[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga 1995/1996
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 34 88 27 7 0 84-22 14 3 0 47-11 13 4 0 37-11
2.  Legia Warszawa 34 85 27 4 3 95-22 16 0 1 50-8 11 4 2 45-14
3.  Hutnik Kraków 34 52 15 7 12 48-43 9 4 4 25-15 6 3 8 23-28
4.  Łódzki KS 34 49 13 10 11 44-38 9 7 1 28-11 4 3 10 16-27
5.  Amica Wronki 34 48 13 9 12 35-37 8 4 5 20-17 5 5 7 15-20
6.  Stomil Olsztyn 34 46 13 7 14 32-41 9 4 4 19-14 4 3 10 13-27
7.  Lech Poznań 34 45 11 12 11 45-40 8 5 4 24-11 3 7 7 21-29
8.  Raków Częstochowa 34 44 12 8 14 33-36 8 5 4 20-11 4 3 10 13-25 4 7 2 1 1 3-2
9.  Sokół Tychy 34 44 11 11 12 36-40 8 4 5 24-18 3 7 7 12-22 4 5 1 2 1 3-2
10.  Zagłębie Lubin 34 44 11 11 12 34-35 8 5 4 21-15 3 6 8 13-20 4 4 1 1 2 1-3
11.  GKS Katowice 34 43 11 10 13 36-37 8 3 6 22-20 3 7 7 14-17 2 6 2 0 0 6-0
12.  Górnik Zabrze 34 43 10 13 11 45-52 6 8 3 29-27 4 5 8 16-25 2 0 0 0 2 0-6
13.  GKS Bełchatów 34 42 12 6 16 40-54 7 3 7 24-24 5 3 9 16-30 4 6 1 3 0 4-3
14.  Śląsk Wrocław 34 42 9 15 10 39-41 6 9 2 25-14 3 6 8 14-27 4 5 1 2 1 2-3
15.  Pogoń Szczecin 34 42 11 9 14 33-41 8 5 4 22-14 3 4 10 11-27 4 4 1 1 2 4-4
16.  Lechia/Olimpia Gdańsk 34 40 11 7 16 39-59 7 4 6 23-27 4 3 10 16-32
17.  Stal Mielec 34 28 8 4 22 33-67 5 1 11 18-29 3 3 11 15-38
18.  Siarka Tarnobrzeg 34 15 3 6 25 24-70 2 4 11 15-33 1 2 14 9-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Widzew Łódź    1-1 2-0 3-1 2-0 2-2 3-3 4-1 5-0 1-0 1-0 4-1 5-0 4-0 3-0 1-0 4-1 2-1 
 2 Legia Warszawa1-2     6-1 2-0 2-0 3-0 5-1 4-2 2-0 1-0 1-0 1-0 2-0 3-1 5-0 4-0 5-1 3-0 
 3 Hutnik Kraków1-4 0-3     2-1 0-0 2-0 3-0 0-0 2-0 3-2 0-0 0-0 0-1 1-2 2-0 3-1 3-0 3-1 
 4 Łódzki KS1-1 2-1 0-0     0-0 4-0 1-1 2-1 2-0 1-1 1-1 1-0 1-0 4-0 3-1 2-3 1-1 2-0 
 5 Amica Wronki0-2 1-6 2-1 1-0     1-2 0-1 3-1 1-1 2-0 0-0 2-0 1-2 2-0 1-1 2-0 0-0 1-0 
 6 Stomil Olsztyn0-1 1-1 2-1 1-0 2-0     0-0 1-0 2-1 1-0 1-1 0-0 2-0 3-2 0-1 0-2 1-4 2-0 
 7 Lech Poznań1-1 1-1 3-0 0-0 2-1 0-1     1-2 1-2 0-0 4-1 4-1 2-0 0-1 1-0 0-0 2-0 2-0 
 8 Raków Częstochowa0-1 0-1 1-0 1-3 0-1 1-0 0-0     1-1 1-0 3-0 2-2 1-0 0-0 2-1 4-0 2-0 1-1 
 9 Sokół Tychy0-1 1-3 4-3 0-2 0-0 3-1 3-2 0-1     2-0 0-0 1-2 2-0 1-1 0-0 1-0 2-1 4-1 
 10 Zagłębie Lubin0-0 0-3 1-1 1-0 0-1 0-0 2-2 1-0 0-0     1-0 2-1 0-1 2-1 0-2 3-0 5-1 3-2 
 11 GKS Katowice1-4 0-5 1-2 1-2 2-1 2-0 1-1 1-0 0-1 1-0     2-0 3-1 0-0 1-1 3-0 0-1 3-1 
 12 Górnik Zabrze1-1 3-2 2-2 3-2 2-1 3-2 2-2 1-2 0-0 1-2 0-4     3-3 2-2 1-1 2-0 3-1 0-0 
 13 GKS Bełchatów1-4 0-1 0-2 3-0 1-2 2-1 2-1 1-0 0-0 1-1 2-1 3-4     0-0 2-1 1-4 1-2 4-0 
 14 Śląsk Wrocław1-2 0-0 2-0 3-0 2-2 1-1 0-1 0-0 1-1 1-1 2-2 2-1 1-1     1-0 1-1 4-1 3-0 
 15 Pogoń Szczecin0-1 1-2 0-3 1-1 1-1 1-0 3-1 2-1 3-1 1-1 1-0 0-0 1-1 2-0     0-1 2-0 3-0 
 16 Lechia/Olimpia Gdańsk1-7 1-3 1-3 4-2 2-0 1-2 0-3* 4-1 0-0 0-0 0-3* 1-1 2-0 2-1 2-0     1-1 1-0 
 17 Stal Mielec1-2 0-5 1-2 0-1 0-2 1-0 3-2 0-0 2-0 1-2 0-1 0-1 3-4 1-3 3-1 2-1     0-2 
 18 Siarka Tarnobrzeg1-3 2-7 0-2 1-1 2-3 0-1 1-0 0-1 0-4 2-3 0-0 0-2 1-2 0-0 0-1 3-3 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Lechia/Olimpia Gdańsk 2-1 Śląsk Wrocław 29 lipca (12 000)
Marcin Ciliński 46, Grzegorz Król 62 - Lesław Grech 39
Amica Wronki 3-1 Raków Częstochowa 29 lipca (4500)
Mariusz Tomziński 6, Artur Bugaj 49, Zbigniew Małachowski 82 (k) - Piotr Mandrysz 67
Stomil Olsztyn 1-0 Łódzki KS 29 lipca (8000)
Adam Zejer 56
GKS Bełchatów 3-4 Górnik Zabrze 29 lipca (6000)
Robert Górski 7, 74, Jarosław Chwiałkowski 45 - Dariusz Koseła 13 (k), Arkadiusz Kampka 35, Mieczysław Agafon 69, Arkadiusz Kubik 84
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pogoń Szczecin 29 lipca (4500)
Mariusz Kuras 9
GKS Katowice 1-2 Hutnik Kraków 29 lipca (2000)
Sławomir Wojciechowski 70 - Zakari Lambo 62, Jerzy Wojnecki 76
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin 29 lipca (0)
Zbigniew Mandziejewicz 70
Widzew Łódź 5-0 Sokół Tychy 30 lipca (5180)
Rafał Siadaczka 20, Ryszard Czerwiec 42, Mirosław Szymkowiak 60, Tomasz Łapiński 64, 84
Stal Mielec 3-2 Lech Poznań 30 lipca (4000)
Bogusław Cygan 13, Janusz Czyrek 56, Paweł Kloc 75 - Krzysztof Piskuła 40, Paweł Wojtala 60

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

Lechia/Olimpia Gdańsk 2-0 Amica Wronki 5 sierpnia (10 000)
Sławomir Suchomski 14, Grzegorz Król 90
Zagłębie Lubin 5-1 Stal Mielec 5 sierpnia (3500)
Wojciech Górski 1, 52, Grzegorz Szeliga 6, Jarosław Krzyżanowski 81, 86 - Bogusław Cygan 19 (k)
W 43. minucie Zbigniew Czajkowski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sokół Tychy 1-3 Legia Warszawa 5 sierpnia (5000)
Krzysztof Bizacki 70 - Jerzy Podbrożny 43, 64, Andrzej Kubica 75
Hutnik Kraków 1-4 Widzew Łódź 5 sierpnia (4000)
Zakari Lambo 50 - Ryszard Czerwiec 4, Zbigniew Wyciszkiewicz 13, Rafał Siadaczka 36, Piotr Szarpak 49
Pogoń Szczecin 1-0 GKS Katowice 5 sierpnia (9000)
Robert Dymkowski 48
Górnik Zabrze 0-0 Siarka Tarnobrzeg 5 sierpnia (3362)
Raków Częstochowa 1-0 Stomil Olsztyn 5 sierpnia (7500)
Paweł Skrzypek 89
Śląsk Wrocław 0-1 Lech Poznań 5 sierpnia (9000)
Piotr Reiss 90
Łódzki KS 1-0 GKS Bełchatów 6 sierpnia (3559)
Grzegorz Krysiak 84

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Lechia/Olimpia Gdańsk 2-0 GKS Bełchatów 19 sierpnia (10 000)
Marcin Janus 63, Adam Grad 81
Sokół Tychy 3-2 Lech Poznań 19 sierpnia (7000)
Bogdan Prusek 4, 44, Krzysztof Konon 82 - Piotr Prabucki 65, 77
Hutnik Kraków 3-0 Stal Mielec 19 sierpnia (1500)
Dariusz Romuzga 21, Marek Zając 37, Waldemar Adamczyk 73
Pogoń Szczecin 1-2 Legia Warszawa 19 sierpnia (13 000)
Robert Dymkowski 63 - Adam Fedoruk 31, Jerzy Podbrożny 40
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź 19 sierpnia (4886)
Marcin Kuźba 84 - Marek Koniarek 35 (k)
Łódzki KS 1-1 GKS Katowice 19 sierpnia (3384)
Marcin Mięciel 12 - Arkadiusz Bilski 57
Raków Częstochowa 1-1 Siarka Tarnobrzeg 19 sierpnia (7500)
Piotr Mandrysz 33 (k) - Andrzej Białek 37
W 55. minucie Piotr Mandrysz (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Lubin 19 sierpnia (7500)
Romuald Kujawa 6 - Wojciech Górski 23
Amica Wronki 1-2 Stomil Olsztyn 20 sierpnia (4500)
Artur Bugaj 16 - Tomasz Sokołowski I 61, 67

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Stomil Olsztyn 3-2 Śląsk Wrocław 26 sierpnia (12 000)
Sylwester Czereszewski 6, Bogdan Szczęsny 26 (s), Tomasz Sokołowski I 58 - Józef Kostek 29, Paweł Adamczyk 47
GKS Bełchatów 1-2 Amica Wronki 26 sierpnia (5500)
Zbigniew Grzesiak 35 - Mirosław Rzepa 11, Paweł Kryszałowicz 47
Siarka Tarnobrzeg 3-3 Lechia/Olimpia Gdańsk 26 sierpnia (4000)
Mieczysław Ożóg 11, 90, Edward Tyburski 60 (k) - Jacek Dąbrowski 18, Sebastian Nowak 40, Sławomir Suchomski 71
Widzew Łódź 3-1 Łódzki KS 26 sierpnia (9819)
Marek Koniarek 24, 89, Ryszard Czerwiec 50 - Marcin Mięciel 6
Stal Mielec 3-1 Pogoń Szczecin 26 sierpnia (3000)
Bogusław Cygan 17, 78, Krzysztof Bociek 43 - Robert Dymkowski 54
Lech Poznań 3-0 Hutnik Kraków 26 sierpnia (3500)
Krzysztof Piskuła 4, Piotr Prabucki 53, Paweł Wojtala 67
GKS Katowice 1-0 Raków Częstochowa 27 sierpnia (2000)
Zdzisław Strojek 72
Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 27 sierpnia (10 000)
Jerzy Podbrożny 58
Zagłębie Lubin 0-0 Sokół Tychy 27 sierpnia (2000)

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Amica Wronki 1-0 Siarka Tarnobrzeg 30 sierpnia (2500)
Paweł Kryszałowicz 62
Stomil Olsztyn 2-0 GKS Bełchatów 30 sierpnia (9000)
Tomasz Sokołowski I 18, Adam Zejer 72
Hutnik Kraków 3-2 Zagłębie Lubin 30 sierpnia (2000)
Zakari Lambo 5, Andrzej Jaskot 52, Krzysztof Bukalski 85 - Radosław Kałużny 14, Piotr Najewski 89
Pogoń Szczecin 3-1 Lech Poznań 30 sierpnia (7000)
Olgierd Moskalewicz 4, Robert Dymkowski 11, Waldemar Jaskulski 36 - Andrzej Miązek 19 (s)
Górnik Zabrze 3-1 Stal Mielec 30 sierpnia (3037)
Leszek Kraczkiewicz 13, Marek Szemoński 34, 77 - Bogusław Cygan 68
Łódzki KS 2-1 Legia Warszawa 30 sierpnia (5888)
Marcin Mięciel 10, 54 - Cezary Kucharski 69
Raków Częstochowa 0-1 Widzew Łódź 30 sierpnia (8000)
Marek Koniarek 78
Śląsk Wrocław 1-1 Sokół Tychy 30 sierpnia (6000)
Jarosław Góra 84 - Bogdan Prusek 6
Lechia/Olimpia Gdańsk 0-3 GKS Katowice (0)
(wo)

Kolejka 6 - 9-10 września

Lech Poznań 4-1 Górnik Zabrze 8 września (1200)
Mirosław Trzeciak 21, Piotr Reiss 32, 42, Piotr Prabucki 88 - Arkadiusz Kampka 76
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Stomil Olsztyn 9 września (3000)
Paweł Gadziała 47
GKS Katowice 2-1 Amica Wronki 9 września (1400)
Zdzisław Strojek 59, Grzegorz Pawłuszek 62 - Artur Bugaj 41
Widzew Łódź 1-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 9 września (4000)
Rafał Siadaczka 18
Legia Warszawa 4-2 Raków Częstochowa 9 września (5000)
Andrzej Kubica 20, Tomasz Wieszczycki 45, Ryszard Staniek 65, Adam Fedoruk 90 (k) - Piotr Bański 36, 85
Stal Mielec 0-1 Łódzki KS 9 września (2747)
Maciej Terlecki 33
Zagłębie Lubin 0-2 Pogoń Szczecin 9 września (2500)
Olgierd Moskalewicz 64, Robert Dymkowski 71 (k)
W 61. minucie Stefan Machaj (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sokół Tychy 4-3 Hutnik Kraków 9 września (6000)
Robert Wilk 61, Marek Rzepka 72, Bogdan Prusek 74, Krzysztof Bizacki 80 - Zakari Lambo 44, Krzysztof Bukalski 66, Marek Zając 70
GKS Bełchatów 0-0 Śląsk Wrocław 10 września (2000)

Kolejka 7 - 16-17 września

Amica Wronki 0-2 Widzew Łódź 16 września (4000)
Marek Koniarek 49, Andrij Mychalczuk 76
Stomil Olsztyn 1-1 GKS Katowice 16 września (11 000)
Rafał Kaczmarczyk 21 - Kazimierz Węgrzyn 83
GKS Bełchatów 4-0 Siarka Tarnobrzeg 16 września (3000)
Dariusz Marciniak 27, Robert Górski 44, Jacek Berensztajn 49 (k), 77
Pogoń Szczecin 3-1 Sokół Tychy 16 września (6000)
Robert Dymkowski 41, Sławomir Rafałowicz 56, Olgierd Moskalewicz 57 - Bogdan Prusek 85
Łódzki KS 1-1 Lech Poznań 16 września (3128)
Daniel Dubicki 9 - Piotr Reiss 54
Raków Częstochowa 2-0 Stal Mielec 16 września (4500)
Jacek Magiera 83, Janusz Bodzioch 90
Śląsk Wrocław 2-0 Hutnik Kraków 16 września (4000)
Józef Kostek 44, Romuald Kujawa 79
W 79. minucie Romuald Kujawa (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia/Olimpia Gdańsk 1-3 Legia Warszawa 17 września (16 000)
Emmanuel Tetteh 63 - Tomasz Wieszczycki 22, Ryszard Staniek 36, Adam Fedoruk 88 (k)
Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 17 września (1948)
Arkadiusz Kampka 57 - Grzegorz Szeliga 82, Wojciech Górski 85

Kolejka 8 - 20 września

Amica Wronki 2-0 Śląsk Wrocław 20 września (1500)
Paweł Kryszałowicz 44, Czesław Owczarek 80
Stomil Olsztyn 0-2 Lechia/Olimpia Gdańsk 20 września (11 000)
Grzegorz Motyka 15, Arkadiusz Bąk 29
GKS Bełchatów 1-0 Raków Częstochowa 20 września (4000)
Robert Rogan 54
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Łódzki KS 20 września (2000)
Grzegorz Rozmus 88 - Marcin Mięciel 39
GKS Katowice 2-0 Górnik Zabrze 20 września (2500)
Grzegorz Pawłuszek 37, Bartosz Karwan 61
Widzew Łódź 3-0 Pogoń Szczecin 20 września (2660)
Marek Koniarek 59, 84, 90
Legia Warszawa 6-1 Hutnik Kraków 20 września (3200)
Cezary Kucharski 20, Ryszard Staniek 21, 77, Leszek Pisz 45 (k), 90, Adam Fedoruk 72 - Waldemar Adamczyk 53
Stal Mielec 2-0 Sokół Tychy 20 września (1574)
Janusz Czyrek 4, 46
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 20 września (2000)

Kolejka 9 - 23-24 września

Siarka Tarnobrzeg 0-0 Śląsk Wrocław 23 września (1300)
Legia Warszawa 2-0 Amica Wronki 23 września (3000)
Cezary Kucharski 44, 55
Lech Poznań 1-2 Raków Częstochowa 23 września (1200)
Paweł Wojtala 54 - Piotr Mandrysz 27, 62
Zagłębie Lubin 1-0 Łódzki KS 23 września (2500)
Wadim Rogowskoj 65 (k)
Sokół Tychy 1-2 Górnik Zabrze 23 września (8000)
Tomasz Kos 6 - Dariusz Koseła 41 (k), Mieczysław Agafon 83
Hutnik Kraków 2-0 Pogoń Szczecin 23 września (1000)
Waldemar Adamczyk 23, 58
GKS Katowice 3-1 GKS Bełchatów 24 września (2000)
Adam Kucz 26, Kazimierz Węgrzyn 54, Arkadiusz Bilski 74 - Dariusz Marciniak 31
Stal Mielec 2-1 Lechia/Olimpia Gdańsk 24 września (1900)
Rafał Ruta 29, Bogusław Cygan 59 - Tomasz Unton 75
Widzew Łódź 2-2 Stomil Olsztyn 11 listopada (4555)
Marek Koniarek 36, 45 - Paweł Gadziała 10, Sylwester Czereszewski 28

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Amica Wronki 0-0 Stal Mielec 30 września (2500)
GKS Bełchatów 1-4 Widzew Łódź 30 września (6000)
Robert Górski 64 - Marek Koniarek 6, 63, Ryszard Czerwiec 64, Zbigniew Wyciszkiewicz 68
Siarka Tarnobrzeg 0-0 GKS Katowice 30 września (2000)
Górnik Zabrze 2-2 Hutnik Kraków 30 września (1606)
Arkadiusz Kampka 17, Marcin Kuźba 41 - Marek Zając 15, Dariusz Romuzga 44
Łódzki KS 2-0 Sokół Tychy 30 września (3390)
Piotr Czachowski 5, Łukasz Gorszkow 61 (s)
Raków Częstochowa 1-0 Zagłębie Lubin 30 września (5000)
Marek Kołtko 82
Śląsk Wrocław 1-0 Pogoń Szczecin 30 września (4000)
Józef Kostek 87
Stomil Olsztyn 1-1 Legia Warszawa 1 października (16 000)
Tomasz Sokołowski I 72 (k) - Jacek Bednarz 36
Lechia/Olimpia Gdańsk 0-3 Lech Poznań (0)
(wo)

Kolejka 11 - 4 października

GKS Katowice 0-0 Śląsk Wrocław 4 października (2000)
Widzew Łódź 2-1 Siarka Tarnobrzeg 4 października (2792)
Paweł Miąszkiewicz 45 (k), Marek Koniarek 69 - Andrzej Białek 78
Legia Warszawa 2-0 GKS Bełchatów 4 października (2700)
Adam Fedoruk 6 (k), Andrzej Kubica 54
Stal Mielec 1-0 Stomil Olsztyn 4 października (3000)
Janusz Czyrek 45
Lech Poznań 2-1 Amica Wronki 4 października (2000)
Piotr Prabucki 49 (k), Paweł Bocian 86 - Jurij Szatałow 74
Zagłębie Lubin 3-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 4 października (1500)
Grzegorz Szeliga 34, Radosław Kałużny 69, Sławomir Majak 70
Sokół Tychy 0-1 Raków Częstochowa 4 października (5000)
Robert Szopa 32
Hutnik Kraków 2-1 Łódzki KS 4 października (1000)
Bartłomiej Jamróz 59, Krzysztof Bukalski 79 (k) - Maciej Terlecki 84
Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze 4 października (4000)

Kolejka 12 - 14-15 października

Amica Wronki 2-0 Zagłębie Lubin 14 października (3500)
Zbigniew Małachowski 9, Artur Bugaj 84
Stomil Olsztyn 0-0 Lech Poznań 14 października (9000)
GKS Bełchatów 1-2 Stal Mielec 14 października (3000)
Jarosław Chwiałkowski 8 - Paweł Kloc 18, Janusz Czyrek 39
Siarka Tarnobrzeg 2-7 Legia Warszawa 14 października (4000)
Andrzej Białek 33, Edward Tyburski 59 (k) - Jerzy Podbrożny 18, 37, Ryszard Staniek 65, Cezary Kucharski 68, 75, Leszek Pisz 83, Andrzej Kubica 90
GKS Katowice 1-4 Widzew Łódź 14 października (3200)
Kazimierz Węgrzyn 43 - Zbigniew Wyciszkiewicz 5, 72, Andrij Mychalczuk 44, Marek Koniarek 74
Łódzki KS 3-1 Pogoń Szczecin 14 października (3488)
Maciej Terlecki 28, Marek Saganowski 72, 84 - Sławomir Rafałowicz 31
Raków Częstochowa 1-0 Hutnik Kraków 14 października (7000)
Krzysztof Stępień 54
Lechia/Olimpia Gdańsk 0-0 Sokół Tychy 15 października (8000)
Śląsk Wrocław 2-1 Górnik Zabrze 15 października (4500)
Józef Kostek 15, Jarosław Góra 90 - Marcin Kuźba 61

Kolejka 13 - 21-22 października

Widzew Łódź 4-0 Śląsk Wrocław 21 października (3268)
Ryszard Czerwiec 5, Marek Koniarek 7, 70, Rafał Siadaczka 42
Stal Mielec 0-2 Siarka Tarnobrzeg 21 października (2919)
Artur Adamus 29, Krzysztof Zagórski 68
Lech Poznań 2-0 GKS Bełchatów 21 października (3000)
Piotr Prabucki 60, 80 (k)
Sokół Tychy 0-0 Amica Wronki 21 października (1500)
Pogoń Szczecin 2-1 Raków Częstochowa 21 października (3000)
Andrzej Rycak 61, Maciej Stolarczyk 65 - Piotr Bański 75
Górnik Zabrze 3-2 Łódzki KS 21 października (1809)
Marcin Kuźba 22, 55, 71 - Grzegorz Wędzyński 16, Marcin Mięciel 66
Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice 22 października (6000)
Jerzy Podbrożny 80
Zagłębie Lubin 0-0 Stomil Olsztyn 22 października (2500)
Hutnik Kraków 3-1 Lechia/Olimpia Gdańsk 22 października (3000)
Dariusz Romuzga 40, Krzysztof Bukalski 56, Zakari Lambo 88 - Arkadiusz Bąk 23

Kolejka 14 - 28-29 października

Amica Wronki 2-1 Hutnik Kraków 28 października (1500)
Tomasz Suwary 29, Zbigniew Małachowski 84 (k) - Marek Zając 76
GKS Bełchatów 1-1 Zagłębie Lubin 28 października (1200)
Robert Rogan 1 - Andrzej Szczypkowski 84
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Lech Poznań 28 października (2000)
Krzysztof Zagórski 78 (k)
W 84. minucie Krzysztof Zagórski (Siarka Tarnobrzeg) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa 28 października (17 084)
Rafał Siadaczka 34 - Tomasz Wieszczycki 16
Pogoń Szczecin 0-1 Lechia/Olimpia Gdańsk 28 października (3000)
Sławomir Suchomski 45
Raków Częstochowa 2-2 Górnik Zabrze 28 października (6000)
Krzysztof Stępień 33, 78 - Marcin Kuźba 25, Piotr Gruszka 74
Stomil Olsztyn 2-1 Sokół Tychy 29 października (9000)
Sylwester Czereszewski 50, Adam Zejer 63 - Krzysztof Bizacki 9
GKS Katowice 0-1 Stal Mielec 29 października (1500)
Rafał Ruta 83
Śląsk Wrocław 3-0 Łódzki KS 29 października (5000)
Romuald Kujawa 47, 90, Jarosław Góra 67

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Stal Mielec 1-2 Widzew Łódź 4 listopada (2857)
Tomasz Wrotoń 68 - Marek Citko 58, Paweł Miąszkiewicz 87
Lech Poznań 4-1 GKS Katowice 4 listopada (800)
Piotr Prabucki 26, 86, Piotr Reiss 57, Paweł Bocian 90 - Kazimierz Węgrzyn 44
Sokół Tychy 2-0 GKS Bełchatów 4 listopada (2000)
Piotr Burlikowski 55, Krzysztof Bizacki 84
Hutnik Kraków 2-0 Stomil Olsztyn 4 listopada (700)
Dariusz Romuzga 31, Krzysztof Bukalski 33
Pogoń Szczecin 1-1 Amica Wronki 4 listopada (2150)
Robert Dymkowski 54 - Mariusz Tomziński 38
Górnik Zabrze 2-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 4 listopada (1835)
Arkadiusz Kampka 17, Marcin Kuźba 73
Łódzki KS 2-1 Raków Częstochowa 4 listopada (2500)
Tomasz Kłos 3, Grzegorz Wędzyński 73 - Jan Spychalski 80
Legia Warszawa 3-1 Śląsk Wrocław 5 listopada (4000)
Cezary Kucharski 57, 90, Radosław Michalski 75 - Józef Kostek 15
Zagłębie Lubin 3-2 Siarka Tarnobrzeg 5 listopada (1500)
Wadim Rogowskoj 9 (k), Sławomir Majak 22, Andrzej Szczypkowski 37 - Mariusz Kukiełka 20, Artur Adamus 84

Kolejka 16 - 8 listopada

Lechia/Olimpia Gdańsk 4-2 Łódzki KS 8 listopada (3500)
Tomasz Unton 13, Sławomir Suchomski 62, Adam Grad 72, Emmanuel Tetteh 88 - Piotr Czachowski 14, Marek Saganowski 50
Amica Wronki 2-0 Górnik Zabrze 8 listopada (1500)
Grzegorz Wódkiewicz 21, Paweł Kryszałowicz 77
Stomil Olsztyn 0-1 Pogoń Szczecin 8 listopada (7000)
Sławomir Rafałowicz 31
GKS Bełchatów 0-2 Hutnik Kraków 8 listopada (1000)
Bartłomiej Jamróz 30, Waldemar Adamczyk 68
Siarka Tarnobrzeg 0-4 Sokół Tychy 8 listopada (1000)
Bogdan Prusek 29, 31, Robert Wilk 33, Piotr Burlikowski 90
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin 8 listopada (1300)
Kazimierz Węgrzyn 90
Widzew Łódź 3-3 Lech Poznań 8 listopada (2800)
Rafał Siadaczka 19, Ryszard Czerwiec 47, Zbigniew Wyciszkiewicz 75 - Mirosław Trzeciak 48, Piotr Prabucki 49, Sékou Dramé 90
W 38. minucie Marek Koniarek (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 5-1 Stal Mielec 8 listopada (3500)
Marcin Jałocha 40, Leszek Pisz 45, 50, Ryszard Staniek 53, Jacek Kacprzak 84 - Bogusław Cygan 44 (k)
Śląsk Wrocław 0-0 Raków Częstochowa 11 listopada (7000)

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa 17 listopada (15 000)
Piotr Prabucki 28 - Jerzy Podbrożny 90
W 87. minucie Piotr Prabucki (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stal Mielec 1-3 Śląsk Wrocław 18 listopada (2000)
Bogusław Cygan 57 - Lesław Grech 13, Rafał Oprzondek 15 (s), Jarosław Góra 28
Sokół Tychy 0-0 GKS Katowice 18 listopada (500)
Pogoń Szczecin 1-1 GKS Bełchatów 18 listopada (1500)
Robert Dymkowski 20 - Janusz Prucheński 90
Górnik Zabrze 3-2 Stomil Olsztyn 18 listopada (1850)
Piotr Brzoza 38, 64, Marek Szemoński 42 - Andrzej Biedrzycki 3, Sylwester Czereszewski 78
Łódzki KS 0-0 Amica Wronki 18 listopada (2230)
Raków Częstochowa 4-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 18 listopada (4000)
Andrzej Dziedzic 42, 81, Piotr Mandrysz 53, Grzegorz Skwara 89
Zagłębie Lubin 0-0 Widzew Łódź 19 listopada (1800)
Hutnik Kraków 3-1 Siarka Tarnobrzeg 19 listopada (1500)
Waldemar Adamczyk 38, Grzegorz Wilczok 58 (s), Krzysztof Bukalski 69 - Edward Tyburski 39 (k)

Kolejka 18 - 16-17 marca

GKS Bełchatów 3-0 Łódzki KS 16 marca (5000)
Sylwester Szkudlarek 75, Robert Rogan 78, Janusz Prucheński 83
W 83. minucie Waldemar Tęsiorowski (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 1-1 Pogoń Szczecin 16 marca (2500)
Bogdan Pikuta 23 - Robert Dymkowski 89
Legia Warszawa 2-0 Sokół Tychy 16 marca (3500)
Tomasz Sokołowski I 30, Tomasz Wieszczycki 89
Stomil Olsztyn 1-0 Raków Częstochowa 17 marca (12 000)
Jacek Chańko 10
Amica Wronki 2-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 8 maja (2000)
Arkadiusz Bąk 18, Artur Bugaj 82
W 23. minucie Zbigniew Małachowski (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Górnik Zabrze 8 maja (500)
Marek Szemoński 5, Mieczysław Agafon 57
Widzew Łódź 2-0 Hutnik Kraków 8 maja (7740)
Daniel Bogusz 13, Andrij Mychalczuk 39
Stal Mielec 1-2 Zagłębie Lubin 8 maja (1400)
Tomasz Kukowski 78 - Jarosław Krzyżanowski 48, Radosław Kałużny 79
Lech Poznań 0-1 Śląsk Wrocław 8 maja (1000)
Dariusz Kasperek 36

Kolejka 19 - 23-24 marca

Sokół Tychy 2-1 Stal Mielec 23 marca (4000)
Robert Wilk 60, Moussa Yahaya 81 - Bogusław Cygan 90
Pogoń Szczecin 0-1 Widzew Łódź 23 marca (8164)
Marek Koniarek 35
Górnik Zabrze 0-4 GKS Katowice 23 marca (6314)
Władimir Łomako 6 (s), Jan Furtok 27, Mirosław Widuch 69, Adam Bała 84
Łódzki KS 2-0 Siarka Tarnobrzeg 23 marca (3108)
Tomasz Kłos 55, Grzegorz Wędzyński 61 (k)
Raków Częstochowa 1-0 GKS Bełchatów 23 marca (5000)
Paweł Skrzypek 84
Lechia/Olimpia Gdańsk 1-2 Stomil Olsztyn 24 marca (8000)
Marcin Ciliński 45 - Jacek Płuciennik 17, Sylwester Czereszewski 55
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 24 marca (5000)
Mariusz Piekarski 51, Radosław Kałużny 75 - Mirosław Trzeciak 52, Piotr Prabucki 67
Hutnik Kraków 0-3 Legia Warszawa 24 marca (7000)
Jerzy Podbrożny 39, Jacek Bednarz 63, Ryszard Staniek 87
Śląsk Wrocław 2-2 Amica Wronki 24 marca (7000)
Józef Kostek 58, Romuald Kujawa 82 (k) - Zbigniew Małachowski 28, Fodé Soumah 89

Kolejka 20 - 30-31 marca

GKS Bełchatów 1-4 Lechia/Olimpia Gdańsk 30 marca (3500)
Krzysztof Kukulski 52 - Emmanuel Tetteh 5, 67, Tomasz Unton 10, Marcin Ciliński 76
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Raków Częstochowa 30 marca (2000)
Grzegorz Skwara 60
GKS Katowice 1-2 Łódzki KS 30 marca (3000)
Bogdan Pikuta 40 - Marek Saganowski 11, Daniel Dubicki 62
Widzew Łódź 4-1 Górnik Zabrze 30 marca (4763)
Andrij Mychalczuk 46, Marek Citko 68, Zbigniew Wyciszkiewicz 76, Rafał Kubiak 86 - Marek Szemoński 7
Legia Warszawa 5-0 Pogoń Szczecin 30 marca (7000)
Leszek Pisz 25, Krzysztof Ratajczyk 38, Grzegorz Lewandowski 48, Jerzy Podbrożny 80, Tomasz Wieszczycki 82
Stal Mielec 1-2 Hutnik Kraków 30 marca (2719)
Bogusław Cygan 6 - Jerzy Wojnecki 53, 89
Stomil Olsztyn 2-0 Amica Wronki 31 marca (11 000)
Andrzej Jankowski 20, Andriej Siniczin 38
Lech Poznań 1-2 Sokół Tychy 31 marca (0)
Krzysztof Piskuła 84 - Moussa Yahaya 50, 70
Zagłębie Lubin 2-1 Śląsk Wrocław 31 marca (4500)
Grzegorz Szeliga 27, Radosław Kałużny 59 - Dariusz Kasperek 56

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Lech Poznań 2-0 Stal Mielec 3 kwietnia (800)
Mirosław Trzeciak 29, Jacek Dembiński 51
Zagłębie Lubin 0-3 Legia Warszawa 3 kwietnia (3000)
Radosław Kałużny 9 (s), Jerzy Podbrożny 18, Tomasz Wieszczycki 73
Pogoń Szczecin 3-0 Siarka Tarnobrzeg 3 kwietnia (3500)
Andrzej Rycak 9, 77, Robert Dymkowski 48
Górnik Zabrze 3-3 GKS Bełchatów 3 kwietnia (2000)
Mariusz Nosal 4, Mieczysław Agafon 75, Marek Szemoński 80 - Jacek Berensztajn 30 (k), Robert Górski 51, 62
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia/Olimpia Gdańsk 3 kwietnia (5000)
Józef Kostek 35 - Piotr Mosór 85
Hutnik Kraków 0-0 GKS Katowice 10 kwietnia (3000)
Łódzki KS 4-0 Stomil Olsztyn 10 kwietnia (3648)
Witold Bendkowski 7, Marek Saganowski 28, Daniel Dubicki 66, Grzegorz Wędzyński 85 (k)
Raków Częstochowa 0-1 Amica Wronki 17 kwietnia (5000)
Artur Bugaj 23
Sokół Tychy 0-1 Widzew Łódź 1 maja (6000)
Marek Koniarek 64

Kolejka 22 - 6 kwietnia

Lechia/Olimpia Gdańsk 1-0 Siarka Tarnobrzeg 6 kwietnia (8000)
Piotr Rajkiewicz 38
Amica Wronki 1-2 GKS Bełchatów 6 kwietnia (2500)
Arkadiusz Bąk 6 - Robert Górski 31, Artur Lamch 49
Sokół Tychy 2-0 Zagłębie Lubin 6 kwietnia (5000)
Tomasz Kos 76, 83
Hutnik Kraków 3-0 Lech Poznań 6 kwietnia (3500)
Arkadiusz Kaliszan 42, Waldemar Adamczyk 72, 88
Pogoń Szczecin 2-0 Stal Mielec 6 kwietnia (4500)
Andrzej Rycak 5, Robert Dymkowski 30
Górnik Zabrze 3-2 Legia Warszawa 6 kwietnia (5361)
Marek Szemoński 17, Mariusz Nosal 43, Dariusz Koseła 90 (k) - Leszek Pisz 67, 75
Łódzki KS 1-1 Widzew Łódź 6 kwietnia (12 000)
Marek Saganowski 21 - Rafał Siadaczka 28
Raków Częstochowa 3-0 GKS Katowice 6 kwietnia (8000)
Janusz Bodzioch 15, Paweł Skrzypek 46, 79
Śląsk Wrocław 1-1 Stomil Olsztyn 6 kwietnia (6500)
Józef Kostek 7 - Andriej Siniczin 17

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

Siarka Tarnobrzeg 2-3 Amica Wronki 13 kwietnia (1000)
Piotr Golczyński 71, Grzegorz Wilczok 78 - Artur Bugaj 3, 54, Arkadiusz Bąk 70
GKS Katowice 3-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 13 kwietnia (2500)
Jan Furtok 16, Sławomir Wojciechowski 33, Adam Kucz 62
Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS 13 kwietnia (10 000)
Tomasz Wieszczycki 58, 75
Stal Mielec 0-1 Górnik Zabrze 13 kwietnia (2500)
Grzegorz Bonk 73
Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin 13 kwietnia (2000)
Piotr Prabucki 16
GKS Bełchatów 2-1 Stomil Olsztyn 14 kwietnia (4000)
Krzysztof Kukulski 7, Dariusz Rzeźniczek 83 - Andrzej Jankowski 43
Widzew Łódź 4-1 Raków Częstochowa 14 kwietnia (2705)
Ryszard Czerwiec 54, Paweł Miąszkiewicz 56, Marek Koniarek 68, 80 - Bartłomiej Wilk 64
Zagłębie Lubin 1-1 Hutnik Kraków 14 kwietnia (500)
Zbigniew Czajkowski 7 - Krzysztof Bukalski 56 (k)
Sokół Tychy 1-1 Śląsk Wrocław 14 kwietnia (4000)
Tomasz Kos 5 - Marek Kowalczyk 90

Kolejka 24 - 20-21 kwietnia

Lechia/Olimpia Gdańsk 1-7 Widzew Łódź 20 kwietnia (8000)
Emmanuel Tetteh 90 - Paweł Miąszkiewicz 8, 50, Zbigniew Wyciszkiewicz 26, Ryszard Czerwiec 37, Rafał Siadaczka 54, Marek Koniarek 57, Marek Citko 68
Amica Wronki 0-0 GKS Katowice 20 kwietnia (3000)
Stomil Olsztyn 2-0 Siarka Tarnobrzeg 20 kwietnia (11 000)
Sylwester Czereszewski 68, Jacek Chańko 87
Hutnik Kraków 2-0 Sokół Tychy 20 kwietnia (2500)
Andrzej Jaskot 65, Waldemar Adamczyk 74 (k)
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Lubin 20 kwietnia (3000)
Robert Dymkowski 62 - Wojciech Górski 25
Górnik Zabrze 2-2 Lech Poznań 20 kwietnia (4159)
Mariusz Nosal 21, Rafał Jarosz 90 - Jacek Dembiński 30, 59
Łódzki KS 1-1 Stal Mielec 20 kwietnia (4163)
Marek Saganowski 75 - Rafał Domarski 82
Śląsk Wrocław 1-1 GKS Bełchatów 20 kwietnia (5500)
Lesław Grech 31 - Jacek Berensztajn 41
Raków Częstochowa 0-1 Legia Warszawa 21 kwietnia (9000)
Jerzy Podbrożny 59

Kolejka 25 - 24 kwietnia

Siarka Tarnobrzeg 1-2 GKS Bełchatów 24 kwietnia (800)
Krzysztof Zagórski 38 - Krzysztof Kukulski 22, Janusz Prucheński 81
GKS Katowice 2-0 Stomil Olsztyn 24 kwietnia (2500)
Bogdan Pikuta 7, Arkadiusz Szczygieł 89
Widzew Łódź 2-0 Amica Wronki 24 kwietnia (3413)
Andrij Mychalczuk 53, Sławomir Gula 64
Legia Warszawa 4-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 24 kwietnia (6000)
Marcin Mięciel 45, 51, 70, Tomasz Wieszczycki 64
Stal Mielec 0-0 Raków Częstochowa 24 kwietnia (2000)
Lech Poznań 0-0 Łódzki KS 24 kwietnia (1000)
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Zabrze 24 kwietnia (1500)
Dariusz Lewandowski 7, Grzegorz Szeliga 15 - Andrzej Orzeszek 85
Sokół Tychy 0-0 Pogoń Szczecin 24 kwietnia (2000)
Hutnik Kraków 1-2 Śląsk Wrocław 24 kwietnia (2500)
Mariusz Krzywda 86 - Jarosław Góra 63, Zbigniew Ilski 78

Kolejka 26 - 27-28 kwietnia

Amica Wronki 1-6 Legia Warszawa 27 kwietnia (5000)
Paweł Kryszałowicz 43 - Marcin Mięciel 19, Tomasz Wieszczycki 23, 34, Jerzy Podbrożny 26, Leszek Pisz 80, Cezary Kucharski 86
GKS Bełchatów 2-1 GKS Katowice 27 kwietnia (5000)
Janusz Prucheński 51, Jacek Berensztajn 70 - Kazimierz Węgrzyn 83
Pogoń Szczecin 0-3 Hutnik Kraków 27 kwietnia (6000)
Dariusz Romuzga 36, Andrzej Jaskot 74, Krzysztof Bukalski 89
W 50. minucie Robert Dymkowski (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 1-1 Zagłębie Lubin 27 kwietnia (3671)
Marek Saganowski 20 - Radosław Kałużny 25
Raków Częstochowa 0-0 Lech Poznań 27 kwietnia (6000)
Lechia/Olimpia Gdańsk 1-1 Stal Mielec 28 kwietnia (4000)
Tomasz Unton 89 - Paweł Kloc 20
Stomil Olsztyn 0-1 Widzew Łódź 28 kwietnia (15 000)
Andrij Mychalczuk 66
Górnik Zabrze 0-0 Sokół Tychy 28 kwietnia (4194)
Śląsk Wrocław 3-0 Siarka Tarnobrzeg 28 kwietnia (5000)
Romuald Kujawa 7 (k), 57, Józef Kostek 47

Kolejka 27 - 4-5 maja

Pogoń Szczecin 2-0 Śląsk Wrocław 3 maja (3000)
Robert Dymkowski 56, 66
GKS Katowice 3-1 Siarka Tarnobrzeg 4 maja (2500)
Jan Furtok 26, Mariusz Kukiełka 74 (s), Grzegorz Wilczok 77 (s) - Andrzej Białek 2
Widzew Łódź 5-0 GKS Bełchatów 4 maja (3233)
Marek Citko 25, 80, Marek Koniarek 36, 79, Zbigniew Wyciszkiewicz 52
Legia Warszawa 3-0 Stomil Olsztyn 4 maja (3500)
Leszek Pisz 45, Tomasz Wieszczycki 55, Radosław Michalski 73
Stal Mielec 0-2 Amica Wronki 4 maja (2020)
Tomasz Suwary 5, Adam Fedoruk 69
Zagłębie Lubin 1-0 Raków Częstochowa 4 maja (2500)
Wojciech Górski 49
Hutnik Kraków 0-0 Górnik Zabrze 4 maja (2500)
Lech Poznań 0-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 5 maja (2000)
Sokół Tychy 0-2 Łódzki KS 5 maja (3000)
Rafał Niżnik 82, Grzegorz Krysiak 84

Kolejka 28 - 11-12 maja

Amica Wronki 0-1 Lech Poznań 11 maja (4000)
Mirosław Trzeciak 39
W 76. minucie Adam Fedoruk (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-4 Stal Mielec 11 maja (7000)
Jacek Chańko 33 - Rafał Domarski 8, 27, Bogusław Cygan 38, 88
GKS Bełchatów 0-1 Legia Warszawa 11 maja (7000)
Marek Jóźwiak 80
Siarka Tarnobrzeg 1-3 Widzew Łódź 11 maja (2000)
Artur Adamus 49 - Ryszard Czerwiec 2, 46, Zbigniew Wyciszkiewicz 33
Górnik Zabrze 1-1 Pogoń Szczecin 11 maja (3295)
Mieczysław Agafon 24 - Grzegorz Niciński 20
Łódzki KS 0-0 Hutnik Kraków 11 maja (3604)
Raków Częstochowa 1-1 Sokół Tychy 11 maja (4500)
Robert Szopa 62 - Dariusz Jaskulski 87 (k)
Śląsk Wrocław 2-2 GKS Katowice 11 maja (6500)
Józef Kostek 40, Romuald Kujawa 42 (k) - Adam Bała 27, Sławomir Wojciechowski 56
Lechia/Olimpia Gdańsk 0-0 Zagłębie Lubin 12 maja (2500)

Kolejka 29 - 15 maja

Hutnik Kraków 0-0 Raków Częstochowa 14 maja (2000)
Widzew Łódź 1-0 GKS Katowice 15 maja (5603)
Ryszard Czerwiec 75
Legia Warszawa 3-0 Siarka Tarnobrzeg 15 maja (2500)
Jerzy Podbrożny 27 (k), Marcin Mięciel 60, Cezary Kucharski 65
Stal Mielec 3-4 GKS Bełchatów 15 maja (1692)
Rafał Piotrowski 4, Piotr Jegor 38, Tomasz Abramowicz 70 - Krzysztof Kukulski 14, Janusz Prucheński 28, 82, Robert Górski 65
Lech Poznań 0-1 Stomil Olsztyn 15 maja (500)
Jacek Chańko 53
Zagłębie Lubin 0-1 Amica Wronki 15 maja (1500)
Mariusz Tomziński 67
Sokół Tychy 1-0 Lechia/Olimpia Gdańsk 15 maja (2500)
Robert Wilk 72
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS 15 maja (4500)
Piotr Mandrysz 45 - Marek Saganowski 20
Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław 15 maja (2298)
Mariusz Nosal 13, Mieczysław Agafon 53 - Dariusz Kasperek 57, Marek Kowalczyk 87

Kolejka 30 - 18-19 maja

Amica Wronki 1-1 Sokół Tychy 18 maja (3000)
Paweł Kryszałowicz 29 - Łukasz Gorszkow 78
Stomil Olsztyn 1-0 Zagłębie Lubin 18 maja (8000)
Adam Zejer 29
GKS Bełchatów 2-1 Lech Poznań 18 maja (6000)
Jacek Berensztajn 44, Janusz Prucheński 76 - Piotr Prabucki 72
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Stal Mielec 18 maja (2500)
Krzysztof Zagórski 30, Jacek Kuranty 42
Łódzki KS 1-0 Górnik Zabrze 18 maja (3791)
Tomasz Kłos 84
Raków Częstochowa 2-1 Pogoń Szczecin 18 maja (5000)
Janusz Bodzioch 5, Grzegorz Skwara 70 - Robert Dymkowski 57
Lechia/Olimpia Gdańsk 1-3 Hutnik Kraków 19 maja (4000)
Tomasz Unton 82 - Krzysztof Bukalski 27, 83, Mariusz Krzywda 69
GKS Katowice 0-5 Legia Warszawa 19 maja (6500)
Tomasz Wieszczycki 24, 54, 76, Jerzy Podbrożny 81, 86 (k)
Śląsk Wrocław 1-2 Widzew Łódź 19 maja (10 000)
Dariusz Kasperek 76 - Zbigniew Wyciszkiewicz 73, Ryszard Czerwiec 87

Kolejka 31 - 22 maja

Lechia/Olimpia Gdańsk 2-0 Pogoń Szczecin 22 maja (2000)
Emmanuel Tetteh 53, 79
Legia Warszawa 1-2 Widzew Łódź 22 maja (18 000)
Tomasz Wieszczycki 53 - Marek Koniarek 65, Piotr Szarpak 81
Stal Mielec 0-1 GKS Katowice 22 maja (485)
Jan Furtok 16
Lech Poznań 2-0 Siarka Tarnobrzeg 22 maja (100)
Jacek Dembiński 35, Tomasz Bekas 89
Zagłębie Lubin 0-1 GKS Bełchatów 22 maja (1000)
Jacek Berensztajn 90 (k)
W 82. minucie Andrzej Szczypkowski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sokół Tychy 3-1 Stomil Olsztyn 22 maja (2500)
Moussa Yahaya 4, 72, Krzysztof Bizacki 35 - Andrzej Jankowski 70
Hutnik Kraków 0-0 Amica Wronki 22 maja (100)
Górnik Zabrze 1-2 Raków Częstochowa 22 maja (1738)
Mariusz Nosal 76 - Jacek Magiera 32, Grzegorz Skwara 66
Łódzki KS 4-0 Śląsk Wrocław 22 maja (3217)
Grzegorz Krysiak 4, Grzegorz Wędzyński 58, 83, Rafał Niżnik 81

Kolejka 32 - 25-26 maja

Lechia/Olimpia Gdańsk 1-1 Górnik Zabrze 25 maja (4000)
Sławomir Suchomski 40 - Tomasz Hajto 75
Amica Wronki 1-1 Pogoń Szczecin 25 maja (2500)
Arkadiusz Bąk 75 - Piotr Mandrysz 69
Stomil Olsztyn 2-1 Hutnik Kraków 25 maja (6000)
Sylwester Czereszewski 22, Jacek Płuciennik 34 - Krzysztof Bukalski 13 (k)
GKS Bełchatów 0-0 Sokół Tychy 25 maja (7000)
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Zagłębie Lubin 25 maja (1000)
Krzysztof Zagórski 26, Mariusz Słomka 83 - Grzegorz Szeliga 20, Radosław Kałużny 52, 86
GKS Katowice 1-1 Lech Poznań 25 maja (3000)
Sławomir Wojciechowski 57 - Mirosław Trzeciak 58
Raków Częstochowa 1-3 Łódzki KS 25 maja (6000)
Paweł Skrzypek 47 - Marek Saganowski 67, Tomasz Kłos 76, Daniel Dubicki 78
Widzew Łódź 4-1 Stal Mielec 26 maja (7199)
Marek Koniarek 2 (k), 7, 40, 70 (k) - Bogusław Cygan 44
Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa 26 maja (11 000)

Kolejka 33 - 5 czerwca

Stal Mielec 0-5 Legia Warszawa 5 czerwca (1506)
Tomasz Wieszczycki 17, Cezary Kucharski 26, 54, 57, Damian Pancerz 52 (s)
Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź 5 czerwca (4000)
Piotr Reiss 13 (k) - Marek Koniarek 60
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Katowice 5 czerwca (1500)
Jarosław Krzyżanowski 53
Sokół Tychy 4-1 Siarka Tarnobrzeg 5 czerwca (3500)
Robert Wilk 12, Bogdan Prusek 32, 36, Krzysztof Bizacki 43 - Jacek Kuranty 19
Hutnik Kraków 0-1 GKS Bełchatów 5 czerwca (2500)
Jacek Berensztajn 86
Pogoń Szczecin 1-0 Stomil Olsztyn 5 czerwca (3500)
Robert Dymkowski 21
Górnik Zabrze 2-1 Amica Wronki 5 czerwca (2719)
Mariusz Nosal 6, Marek Szemoński 88 - Adam Fedoruk 74
Łódzki KS 2-3 Lechia/Olimpia Gdańsk 5 czerwca (3572)
Marek Saganowski 49, Tomasz Cebula 88 - Emmanuel Tetteh 24, 59, Rafał Ruta 83
Raków Częstochowa 0-0 Śląsk Wrocław 5 czerwca (4000)

REKLAMA

Kolejka 34 - 12 czerwca

Lechia/Olimpia Gdańsk 4-1 Raków Częstochowa 12 czerwca (3000)
Mariusz Pawlak 47, Krzysztof Sadzawicki 55, Sławomir Suchomski 81, Sebastian Nowak 89 - Grzegorz Skwara 77
Amica Wronki 1-0 Łódzki KS 12 czerwca (1000)
Tomasz Suwary 30
W 41. minucie Zbigniew Małachowski (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 0-0 Górnik Zabrze 12 czerwca (5000)
GKS Bełchatów 2-1 Pogoń Szczecin 12 czerwca (7000)
Artur Lamch 52, Jacek Berensztajn 86 - Robert Dymkowski 76
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Hutnik Kraków 12 czerwca (700)
Zakari Lambo 23, 29
GKS Katowice 0-1 Sokół Tychy 12 czerwca (2000)
Bogdan Prusek 24
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Lubin 12 czerwca (14 000)
Rafał Siadaczka 5
Legia Warszawa 5-1 Lech Poznań 12 czerwca (3000)
Leszek Pisz 8, Jerzy Podbrożny 10, 18 (k), 54, Tomasz Wieszczycki 52 - Paweł Wojtala 45
Śląsk Wrocław 4-1 Stal Mielec 12 czerwca (5000)
Janusz Kudyba 7, 46, Tomasz Jaworek 27, Jarosław Góra 74 - Daniel Konopelski 44

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas