[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Skoczów

I runda - 30-31 lipca
Iskra Iskrzyczyn, LKS 99 Pruchna - wolny los

Beskid II Skoczów 0-7 Beskid 09 Skoczów 3 sierpnia, 18:00
Kamil Janik 1, 55, Michał Grześ 10, 90 (k), Wojciech Małyjurek 13, Łukasz Zaremski 27, Ireneusz Trojanowski 75
w Wiślicy
Beskid Brenna 0-8 Błyskawica Drogomyśl 31 lipca, 11:00 (130)
Rafał Dziadek 12, 42, 65, Kamil Szajter 14, Mateusz Cieślar 21, Krzysztof Koczur 27, Dominik Loska 30 (k), Dawid Łyżwa 45
Olimpia Goleszów 0-3 WSS Wisła 30 lipca, 16:00 (30)
Dariusz Rucki 8, Dariusz Juroszek 67, Mirosław Wałach 90
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-3 Kuźnia Ustroń 10 sierpnia, 17:30
Michał Pietraczyk 32, 41, Adrian Gibiec 51
w pierwotnym terminie (31 lipca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Ustroniu; na boisku ze sztuczną nawierzchnią; Błyskawica gospodarzem
LKS Pogórze 0-4 Spójnia Zebrzydowice 31 lipca, 11:00 (60)
Mirosław Stabla 4, Grzegorz Kopiec 26, Tomasz Mrówka 41 (k), 46
Błękitni Pierściec 1-6 Cukrownik Chybie 11 sierpnia, 17:00
Daniel Jaworski 88 - Błażej Bawoł 21, Rafał Szczygielski 41, 54, 84, Patryk Chmiel 77, Patryk Śmieja 80
w pierwotnym terminie (31 lipca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

II runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2016 - siedziba PPN Skoczów)

Iskra Iskrzyczyn 0-2 Kuźnia Ustroń 17 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 1-4 LKS 99 Pruchna 17 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-1 Beskid 09 Skoczów 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-3
Mirosław Stabla 85 - Marcin Jaworzyn 10
Błyskawica Drogomyśl 1-4 WSS Wisła 17 sierpnia, 17:00

1/2 finału - 14 września
(Losowanie - 2 września 2016 - siedziba PPN Skoczów)

Kuźnia Ustroń 0-2 LKS 99 Pruchna 14 września, 16:30 (75)
Paweł Pańta 27, 82
WSS Wisła 5-1 Spójnia Zebrzydowice 14 września, 16:00 (60)
Sebastian Juroszek 1, Kamil Kotrys 22, Dariusz Rucki 43, 52, Waldemar Szarzec 73 - Tomasz Mrówka 88

Finał - 13 listopada

LKS 99 Pruchna 1-4 WSS Wisła 13 listopada, 11:00
Piotr Kowal 41 - Szymon Płoszaj 21, 23, Dariusz Rucki 77, Kamil Kotrys 89
w Pruchnej

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas