[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Jatta Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 6-7 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2016 - siedziba Podokręgu Zabrze)

LKS 45 II Bujaków 1-0 Naprzód Żernica 6 sierpnia, 17:00
Zryw Radonia 3-5 KS 94 Rachowice 7 sierpnia, 17:00
Damian Różański 56, 66, 89 - Adam Piechocki 18, 27, 78, 81, Mariusz Sosna 42
Start Sierakowice 1-3 Młodość Rudno 6 sierpnia, 17:00
Sośnica Gliwice 3-1 LKS 45 Bujaków 6 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-2 Zaborze Zabrze 6 sierpnia, 17:00
Gwarek II Ornontowice 1-12 Jedność 32 Przyszowice 6 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Przyszłość Ciochowice 6 sierpnia, 17:00
Walka Zabrze 2-4 Gwiazda Chudów 6 sierpnia, 17:00
w Chudowie; Walka gospodarzem
Ruch II Kozłów 1-2 Tempo Paniówki 6 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 2-3 Drama Kamieniec 6 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Czarni Pyskowice 6 sierpnia, 17:00

II runda - 24 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2016 - siedziba Podokręgu Zabrze)

ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Jedność 32 Przyszowice 24 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 1-2 Gwarek Ornontowice 24 sierpnia, 17:00
Drama Kamieniec 0-11 Wilki Wilcza 24 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 0-8 Concordia Knurów 24 sierpnia, 17:00
LKS 45 II Bujaków 0-10 Piast II Gliwice 24 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 2-4 Górnik II Zabrze 24 sierpnia, 17:00
Dariusz Sawicki 35, Mirosław Nowak 37 - Krzysztof Kiklaisz 13, Bartosz Pikul 22, 55, Dominik Lasik 82
Sośnica Gliwice 0-1 KS 94 Rachowice 24 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-2 Przyszłość Ciochowice 24 sierpnia, 17:00

III runda - 14 września

Wilki Wilcza 2-2 Piast II Gliwice 14 września, 16:30
pd. k. 9-8
Jakub Steuer 10, Ariel Mnochy 87 - Mikołaj Gola 32, Marek Jonda 47
Jedność 32 Przyszowice 2-5 Górnik II Zabrze 14 września, 16:30
Maciej Kiełtyka 6, Rafał Hajok 22 - Michał Teichman 46, 54, 59, Dominik Konieczny 53, Andrzej Trubeha 62
KS 94 Rachowice 3-4 Concordia Knurów 14 września, 16:30
pd.
nieznany 24, 60, 70 - Michał Nowosielski 42, 90, Patryk Lipka 64, Przemysław Stebel 116
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-7 Gwarek Ornontowice 14 września, 16:30
nieznany 35, 84 - nieznany 7, 26 (k), 46, 54, 64, 66, 76 (k)

IV runda - 28 września

Concordia Knurów 0-2 Górnik II Zabrze 28 września, 16:00
Krzysztof Kiklaisz 9, 31
Wilki Wilcza 3-2 Gwarek Ornontowice 28 września, 16:00
Dominik Mąka 13, Łukasz Żyrkowski 53, Jakub Steuer 89 - Szymon Saliński 57, Jakub Zdrzałek 82

Finał - 18 kwietnia

Wilki Wilcza 2-3 Górnik II Zabrze 18 kwietnia, 17:00
Jakub Sewerin 35, Jakub Podyma 42 - Patryk Joachim 2, Daniel Wajsak 4, Aleksander Kwiek 44
w Wilczy

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas