[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Węgorzyno 30 68 21 5 4 66-25 14 1 0 43-7 7 4 4 23-18 2 4 1 1 0 4-2
2.  Sarmata Dobra 30 68 21 5 4 84-33 11 3 1 51-17 10 2 3 33-16 2 1 0 1 1 2-4
3.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 64 19 7 4 70-26 9 4 2 44-14 10 3 2 26-12
4.  Ehrle Polska Dobra Szczecińska 30 61 18 7 5 69-33 9 2 4 32-16 9 5 1 37-17
5.  Korona Stuchowo 30 47 15 2 13 45-52 10 1 4 25-17 5 1 9 20-35
6.  Masovia Maszewo 30 44 12 8 10 45-39 6 4 5 24-17 6 4 5 21-22
7.  Wicher Brojce 30 43 13 4 13 54-50 8 1 6 31-20 5 3 7 23-30
8.  Promień Mosty 30 39 12 3 15 48-56 7 2 6 28-21 5 1 9 20-35
9.  Fagus Kołbacz 30 33 9 6 15 37-58 7 4 4 28-22 2 2 11 9-36
10.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 32 9 5 16 40-64 4 2 9 24-31 5 3 7 16-33 4 10 3 1 0 11-8
11.  Mewa Resko 30 32 8 8 14 50-57 6 4 5 29-22 2 4 9 21-35 4 4 1 1 2 7-6
12.  Radovia Radowo Małe 30 32 7 11 12 39-56 4 5 6 22-25 3 6 6 17-31 4 2 0 2 2 6-10
13.  Zorza Dobrzany 30 30 8 6 16 28-50 5 3 7 19-24 3 3 9 9-26
14.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 30 29 7 8 15 36-52 4 6 5 18-16 3 2 10 18-36
15.  Światowid Łobez 30 27 6 9 15 36-45 5 4 6 26-19 1 5 9 10-26
16.  Jantar Dziwnów 30 22 6 4 20 19-70 5 3 7 11-23 1 1 13 8-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Węgorzyno    3-1 1-0 1-1 2-0 5-0 4-2 2-0 2-0 4-0 3-1 6-1 3-0 2-0 2-0 3-1 
 2 Sarmata Dobra1-1     1-1 2-2 3-0 3-1 5-0 6-2 6-1 7-2 5-3 0-1 2-0 3-1 2-0 5-2 
 3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)3-3 1-3     1-1 8-3 1-1 1-0 2-0 6-0 8-0 5-0 0-1 2-1 3-1 0-0 3-0 
 4 Ehrle Polska Dobra Szczecińska2-0 3-4 0-1     3-1 3-2 1-1 2-1 3-0 0-1 3-1 4-0 4-0 2-3 0-0 2-1 
 5 Korona Stuchowo1-0 0-2 1-2 0-6     2-0 2-0 1-1 2-1 0-2 1-0 4-2 1-0 2-0 2-1 6-0 
 6 Masovia Maszewo1-4 0-3 2-3 0-0 1-1     0-1 0-1 1-0 1-1 1-1 2-0 2-1 5-1 3-0 5-0 
 7 Wicher Brojce0-3 0-3 0-2 2-3 3-0 0-1     5-1 3-0 3-1 4-3 0-0 0-1 3-2 1-0 7-0 
 8 Promień Mosty3-1 3-1 0-1 1-3 2-3 1-3 3-2     1-2 3-1 3-0 1-1 0-0 1-2 3-1 3-0 
 9 Fagus Kołbacz0-1 0-3 0-0 4-1 3-2 1-1 2-3 3-2     0-0 1-0 4-4 3-1 1-2 4-1 2-1 
 10 Dąbrovia Stara Dąbrowa5-1 0-3 1-3 1-2 0-2 0-1 2-5 2-3 3-1     2-1 3-3 0-2 2-0 3-3 0-1 
 11 Mewa Resko0-0 1-2 2-1 2-2 2-0 3-3 1-2 4-3 3-0 2-3     3-0 0-1 5-2 0-2 1-1 
 12 Radovia Radowo Małe1-3 2-1 0-2 2-4 1-2 2-1 3-3 1-2 1-1 2-3 1-1     3-0 0-0 1-1 2-1 
 13 Zorza Dobrzany1-4 0-3 1-4 0-2 3-1 1-2 1-1 1-0 3-1 1-0 1-2 0-1     3-3 0-0 3-0 
 14 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)0-1 0-1 2-2 0-3 0-1 0-0 3-0 0-1 1-0 0-0 3-3 1-1 2-2     4-1 2-0 
 15 Światowid Łobez0-0 1-1 1-2 1-2 1-2 0-1 0-3 5-1 1-2 2-0 2-2 2-2 4-0 3-1     3-0 
 16 Jantar Dziwnów0-1 2-2 0-2 0-5 3-2 0-4 2-0 1-2 0-0 0-2 0-3 1-0 0-0 1-0 1-0     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Korona Stuchowo 1-0 Zorza Dobrzany 4-5 sierpnia
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-3 Sarmata Dobra 4-5 sierpnia
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-0 Fagus Kołbacz 4-5 sierpnia
Światowid Łobez 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-5 sierpnia
Jantar Dziwnów 1-0 Radovia Radowo Małe 4-5 sierpnia
Wicher Brojce 0-3 Sparta Węgorzyno 4-5 sierpnia
Masovia Maszewo 0-1 Promień Mosty 4-5 sierpnia
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-3 Mewa Resko 4-5 sierpnia

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Zorza Dobrzany 1-2 Mewa Resko
Promień Mosty 1-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Sparta Węgorzyno 5-0 Masovia Maszewo
Radovia Radowo Małe 3-3 Wicher Brojce
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-0 Jantar Dziwnów
Fagus Kołbacz 4-1 Światowid Łobez
Sarmata Dobra 2-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Korona Stuchowo 0-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-2 Zorza Dobrzany
Światowid Łobez 1-1 Sarmata Dobra
Jantar Dziwnów 0-0 Fagus Kołbacz
Wicher Brojce 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Masovia Maszewo 2-0 Radovia Radowo Małe
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Sparta Węgorzyno
Mewa Resko 4-3 Promień Mosty
Korona Stuchowo 0-6 Ehrle Polska Dobra Szczecińska

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Zorza Dobrzany 1-0 Promień Mosty
Sparta Węgorzyno 3-1 Mewa Resko
Radovia Radowo Małe 0-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Masovia Maszewo
Fagus Kołbacz 2-3 Wicher Brojce
Sarmata Dobra 5-2 Jantar Dziwnów
Korona Stuchowo 2-1 Światowid Łobez
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-0 Zorza Dobrzany
Światowid Łobez 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Jantar Dziwnów 3-2 Korona Stuchowo
Wicher Brojce 0-3 Sarmata Dobra
Masovia Maszewo 1-0 Fagus Kołbacz
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Mewa Resko 3-0 Radovia Radowo Małe
Promień Mosty 3-1 Sparta Węgorzyno

Kolejka 6 - 1-2 września

Zorza Dobrzany 1-4 Sparta Węgorzyno
Radovia Radowo Małe 1-2 Promień Mosty
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-0 Mewa Resko
Fagus Kołbacz 1-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Sarmata Dobra 3-1 Masovia Maszewo
Korona Stuchowo 2-0 Wicher Brojce
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Jantar Dziwnów
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-0 Światowid Łobez

Kolejka 7 - 8-9 września

Światowid Łobez 4-0 Zorza Dobrzany
Jantar Dziwnów 0-5 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Wicher Brojce 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Masovia Maszewo 1-1 Korona Stuchowo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Sarmata Dobra
Mewa Resko 3-0 Fagus Kołbacz
Promień Mosty 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Sparta Węgorzyno 6-1 Radovia Radowo Małe

Kolejka 8 - 15-16 września

Zorza Dobrzany 0-1 Radovia Radowo Małe
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-3 Sparta Węgorzyno
Fagus Kołbacz 3-2 Promień Mosty
Sarmata Dobra 5-3 Mewa Resko
Korona Stuchowo 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Masovia Maszewo
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-1 Wicher Brojce
Światowid Łobez 3-0 Jantar Dziwnów

Kolejka 9 - 22-23 września

Jantar Dziwnów 0-0 Zorza Dobrzany
Wicher Brojce 1-0 Światowid Łobez
Masovia Maszewo 0-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Mewa Resko 2-0 Korona Stuchowo
Promień Mosty 3-1 Sarmata Dobra
Sparta Węgorzyno 2-0 Fagus Kołbacz
Radovia Radowo Małe 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)

Kolejka 10 - 29-30 września

Zorza Dobrzany 1-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Fagus Kołbacz 4-4 Radovia Radowo Małe
Sarmata Dobra 1-1 Sparta Węgorzyno
Korona Stuchowo 1-1 Promień Mosty
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Mewa Resko
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Światowid Łobez 0-1 Masovia Maszewo
Jantar Dziwnów 2-0 Wicher Brojce

Kolejka 11 - 6-7 października

Wicher Brojce 0-1 Zorza Dobrzany
Masovia Maszewo 5-0 Jantar Dziwnów
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-1 Światowid Łobez
Mewa Resko 2-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Promień Mosty 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sparta Węgorzyno 2-0 Korona Stuchowo
Radovia Radowo Małe 2-1 Sarmata Dobra
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-0 Fagus Kołbacz

Kolejka 12 - 13-14 października

Zorza Dobrzany 3-1 Fagus Kołbacz
Sarmata Dobra 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Korona Stuchowo 4-2 Radovia Radowo Małe
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-1 Sparta Węgorzyno
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-1 Promień Mosty
Światowid Łobez 2-2 Mewa Resko
Jantar Dziwnów 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Wicher Brojce 0-1 Masovia Maszewo

Kolejka 13 - 20-21 października

Masovia Maszewo 2-1 Zorza Dobrzany
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Wicher Brojce
Mewa Resko 1-1 Jantar Dziwnów
Promień Mosty 3-1 Światowid Łobez
Sparta Węgorzyno 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Radovia Radowo Małe 2-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8-3 Korona Stuchowo
Fagus Kołbacz 0-3 Sarmata Dobra

Kolejka 14 - 27-28 października

Zorza Dobrzany 0-3 Sarmata Dobra
Korona Stuchowo 2-1 Fagus Kołbacz
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-0 Radovia Radowo Małe
Światowid Łobez 0-0 Sparta Węgorzyno
Jantar Dziwnów 1-2 Promień Mosty
Wicher Brojce 4-3 Mewa Resko
Masovia Maszewo 5-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-2 Zorza Dobrzany
Mewa Resko 3-3 Masovia Maszewo
Promień Mosty 3-2 Wicher Brojce
Sparta Węgorzyno 3-1 Jantar Dziwnów
Radovia Radowo Małe 1-1 Światowid Łobez
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Fagus Kołbacz 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sarmata Dobra 3-0 Korona Stuchowo

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Zorza Dobrzany 3-1 Korona Stuchowo
Sarmata Dobra 7-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Fagus Kołbacz 4-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-0 Światowid Łobez
Radovia Radowo Małe 2-1 Jantar Dziwnów
Sparta Węgorzyno 4-2 Wicher Brojce
Promień Mosty 1-3 Masovia Maszewo
Mewa Resko 5-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 17 - 15-16 marca

Mewa Resko 0-1 Zorza Dobrzany
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Promień Mosty
Masovia Maszewo 1-4 Sparta Węgorzyno
Wicher Brojce 0-0 Radovia Radowo Małe
Jantar Dziwnów 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Światowid Łobez 1-2 Fagus Kołbacz
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-4 Sarmata Dobra
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-2 Korona Stuchowo

Kolejka 18 - 22 marca

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-1 Korona Stuchowo
Zorza Dobrzany 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sarmata Dobra 2-0 Światowid Łobez
Fagus Kołbacz 2-1 Jantar Dziwnów
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 Wicher Brojce
Radovia Radowo Małe 2-1 Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 22 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Mosty 3-0 Mewa Resko 7 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 29-30 marca

Promień Mosty 0-0 Zorza Dobrzany
Mewa Resko 0-0 Sparta Węgorzyno
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-1 Radovia Radowo Małe
Masovia Maszewo 2-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Wicher Brojce 3-0 Fagus Kołbacz
Jantar Dziwnów 2-2 Sarmata Dobra
Światowid Łobez 1-2 Korona Stuchowo 7 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Zorza Dobrzany 0-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-3 Światowid Łobez
Korona Stuchowo 6-0 Jantar Dziwnów
Sarmata Dobra 5-0 Wicher Brojce
Fagus Kołbacz 1-1 Masovia Maszewo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Radovia Radowo Małe 1-1 Mewa Resko
Sparta Węgorzyno 2-0 Promień Mosty

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Sparta Węgorzyno 3-0 Zorza Dobrzany 23 kwietnia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Mosty 1-1 Radovia Radowo Małe 23 kwietnia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Mewa Resko 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 23 kwietnia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-0 Fagus Kołbacz
Masovia Maszewo 0-3 Sarmata Dobra 23 kwietnia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Brojce 3-0 Korona Stuchowo
Jantar Dziwnów 0-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Światowid Łobez 1-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 23 kwietnia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Zorza Dobrzany 0-0 Światowid Łobez
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-1 Jantar Dziwnów
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-5 Wicher Brojce
Korona Stuchowo 2-0 Masovia Maszewo
Sarmata Dobra 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Fagus Kołbacz 1-0 Mewa Resko
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-0 Promień Mosty
Radovia Radowo Małe 1-3 Sparta Węgorzyno 7 maja
w pierwotnym terminie (19 kwietnia) odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Radovia Radowo Małe 3-0 Zorza Dobrzany
Sparta Węgorzyno 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Promień Mosty 1-2 Fagus Kołbacz
Mewa Resko 1-2 Sarmata Dobra
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Korona Stuchowo
Masovia Maszewo 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Wicher Brojce 2-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Jantar Dziwnów 1-0 Światowid Łobez

Kolejka 24 - 1 maja

Zorza Dobrzany 3-0 Jantar Dziwnów
Światowid Łobez 0-3 Wicher Brojce
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-2 Masovia Maszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Korona Stuchowo 1-0 Mewa Resko
Sarmata Dobra 6-2 Promień Mosty
Fagus Kołbacz 0-1 Sparta Węgorzyno
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Radovia Radowo Małe

Kolejka 25 - 3-4 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-1 Zorza Dobrzany
Radovia Radowo Małe 1-1 Fagus Kołbacz
Sparta Węgorzyno 3-1 Sarmata Dobra
Promień Mosty 2-3 Korona Stuchowo
Mewa Resko 2-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Masovia Maszewo 3-0 Światowid Łobez
Wicher Brojce 7-0 Jantar Dziwnów

Kolejka 26 - 10-11 maja

Zorza Dobrzany 1-1 Wicher Brojce
Jantar Dziwnów 0-4 Masovia Maszewo
Światowid Łobez 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-1 Mewa Resko
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 Promień Mosty
Korona Stuchowo 1-0 Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra 0-1 Radovia Radowo Małe
Fagus Kołbacz 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)

Kolejka 27 - 17-18 maja

Fagus Kołbacz 3-1 Zorza Dobrzany
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Sarmata Dobra
Radovia Radowo Małe 1-2 Korona Stuchowo
Sparta Węgorzyno 4-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Promień Mosty 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Mewa Resko 0-2 Światowid Łobez
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-0 Jantar Dziwnów
Masovia Maszewo 0-1 Wicher Brojce

Kolejka 28 - 24-25 maja

Zorza Dobrzany 1-2 Masovia Maszewo
Wicher Brojce 3-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Jantar Dziwnów 0-3 Mewa Resko
Światowid Łobez 5-1 Promień Mosty
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-0 Sparta Węgorzyno
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-3 Radovia Radowo Małe
Korona Stuchowo 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Sarmata Dobra 6-1 Fagus Kołbacz

Kolejka 29 - 31 maja

Sarmata Dobra 2-0 Zorza Dobrzany
Fagus Kołbacz 3-2 Korona Stuchowo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Radovia Radowo Małe 2-4 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Sparta Węgorzyno 2-0 Światowid Łobez
Promień Mosty 3-0 Jantar Dziwnów
Mewa Resko 1-2 Wicher Brojce
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-0 Masovia Maszewo

Kolejka 30 - 7 czerwca

Zorza Dobrzany 3-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Masovia Maszewo 1-1 Mewa Resko
Wicher Brojce 5-1 Promień Mosty
Jantar Dziwnów 0-1 Sparta Węgorzyno
Światowid Łobez 2-2 Radovia Radowo Małe
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Fagus Kołbacz
Korona Stuchowo 0-2 Sarmata Dobra

Baraże o udział w V lidze (Szczecin)

V liga 2007/2008 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin II)

Klasa A 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin IV)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin V)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas