[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

Runda wstępna - 13 sierpnia
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba OZPN Częstochowa)

Kmicic Kruszyna 3-1 Oksza Łobodno 13 sierpnia, 17:00
Jacek Włodarek ?, Adrian Bodanka ?, Patryk Włodarek ? - nieznany ?
Ajaks Częstochowa 1-5 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 13 sierpnia, 17:00
Biała Gwiazda Krasice 1-3 Naprzód Ostrowy 14 sierpnia, 17:00
w Ostrowach; Biała Gwiazda gospodarzem
Grom Cykarzew 7-1 Płomień Czarny Las 17 sierpnia, 18:00
Łukasz Kubik ?, ?, ?, Tomasz Kutak ?, ?, Marcin Gołda ?, Patryk Czyż ? - nieznany ?
Orkan Rzerzęczyce 0-1 Pilica Koniecpol 13 sierpnia, 17:00
Mała Panew Cynków 3-5 Sparta Siedlec Duży 13 sierpnia, 17:00
Grzegorz Sierka ?, ?, Radosław Matyja ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?

I runda - 31 sierpnia
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba OZPN Częstochowa)

Kmicic Kruszyna 2-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 31 sierpnia, 16:30
pd. k. 3-1
Grom Miedźno 2-0 Pogoń Kamyk 31 sierpnia, 16:30
Kolegium Sędziów Częstochowa 2-6 Liswarta Popów 7 września, 16:30
Piotr Zroślak ?, ? - Marcin Nowak ?, ?, Norbert Bzdak ?, Adam Studnicki ?, Kamil Suliński ?, Miłosz Bielecki ?
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-1 Amator Golce 31 sierpnia, 17:30
Znicz Kłobuck 2-1 Liswarta Krzepice 31 sierpnia, 16:30
Naprzód Ostrowy 3-1 Olimpia Truskolasy 29 sierpnia, 17:00
Grom Cykarzew 3-0 KS Panki 7 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Gmina Kłomnice 3-10 Skra Częstochowa 7 września, 16:30
Piast Przyrów 3-0 Raków II Częstochowa 24 sierpnia, 17:30
Norbert Biniek ?, ?, Mariusz Mickiewicz ?
Jura Niegowa 1-5 LZS Mrzygłód (Myszków) 31 sierpnia, 16:30
Sokół Olsztyn 2-5 Victoria Częstochowa 31 sierpnia, 16:30
Lotnik Kościelec 2-4 MKS Myszków 6 września, 17:30
nieznany 51, 87 - nieznany 39, 53, 72, 89
Pilica Koniecpol 0-1 Zieloni Żarki 6 września, 16:30
Bartosz Gliński ? (k)
Sparta Siedlec Duży 3-0 Olimpia Huta Stara 31 sierpnia, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Czarni Starcza 5-1 Stradom Częstochowa 31 sierpnia, 16:30
Warta Mstów 0-4 Polonia Poraj 7 września, 16:30

1/8 finału - 14 września
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba OZPN Częstochowa)

Kmicic Kruszyna 4-0 Grom Miedźno 20 września, 16:30
nieznany 20, 70, 80, 88
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-0 Liswarta Popów 21 września, 17:00
Naprzód Ostrowy 2-1 Znicz Kłobuck 13 września, 17:00
Grom Cykarzew 0-18 Skra Częstochowa 28 września, 16:30
Piotr Nocoń 17, 30, 45, 50, Dawid Niedbała 20, 49, Michał Kowalczyk 28, 33, 54, Bartosz Włodarczyk 36, 64, 75, 85, Łukasz Kowalczyk 59, 79, Hubert Tylec 65, 69, Konrad Gerega 83
w pierwotnym terminie (14 września, 16:30) odwołany
Piast Przyrów 2-1 LZS Mrzygłód (Myszków) 14 września, 16:30
nieznany ?, ? - Filip Kurzak ?
Victoria Częstochowa 1-2 MKS Myszków 14 września, 17:00
nieznany ? - Maksymilian Dikof ?, Piotr Andrzejewski ?
w Myszkowie; Victoria gospodarzem
Sparta Siedlec Duży 0-3 Zieloni Żarki 14 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Czarni Starcza 0-3 Polonia Poraj 21 września, 16:30
(wo)
nie odbył się

1/4 finału - 5 października
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba OZPN Częstochowa)

Kmicic Kruszyna 1-3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 26 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (5 października, 16:00) odwołany
Naprzód Ostrowy 2-3 Skra Częstochowa 26 listopada, 13:00
nieznany 45, 82 - Piotr Nocoń 79, nieznany 87 (s), Dawid Niedbała 90
w pierwotnym terminie (5 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie (12 października, 16:00) odwołany
Piast Przyrów 0-3 MKS Myszków 28 marca, 16:30
w pierwotnym terminie (5 października, 16:00) odwołany
Zieloni Żarki 0-3 Polonia Poraj 4 marca, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu / w pierwotnym terminie (5 października, 16:00) odwołany

1/2 finału - 11 marca
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba OZPN Częstochowa)

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-3 Skra Częstochowa 11 marca, 11:00
Mateusz Teodorczyk 30, Marek Kurpios 90 - Damian Nowak 9, 70, Łukasz Kowalczyk 54
w Częstochowie; na Stolzle Stadionie Sto; Orzeł gospodarzem
MKS Myszków 1-0 Polonia Poraj 5 kwietnia, 17:00
pd.
Tomasz Rybak ?

Finał - 12 kwietnia

MKS Myszków 2-2 Skra Częstochowa 12 kwietnia, 16:30
pd. k. 6-5
Piotr Andrzejewski 90 + 1, 106 - Daniel Rumin 42, Piotr Mastalerz 113
w Myszkowie

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas