[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Fortuna I liga 2021/2022
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 9 22 7 1 1 13-5 4 1 1 8-3 3 0 0 5-2
2.  Widzew Łódź 9 20 6 2 1 18-8 5 0 0 14-3 1 2 1 4-5
3.  Sandecja Nowy Sącz 8 16 5 1 2 11-7 0 0 0 0-0 5 1 2 11-7
4.  Miedź Legnica 8 15 4 3 1 11-5 1 2 1 3-4 3 1 0 8-1 1 3 1 0 0 3-0
5.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 15 4 3 2 13-10 2 1 2 7-6 2 2 0 6-4 1 1 0 1 0 0-0
6.  GKS Tychy 9 15 4 3 2 8-8 2 2 1 5-6 2 1 1 3-2 2 1 0 1 1 0-3
7.  ŁKS Łódź 9 14 4 2 3 14-11 1 1 2 6-9 3 1 1 8-2
8.  Odra Opole 9 14 4 2 3 10-10 3 1 2 6-6 1 1 1 4-4
9.  Arka Gdynia 9 13 4 1 4 14-11 2 1 2 7-5 2 0 2 7-6
10.  Chrobry Głogów 9 11 3 2 4 10-8 1 0 1 4-1 2 2 3 6-7 1 0 0 0 1 0-1
11.  Skra Częstochowa 8 11 3 2 3 7-8 1 0 0 2-1 2 2 3 5-7 1 3 1 0 0 1-0
12.  Resovia 8 9 2 3 3 10-10 1 1 2 2-3 1 2 1 8-7
13.  Górnik Polkowice 9 8 1 5 3 11-16 1 5 2 9-12 0 0 1 2-4
14.  Puszcza Niepołomice 9 8 2 2 5 9-16 0 1 3 3-7 2 1 2 6-9
15.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9 7 1 4 4 7-13 1 2 3 3-8 0 2 1 4-5
16.  GKS Katowice 9 7 1 4 4 11-19 1 3 1 9-10 0 1 3 2-9
17.  Zagłębie Sosnowiec 9 6 1 3 5 11-14 0 1 3 3-6 1 2 2 8-8
18.  Stomil Olsztyn 9 4 1 1 7 7-16 1 0 4 5-9 0 1 3 2-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Korona Kielce    0-1 0-0 1-0 2-0 3-1 2-1 
 2 Widzew Łódź    3-0 2-0 4-2 3-1 2-0 
 3 Sandecja Nowy Sącz    
 4 Miedź Legnica    0-2 1-1 1-1 1-0 
 5 Podbeskidzie Bielsko-Biała2-3     0-0 0-3 1-0 4-0 
 6 GKS Tychy1-1 2-1 0-3     1-1 1-0 
 7 ŁKS Łódź1-2     3-2 0-3 2-2 
 8 Odra Opole0-0 1-2 1-4     1-0 1-0 2-0 
 9 Arka Gdynia3-1 0-1 3-0     0-2 1-1 
 10 Chrobry Głogów    0-1 4-0 
 11 Skra Częstochowa2-1     
 12 Resovia0-1 1-0 0-1     1-1 
 13 Górnik Polkowice0-2 1-1 1-1 2-1 0-0     1-1 2-4 2-2 
 14 Puszcza Niepołomice1-2 0-1 0-2 2-2     
 15 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)0-3 0-1 1-1 0-2     1-1 1-0 
 16 GKS Katowice0-0 2-2 2-4 2-2     3-2 
 17 Zagłębie Sosnowiec1-2 1-2 0-0 1-2     
 18 Stomil Olsztyn0-1 0-3 0-1 1-2 4-2     

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia

Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec 31 lipca, 20:30 (3507)
Michał Bednarski 62 - Aléx Tanque 72 (k)
Widzew Łódź 3-0 Sandecja Nowy Sącz 1 sierpnia, 12:40 (13 450)
Michał Grudniewski 19, Karol Danielak 40, Paweł Tomczyk 64 (k)
Górnik Polkowice 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 sierpnia, 15:00 (590)
Mariusz Szuszkiewicz 72 - Kamil Biliński 45
Odra Opole 1-4 Miedź Legnica 30 lipca, 18:00 (1998)
Krzysztof Janus 66 (k) - Krzysztof Drzazga 11, 53, Maxime Dominguez 48, Kamil Zapolnik 80
W 76. minucie Krzysztof Janus (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 2-2 Resovia 31 lipca, 12:40 (2167)
Adrian Błąd 18, Filip Szymczak 52 - Bartosz Jaroch 74, Aleksander Komor 90
GKS Tychy 1-1 ŁKS Łódź 30 lipca, 20:30 (3458)
Krzysztof Wołkowicz 74 - Antonio Domínguez 52
Stomil Olsztyn 1-2 Chrobry Głogów 1 sierpnia, 18:00 (1630)
Merveille Fundambu 70 - Oliver Práznovský 20, Mateusz Bochnak 34
Korona Kielce 2-0 Skra Częstochowa 30 lipca, 20:00 (4753)
Marcin Szpakowski 44, Jakub Łukowski 45
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Puszcza Niepołomice 31 lipca, 18:00 (712)
Daniel Feruga 45 (s), Piotr Mroziński 82

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia

Korona Kielce 3-1 Puszcza Niepołomice 9 sierpnia, 18:00 (4311)
Michał Koj 13, Adam Frączczak 48, 66 - Piotr Mroziński 53
ŁKS Łódź 3-2 Skra Częstochowa 8 sierpnia, 18:00 (5108)
Stipe Jurić 19, Pirulo 71, Maciej Wolski 79 - Adam Mesjasz 12, Kamil Wojtyra 87
Resovia 1-0 GKS Tychy 6 sierpnia, 18:00 (1306)
Kamil Antonik 16
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica 1-0 GKS Katowice 7 sierpnia, 12:40 (2428)
Patryk Makuch 38
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Odra Opole 6 sierpnia, 20:30 (2638)
Mateusz Kamiński 44, Konrad Nowak 90, Miłosz Trojak 90
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Widzew Łódź 8 sierpnia, 12:40 (1737)
Szymon Sobczak 17 - Paweł Tomczyk 33 (k), Radosław Gołębiowski 39
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Stomil Olsztyn 8 sierpnia, 15:00 (828)
Daniel Rumin 90 (k)
Górnik Polkowice 0-2 Sandecja Nowy Sącz 7 sierpnia, 18:00 (510)
Błażej Szczepanek 11, Damir Šovšić 52
Arka Gdynia 0-2 Chrobry Głogów 7 sierpnia, 20:30 (4013)
Mateusz Bochnak 28, Oliver Práznovský 40 (k)

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Widzew Łódź 2-0 Chrobry Głogów 15 sierpnia, 12:40 (13 921)
Mavroudís Bougaḯdis 11 (s), Bartosz Guzdek 90
Górnik Polkowice 2-4 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia, 15:00 (505)
Eryk Sobków 26, Maciej Pałaszewski 45 - João Oliveira 10, Szymon Sobczak 45 (k), 58, Quentin Seedorf 90
Odra Opole 1-2 Sandecja Nowy Sącz 15 sierpnia, 18:00 (1892)
Mateusz Maćkowiak 22 - Dawid Błanik 53, 75
GKS Katowice 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 sierpnia, 20:30 (2291)
Adrian Błąd 33, Arkadiusz Woźniak 90 - Kacper Gach 12, Kamil Biliński 21
GKS Tychy 0-3 Miedź Legnica 13 sierpnia, 20:30 (2784)
Krzysztof Drzazga 50, 58 (k), Patryk Makuch 84
Puszcza Niepołomice 0-2 ŁKS Łódź 13 sierpnia, 18:00 (720)
Ivan Hladík 77 (s), Maksymilian Rozwandowicz 90 (k)
Stomil Olsztyn 0-1 Arka Gdynia 14 sierpnia, 18:00 (2094)
Karol Czubak 90
W 66. minucie Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego.
Resovia 0-1 Skra Częstochowa 12 sierpnia, 20:00 (1121)
Maciej Mas 57
na Stadionie Miejskim
Korona Kielce 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 sierpnia, 12:40 (4009)
Adam Frączczak 3, Jakub Łukowski 45 - Dariusz Kamiński 15

Kolejka 4 - 18 sierpnia

Stomil Olsztyn 0-1 Korona Kielce 18 sierpnia, 18:00 (1508)
Jakub Łukowski 44 (k)
ŁKS Łódź 2-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 sierpnia, 18:00 (4908)
Stipe Jurić 12, Pirulo 52 - Daniel Feruga 66, Dawid Witkowski 82 (k)
Resovia 1-1 Puszcza Niepołomice 17 sierpnia, 18:00 (1029)
Oliver Podhorin 30 - Piotr Mroziński 40
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica 1-1 Skra Częstochowa 17 sierpnia, 18:00 (2631)
Krzysztof Drzazga 45 - Marcin Stromecki 58
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 GKS Tychy 17 sierpnia, 20:30 (1936)
Arka Gdynia 3-1 Widzew Łódź 18 sierpnia, 20:30 (4520)
Olaf Kobacki 45, 69, Karol Czubak 80 - Marek Hanousek 10
GKS Katowice 0-0 Sandecja Nowy Sącz 19 sierpnia, 20:30 (2013)
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia, 18:00 (1960)
Mateusz Marzec 37
Górnik Polkowice 0-0 Chrobry Głogów 19 sierpnia, 18:00 (700)

Kolejka 5 - 21-22 sierpnia

Widzew Łódź 2-0 Stomil Olsztyn 21 sierpnia, 20:30 (15 207)
Fábio Nunes 26, Patryk Stępiński 67
Górnik Polkowice 2-1 Arka Gdynia 22 sierpnia, 15:00 (600)
Adrian Purzycki 40, Mateusz Piątkowski 57 - Hubert Adamczyk 84 (k)
Odra Opole 1-0 Chrobry Głogów 23 sierpnia, 18:00 (1820)
Krzysztof Janus 89 (k)
GKS Katowice 3-2 Zagłębie Sosnowiec 22 sierpnia, 12:40 (3593)
Arkadiusz Woźniak 53, Filip Szymczak 62, Marcin Urynowicz 81 - Maciej Ambrosiewicz 31 (k), Wojciech Szumilas 45
GKS Tychy 2-1 Sandecja Nowy Sącz 22 sierpnia, 18:00 (2834)
Nemanja Nedić 33, Krzysztof Wołkowicz 72 (k) - Dawid Błanik 30
Puszcza Niepołomice 0-1 Miedź Legnica 20 sierpnia, 18:00 (521)
Bruno Garcia 60
W 32. minucie Maxime Dominguez (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Resovia 21 sierpnia, 12:40 (1125)
Daniel Rumin 33 - Marek Mróz 38 (k)
Korona Kielce 1-0 ŁKS Łódź 21 sierpnia, 18:00 (5881)
Grzegorz Szymusik 73
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Skra Częstochowa 23 sierpnia, 20:30 (1974)
Kamil Biliński 14

Kolejka 6 - 28-29 sierpnia

Stomil Olsztyn 0-3 ŁKS Łódź 27 sierpnia, 20:30 (1510)
Jan Sobociński 10, Bartosz Szeliga 42, Piotr Janczukowicz 90
Resovia 0-1 Korona Kielce 27 sierpnia, 18:00 (1932)
Daniel Pietraszkiewicz 79 (s)
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 sierpnia, 20:30 (2416)
Patryk Makuch 53 - Mateusz Słodowy 58
W 45. minucie Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0 Puszcza Niepołomice 29 sierpnia, 15:00 (3956)
Dawid Polkowski 15, Ivan Hladík 65 (s), Marko Roginić 90, Kamil Biliński 90
Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa 13 października
Zagłębie Sosnowiec 1-2 GKS Tychy 29 sierpnia, 19:45 (1181)
Wojciech Szumilas 7 - Oskar Paprzycki 13, Tomáš Malec 38
Chrobry Głogów 4-0 GKS Katowice 29 sierpnia, 12:40
Mikołaj Lebedyński 5, Mateusz Bochnak 34, Marcel Ziemann 81, Mateusz Machaj 90 (k)
w Polkowicach / bez udziału publiczności
Arka Gdynia 3-0 Odra Opole 28 sierpnia, 12:40 (3713)
Hubert Adamczyk 33 (k), 34, Martin Dobrotka 51
Widzew Łódź 4-2 Górnik Polkowice 28 sierpnia, 18:00 (15 743)
Juliusz Letniowski 18, Bartosz Guzdek 46, Daniel Tanżyna 57, Patryk Mucha 81 - Mateusz Piątkowski 16, 60 (k)

Kolejka 7 - 4-5 września

Górnik Polkowice 2-2 Stomil Olsztyn 16 września, 20:30 (400)
Kajetan Szmyt 50, Mateusz Piątkowski 74 - Wojciech Reiman 59, Merveille Fundambu 68
W 22. minucie Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
w pierwotnym terminie (4 września, 12:40) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowej
Odra Opole 0-0 Widzew Łódź 5 września, 18:00 (2913)
GKS Katowice 2-4 Arka Gdynia 16 września, 18:00 (2306)
Rafał Figiel 27, Patryk Szwedzik 53 - Olaf Kobacki 33, 85, Michał Marcjanik 63, Marcus Vinícius 90
w pierwotnym terminie (3 września, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
GKS Tychy 1-0 Chrobry Głogów 16 września, 20:30 (2128)
Tomáš Malec 89
w pierwotnym terminie (4 września, 20:30) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowej
Puszcza Niepołomice 1-2 Sandecja Nowy Sącz 15 września, 18:00 (462)
Szymon Kobusiński 5 (k) - Michał Walski 11 (k), Damian Chmiel 61
w pierwotnym terminie (5 września, 12:40) odwołany z powodu remontu stadionu
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 września, 15:00 (1354)
Konrad Gutowski 83
Korona Kielce 0-0 Miedź Legnica 3 września, 20:30 (6334)
ŁKS Łódź 0-3 Resovia 5 września, 12:40 (5098)
Aleksander Komor 21, Damian Hilbrycht 41, 58
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Skra Częstochowa 4 września, 12:40 (959)

Kolejka 8 - 11-12 września

Stomil Olsztyn 4-2 Resovia 13 września, 18:00 (1045)
Jonatan Straus 50, 90, Jonathan Simba Bwanga 59, Patryk Mikita 80 - Daniel Pietraszkiewicz 9, Karol Twardowski 83
Miedź Legnica 0-2 ŁKS Łódź 11 września, 20:30 (3372)
Pirulo 53, 56
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Korona Kielce 11 września, 12:40 (3403)
Giorgi Merebaszwili 44, Kamil Biliński 59 (k) - Jakub Łukowski 18, 53, Jakub Górski 90
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza Niepołomice 12 września, 15:00 (1011)
Szymon Sobczak 38 (k) - Szymon Kobusiński 15, Tomasz Wojcinowicz 76
Chrobry Głogów 0-1 Skra Częstochowa 10 września, 15:00
Piotr Nocoń 80
na bocznym boisku / bez udziału publiczności
Arka Gdynia 0-1 GKS Tychy 12 września, 12:40 (4420)
Bartosz Biel 3
Widzew Łódź 3-1 GKS Katowice 10 września, 20:30 (17 091)
Bartosz Guzdek 45, Juliusz Letniowski 57, Mateusz Michalski 67 - Oskar Repka 90
Górnik Polkowice 1-1 Odra Opole 12 września, 18:00 (500)
Jarosław Ratajczak 87 - Konrad Nowak 21
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Sandecja Nowy Sącz 11 września, 18:00 (971)
Kamil Słaby 19, Michał Walski 77, Błażej Szczepanek 84

Kolejka 9 - 18-19 września

Odra Opole 2-0 Stomil Olsztyn 19 września, 15:00 (1720)
Mateusz Marzec 34, Tomáš Mikinič 50
GKS Tychy 1-1 Widzew Łódź 19 września, 12:40 (4817)
Łukasz Grzeszczyk 90 - Karol Danielak 69
Skra Częstochowa 2-1 Arka Gdynia 20 września, 18:00 (3181)
Szymon Szymański 20, Kamil Wojtyra 77 - Karol Czubak 82
w Gdyni; Skra gospodarzem
Puszcza Niepołomice 2-2 Chrobry Głogów 19 września, 18:00 (412)
Szymon Kobusiński 20, Tomasz Wojcinowicz 76 - Mikołaj Lebedyński 14, 89
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Zagłębie Sosnowiec 17 września, 18:00 (1395)
Jakub Niewiadomski 48 - Szymon Sobczak 41
Korona Kielce 0-1 Sandecja Nowy Sącz 18 września, 20:30 (4519)
Tomasz Boczek 12
ŁKS Łódź 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 września, 12:40 (4198)
Piotr Janczukowicz 22 - Mathieu Scalet 44, Marko Roginić 68
Resovia - Miedź Legnica
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (17 września, 20:30) odwołany z powodu zalania boiska
Górnik Polkowice 1-1 GKS Katowice 20 września, 20:30
Mateusz Piątkowski 58 (k) - Michał Kołodziejski 55

Kolejka 10 - 25-26 września

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 26 września, 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia 26 września, 12:40
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 26 września, 18:00
w Łodzi; Sandecja gospodarzem
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 27 września, 18:00
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 września, 20:30
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 25 września, 18:00
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24 września, 18:00
Górnik Polkowice - GKS Tychy 24 września, 20:30
Odra Opole - GKS Katowice 25 września, 12:40

Kolejka 11 - 2-3 października

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 3 października, 18:00
GKS Tychy - Odra Opole 3 października, 12:40
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź 2 października, 12:40
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Arka Gdynia 4 października, 18:00
Korona Kielce - Chrobry Głogów 2 października, 18:00
ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec 1 października, 20:30
Resovia - Sandecja Nowy Sącz 2 października, 20:30
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 października, 18:00
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa 3 października, 15:00

Kolejka 12 - 9-10 października

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 października, 15:00
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 9 października, 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Resovia 10 października, 12:40
Chrobry Głogów - ŁKS Łódź 11 października, 18:00
Arka Gdynia - Korona Kielce 8 października, 17:30
Widzew Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 października, 18:00
Górnik Polkowice - Puszcza Niepołomice 8 października, 18:00
Odra Opole - Skra Częstochowa 9 października, 18:00
GKS Katowice - GKS Tychy 9 października, 12:40

Kolejka 13 - 16-17 października

GKS Tychy - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - GKS Katowice
w Katowicach; Skra gospodarzem
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Polkowice 16 października, 15:00
Korona Kielce - Widzew Łódź
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Resovia - Chrobry Głogów
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 16 października, 18:00

Kolejka 14 - 23-24 października

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Arka Gdynia - Resovia
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 23 października, 19:10
Górnik Polkowice - Korona Kielce
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
GKS Tychy - Skra Częstochowa

Kolejka 15 - 30-31 października

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice 30 października, 15:00
Korona Kielce - Odra Opole
ŁKS Łódź - Górnik Polkowice
Resovia - Widzew Łódź
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 31 października, 15:00
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Miedź Legnica 6 listopada, 19:10
Górnik Polkowice - Resovia
Odra Opole - ŁKS Łódź
GKS Katowice - Korona Kielce
GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Skra Częstochowa 13 listopada, 13:00
Korona Kielce - GKS Tychy
ŁKS Łódź - GKS Katowice
Resovia - Odra Opole
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica - Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź 13 listopada, 18:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - Korona Kielce
w Sosnowcu
Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
Miedź Legnica - Odra Opole
Resovia - GKS Katowice
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - GKS Tychy

Kolejka 19 - 27-28 listopada

Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
w Sosnowcu
GKS Tychy - Resovia
GKS Katowice - Miedź Legnica
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20 - 4-5 grudnia

Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - Resovia
w Sosnowcu
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Korona Kielce
Chrobry Głogów - Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Miedź Legnica - GKS Tychy
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice

Kolejka 21 - 26-27 lutego

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Chrobry Głogów - Górnik Polkowice
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice - Resovia
Skra Częstochowa - Miedź Legnica
w Sosnowcu
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Arka Gdynia

Kolejka 22 - 5-6 marca

Skra Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
w Sosnowcu
Stomil Olsztyn - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
Resovia - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Korona Kielce

Kolejka 23 - 12-13 marca

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Korona Kielce - Resovia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz
w Sosnowcu
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Odra Opole - Arka Gdynia
Górnik Polkowice - Widzew Łódź

Kolejka 24 - 19-20 marca

Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
w Sosnowcu
Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Odra Opole
Arka Gdynia - GKS Katowice
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Miedź Legnica - Korona Kielce
Resovia - ŁKS Łódź
na Stadionie Miejskim

Kolejka 25 - 26-27 marca

Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Resovia - Stomil Olsztyn
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Miedź Legnica
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa - Chrobry Głogów
w Sosnowcu
GKS Tychy - Arka Gdynia
GKS Katowice - Widzew Łódź
Odra Opole - Górnik Polkowice

Kolejka 26 - 2-3 kwietnia

GKS Katowice - Górnik Polkowice
Stomil Olsztyn - Odra Opole
Widzew Łódź - GKS Tychy
Arka Gdynia - Skra Częstochowa
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
Miedź Legnica - Resovia

Kolejka 27 - 9-10 kwietnia

Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Resovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
w Sosnowcu
GKS Tychy - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Odra Opole

Kolejka 28 - 16 kwietnia

Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
w Sosnowcu
Stomil Olsztyn - GKS Katowice
Odra Opole - GKS Tychy
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Chrobry Głogów - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica

Kolejka 29 - 23-24 kwietnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
Resovia - Zagłębie Sosnowiec
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
Korona Kielce - Arka Gdynia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Odra Opole
w Sosnowcu
GKS Tychy - GKS Katowice

Kolejka 30 - 27 kwietnia

Stomil Olsztyn - GKS Tychy
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Widzew Łódź - Korona Kielce
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Resovia
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 31 - 30 kwietnia-1 maja

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Resovia - Arka Gdynia
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Widzew Łódź
Korona Kielce - Górnik Polkowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
Skra Częstochowa - GKS Tychy
w Sosnowcu

Kolejka 32 - 7-8 maja

Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
w Sosnowcu
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Odra Opole - Korona Kielce
Górnik Polkowice - ŁKS Łódź
Widzew Łódź - Resovia
Arka Gdynia - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 33 - 14-15 maja

Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice
w Sosnowcu
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Widzew Łódź
Resovia - Górnik Polkowice
na Stadionie Miejskim
ŁKS Łódź - Odra Opole
Korona Kielce - GKS Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy

Kolejka 34 - 21-22 maja

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
w Sosnowcu
GKS Tychy - Korona Kielce
GKS Katowice - ŁKS Łódź
Odra Opole - Resovia
Górnik Polkowice - Miedź Legnica
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec

Baraże o udział w PKO Ekstraklasie
Baraże o udział w Fortuna I lidze

PKO Ekstraklasa 2021/2022

eWinner II liga 2021/2022

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas