[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 7 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2016 - siedziba Podokręgu Sosnowiec)
Skalniak Kroczyce - wolny los

KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2-10 Ostoja Żelisławice 7 września, 17:00
Strażak Nowa Wieś 3-5 Zagłębie II Sosnowiec 7 września, 17:00
KS Giebło 3-0 MKS Sławków 7 września, 17:00
(wo)
nie odbył się
Czarni Sosnowiec 4-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 7 września, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Orzeł Dąbie 7 września, 17:00
nieznany 72, 85 (k), 85
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-4 Jedność Strzyżowice 7 września, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Górnik Sosnowiec 7 września, 17:00

II runda - 21 września
(Losowanie - 8 września 2016 - siedziba Podokręgu Sosnowiec)

Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-7 Cyklon Rogoźnik 20 września, 16:00
nieznany 14 - Krzysztof Sosinka 6, Adam Zbroszczyk 12, 80, Wojciech Jaguś 42, Mateusz Bordel 46, 77, Patryk Pieśluk 73
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 21 września, 16:00
Kamil Głośny 40 (k)
Jedność Strzyżowice 1-2 AKS Niwka Sosnowiec 21 września, 16:00
KS Giebło 1-7 Niwy Brudzowice 21 września, 16:00
nieznany 67 (s) - Jakub Stefański 3, Wojciech Brzyski 12, 52, 62, Mateusz Arseniuk 41, Piotr Wolny 51, Piotr Zarychta 77
Zagłębie II Sosnowiec 3-0 Skalniak Kroczyce 21 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
SKS Łagisza (Będzin) 0-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 21 września, 16:00
Progress Musepa 33, Mateusz Prysak 52
Czarni Sosnowiec 1-3 Ostoja Żelisławice 21 września, 16:00

III runda - 12 października
Do gry dołączają IV-ligowcy: Górnik Piaski (Czeladź), Przemsza Siewierz, RKS Grodziec (Będzin), Sarmacja Będzin, Szczakowianka Jaworzno, Warta Zawiercie.
Zagłębie II Sosnowiec - wolny los

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 RKS Grodziec (Będzin) 12 października, 15:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-2 - goście zrezygnowali z dalszej gry
Niwy Brudzowice 6-4 Sarmacja Będzin 12 października, 15:30
nieznany 35, Piotr Zarychta 62, 85, 90, Jakub Stefański 67, Wojciech Brzyski 90 - nieznany 6, 27, 71, 77
Ostoja Żelisławice 2-5 Cyklon Rogoźnik 12 października, 15:30
Daniel Jagodziński ?, ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Warta Zawiercie 4-0 Górnik Piaski (Czeladź) 12 października, 16:00
Michał Mąka 5, Krystian Furgacz 34, Wiktor Majchrzak 86, Robert Majchrzak 88
AKS Niwka Sosnowiec 5-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 12 października, 15:30
nieznany 29, 45, 66, 85, 88 - nieznany 21, 35
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Przemsza Siewierz 12 października, 15:30
nieznany ? - Jakub Syga ?, Kacper Zawadzki ?, Damian Czapla ?

IV runda - 26 października
(Losowanie - 13 października 2016 - siedziba PPN Sosnowiec)
Warta Zawiercie - wolny los

AKS Niwka Sosnowiec 1-0 Niwy Brudzowice 26 października, 15:30
Kacper Stefański 68
Zagłębie II Sosnowiec 3-5 Przemsza Siewierz 26 października, 15:30
pd.
Marcin Mączka 45, Jan Janosz 69, Dariusz Bernaś 71 - Kacper Zawadzki 9, Jakub Syga 48, 109, 110, Rafał Majchrowski 90
Cyklon Rogoźnik 2-5 RKS Grodziec (Będzin) 26 października, 15:30
Adam Kostępski 9, Adrian Will 44 - Kacper Wrona 18, Paweł Krzos 54, Grzegorz Koch 64, 85, Igor Wilk 79

V runda - 9 listopada
(Losowanie - 27 października 2016 - siedziba PPN Sosnowiec)

AKS Niwka Sosnowiec 0-4 Przemsza Siewierz 9 listopada, 14:30
Marcin Czerwiński 27 (k), 57, Marcin Ból 65, Rafał Majchrowski 78
Warta Zawiercie 6-1 RKS Grodziec (Będzin) 26 listopada, 11:00
Sebastian Radosz 2, 25, 70, Michał Sołtysik 4, Rafał Nowak 61, Michał Mąka 82 - Marcin Smarzyński 90
w pierwotnym terminie (9 listopada, 15:00) odwołany

Finał - 5 kwietnia

Warta Zawiercie 3-1 Przemsza Siewierz 5 kwietnia, 17:30
Marcin Strojek 17, Adrian Marek 34, 49 - Marcin Ból 38 (k)
w Sosnowcu; na Stadionie Ludowym

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas