[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Żywiec

I runda - 30-31 lipca
(Losowanie - 22 lipca 2016)
Grapa Trzebinia, Czarni-Góral Żywiec, Orzeł Łękawica, Skałka Żabnica, LKS Leśna, GKS Radziechowy-Wieprz, GKS II Radziechowy-Wieprz, Halny Przyborów, Koszarawa Żywiec - wolny los.

LKS Kocierz 2-0 LKS Pewel Ślemieńska 31 lipca, 11:00 (20)
Sławomir Mieszczak 17, 62
PLKS Pewel Mała 3-0 LKS Ujsoły 31 lipca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Jezioro Żywieckie Zarzecze 0-3 Bory Pietrzykowice 30 lipca, 16:00 (50)
Tomasz Fijak 15, Dominik Bogdański 29, Michał Motyka 74
LKS Słotwina 1-5 LKS Sopotnia 31 lipca, 15:00 (50)
Dominik Semik 35 - Piotr Pierlak 10, Artur Bąk 25, Jakub Malarz 33, Teodor Popławski 65, Grzegorz Ciućka 80
Metal Węgierska Górka 2-1 FKS Rychwałd 30 lipca, 18:00 (100)
Damian Cieślar 5, Paweł Krutak 25 - Grzegorz Socha 80
Jeleśnianka Jeleśnia 1-6 Maksymilian Cisiec 30 lipca, 17:00 (10)
Szymon Szewczyk 43 - Adam Frydel 11, Mateusz Kalfas 36, Filip Balcarek 50, 54, Kamil Żemła 85, Grzegorz Zawada 87
Magura Bystra 0-3 Beskid Gilowice 31 lipca, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

II runda - 6-7 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2016)

Grapa Trzebinia 0-12 Czarni-Góral Żywiec 24 sierpnia, 17:30
Kamil Gazurek 15, 30, Maciej Łącki 26, 38, Michał Gołuch 55, 62, 68, 78, 83, Radosław Michalski 69, Mateusz Widuch 76, 81
LKS Kocierz 1-11 Orzeł Łękawica 24 sierpnia, 17:30
Piotr Białek 32 - Michał Duda 20, 86, Przemysław Żabicki 25, 82, Adrian Lejawa 34, 55, 75, 89 (k), Kamil Rus 63, Tomasz Talik 68, nieznany 80 (s)
PLKS Pewel Mała 1-4 Bory Pietrzykowice 7 września, 17:00
Damian Mazgaj 27 (k) - Robert Motyka 17, 44, Mychajło Ławruk 51, Michał Socha 61
LKS Sopotnia 1-8 Skałka Żabnica 31 sierpnia, 17:00
Maciej Okrzesik 75 - Damian Polak 20, Dominik Natanek 25 (k), 50, 60, Adrian Szwarc 28, Mateusz Kumorek 40, Szymon Kupczak 80, Dominik Błachut 85
Metal Węgierska Górka 0-1 LKS Leśna 17 sierpnia, 18:00
Jan Kozubowski 27 (s)
GKS II Radziechowy-Wieprz 1-4 Maksymilian Cisiec 24 sierpnia, 17:30
Tomasz Urbaś 30 - Filip Balcarek 50, Rafał Dąbrowski 68, Marcin Koźlik 74, Grzegorz Zawada 85
Beskid Gilowice 0-9 GKS Radziechowy-Wieprz 7 sierpnia, 11:00
Szymon Byrtek 28, Piotr Trzop 31, Michał Czernek 38, Rafał Hałat 55, 62, 72, 90, Marcin Byrtek 85, Karol Rozmus 87
Halny Przyborów 0-4 Koszarawa Żywiec 31 lipca, 17:00

III runda - 14 września
(Losowanie - 22 lipca 2016)

Orzeł Łękawica 4-7 Czarni-Góral Żywiec 7 września, 17:30
Adrian Lejawa 50, Robert Mrózek 73, 78 (k), Marcin Pośpiech 86 - Marcin Osmałek 5, 57, Grzegorz Szymoński 12, 27, Grzegorz Jodłowiec 13, Patryk Semik 31, Maciej Łącki 37
Bory Pietrzykowice 0-2 Koszarawa Żywiec 21 września, 16:30
Mateusz Hankus 68, Andrzej Jura 70
LKS Leśna 1-1 Skałka Żabnica 27 września, 16:30
pd. k. 3-4
Marcin Wróbel 52 - Marcin Kochutek 61
w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany
Maksymilian Cisiec 0-10 GKS Radziechowy-Wieprz 21 września, 16:30
Maciej Rozmus 2, 36, Marcin Byrtek 6 (k), 61, Rafał Hałat 17, 28, Piotr Motyka 40, Łukasz Błasiak 68, Adrian Pawlus 74, Marcin Dudka 90

1/2 finału - 5 października

Czarni-Góral Żywiec 2-1 Koszarawa Żywiec 15 marca, 16:00
Marek Gołuch 27, Patryk Semik 80 (k) - Tomasz Janik 90
w pierwotnym terminie (5 października, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 października, 16:30) odwołany
Skałka Żabnica 0-8 GKS Radziechowy-Wieprz 19 lutego, 13:00 (30)
Szymon Byrtek 38, 72, Kornel Adamus 42 (s), Radosław Tracz 49, Marek Noga 56, Piotr Pindel 62, Grzegorz Szymoński 77, 87
w pierwotnym terminie (12 października, 16:30) odwołany / w drugim terminie w Czechowicach-Dziedzicach

Finał - 5 kwietnia

Czarni-Góral Żywiec 0-1 GKS Radziechowy-Wieprz 5 kwietnia, 17:00
Marcin Osmałek 14
w Żywcu; na stadionie Czarnych-Górala

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Zabrze)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas