ina Ińsko 8-0 Piast II Chociwel
WODR Barzkowice 3-0 Dąbrovia II Chlebowo
Gwiazda Żalęcino 2-0 Orkan Dalewo
Czarni Marianowo 3-1 Orzeł Pęzino
Dąb Dębice 4-0 Bryza Reńsko
Vitkowia Witkowo 2-1 Błyskawica Kluki

Kolejka 9 - 6-7 października

Błyskawica Kluki 3-5 Unia Stargard Szczeciński
Bryza Reńsko 0-0 Vitkowia Witkowo
Orzeł Pęzino 1-5 Dąb Dębice
Orkan Dalewo 2-3 Czarni Marianowo
Dąbrovia II Chlebowo 2-3 Gwiazda Żalęcino
Piast II Chociwel 1-4 WODR Barzkowice
Pomorzanin Krąpiel 0-1 Ina Ińsko

Kolejka 10 - 13-14 października

Unia Stargard Szczeciński 1-2 Ina Ińsko
WODR Barzkowice 0-4 Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino 1-2 Piast II Chociwel
Czarni Marianowo 4-1 Dąbrovia II Chlebowo
Dąb Dębice 4-0 Orkan Dalewo
Vitkowia Witkowo 2-2 Orzeł Pęzino
Błyskawica Kluki 4-3 Bryza Reńsko

Kolejka 11 - 20-21 października

Bryza Reńsko 1-3 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 2-2 Błyskawica Kluki
Orkan Dalewo 0-3 Vitkowia Witkowo
Dąbrovia II Chlebowo 2-1 Dąb Dębice
Piast II Chociwel 1-3 Czarni Marianowo
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Gwiazda Żalęcino
Ina Ińsko 3-0 WODR Barzkowice

Kolejka 12 - 27-28 października

Unia Stargard Szczeciński 2-0 WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino 2-3 Ina Ińsko
Czarni Marianowo 0-0 Pomorzanin Krąpiel
Dąb Dębice 1-1 Piast II Chociwel
Vitkowia Witkowo 5-1 Dąbrovia II Chlebowo
Błyskawica Kluki 4-4 Orkan Dalewo
Bryza Reńsko 2-2 Orzeł Pęzino

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Orzeł Pęzino 2-3 Unia Stargard Szczeciński
Orkan Dalewo 6-2 Bryza Reńsko
Dąbrovia II Chlebowo 2-1 Błyskawica Kluki
Piast II Chociwel 1-0 Vitkowia Witkowo
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Dąb Dębice
Ina Ińsko 3-0 Czarni Marianowo
WODR Barzkowice 4-0 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Unia Stargard Szczeciński 2-1 Gwiazda Żalęcino
WODR Barzkowice 2-0 Czarni Marianowo
Ina Ińsko 1-2 Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Vitkowia Witkowo
Piast II Chociwel 3-1 Błyskawica Kluki
Dąbrovia II Chlebowo 2-3 Bryza Reńsko
Orkan Dalewo 0-3 Orzeł Pęzino

Kolejka 15 - 29-30 marca

Orkan Dalewo 0-3 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 0-0 Dąbrovia II Chlebowo
Bryza Reńsko 2-3 Piast II Chociwel
Błyskawica Kluki 0-3 Pomorzanin Krąpiel
Vitkowia Witkowo 1-2 Ina Ińsko
Dąb Dębice 4-1 WODR Barzkowice
Czarni Marianowo 1-1 Gwiazda Żalęcino

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Unia Stargard Szczeciński 5-1 Czarni Marianowo
Gwiazda Żalęcino 1-1 Dąb Dębice
WODR Barzkowice 2-3 Vitkowia Witkowo
Ina Ińsko 5-2 Błyskawica Kluki
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Bryza Reńsko
Piast II Chociwel 4-2 Orzeł Pęzino
Dąbrovia II Chlebowo 0-4 Orkan Dalewo

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Dąbrovia II Chlebowo 1-2 Unia Stargard Szczeciński
Orkan Dalewo 1-2 Piast II Chociwel
Orzeł Pęzino 2-2 Pomorzanin Krąpiel
Bryza Reńsko 0-1 Ina Ińsko 23 kwietnia
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Kluki 2-1 WODR Barzkowice
Vitkowia Witkowo 1-1 Gwiazda Żalęcino
Dąb Dębice 3-1 Czarni Marianowo 23 kwietnia
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Unia Stargard Szczeciński 2-1 Dąb Dębice 7 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Marianowo 2-1 Vitkowia Witkowo
Gwiazda Żalęcino 1-0 Błyskawica Kluki
WODR Barzkowice 1-1 Bryza Reńsko
Ina Ińsko 8-2 Orzeł Pęzino
Pomorzanin Krąpiel 3-5 Orkan Dalewo
Piast II Chociwel 2-2 Dąbrovia II Chlebowo

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Piast II Chociwel 0-1 Unia Stargard Szczeciński
Dąbrovia II Chlebowo 2-4 Pomorzanin Krąpiel
Orkan Dalewo 0-3 Ina Ińsko
Orzeł Pęzino 0-3 WODR Barzkowice
Bryza Reńsko 3-3 Gwiazda Żalęcino
Błyskawica Kluki 3-1 Czarni Marianowo
Vitkowia Witkowo 1-1 Dąb Dębice

Kolejka 20 - 3-4 maja

Unia Stargard Szczeciński 6-0 Vitkowia Witkowo
Dąb Dębice 5-1 Błyskawica Kluki
Czarni Marianowo 1-3 Bryza Reńsko
Gwiazda Żalęcino 0-1 Orzeł Pęzino
WODR Barzkowice 3-1 Orkan Dalewo
Ina Ińsko 7-0 Dąbrovia II Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 4-1 Piast II Chociwel

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pomorzanin Krąpiel 1-0 Unia Stargard Szczeciński
Piast II Chociwel 1-3 Ina Ińsko
Dąbrovia II Chlebowo 3-4 WODR Barzkowice
Orkan Dalewo 0-2 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Pęzino 1-0 Czarni Marianowo
Bryza Reńsko 3-3 Dąb Dębice
Błyskawica Kluki 5-1 Vitkowia Witkowo

Kolejka 22 - 17-18 maja

Unia Stargard Szczeciński 5-1 Błyskawica Kluki
Vitkowia Witkowo 0-3 Bryza Reńsko
Dąb Dębice 1-1 Orzeł Pęzino
Czarni Marianowo 1-4 Orkan Dalewo
Gwiazda Żalęcino 1-1 Dąbrovia II Chlebowo
WODR Barzkowice 1-1 Piast II Chociwel
Ina Ińsko 3-2 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 23 - 24-25 maja

Ina Ińsko 3-0 Unia Stargard Szczeciński
Pomorzanin Krąpiel 3-0 WODR Barzkowice
(wo)
mecz przerwany przy stanie 1-0
Piast II Chociwel 5-0 Gwiazda Żalęcino
Dąbrovia II Chlebowo 4-0 Czarni Marianowo
Orkan Dalewo 1-7 Dąb Dębice
Orzeł Pęzino 1-0 Vitkowia Witkowo
Bryza Reńsko 3-3 Błyskawica Kluki

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Unia Stargard Szczeciński 7-0 Bryza Reńsko
Błyskawica Kluki 1-7 Orzeł Pęzino
Vitkowia Witkowo 2-3 Orkan Dalewo
Dąb Dębice 6-1 Dąbrovia II Chlebowo
Czarni Marianowo 0-3 Piast II Chociwel
Gwiazda Żalęcino 3-5 Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice 1-1 Ina Ińsko

Kolejka 25 - 8 czerwca

WODR Barzkowice 0-2 Unia Stargard Szczeciński
Ina Ińsko 7-1 Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Czarni Marianowo
Piast II Chociwel 1-2 Dąb Dębice
Dąbrovia II Chlebowo 2-3 Vitkowia Witkowo
Orkan Dalewo 6-1 Błyskawica Kluki
Orzeł Pęzino 1-1 Bryza Reńsko

Kolejka 26 - 15 czerwca

Unia Stargard Szczeciński 5-1 Orzeł Pęzino
Bryza Reńsko 4-0 Orkan Dalewo
Błyskawica Kluki 5-1 Dąbrovia II Chlebowo
Vitkowia Witkowo 5-2 Piast II Chociwel
Dąb Dębice 7-5 Pomorzanin Krąpiel
Czarni Marianowo 0-4 Ina Ińsko
Gwiazda Żalęcino 1-2 WODR Barzkowice

Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin II)

Klasa A 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin IV)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin V)

Klasa B 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas