[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jeziorak Załom (Szczecin) 24 52 16 4 4 63-27 10 0 2 34-10 6 4 2 29-17
2.  Pogoń II Szczecin 23 51 16 3 4 101-26 9 2 0 58-11 7 1 4 43-15
3.  Iskra Banie 24 48 14 6 4 58-28 8 4 0 28-10 6 2 4 30-18 2 4 1 1 0 4-3
4.  Wicher Reptowo 24 48 14 6 4 83-33 6 4 2 39-18 8 2 2 44-15 2 1 0 1 1 3-4
5.  Leśnik Kliniska 24 41 12 5 7 72-35 7 2 3 46-13 5 3 4 26-22
6.  Ogniwo Babinek 24 35 10 5 9 62-60 4 4 4 37-34 6 1 5 25-26
7.  Czarni Czarnówko 23 34 11 1 11 48-45 6 0 6 24-22 5 1 5 24-23 2 3 1 0 1 6-4
8.  Znicz Niedźwiedź 24 34 11 1 12 47-63 6 1 5 22-33 5 0 7 25-30 2 3 1 0 1 4-6
9.  Grot Gardno 24 31 10 1 13 45-52 6 0 6 31-20 4 1 7 14-32
10.  Rybak Trzebież 24 26 8 2 14 44-59 5 1 6 19-20 3 1 8 25-39
11.  Unia Swochowo 24 22 6 4 14 58-87 4 1 7 29-43 2 3 7 29-44
12.  Czarni Lubanowo 24 16 4 4 16 36-84 3 2 7 23-35 1 2 9 13-49
13.  Gryf Nowielin 24 5 1 2 21 18-136 0 1 11 6-70 1 1 10 12-66
Pogoń Szczecin Nowa stała się rezerwami Pogoni Szczecin.
Strzelcy Pucice wycofali się po 8. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Jeziorak Załom (Szczecin)    0-1 2-1 3-2 1-0 7-1 1-0 2-5 3-0 3-0 3-0 6-0 3-0* 
 2 Pogoń II Szczecin2-2     5-1 2-1 4-1 4-1 6-0 9-0 8-1 1-1 9-2 8-1 
 3 Iskra Banie4-1 2-1     1-1 2-2 1-0 3-1 3-1 1-1 2-2 3-0 3-0 3-0 
 4 Wicher Reptowo0-2 2-2 2-3     4-4 0-0 4-0 3-0 5-3 2-1 3-3 11-0 3-0 
 5 Leśnik Kliniska2-2 2-1 1-0 2-3     1-2 0-1 2-0 3-0 4-0 5-3 1-1 23-0 
 6 Ogniwo Babinek1-1 3-4 0-6 1-5 1-1     5-2 6-2 0-1 6-2 7-7 2-2 5-1 
 7 Czarni Czarnówko0-5 2-0 1-2 1-5 1-0 1-3     4-1 5-1 1-0 3-4 5-0 0-1 
 8 Znicz Niedźwiedź2-1 1-4 0-8 1-1 0-2 0-3 3-2     2-1 1-9 7-1 3-1 2-0 
 9 Grot Gardno2-4 3-0 3-0 0-1 2-3 2-4 0-1 4-1     2-3 4-0 2-0 7-3 
 10 Rybak Trzebież0-1 0-2 0-3 0-4 3-1 5-2 2-2 0-1 0-1     3-1 3-2 3-0* 
 11 Unia Swochowo2-2 0-6 2-4 1-7 0-4 4-2 4-5 0-2 1-2 4-3     4-2 7-4 
 12 Czarni Lubanowo2-3 0-5 1-1 3-7 2-4 1-4 1-5 0-1 3-1 6-1 2-1     2-2 
 13 Gryf Nowielin0-5 0-17 1-1 0-7 2-4 0-3 0-5 0-11 0-3* 0-3* 3-8 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Czarni Lubanowo - Strzelcy Pucice
było 2-0, anulowany
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-2 Wicher Reptowo
Pogoń II Szczecin 4-1 Ogniwo Babinek
Iskra Banie 3-1 Czarni Czarnówko
Unia Swochowo 7-4 Gryf Nowielin
Rybak Trzebież 0-1 Grot Gardno
Znicz Niedźwiedź 0-2 Leśnik Kliniska

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Strzelcy Pucice - Leśnik Kliniska
było 3-3, anulowany
Grot Gardno 4-1 Znicz Niedźwiedź
Gryf Nowielin 0-3 Rybak Trzebież
(wo)
Czarni Czarnówko 3-4 Unia Swochowo
Ogniwo Babinek 0-6 Iskra Banie
Wicher Reptowo 2-2 Pogoń II Szczecin
Czarni Lubanowo 2-3 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Jeziorak Załom (Szczecin) - Strzelcy Pucice
było 3-1, anulowany
Pogoń II Szczecin 9-2 Czarni Lubanowo
Iskra Banie 1-1 Wicher Reptowo
Unia Swochowo 4-2 Ogniwo Babinek
Rybak Trzebież 2-2 Czarni Czarnówko
Znicz Niedźwiedź 2-0 Gryf Nowielin
Leśnik Kliniska 3-0 Grot Gardno

Kolejka 4 - 1-2 września

Strzelcy Pucice - Grot Gardno
było 1-2, anulowany
Gryf Nowielin 2-4 Leśnik Kliniska
Czarni Czarnówko 4-1 Znicz Niedźwiedź
Ogniwo Babinek 6-2 Rybak Trzebież
Wicher Reptowo 3-3 Unia Swochowo
Czarni Lubanowo 1-1 Iskra Banie
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-1 Pogoń II Szczecin

Kolejka 5 - 8-9 września

Pogoń II Szczecin - Strzelcy Pucice
było 16-0, anulowany
Iskra Banie 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Unia Swochowo 4-2 Czarni Lubanowo
Rybak Trzebież 0-4 Wicher Reptowo
Znicz Niedźwiedź 0-3 Ogniwo Babinek
Leśnik Kliniska 0-1 Czarni Czarnówko
Grot Gardno 7-3 Gryf Nowielin

Kolejka 6 - 15-16 września

Strzelcy Pucice - Gryf Nowielin
było 7-2, anulowany
Czarni Czarnówko 5-1 Grot Gardno
Ogniwo Babinek 1-1 Leśnik Kliniska
Wicher Reptowo 3-0 Znicz Niedźwiedź
Czarni Lubanowo 6-1 Rybak Trzebież
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Unia Swochowo
Pogoń II Szczecin 5-1 Iskra Banie

Kolejka 7 - 22-23 września

Iskra Banie - Strzelcy Pucice
było 3-0, anulowany
Unia Swochowo 0-6 Pogoń II Szczecin
Rybak Trzebież 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Znicz Niedźwiedź 3-1 Czarni Lubanowo
Leśnik Kliniska 2-3 Wicher Reptowo
Grot Gardno 2-4 Ogniwo Babinek
Gryf Nowielin 0-5 Czarni Czarnówko

Kolejka 8 - 29-30 września

Strzelcy Pucice - Czarni Czarnówko
było 1-8, anulowany
Ogniwo Babinek 5-1 Gryf Nowielin
Wicher Reptowo 5-3 Grot Gardno
Czarni Lubanowo 2-4 Leśnik Kliniska
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-5 Znicz Niedźwiedź
Pogoń II Szczecin 8-1 Rybak Trzebież
Iskra Banie 3-0 Unia Swochowo

Kolejka 9 - 6-7 października

Pauza: Unia Swochowo.
 
Rybak Trzebież 0-3 Iskra Banie
Znicz Niedźwiedź 1-4 Pogoń II Szczecin
Leśnik Kliniska 2-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Grot Gardno 2-0 Czarni Lubanowo
Gryf Nowielin 0-7 Wicher Reptowo
Czarni Czarnówko 1-3 Ogniwo Babinek

Kolejka 10 - 13-14 października

Pauza: Ogniwo Babinek.
 
Wicher Reptowo 4-0 Czarni Czarnówko
Czarni Lubanowo 2-2 Gryf Nowielin
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Grot Gardno
Pogoń II Szczecin 4-1 Leśnik Kliniska
Iskra Banie 3-1 Znicz Niedźwiedź
Unia Swochowo 4-3 Rybak Trzebież

Kolejka 11 - 20-21 października

Pauza: Rybak Trzebież.
 
Znicz Niedźwiedź 7-1 Unia Swochowo
Leśnik Kliniska 1-0 Iskra Banie
Grot Gardno 3-0 Pogoń II Szczecin
Gryf Nowielin 0-5 Jeziorak Załom (Szczecin)
Czarni Czarnówko 5-0 Czarni Lubanowo
Ogniwo Babinek 1-5 Wicher Reptowo

Kolejka 12 - 27-28 października

Pauza: Wicher Reptowo.
 
Czarni Lubanowo 1-4 Ogniwo Babinek
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Czarni Czarnówko
Pogoń II Szczecin 8-1 Gryf Nowielin
Iskra Banie 1-1 Grot Gardno
Unia Swochowo 0-4 Leśnik Kliniska
Rybak Trzebież 0-1 Znicz Niedźwiedź

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pauza: Znicz Niedźwiedź.
 
Leśnik Kliniska 4-0 Rybak Trzebież
Grot Gardno 4-0 Unia Swochowo
Gryf Nowielin 1-1 Iskra Banie
Czarni Czarnówko 2-0 Pogoń II Szczecin
Ogniwo Babinek 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Wicher Reptowo 11-0 Czarni Lubanowo

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Pauza: Czarni Lubanowo.
 
Wicher Reptowo 0-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Ogniwo Babinek 3-4 Pogoń II Szczecin
Czarni Czarnówko 1-2 Iskra Banie
Gryf Nowielin 3-8 Unia Swochowo
Grot Gardno 2-3 Rybak Trzebież
Leśnik Kliniska 2-0 Znicz Niedźwiedź

Kolejka 15 - 29-30 marca

Pauza: Leśnik Kliniska.
 
Znicz Niedźwiedź 2-1 Grot Gardno
Rybak Trzebież 3-0 Gryf Nowielin
(wo)
Unia Swochowo 4-5 Czarni Czarnówko
Iskra Banie 1-0 Ogniwo Babinek
Pogoń II Szczecin 2-1 Wicher Reptowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 6-0 Czarni Lubanowo

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Pauza: Jeziorak Załom (Szczecin).
 
Czarni Lubanowo 0-5 Pogoń II Szczecin
Wicher Reptowo 2-3 Iskra Banie
Ogniwo Babinek 7-7 Unia Swochowo
Czarni Czarnówko 1-0 Rybak Trzebież
Gryf Nowielin 0-11 Znicz Niedźwiedź
Grot Gardno 2-3 Leśnik Kliniska

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Pauza: Grot Gardno.
 
Leśnik Kliniska 23-0 Gryf Nowielin
Znicz Niedźwiedź 3-2 Czarni Czarnówko
Rybak Trzebież 5-2 Ogniwo Babinek
Unia Swochowo 1-7 Wicher Reptowo
Iskra Banie 3-0 Czarni Lubanowo 1 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń II Szczecin 2-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 23 kwietnia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Pauza: Pogoń II Szczecin.
 
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Iskra Banie
Czarni Lubanowo 2-1 Unia Swochowo
Wicher Reptowo 2-1 Rybak Trzebież
Ogniwo Babinek 6-2 Znicz Niedźwiedź 7 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Czarnówko 1-0 Leśnik Kliniska
Gryf Nowielin 0-3 Grot Gardno 7 maja
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Grot Gardno 0-1 Czarni Czarnówko
Leśnik Kliniska 1-2 Ogniwo Babinek
Znicz Niedźwiedź 1-1 Wicher Reptowo
Rybak Trzebież 3-2 Czarni Lubanowo
Unia Swochowo 2-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Iskra Banie 2-1 Pogoń II Szczecin

Kolejka 20 - 3-4 maja

Pauza: Iskra Banie.
 
Pogoń II Szczecin 1-1 Unia Swochowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Rybak Trzebież
Czarni Lubanowo 0-1 Znicz Niedźwiedź
Wicher Reptowo 4-4 Leśnik Kliniska
Ogniwo Babinek 0-1 Grot Gardno
Czarni Czarnówko 0-1 Gryf Nowielin

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Czarni Czarnówko.
 
Gryf Nowielin 0-3 Ogniwo Babinek
Grot Gardno 0-1 Wicher Reptowo
Leśnik Kliniska 1-1 Czarni Lubanowo
Znicz Niedźwiedź 2-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Rybak Trzebież 0-2 Pogoń II Szczecin
Unia Swochowo 2-4 Iskra Banie

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Unia Swochowo.
 
Iskra Banie 2-2 Rybak Trzebież
Pogoń II Szczecin 6-0 Znicz Niedźwiedź
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Leśnik Kliniska
Czarni Lubanowo 3-1 Grot Gardno
Wicher Reptowo 3-0 Gryf Nowielin
Ogniwo Babinek 5-2 Czarni Czarnówko

Kolejka 23 - 24-25 maja

Pauza: Ogniwo Babinek.
 
Czarni Czarnówko 1-5 Wicher Reptowo
Gryf Nowielin 0-3 Czarni Lubanowo
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Grot Gardno 2-4 Jeziorak Załom (Szczecin)
Leśnik Kliniska 2-1 Pogoń II Szczecin
Znicz Niedźwiedź 0-8 Iskra Banie
Rybak Trzebież 3-1 Unia Swochowo

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Rybak Trzebież.
 
Unia Swochowo 0-2 Znicz Niedźwiedź
Iskra Banie 2-2 Leśnik Kliniska
Pogoń II Szczecin 9-0 Grot Gardno
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Gryf Nowielin
(wo)
goście nie przyjechali
Czarni Lubanowo 1-5 Czarni Czarnówko
Wicher Reptowo 0-0 Ogniwo Babinek

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Wicher Reptowo.
 
Ogniwo Babinek 2-2 Czarni Lubanowo
Czarni Czarnówko 0-5 Jeziorak Załom (Szczecin)
Gryf Nowielin 0-17 Pogoń II Szczecin
Grot Gardno 3-0 Iskra Banie
Leśnik Kliniska 5-3 Unia Swochowo
Znicz Niedźwiedź 1-9 Rybak Trzebież

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Znicz Niedźwiedź.
 
Rybak Trzebież 3-1 Leśnik Kliniska
Unia Swochowo 1-2 Grot Gardno
Iskra Banie 3-0 Gryf Nowielin
Pogoń II Szczecin - Czarni Czarnówko
przerwany w 44. minucie przy stanie 12-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jeziorak Załom (Szczecin) 7-1 Ogniwo Babinek
Czarni Lubanowo 3-7 Wicher Reptowo

Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Szczecin II)

Klasa A 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin IV)
Klasa A 2007/2008 (Szczecin V)

Klasa B 2007/2008 (Szczecin I)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin II)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin III)
Klasa B 2007/2008 (Szczecin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas