[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Tychy

I runda - 7 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2016 - siedziba PPN Tychy)

LKS Wisła Mała 2-4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 7 sierpnia, 17:00
Grzegorz Waliczek ?, ? - Patryk Śleziona ?, ?, Marek Kątny ?, Maciej Mizera ?
Sokół Wola 3-0 ZET Tychy 6 sierpnia, 17:00
Kacper Kudyba ?, Grzegorz Kuźnik ?, ?
Znicz Jankowice 3-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 7 sierpnia, 16:00
k. 7-6
Kamil Błażyca ?, ?, Kamil Bałuch ? - nieznany ?, ?, ?
Leśnik Kobiór 0-3 LKS Studzionka 7 sierpnia, 17:00
Łukasz Czerwiński 75, Adam Cyrulik 83, Błażej Bączkiewicz 90 (k)
Sokół Orzesze 3-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 7 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3 sierpnia, 18:00

1/8 finału - 23 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2016 - siedziba PPN Tychy)

LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-4 MKS Lędziny 23 sierpnia, 17:00
Piotr Kolny ? - Mateusz Kuzak ?, ?, Mateusz Śliwa ?, Sebastian Kozok ?
Sokół Wola 3-1 Krupiński Suszec 24 sierpnia, 17:00
Grzegorz Kuźnik ?, Adrian Sosna ?, Jakub Jucha ? - nieznany ?
Znicz Jankowice 1-5 LKS Łąka (k. Pszczyny) 24 sierpnia, 17:30
Dominik Serafin ? - Mateusz Habor ?, ?, Michał Puchała ?, Mateusz Paszek ?, Rafał Klaja ?
LKS Studzionka 1-2 Polonia Łaziska Górne 24 sierpnia, 18:00
Damian Gruszka ? - Bartosz Just 11, Bartosz Smyla 39
Sokół Orzesze 0-3 LKS Goczałkowice Zdrój 23 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 0-6 Iskra Pszczyna 23 sierpnia, 17:00
Tomasz Zawadzki ?, Konrad Kowaliczek ?, Jacek Biedrzycki ?, Artur Miły ?, Mateusz Wowra ?, Michał Majewski ?
GTS Bojszowy 0-6 GKS II Tychy 23 sierpnia, 17:00
Mariusz Bojarski 9, 36 (k), 40, Arkadiusz Lewicki 58, Piotr Kokoszka 60, Daniel Duda 63
Nadwiślan Góra 1-6 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 sierpnia, 17:00
nieznany 70 (k) - Michał Szczyrba 19, Bartosz Semeniuk 22, Szymon Ciuberek 31, Mateusz Majsner 41, 60, Piotr Chmiel 71

1/4 finału - 13 września

Sokół Wola 0-3 MKS Lędziny 14 września, 16:30
Kamil Ingram 15, Damian Czupryna 52, Damian Wilczkiewicz 73
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-5 Polonia Łaziska Górne 13 września, 16:30
Sebastian Gielza 12 (k), 25, 37, Łukasz Dubaniewicz 56, Bartosz Smyla 57
LKS Goczałkowice Zdrój 0-4 Iskra Pszczyna 13 września, 17:00
nieznany 24, 64, 82, 90
GKS II Tychy 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 września, 16:30
Michał Pustelnik 84 - Adam Krakowski 58 (k), 64

1/2 finału - 27 września

MKS Lędziny 3-0 Polonia Łaziska Górne 21 marca, 16:00
Kamil Uniejewski 16, 56, Mateusz Śliwa 72
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (15 marca, 15:30) odwołany
Iskra Pszczyna 1-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 września, 16:00
Bartosz Wojtków 42 - Bartosz Semeniuk 16, Bartłomiej Lorenc 43, Adam Krakowski 52

Finał - 5 kwietnia

MKS Lędziny 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 kwietnia, 17:00
Damian Czupryna 37
w Lędzinach

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Jatta Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas